Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bil je užaljen, ko sem mu rekla, da brez negativnega testa ne bom spala z njim

Bil je užaljen, ko sem mu rekla, da brez negativnega testa ne bom spala z njim

a ti si pa do zdaj fukala brezmadežno?

Kaj pa če bi od zadaj probala?

Odgovor na objavo uporabnika
dajmo se testirat, 28.06.2021 ob 13:40

SPloh ne razumem tega strahu in sramu glede testiranja za spolno prenosljive bolezni. Stara sem 30, spoznala sem moškega, ki je dve leti mlajši in se je hitro pohvalil, da jih rad položi, najraje brez kondoma. Sva bila najprej samo prijatelja, zadnje čase pa se med nama plete nekaj več, ampak nočem iti z njim v posteljo, dokler se tip ne testira. To sem mu tudi prijazno povedala, da glede na število avantur, ki jih je imel samo v zadnjem letu pač ne želim tvegati. Ne mislim, da “umazan”, samo pač želim preveriti in z največjim veseljem naredim enako. Ampak njemu je to višek žaljivosti, da ga silim v testiranje, v kondome …. mislim, kaj naj? To je odgovorno in zdravo in tip pri 28ih bi to moral vedt!

 

Avtorica, tale tip je mutibarič – ali morda že ve, da je okužen s kakšno SPB, ali pa noče izvedet, če je. Če bi imel poštene namene s teboj in pošteno vest, bi se oba šla testirat. Odpikaj ga, nekaj skriva – zagotovo.

 

Ali pa misli, da ke dovolj drugih lahko dobi, da ne bo zapravljal tistih 30 evrčkov za test za seks s teboj. Odpiiiikaj  – ni vreden njegov tič tebe. Ceni se še naprej in imej se rada -SPB pa lahko prej fašeš, kot evro v žep.

Pa nic. Pa tudi frenda ne bi bila vec. Odpleti se in si najdi pravega. Ce ti ze za prvi seks zganja take, kaj bo sele v razmerju. Ni vredno.

Odpikaj ga,on tebe ni vreden.

Pošljite ga nekam….kjer punce padajo brez pogojev. 

Kot strokovnjak na tem podrocju, ti predlagam da gres za NUNO!

Ddr.psih. Pevt Tera

Absolutno se strinjam z vami.

Točno tako. Baba naj prinese potrdilo od psihiatra,da je zdrava, ne da te bo potem kazensko ovadila, da si jo posilil.☝️😁

Mnde se dolgo ne bos sexala. Kje bos te dobila takiga papka da se ti bo sel testirat

Prav imas. Poskrbi zase.

Samo cimprej stran od takega! To je en navaden otrok, sploh ce se hvali z vsemi temi avanturami ki jih je imel. Ni ne prvi in ne zadnji moski na svetu, tako da najprej poskrbi zase in za svoje zdravje, brezveze je tvegati za takega kretena ker imas lahko dozivljenske posledice!

Včasih so imeli: Nč seksa pred poroko in je blo rešeno.

Pol bo pa jok in stok, ko bo skočil na naslednjo trofejo. Babe.

Noben test ga ne očisti slabe energije, ki se je nakopičila v njem in bi jo tebi med odnosom predal. Počutila bi se umazano po takem odnosu. Kdor brezglavo menja spolne partnerje ni materijal za zvezo, je pa garancija za kakšno bolezen in slabo energetsko počutje. Ženske so zelo dovzetne za to in lahko celo zbolijo na rodilih zaradi tega. Ni malo primerov, ko so ženske postale neplodne zaradi takega spolnega partnerja. Ne se hecat s tem in ne jemljite vsak ološ vase in svoje energetsko ter fizično telo. Naj nadaljuje svojo prakso z najslabšimi, ki dajo vsakemu. Taki spadajo skupaj. Ve se pa cenite in se spolnosti prepuščajte le zanesljivim, zvestim ljudem, ki nimajo navade jih menjati več kot 10. S takšnim ne boste nikoli srečne.

Jaz sem se zapletla z italjanom, ki sicer ni bil tako dejaven in ko sem ga prosila, ce se lahko testira, je samo vprasal na kaj? Sel je k svoji zdravnici in povedal za kaj gre…zdravnica je samo rekla pametna punca. In preden sva se en druzga lotla, sva si teste pokazala 😉 in bilo je top!

Se boš tudi ti testirala?

    Pravilno

Odgovor na objavo uporabnika
L207, 03.07.2022 ob 07:36

Noben test ga ne očisti slabe energije, ki se je nakopičila v njem in bi jo tebi med odnosom predal. Počutila bi se umazano po takem odnosu. Kdor brezglavo menja spolne partnerje ni materijal za zvezo, je pa garancija za kakšno bolezen in slabo energetsko počutje. Ženske so zelo dovzetne za to in lahko celo zbolijo na rodilih zaradi tega. Ni malo primerov, ko so ženske postale neplodne zaradi takega spolnega partnerja. Ne se hecat s tem in ne jemljite vsak ološ vase in svoje energetsko ter fizično telo. Naj nadaljuje svojo prakso z najslabšimi, ki dajo vsakemu. Taki spadajo skupaj. Ve se pa cenite in se spolnosti prepuščajte le zanesljivim, zvestim ljudem, ki nimajo navade jih menjati več kot 10. S takšnim ne boste nikoli srečne.

a ti to ponavljaš za mano? No da vidimo a te bo kater napadal zaradi tega, kot so mene..

