Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi posvojili otroka?

Bi posvojili otroka?

Nismo vsi  teke pe……

Jaz se za to nebi odločil.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Nekateri pa se.

Okej , pri svojem kar ti narava dodeli, loterija, pri posvojitvah lahko malo izbiraš.

Bi. Zakaj pa ne. Tudi ob svojih ze bioloskih. Otrok je otrok, posvojen je isto tvoj. Plus pri posvojenemu je, da ga sam izberes. Pri rojenemu nikoli ne ves kaj dobis..

Tega je v Evropi veliko, ker pa si to omislijo premožnejši, pa je tabu tema.

Odgovor na objavo uporabnika
neprimerni, 31.01.2023 ob 11:16

Večina ljudi tu ni primernih za starše. Nima veze na kakšen način do otrok pridejo. Po odgovorih sodeč.

Jaz imam  posvojeno punčko ter dva biološka otroka. In ja bi posvojila še enkrat če bi lahko. In ne ni mi pomembno da je meni podoben otrok, ker ni moj podaljšek. Je sam svoj človek. Vedno sem vedela da želim posvojiti. Ni bilo povezano s tem ali lahko imam svoje biološke otroke ali ne. Imamo tudi dva fantka v rejništvu, bi ju z veseljem posvojili, ampak verjetno ne bo nikoli do tega prišlo.

Ti si posvojila otroka in se imaš za tako primerno, da celo druge označuješ za neprimerne za posvajanje otrok. Mene pa zanima kateri vip ti je omogočil posvojitev otroka in seveda na tak način, da nekateri še vedno čakajo v vrsti na posvojitev otroka, ti pa že razmišljaš o drugi posvojitvi? Zelo primerna za posvojitev otroka, ni kaj. A mogoče zbiraš posvojene otroke? Aha, ti lahko z razliko od drugih.

Seveda, ker se zadovoljujejo potrebe staršev in ne otrok.

Hrvatje so čakali v Zimbabveju, da jim iz Konga ilegalno  pripeljejo otroke, ki so že imeli hrvaški potni list. Do sedaj so na ta način uspešno pripeljali na Hrvaško 131 otrok. Pri nobeni od teh posvojitev se hrvaško sodišče ni preverilo avtentičnosti dokumentov o posvojitvi. Vsi dokumenti so bili ponarejeni. Že od leta 2016 je v Kongu prepovedana mednarodna posvojite.

Koliko je takih primerov v Sloveniji

Hrvatje prihajajo domov brez otrok.

Ne prihajajo, so jih Hrvatarji ovadile in so jih spet zaprli. Ker v Zimbabveju imajo manj pokvarjeno sodstvo, kot  na Hrvaškem.

Ne vem kako se to dovoli. Zelo strogo kaznovati . Evropska sodišča, pa nič.

Kaj so razmišljali.

Pri nas je isti eldorado.

Kak se kurca sekirate za to, da bi nekdo posvojil malo po svoje te crnske otroke. Fuck..je kdo od vas bil kdaj v Afriki? Dol je milijone teh lacnih, shiranih, golih otrok. Tavajo po ulicah mest, vasi. Tezijo turistom, mimoidocim. To je kaos. To ni film ampak resno zivljenje. Za vsakega, ki je nekam posvojen, je za njega to odresitev..ODRESITEV.  Res kreteni, ki zivijo v Slo. Na kavicah lapajo kako ne bi smeli posvajati…UPAM DA VAS PES POSCIJE.

Odgovor na objavo uporabnika
Bedaki, 08.02.2023 ob 09:22

Kak se kurca sekirate za to, da bi nekdo posvojil malo po svoje te crnske otroke. Fuck..je kdo od vas bil kdaj v Afriki? Dol je milijone teh lacnih, shiranih, golih otrok. Tavajo po ulicah mest, vasi. Tezijo turistom, mimoidocim. To je kaos. To ni film ampak resno zivljenje. Za vsakega, ki je nekam posvojen, je za njega to odresitev..ODRESITEV.  Res kreteni, ki zivijo v Slo. Na kavicah lapajo kako ne bi smeli posvajati…UPAM DA VAS PES POSCIJE.

In kaj če je bil posvojen otrok ukraden družini in prodan. Tudi to zagovarjaš

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6165, 08.02.2023 ob 18:20

In kaj če je bil posvojen otrok ukraden družini in prodan. Tudi to zagovarjaš

Tam je definicija otroka. Popolnoma drugacna kot v EU.

Tam lastni starsi prodajajo otroke za vse namene, da se prezivijo.

Mislis, da so oni to custveno navezani? Tam je misljenje tako, da ko enega ni vec bomo novega nastepal..in tako dalje in dalje.

Vi pa zivite v nekem filmu..kjer je otrok ukraden neki bogi afriski mamici. Pa kaj sam nadaljevanke gledate¿ bruka

Ne vem , kdo lahko zagovarja trgovino z otroki. Ali veš v kaj se lahko to sprevrže. Brez moralnih  zadržkov, podpirate stvari, ki so upravičeno z zakonom prepovedane pri nas v Sloveniji in v konkretnem primeru v Kongu. Dober namen ni opravičilo .

Ne vem  ampak ali je pri nas veliko posvojitev iz Afrika.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 09.02.2023 ob 08:09

Ne vem  ampak ali je pri nas veliko posvojitev iz Afrika.

statistika pravi, da je na leto v Sloveniji okoli 50 posvojitev iz tujine. Tako, da ne. Zelo malo.

Nekateri pišejo, kot da jih je zelo veliko.

Pri posvojitvah iz Afrike so v špilu samo bolj premožni par.

Reveži jih naredijo, premožni kupijo ali imajo nadomestne matere.

Če lahko pa naj.

New Report

Close