Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi lahko rekli, da je ženstvenost ženske odvisna od vzgoje, ki jo je imela?

Bi lahko rekli, da je ženstvenost ženske odvisna od vzgoje, ki jo je imela?

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 12.08.2022 ob 13:07

definiraj “ženstvenost”.

Ker se v 90% izkaže, da se za izrazi “milina”, “ženstvenost” in podobno, skrivajo

pojmi kot so : podredljiva, ubogljiva, tolerantna do vsega, potrpežljiva do nezavesti, tiha, nikoli ne ugovarja, skrbi za vse, se razdaja, samo daje in nič ne jemlje…

Odgovor na objavo uporabnika
L. Morningstar, 12.08.2022 ob 14:14

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 12.08.2022 ob 13:50

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 12.08.2022 ob 13:49

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 12.08.2022 ob 13:39

@ daisycutter

No pa da ti definiramo pojme:

Ženstvenost je sposobnost, da ženska okoli obrne in si dejansko podredi moškega. Lahko to naredi z milino… lahko pa tako da pljuva kislino.  Razlika je le v tem, da je v prvem primeru s strani moškega prostovoljno… v drugem pa bolj prisilno.

Milina – dejstvo, da je kdo v odnosu do drugih ljubezniv, obziren, dober

Pljuvanje kisline – mislim, da ne rabiš obrazložitve. 🤣

Tako da ja… vzgoja ali priučitev (ene ali druge metode)

ni res.  Ne vem kje ste gor rasli in kako, da vam gre ves čas za neko podrejanje in konflikt.

Sej se ve za koga, itak samo eden piše.

Večino zapisov je najbrž prispeval zafrustrirani mačist, ki z mislimi še vedno ni dospel v Evropo 21. stoletja.

Ko replika začne podrejenost štet kot ženstvenost, veš koliko je ura. Možačastemu povodnemu konju od replike se ne sanja kaj je ženskost.

 

ja, odvisna od prisotnosti/odsotnosti očeta v življenju in če je mati morala se z vsem j*bat sama.

Odgovor na objavo uporabnika
asdf295, 12.08.2022 ob 14:21

ja, odvisna od prisotnosti/odsotnosti očeta v življenju in če je mati morala se z vsem j*bat sama.

Največ je prirojenega. Ene avtomatsko oddajajo bolj moško energijo, moško mimiko in obnašanje.

mi pravi nekdo ki si s prapirjem drek razmazuje med ritnicami,

 

veš… ene stvari morajo ostat tako kot so. ne glede na čas in kraj.

 

to kar replika govori… promovira. stari… to ni recept za dolg zakon.

večkrat se uprašam… tudi njo sem že uprašal. what the fuck happend to you… kdo ti je to naredu. ne vem skom je bla. nepostavneži seveda. NE to pa ne. to pa nima nobene veze to piše slučajno in to so zgodbice starodavnih narodov.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 12.08.2022 ob 14:17

Se strinjam z daisycutter.

to su te fore.

prvi post na drugi strani za

L. Morningstar

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 14:27

to su te fore.

Niso. Niti pod razno ne. Očitno nimaš pojma o ženskah in kaj je ženskost. Replika je možačast povodni konj, ona bi se lahko še tako podredila pa bo vedno delovala kot možača.

Od mene se pričakuje, da bom prinesla domov vsaj povprečno plačo, če ne več. To pomeni, da moram imet neke vrste vodstveni job, za kar pa moraš imet določene sposobnosti in nastop, če hočeš vodit skupino.

In pol naj v službi špilam bossa, stiskam izvajalce, preganjam dobavitelje, se pogajam s kupci, motiviram delavce, gnjavim prevoznike, 2 maila, 3 telefone itd itn in potem pa pridem domov in bom vsa mila in nežna in ženstvena in frlim in dehtim in utripam s trempkami in božam z glasom in melodijo mojega blagozvenečega glasu.

Žal ne gre.

ja od začetka je vse pobrkljano.

sterane ste ble od doma.

moraš bit v stanju.

 

sem že pisal enkrat to.

trener kakega kluba ne hodi tam do sponzorjev, ne rihta denarja, ne prosi, ne podpisuje, ne omogoča ambijenta… vse to se mu omogoči da on lahko nemoteno dela to za kar je tam. to je dela dobre igralce “vzgaja”.

Odgovor na objavo uporabnika
kako naj bom, 12.08.2022 ob 15:02

Od mene se pričakuje, da bom prinesla domov vsaj povprečno plačo, če ne več. To pomeni, da moram imet neke vrste vodstveni job, za kar pa moraš imet določene sposobnosti in nastop, če hočeš vodit skupino.

In pol naj v službi špilam bossa, stiskam izvajalce, preganjam dobavitelje, se pogajam s kupci, motiviram delavce, gnjavim prevoznike, 2 maila, 3 telefone itd itn in potem pa pridem domov in bom vsa mila in nežna in ženstvena in frlim in dehtim in utripam s trempkami in božam z glasom in melodijo mojega blagozvenečega glasu.

Žal ne gre.

Tvoje jamranje nima nobene veze s temo. Ene zenske so enostavno ženstvene, oddajajo ženskost ne glede kaj počno, druge so pa manj ali celo bolj moški karakter.

 

Spet ena tema o katerei nihče nima pojma. Tako, da je brezveze, da se zapletam v debato.