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi jaz, 03.07.2022 ob 19:52

Jaz sem se zapletla z italjanom, ki sicer ni bil tako dejaven in ko sem ga prosila, ce se lahko testira, je samo vprasal na kaj? Sel je k svoji zdravnici in povedal za kaj gre…zdravnica je samo rekla pametna punca. In preden sva se en druzga lotla, sva si teste pokazala 😉 in bilo je top!

a da okužbe test takoj ne pokaže, ti ni prišlo na pamet?

 

Pohvale za tvojo odločitev – upam, da vztrajaš pri njej, sicer pa ne razumem, zakaj se sploh hočeš zaplesti s kurbi rjem. Imaš rada srčne bolečine? Ali misliš, da bo zaradi tebe drugačen? Ženska, moški, ki ženski odkrito pove, da jih je ogromno položil in to  brez kondoma z žensko ne misli resno. Razen če gre tudi tebi samo za avanturo.

Podpis!

In kako si sploh naletela na takega kurbirja?

Če si nisi sposobna dobit normalnega čistega fanta je res edina šansa dati noge narazen profesionalnemu jamarju, sicer boš ostala nedojebana.

Samo ne potem jokat.

Za take kozle škoda vsake minute, ker ti druženje s takim prascem zbija ceno za vsako z njim preživeto minuto. Takim zdrava bejba reče “bivši znanec”.

 

 

Tak sem haz po ločitvi pri drugem spolnem partnerju najebala

Za hiv je šel na test. Ta je bil ok.

 

Na rezultate čakaš dolg. Skor 1 mesec.

Tačas sca s kondomi. A tip ni povedal da mu je 2x počil!!! Pri drugem sem ga dobila.

Potem je postal celo zajedljiv, da kompliciram. Letel je kot dolg in širok.

Sedaj imam 2 leti slsbe pap teste, hpv virus, na pol leta sem v ukc.

Poleg tega mi je podaril 1 bakterijo. Dobila ab

 

Celo poklicala sem ga tedaj in mu povedala to. Čez 1 dan, ko je pozabil kaj ima, mi je poslal 10 sms in 10 klicev. Sem si mislila, prasec, sedaj pa pojdi v ukc pa povej naj te testirajo na vse

Eni tipi NE znajo s kondomi!!

 

Sedaj imam 1 ki to obvlada, celo sam jih je predlagal in še nikoli ni za bluzil. Nikoli.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kamenica, 04.07.2022 ob 13:01

Tak sem haz po ločitvi pri drugem spolnem partnerju najebala

Za hiv je šel na test. Ta je bil ok.

 

Na rezultate čakaš dolg. Skor 1 mesec.

Tačas sca s kondomi. A tip ni povedal da mu je 2x počil!!! Pri drugem sem ga dobila.

Potem je postal celo zajedljiv, da kompliciram. Letel je kot dolg in širok.

Sedaj imam 2 leti slsbe pap teste, hpv virus, na pol leta sem v ukc.

Poleg tega mi je podaril 1 bakterijo. Dobila ab

 

Celo poklicala sem ga tedaj in mu povedala to. Čez 1 dan, ko je pozabil kaj ima, mi je poslal 10 sms in 10 klicev. Sem si mislila, prasec, sedaj pa pojdi v ukc pa povej naj te testirajo na vse

Eni tipi NE znajo s kondomi!!

 

Sedaj imam 1 ki to obvlada, celo sam jih je predlagal in še nikoli ni za bluzil. Nikoli.

 

 

 

 

No evo zakaj se kurbirjev ne dotikam niti s palico. Vsakega najprej vprašam koliko jih je imel, pa ko udari cifro, vem kam ga popredalčkat. In ja, ženske smo tudi občutljive na to in ne maramo moških, ki so položili vse kar leze in gre. Dovolj je zveza ali dve, vse ostalo je kurbirski karakter, ki se nikoli ne bo spremenil. Kaj ti pomagajo vse njegove dobre lastnosti, če je nezmožen biti zvest in predan eni ženski! Ni vse zlato, kar se lesketa na soncu. Ravno obratno. Že seznam ljudi na IG ti pove kakšen je, če malo spremljaš kaj počne na netu, kako se obnaša do žensk, kdo vse mu komentira in kako se odziva, ti je v par dneh jasno ali je navaden fuckboy ali materijal za resno zvezo. Vsak, ki se ustraši te besede ‘resno’ očitno nima najboljših namenov s teboj. In verjemite ženske, prav nihče ni vreden takih izkušenj po bolnicah in zdravljenja, skrbi, … Se najdejo tudi v redu fantje, ki niso čustveni invalidi in vas bodo znali ceniti in ljubiti. Ne prodajte se prepoceni, sploh pa ne zapletajte s temi bebci, ki vam takoj pokažejo kakšni so. Presneto dobro znajo obrniti in zmanipulirati vsak vaš odziv v svoj prid, da sežejo v vaše gate, a ko od daleč gledaš, vidiš da so takoj pokazali kdo so s svojim obnašanjem. Verjemite jim in ne zavijajte dreka v darilni papir z mašnico. Drek bo vedno samo to. Pa naj zgleda navzven še tako oh in sploh.

Dejansko se mi smilijo vse ženske, ki klonejo pred takimi toksičnimi moškimi. Nekatere ostajajo z njimi v zvezi, ker jih je sram in vedo, da ne bodo nikoli našle normalnega. Sploh take, za čigar moža se ve, da je en kurbir. Kdo bi potem tako še vzel? Bodite pametne in izbirajte po pameti preden sploh razvijete kakšna čustva.

New Report

Close