Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi lahko rekli, da je ženstvenost ženske odvisna od vzgoje, ki jo je imela?

Bi lahko rekli, da je ženstvenost ženske odvisna od vzgoje, ki jo je imela?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.08.2022 ob 15:10

Spet ena tema o katerei nihče nima pojma. Tako, da je brezveze, da se zapletam v debato.

Torej REPLIKA je omenila en aspekt ženstvenosti, drugega, ki ste ga pa pozabili pa je zunanji videz in obnašanje ženske kakšen dojem hoče pustiti. Ženstvenost, ki je povezana s seksualnostjo (ženska pravi, da hoče moškega ob katerem se bo počutila kot ženska), ženska, ki je objekt v naši družbi, izdelek na polici supermarketa, ker naj bi bil zunanji videz ženska moč (za kar moraš bit hud debil, da tako razmišljaš). Stalno primerjanje z drugimi ženskami, medtem ko moški svet sodeluje med sabo.

Zadnjič smo govorili o vplivu staršev in vplivu okolja. In to je primer kjer ima okolje lahko celo večjo moč. Vprašajte kakšen je mentalni svet ljudi/žensk, KAJ JIH ZANIMA.

Torej dekleta berejo ker morejo za šolo, torej vpliv knjig: pol odstotka. In ostalo 99% so holywoodski FILMI, ameriške serije, ameriška glazba ali glazba, ki oponaša te vzorce, družbena omrežja in vplivneži, znane osebnosti (in na tej golazni je velik del trendov vpliv iz amerike), Tudi starši so bili pot tem vplivom.

Ja družba vpliva na dekleta kako hočejo izgledati in kako se obnjašajo.

Če se pohecam, so punce še vedno roza in fantje modri, ker so se tako zmislili v srednjem veku. Prej je bilo obratno.

 

SKRATKA VIDIMO, DA IMAMO OPRAVKA Z SRANJEM, KI GA BI ŽE ZDAVNAJ MORALI PUSTITI NA SMETIŠČU ZGODOVINE.

Vidim da se je “MODRI VRAG” zbudil. Ravnokar je napadel BOŽOTA pod vzdevkoma “TI KAR BLUZIŠ” in “TEMA JE” in nato je začel sam smetiti temo, česar ponavadi mene obtožuje.

vem da ga pušiš. celo življenje že.

tako tudi replika.

sam poglej jo.

a nisi ti tista ki je donosila odluke???

a se je kdo drug zate odločal??

Smetiti temo pod mojim vzdevkom seveda. 🙂 Brezveze.

Sporočilo (razlaga ženstvenosti) na vrhu, ki sem ga citiral in to, da sem obtožil Modrega vraga je seveda vse kar sem jaz napisal v to temo.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:39

vem da ga pušiš. celo življenje že.

tako tudi replika.

sam poglej jo.

a nisi ti tista ki je donosila odluke???

a se je kdo drug zate odločal??

BOŽO,

a ti pa nasedaš in misliš, da ti jaz te stvari pišem?

pa sej nima veze.

to ste odrasli.

glej kakih for se poslužujete. i kako če vam iči.

lej kak odvraten odnos.

a se gabite sami sebi kaj?

sej piše da ste najgora stvorenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 15:46

pa sej nima veze.

to ste odrasli.

glej kakih for se poslužujete. i kako če vam iči.

lej kak odvraten odnos.

a se gabite sami sebi kaj?

sej piše da ste najgora stvorenja.

Jaz se takih for poslužujem? Tip krade vsem vzdevke in piše pod njimi. Saj imaš potrdilo, da to on počne. Ker se vidi, da ti je ravnokar pisal pod vzdevkoma “TI KAR BLUZIŠ” in “TEMA JE”. Ker jaz se morda zaradi disleksije ne znam dobro pisno izražati a ljudi prepoznam po načinu pisanja enako dobro kot če bi slišal njihov glas.

In potem, ko te napade pod tema vzdevkoma (vedno uporabi več vzdevkov, da da ljudem občutek, da so vsi proti njim) začne takoj nabijati sporočila še pod mojim vzdevkom.

Jaz ,npr,nisem imela nobene vzgoje v smeri dvigovanja kulture, razgledanosti, vedeti sploh,da sem ženska.

Očitno sem imela srečo, da sem sama veliko brala, gledala okrog sebe in videla razlike. Tako lahko danes rečem, da mi je bila ženstvenost prirojena. Mislim vsaj…

spletke, laži, hinavščina…

kaj je to???

kjafir.

Velik vpliv ima vzgoja, genetika, domače vzdušje, način obnašanja, komuniranja, gibanja telesa, struktura in konstitucija. Neka “osnova” pomojem ostane, a lahko kot odrasla ženska to ozavešča in tudi spreminja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja in ne, 12.08.2022 ob 15:59

Jaz ,npr,nisem imela nobene vzgoje v smeri dvigovanja kulture, razgledanosti, vedeti sploh,da sem ženska.

