Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi lahko rekli, da je ženstvenost ženske odvisna od vzgoje, ki jo je imela?

Bi lahko rekli, da je ženstvenost ženske odvisna od vzgoje, ki jo je imela?

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 13.08.2022 ob 10:21

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.08.2022 ob 09:45

Moski in zenske imajo razlicen pogled na to kaj je zenstveno. Kot zenska bi rekla, da je zenstvena zenska predvsem psihicno mocna in pametna zenska, vse ostalo so nijanse.

Pri forumskih trolih se izkaže, da je dovolj imeti velike joške.

:)) pa da na vse odgovori z- da dragi

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.08.2022 ob 12:25

:)) pa da na vse odgovori z- da dragi

V bistvu bi najraj, da sploh ne govori.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 13.08.2022 ob 12:27

V bistvu bi najraj, da sploh ne govori.

ni use uredu s tabo. stari… lej kake pišeš. kva so ti nardil??? res me zanima. in offensive in defensive skupaj… da se ti ne ponovi, ne…

nisi ti za nič. nočem te žalit niti omalovažavat ampak prav blago kuči koju ti zaobiđeš. ti prav gledaš na moške ko nasprotnike.

čist res je tist hadis. sam vero glej… pa še kak drugi tudi.

teb prav karkol svetuješ… NE! neeeee. neeeee neeeee neeee.

pametno koristno neeeeee.

pač mene boli kurac. itak maš ti to.

v nekem svojem svetu si ti. nič se ne da s tabo. nič. prav una kja…. una težka. prav problematična. ništa pametno nečeš. nenenenenenene. ti si daleč od ženstvene ženske.

definicija ženstvenosti je-nasprotje replike.

Kaže, da niti ženske same ne vedo kaj je ženstvenost.

Ajde babe ne jamrajte. To, če ste komaj prilezle do stopnje Femme Fafale… ne pomeni, da niste sposobne napredovati do Femme Fatale. Do prve stopnje vas privleče dedc… naprej pa morate same kaj narediti. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Kaže, 13.08.2022 ob 12:50

Kaže, da niti ženske same ne vedo kaj je ženstvenost.

Čakamo, da ti razložiš.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 13.08.2022 ob 13:29

Čakamo, da ti razložiš.

tudi to ni ženstveno. če bi naredila kontra in nič rekla, ne prkosila, ne uzvrnla… e to pa bi bilo. ne more se ženska tako zarad takih dajat z moškimi halooo? totalno neprimerno. vojna trobenta.

Duša vsakega človeka, ki živi z njo,
bo preživela življenje v vojnih nemirih.   to je čisto res.
    Oni koji ne vjeruju da će pred Nas stati – govore: “Zašto nam se ne pošalju meleki ili zašto Gospodara svoga ne vidimo?” Oni su, zaista, u dušama svojim oholi, a u nepravičnosti su sve granice prešli.

 

Ženstvenost je mimika, je ton glasu, so gibi, tudi zunanji videz, energija ki jo ženska oddaja,…. veliko tega se ne da povedat z besedami, se vidi in čuti. Tiste katere tega nimajo, ne vedo, ne morejo vedet, ker sebe ne vidijo objektivno.

Glede na moje izkušnje, mislim da je vse vse vse odvisno od odnosa : punčka/najstnica-oče

Moja bivša je bivša zaradi njenega očeta in njunega odnosa … Babjek, egoist,varal,nakladač,daleč naokoli največji frajer,finančno poden od podna,živel kot najstnik .  . star pa 60 let .

Ampak v njenih očeh zlat,angel,nikoli nič kriv,faca,itd itd

Za bruhat ! Samo stran od takih toksičnih ljudi

New Report

Close