Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bilo me je sram.

Bilo me je sram.

Važno, da razumeš, svetilnikk. Spet jezička omenjaš? Bi ga probal al kaj?
Pa ja vidiš….
Ne razumem pa jaz tebe. Kar nekaj mailov je že bilo napisanih tle gor, pa si se javil??

Misliš, da forum ni namenjen tudi – poleg seveda osnovne funkcije pridobivanja informacij in izmenjave mnenj na temo….sex? kurjenju in rajcanju (smatram to kot del novih idej za izboljšanje spolnosti, ha ha, vsaj meni je precej pomagalo. Tebi nič?) kot temu praviš ti?

In, mimogrede, svetilnikk, kdaj sem pa jaz tebe kurila, rajcala, crkljala, božala, ti ga lizala, se dol dajala s tabo???????

….pisarije naj bi imele določen namen….si napisal. kakšen? da si dva izmenjata maile in začneta hodit? Tudi to poznam. Da se gresta dat dol? Tudi to sem že slišala.
Vidiš, vsak po svoje. Spet, kot vedno.

Pa ne zameri, če ti kljub tvoji občuitljivosti pošljem poljubček!

hm kje so pa bili napisani ti maili? nič ne vem o tem.
če mi je kdo pisal na tega katerega imam priloženega-to je kar nekaj sploh ni pravi email, ne obstaja.
sej nisem mislil da si mene kurila ampka druge. meni pač ni do tega ker v tem tukaj gor kar z enim xy ne vidim smisla. me sploh ne rajca in mi je neumno.
osebno je čisto nekaj drugega.
zakaj to počnete ne vem, toda ,men je bedno se kle gor nekaj rajcat-brezveze.
kaj če ti to na daljavo -če te je kaj v hlačah pridi osebno.
pisat pa blebetat zna vsak.saj sam povem ne se jezit.
ponavadi to piše tisti ki si v resnici nič ne upa.
l.p. hvala za poljubček.

Direktna bom:”Kaj pričakuješ od mene??”

Drugače pa sem vredu, pomlad me daje in sonček tako lepo sveti, kako potem ne bom tudi jaz, pa ti, si vredu?

a si še v službi , kdaj boš spet na netu?
l.p.

Tako različno sem tu, je teden-mesec, ko me sploh ni, pa dan, ko je veliko časa za net,bolj ko je lepo vreme, pa je takega časa za net skoraj nič, sem raje u realu;)) tako ,da ti težko napišem čas, ko sem tu.

Nisi mi odgovoril na moje vprašanje.

zagotovo bi te rad bolje spoznal.
bolje notranje in zunanje.
kaj bo potem pa ne vem ker to je odvisno od obeh od obeh naju kako se bova sprejemala veš. zagotovo pa ti ne bom nič slabega naredil v nobenem smislu, tako da se kar opogumi.
l.p.

Prav. Prepričal si me. Tebi pač ni do tega. Zakaj bi ti pa bilo?
Osebno je najlepše, to pač vem tudi jaz.

Lepo se imej pa še enga ti pošljem. Poljubčka.

ps: maile so punce dajale gor, nisi opazil?

ne nisem kje?:)
dej povej:)

Joj, svetilnikk, kaj naj zdaj s tabo? Nič ne pogledaš, kaj se skriva zadaj za imeni? Včasih, veš, so tudi mail naslovi. Vsaj jaz sem jih nekaj srečala, ha ha. No, če so bili tako, kot tvoj, torej, brez vsebine, potem je bolje, da jih nisi. Bi bil razočaran. Če pa so v resnici zadaj ženskice iz mesa in krvi, ja, potem pa malo pobrskaj, preveri, vsaj tvoje najljubše.

Kako si? (da ti ne rečem kaj o rajcanju, ha ha)
Lepo preživel dan?

zelo dobro sem .
sploh sedaj se imam lepo ker se mi zadnje dni dogaja nekaj lepega pa ne povem 🙂 kaj pa ti a spet koga kuriš?