Očitno sem imela srečo, da sem sama veliko brala, gledala okrog sebe in videla razlike. Tako lahko danes rečem, da mi je bila ženstvenost prirojena. Mislim vsaj…

“JA IN NE”,

napisala si dve različne stvari.

PRVA: Očitno sem imela srečo, da sem sama veliko brala, gledala okrog sebe in videla razlike.

DRUGA: Tako lahko danes rečem, da mi je bila ženstvenost prirojena. Mislim vsaj…

Tu si v paradoksu in sama sebi nasprotuješ. Ker prvo si svojo ženstvenost vplivom(opazovanju) pripisala. Potem pa si pripisala svojo ženstvenost naravi(prirojena).

Sicer pa je naravnost OGABNA ženstvenost na katero vpliva ameriška pop kultura(tudi pop kultura iz drugih narodov je navdihnjena po ameriški) in in na katero vplivajo družbena omrežja, kjer so vsa dekleta zlagana in tako BREZVEZNO popolna. Ženstvenost, kio jo navdihujejo ameriške zvezdnice.

To je OSTUDNA ženstvenost za kmetavzarje.

 

ima ženske, ki so že po strukturi telesa ženstvene, torej elegantno hodijo, se lepo oblečejo, se lepo uredijo in delujejo res ženske. To pa ne pomeni, da so sposobne tudi ljubezni, ljubeznivosti ali prijaznosti do drugih.

imaš pa ženske, ki so to postale skozi čas, leta in te ženske, čeprav ne vedno popolne, perfektne, ne hodijo vedno kot gazele, niso vedno top od topov, izžarevajo tisto ženstvenost, ki so se jo prve naučile bodisi po naravni poti bodisi skozi vzgojo.

Prvo prepoznaš po tem, da je samo urejena, se za njo obrneš, ampak ni nič posebnegam ne izžareva ničesar posebnega.

drugo, priučeno, pa prepoznaš po tem, da te očara, te osvoji brez da bi poskušala

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 14:29

prvi post na drugi strani za

L. Morningstar

Gospodič,

sklepam, da si najmanj Christian Grey, glede na to, kaj vse pričakuješ od morebitne izbranke?

hh.  to je pa ja norma kar zahtevam.

nič ni to preveč. vi ste tako u kurcu… tako prosti… take bede da se vam zdi to nenormalno.

kako pa rabim?

neko problematično kot ste vi tu?

da me duhovno razvali ko unega v tisti temi… i onda da plačem?

 

veš… če gledam naokoli… npr morebitnega partnerja. pač ne da zdej gledam… itak ni. tako pravim… že pri očeh se konča.

pa jebote pašče kad pariš gledaš neke stvari.

rit si ne perete…

ti bi uffff… v zameno za…

omembe nevredo. jel tako?

kako ide ona… ko rano rani… vidiš… lahko se tolmači to tudi kot da začneš zgodaj sprejemat odločitve.

vidiš ne menja se. recimo za brak. kako god okreneš opet se gleda to še je gledalo u srednjem veku. to šteje.

ja ja… že pri očeh se zatakne.

nič ne zahtevam preveč. isto zahtevam.

itak lepota je prolazna.. enkrat je nebo. bom tud jst grd star zguban… ona isto…

al šta sad trebam… još da slušam budaleštine… oba bova grda… bom pa vsaj mel nekoga ki je isti kot jaz. se bo kaj dalo z njo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 22:01

hh.  to je pa ja norma kar zahtevam.

nič ni to preveč. vi ste tako u kurcu… tako prosti… take bede da se vam zdi to nenormalno.

kako pa rabim?

neko problematično kot ste vi tu?

da me duhovno razvali ko unega v tisti temi… i onda da plačem?

 

veš… če gledam naokoli… npr morebitnega partnerja. pač ne da zdej gledam… itak ni. tako pravim… že pri očeh se konča.

pa jebote pašče kad pariš gledaš neke stvari.

rit si ne perete…

ti bi uffff… v zameno za…

omembe nevredo. jel tako?

kako ide ona… ko rano rani… vidiš… lahko se tolmači to tudi kot da začneš zgodaj sprejemat odločitve.

vidiš ne menja se. recimo za brak. kako god okreneš opet se gleda to še je gledalo u srednjem veku. to šteje.

Božo jaz si perem rit, tako, da bi jaz lahko bil tvoj potencialni partner.

Odgovor na objavo uporabnika
kako naj bom, 12.08.2022 ob 15:02

Od mene se pričakuje, da bom prinesla domov vsaj povprečno plačo, če ne več. To pomeni, da moram imet neke vrste vodstveni job, za kar pa moraš imet določene sposobnosti in nastop, če hočeš vodit skupino.

