Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bilo me je sram.

Bilo me je sram.

Ruby, ne se dat, samo hoče da bi se zaljubila vanj! Te jaz o vsem poučim, ko razčistim z mailom

Ma trudim se za vaju že ne vem koliko časa, pa nobena ne pusti vtaknt!

seveda sem:)
un je pa že jezen ker te pecam:)))
pa ženo ima doma da ga ni sram !:)

Meni so vse lepe, samo da niso zanemarjene (umazane, preveč debele, pretirano suhe itd). Enako je tudi glede mucke. Čeprav imam najraje lep, naravni grmiček. MMMmmm…

Saj zardevam ja, hahaha

No vesta kaj…KIR a misls da se zenske kr tko zaljubmo po dveh lepih besedah..ja kam bi pa prsli pol?

www.studentarija.net

Ja ti si mlada punca brez fanta in lahko bi se zgodilo, se bojim zate…

Predvsem to ja..sj sm naivna no..ampak tok pa s5 ne 😉

www.studentarija.net

Zment za sex se pa nočeš, ne? Kar poglej temo “prsa”!

Tvoje mnenje Kiklc,mi je še najbolj blizu, ma bo že, sedaj vsaj moja mati ne bo več šokirana naslednjič, ko me vidi spodaj brez;))), čeprav tudi njej golota ni tuja, le da ima njena hči čist gladko, to je pa “tastarim mal mimo”, vsaj tako je delovala.Bo že;))

Kam hodim ti ne povem, sem raje sama tam;)), koli sem stara, ženska v najlepših letih;)))

Lahko ugibam? 35-37?

dej povej no .
rad bi te tam srečal saj to menda ni več tabu pri tebi.
smo v tretjem tisočletju daj malo svobode iz sebe.lahko preko emaila.l.p.

ne izzivaj me;), ne povem, ker je tako bolj zanimivo, bo dalj časa luštno,haha

priden;)))

Zakaj priden? Sem napisal preveč? Se oproščam. Samo tako jaz razumem “najboljša ženska leta”

ja pa te izzivam.
daj da vidim če upaš:)
ne upaš! a je to v sloveniji ali na hrvaškem?faca si ej

Ne povem;)))

potem pa povej kaj o sebi

kar misli si, sanjaj;))))))

pol pa ko te jebe po domače povedan.

Hvala enako, čeprav ti težko to vračam, vendar če si ti tako prijazen, bom pa še jaz!

tudi jaz sem ti to teško napisal toda si me ful razjezila ker me zajebavaš.
zakaj me zajebavaš?pa tako si mi bila všeč in si mi še.

Jaz te pa res čisto nič ne zafrkavam! Če pa smatraš zajebancijo to, da nočem tukaj pisati o sebi, ja potem pa oprosti, kot sem ti že omenila, to ni zame.Tu želim ostati anonima, še prehitro te kdo spozna, tega pa nočem. Pa si sedaj misli kar želiš, da sem grda, stara , debela in zato ne upam napisati kakšna sem in vse ostalo.
Saj lahko piševa dalje, naj ti izdam le to, da sem zelo simpatična oseba;)), si sedaj pomirjen???
Na e-mail pa ti ne pišem zato, ker imam le enega službenega.

no sedaj pa vse razumem.saj to ne pomeni da sem neumen in da drugače ne razumem (malo cinike in sarkazma) toda mi je jasno da na sluzbenega zagotovo noces da ti pišem.samo veš obstajajao tudi hotmaili itd, in bi si lahko en račun nardila ne?če želiš seveda. mi je res prav luštno če bi si mal dopisovala. ja sem pomirjen, ker si simpatična.:))
nisem mislil da me zajabvaš zaradi tega ker tukaj gor nočeš pisati o sebi.
ampšak zato ker sem mislil da me zezaš z emialom in tako nekako je bilo razumeti. saj vidiš backo pa aviv sam jezik jih je po pravici povedano takšna komunikacija kot jo imata uni dve mi ni všeč. se pravi kurjenje pa zajebancija brez veze. pisarije naj bi imele določen namen .
kako si drugače?
l.p.

New Report

Close