Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi posvojili otroka?

Bi posvojili otroka?

Ne, pa tudi svojih otrok ne. Časi za imet otroke so minili. Spravljat otroke na svet malo pred 3 svetovno vojno. Nima smisla.

Najbolje, pa da Slovenci izumremo

Če bi posvojila, bi bila prav gotov to kakšna lepa deklica iz Afrike, 5-6 let , dojenčice pa prav gotovo ne, da se mi s plenicam , ne bi bilo potrebno ukvarjati, pa da spim lahko ponoč. Imam ful zahtevno službo.

Ti si butnena.

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT1, 02.02.2023 ob 10:14

Če bi posvojila, bi bila prav gotov to kakšna lepa deklica iz Afrike, 5-6 let , dojenčice pa prav gotovo ne, da se mi s plenicam , ne bi bilo potrebno ukvarjati, pa da spim lahko ponoč. Imam ful zahtevno službo.

Tega nisem jaz napisal- nekdo se izdaja na moje ime…samo v vednost

Ja pa ja, sedaj vlečeš nazaj.

Res nisem.

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT1, 02.02.2023 ob 16:58

Res nisem.

dej naturopat – spel se nekam

Jaz sem posvojila.

Majke mi

jaz ne bi posvojil črnega da me ubiješ. pika- emen- kr dol naj bodo

Tudi če si nekdo želi posvojit otroka, je to pri nas tako zelo težko, da to res ni.

Pravzaprav je pri nas že psa iz zavetišča težko posvojit, kaj šele otroka.

Zgleda da sistem rejništva vse odtehta.

Poznam primere, ko so rejniki posvojili otroke, ki so bili prej pri njih v reji, ampak je to tako dolg in zapleten proces, da  moraš imeti dobre živce za to.

Posvojitve iz tujine so tudi komplicirane in predvsem drage.

Vsaj tisti, ki jih jaz poznam, da so otroka posvojili iz tujine, so morali it ponj nekam v tri krasne, v bivšo SZ ali Afriko in skoraj dobesedno s kufrom denarja.

Se mi zdi, da je s temi sirotami tako kot še z marsičim na svetu, recimo zasvojenci in podobno. Večji interes je, da obstajajo, kot da ne. Nekaterim je to služba.

rajš psa kt črnga

Men so pa deklice iz Afrike tako srčkane. Bi imela kar dve.

Midva z možem sva si želela da bi imela najine biološke otroke vendar ker jaz več let nisem mogla zanositi sva se odločila za zunajtelesno oploditev, ki je nama prinesla najino največjo srečo. Najina punčka pa bo maja postala velika sestrica.

Če pa slučajno zunajtelesni oploditvi ne bi uspeli pa sva kot “plan 2” imela posvojitev.

Zdaj je taka gonja po medijih, da se je moja zveza za posvojitve potuhnila.

Trapa neumna.

Posvojitev je rešite v stiski, vsak bi raje imel svojega otroka.

Zakaj iz Afrike, povejte v kateri državi ni kriminala, kjer so  temnopolti.

Saj je tudi v Evropi kriminal.

jaz sem naredil že veliko gorja svojo pederajščino, zato sem se odločil, da ne bom več butast peder, ampak odločitev je eno, dejstva pa so nekaj drugega, rad imam moške riti kaj čem nooo

Zato sem se odločil da grem v Afriko po fantka.

Kva se pa ta spe oglaša.

..kakšno ‘presenečenje’ tistih, ji ne razumejo, kako starši ne bi, v prjemru, da lastnih ne bi mogli imeti, posvojili…

Dokazuje se, da je še kako starševstvo egoistično, veliko bolj kot pa floskule, ki jih podajajo, da staršujejo, ker imajo radi otroke..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7745, 05.02.2023 ob 10:24

Kva se pa ta spe oglaša.

a bi ti rad eno od zadaj, al kaj?

New Report

Close