In pol naj v službi špilam bossa, stiskam izvajalce, preganjam dobavitelje, se pogajam s kupci, motiviram delavce, gnjavim prevoznike, 2 maila, 3 telefone itd itn in potem pa pridem domov in bom vsa mila in nežna in ženstvena in frlim in dehtim in utripam s trempkami in božam z glasom in melodijo mojega blagozvenečega glasu.

Žal ne gre.

Zelo te razumem, ker sem sama na podobnem oz.. vsaj opažam podobno: od plenic dalje smo vzgajane, da moramo imeti izobrazbo, čim prej narediti vozniški izpit: če ga pri 19 letih, smo že luzerke, biti glasne, ekstravertirane (tudi, če smo po naravi intro) in bog ne daj, da kdaj ostanemo brez službe, nam takoj začnejo naprej metati, da samo izkoriščamo in nič ne prispevamo. Ko enkrat to dosežemo, pa poslušamo, kdaj bo otrok, zakaj še nismo mame. Pred prvim valom epidemije covida 19 se je pojavila ideja o obveznem služenju vojaškega roka in v medijih so se takoj pojavili nasprotniki rega z argumentom, da je to diskrimminatorno in da bi v vojsko morali vpoklicati tudi ženske … Ah.

Seveda pa se lahko, kot lahko opazimo, isti osebki, ki imajo takšne zahteve od Slovenk, kot so opisane zgoraj, v trenutku spreobrnejo in če jim uspe pripeljati kakšno Tajko ali drugo Azijko, bodo bankrotirali oz. ves denar porabili za te umazane opice

Chris in Anastasia sta podpislala kar pogodbo, v kateri so bile jasno opredeljene pravice in dolžnosti ter vzburljive kazni.

Madonca, zanimivo kako so ženske ob branju sanjarile o podrejeni poziciji ter vsemogočnem bullu, ki jih ptiklenjene in našeškane z bičem popelje v svet medene naslade prepletene z brezkončnim užitkom.

Odgovor na objavo uporabnika
L. Morningstar, 12.08.2022 ob 22:12

Chris in Anastasia sta podpislala kar pogodbo, v kateri so bile jasno opredeljene pravice in dolžnosti ter vzburljive kazni.

Madonca, zanimivo kako so ženske ob branju sanjarile o podrejeni poziciji ter vsemogočnem bullu, ki jih ptiklenjene in našeškane z bičem popelje v svet medene naslade prepletene z brezkončnim užitkom.

Se razume, komu je tole namenjeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Ko replika, 12.08.2022 ob 14:25

Odgovor na objavo uporabnika
asdf295, 12.08.2022 ob 14:21

ja, odvisna od prisotnosti/odsotnosti očeta v življenju in če je mati morala se z vsem j*bat sama.

Največ je prirojenega. Ene avtomatsko oddajajo bolj moško energijo, moško mimiko in obnašanje.

Ne. Okoliscine. Tudi jaz bi bila drugacna in imela manj moske energije, ce bi zame bilo poskrbljeno. Ce se pa mores borit v zivljenju, imas vec moske. Tiste punce za katere je poskrbel oci in kasneje partner, so lahko zenstvene.

Odgovor na objavo uporabnika
Fddd22334, 12.08.2022 ob 22:54

Ne. Okoliscine. Tudi jaz bi bila drugacna in imela manj moske energije, ce bi zame bilo poskrbljeno. Ce se pa mores borit v zivljenju, imas vec moske. Tiste punce za katere je poskrbel oci in kasneje partner, so lahko zenstvene.

A niso bolj matere tiste, ki hčerki prenesejo ženstvenost? Je mogoče odsotnost očeta problem, da hči ni ženstvena? Vedno sem mislila, da mama do prenese na hči. Zdaj pa nisem več pametna.

popravek: to prenese na hči

In evo, po treh straneh še vedno ne vemo, kaj je to ženstvenost. Niti eden ni napisal.

Moski in zenske imajo razlicen pogled na to kaj je zenstveno. Kot zenska bi rekla, da je zenstvena zenska predvsem psihicno mocna in pametna zenska, vse ostalo so nijanse.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.08.2022 ob 09:45

Moski in zenske imajo razlicen pogled na to kaj je zenstveno. Kot zenska bi rekla, da je zenstvena zenska predvsem psihicno mocna in pametna zenska, vse ostalo so nijanse.

Pri forumskih trolih se izkaže, da je dovolj imeti velike joške.

Odgovor na objavo uporabnika
ena ženstvena ali pa tudi ne, 13.08.2022 ob 02:13

A niso bolj matere tiste, ki hčerki prenesejo ženstvenost? Je mogoče odsotnost očeta problem, da hči ni ženstvena? Vedno sem mislila, da mama do prenese na hči. Zdaj pa nisem več pametna.

Se strinjam – matere so ključne pri tem, kako se hčerka vidi kot žensko in kako ponotranji svojo ženstvenost. A če je bil odsoten oče, mamin partner, bo tudi ta mama prevzela tudi vlogo moškega v družini in bo avtomatsko manj ženstvena..

New Report

Close