Torej REPLIKA je omenila en aspekt ženstvenosti, drugega, ki ste ga pa pozabili pa je zunanji videz in obnašanje ženske kakšen dojem hoče pustiti. Ženstvenost, ki je povezana s seksualnostjo (ženska pravi, da hoče moškega ob katerem se bo počutila kot ženska), ženska, ki je objekt v naši družbi, izdelek na polici supermarketa, ker naj bi bil zunanji videz ženska moč (za kar moraš bit hud debil, da tako razmišljaš). Stalno primerjanje z drugimi ženskami, medtem ko moški svet sodeluje med sabo.

Zadnjič smo govorili o vplivu staršev in vplivu okolja. In to je primer kjer ima okolje lahko celo večjo moč. Vprašajte kakšen je mentalni svet ljudi/žensk, KAJ JIH ZANIMA.

Torej dekleta berejo ker morejo za šolo, torej vpliv knjig: pol odstotka. In ostalo 99% so holywoodski FILMI, ameriške serije, ameriška glazba ali glazba, ki oponaša te vzorce, družbena omrežja in vplivneži, znane osebnosti (in na tej golazni je velik del trendov vpliv iz amerike), Tudi starši so bili pot tem vplivom.

Ja družba vpliva na dekleta kako hočejo izgledati in kako se obnjašajo.

Če se pohecam, so punce še vedno roza in fantje modri, ker so se tako zmislili v srednjem veku. Prej je bilo obratno.

 

SKRATKA VIDIMO, DA IMAMO OPRAVKA Z SRANJEM, KI GA BI ŽE ZDAVNAJ MORALI PUSTITI NA SMETIŠČU ZGODOVINE.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:06

ja od začetka je vse pobrkljano.

sterane ste ble od doma.

moraš bit v stanju.

 

sem že pisal enkrat to.

trener kakega kluba ne hodi tam do sponzorjev, ne rihta denarja, ne prosi, ne podpisuje, ne omogoča ambijenta… vse to se mu omogoči da on lahko nemoteno dela to za kar je tam. to je dela dobre igralce “vzgaja”.

Ti bluziš v tri dni. Spravi se za kak dan z mona med ljudi, bos videlo zguba, da še kaj drugega obstaja kot mon.

 

jst osebno si to sploh ne perdstavljam kot patriarhata.

seljaci ste model.

sej ti piše vse. nečete da budete gospoda. prav nečete!

omogočit moraš streho nad glavo, hrano, obleko. ko kraljica. ampak za to moraš bit nejebana od klošarčičev.

neeeeee. nečemo po islamu. nečemo po kuranu.

e pa napuši se.

glupi ste stari. prav zabiti zabiti zabiti.

 

Prisel sem zasvinjat temo. Da kateri morda fafat?

Odgovor na objavo uporabnika
Ti kar bluziš, 12.08.2022 ob 15:11

Ti bluziš v tri dni. Spravi se za kak dan z mona med ljudi, bos videlo zguba, da še kaj drugega obstaja kot mon.

 

dost mam “ljudi” na monu.

slab vpliv majo ljudje name.

ne pričakujem nič od njih ker vem da niso zmožni nič drugega kot bit retardirani in zabiti v tisto stvar na ramenih ki jo imenujejo glava.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:11

jst osebno si to sploh ne perdstavljam kot patriarhata.

seljaci ste model.

sej ti piše vse. nečete da budete gospoda. prav nečete!

omogočit moraš streho nad glavo, hrano, obleko. ko kraljica. ampak za to moraš bit nejebana od klošarčičev.

neeeeee. nečemo po islamu. nečemo po kuranu.

e pa napuši se.

glupi ste stari. prav zabiti zabiti zabiti.

 

O čem je tema si pa pozabil? Nič v zvezi s tem kar bluziš. Enak si kot kokoši.

 

pa a vidiš da ste nižji. nižji. izrodi.

ne priznat da nimaš prav.

konflikt narest.

mrš u pičku maternu gamad smrdljiva.

zatucani ste. use u pizdi. nevaspitano neodgojeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:13

dost mam “ljudi” na monu.

slab vpliv majo ljudje name.

ne pričakujem nič od njih ker vem da niso zmožni nič drugega kot bit retardirani in zabiti v tisto stvar na ramenih ki jo imenujejo glava.

Me ljubiš? Rad bi ti ga fafal.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:15

pa a vidiš da ste nižji. nižji. izrodi.

ne priznat da nimaš prav.

konflikt narest.

mrš u pičku maternu gamad smrdljiva.

zatucani ste. use u pizdi. nevaspitano neodgojeno.

Preveč mona ti škodi, raje pridi, da se ljubiva.

in to rabim u reali?

sam mon poglej.

to ste vi. to nudite. to ponujaš. to je od vas. to lahko pričakuješ.

neznaš. zatucano. seljačko. glupo. zabito. nižje.

vidiš da ste nižji.

usrani, poscani, pijete, drogirate se, kurvate, niste teološko pismeni, niste finančno pismeni, jeste svašta, tablete jemljete, redko kater je trezen, niste družinski ljudje, niste zakonski, samo party destrukcija žurke opijanje, provod razvrat hihihi huhuhu

stari vi ste nižji. nižji jebote.

kaj češ s takim človekom.

jst sem glup ker se sploh trudim z vami tu.

ništa pametno od vas nema. ništa koristno.

razvaljeni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:22

ništa pametno od vas nema. ništa koristno.

razvaljeni.

 

Božo, ljubim te.🥰🥰🥰

niste vi taki razvaljeni in poškodovani zmožni tega. ne premoreš ti to.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:29

niste vi taki razvaljeni in poškodovani zmožni tega. ne premoreš ti to.

 

Božooooo! Ti si samo moj, samo tebi ga fafam.🥰🥰☘️☘️🥰🥰☘️🍀🥰🥰🥰

New Report

Close