Me veseli, da si dobro. Da se imaš lepo. Kar obdrži skrivnost zase, če je lepa, jo čuvaj.

Naj ti bo lepo, svetilnikk!

Seveda kurim. Kot vedno. Me pa res ne maraš, ha ha!

lp

ker te je sma na jeziku:)
no dej bodi pogumna pa mi dej email.

svetilnikk napisal:

> ker te je sma na jeziku:)
> no dej bodi pogumna pa mi dej email.

Svetilnikk, razumeš, z mojim jezičkom ni prav nič narobe. Opletam, jasno, tebi se zdi, da preveč….kaj vse počnem, tega ti ne morem povedat.

In precej riskantno se mi zdi dat nekomu, ki ga ne poznam svoj mail. Se ti to zdi razumljivo? Meni ja.

Nisem tle gor zaradi tistih dveh razlogov, ki sem jih naštela v prejšnjem postu. Ne, da začnem z nekom hodit, ne da se z nekom dam dol.

kaj potem ostane?

Imam moža. Z njim se ljubim. In imam družino, ki me polno okupira.
Forum imam za hec, za pridobivanje novih idej, za spoznavanje ljudi, ha ha, tudi tebe….

Zakaj pa ti ne objaviš svoj mail ali svojo telefonsko?? Bi dobil odgovorov verjetno kar precej….kaj meniš?

topel pozdravček

ta gobčna backa

ta gobčna backa:)))
samo za chat meni tudi ni za kaj več s tabo ker imaš družino, moža itd.

Saj ti je jasno, da je ob meni že nekdo in je moje srce oddano, tako, da na tak način me ne boš spoznaval. Pa saj si to vedel že sam, saj me bereš.
Tudi v živo se ne želim srečevati, preveč nevarno je, to ni zame.Iskrena sem bila in prosim ne zameri in ne postani sedaj spet “surov”!
Vse kar ti lahko dam so najine besede tu, sprejmi ali pusti.
Svetilnikk, dobro jutro ti želim, tebi in meni!
Od kje nick svetilnikk, je to tisti svetilnik tam sredi morja;)), imaš rad morje, si romantik??

Kuštra, ti si zelooo zvesta ženska, zato več od tvojih besed ne dobimo?
Kaj pa tvoja lulika? Vsi bi jo radi vsaj enkrat probal. Pa ne gre, ne?

Kir, zakaj varaš??? Ker ti nekaj manjka, ker tisto kar iščes drugje ne dobiš doma, je dolgčas, potrebuješ nekaj novega, da se počutiš in, še bi lahko naštevala.
Mogoče bom tudi jaz nekoč taka, danes nisem in zato ne zameri, ker sem zvesta sebi. Ko doma ne bo več tako,ko ne bodo zalegle ne besede, dejanja, prošnje, smeh, solze, varam tudi jaz!
Te takrat poiščem;)))
Moja lulika je del mene, nežna sem z njo, na trenutke tudi groba, dajem jo nekomu, ki zna delati z njo;)), vsako poletje pa jo gledajo tudi druge moške oči, kar ne morejo se odmakniti z nje, le kaj bo šele letos, ko bo čisto gola??
Dobro jutro KIR, si dobro spal;))

Glej, šele zdaj sem nazaj. Lepo si to napisala.
Zakaj varam? Tisto bo pravilno: nekaj novega. Vsaka od vas ima drugačno, to me vleče!
Očitno hodiš na FKK. Kam? Tudi jaz bi jo gledal. Naj čakam uff let, da me poiščeš? Groza!
Spal slabo, mislil na tvojo lulčico!

lažnivc, haha

Zakaj lažnivec?

Sem se ravno dobro prebudil.
Nic ne bom surov do tebe pravzaprav lepo da si povedala resnico.
Je pa res da s emi niti sanjalo ni to kar si povedala o sebi.
Preprican sem bil da si samska in zelo mlada .
Seveda imam rad morje, tudi romantiko, svetilnik je pa kar iz glave padel:)
Ampak vseeno , ne bi rad da naju tukaj vse berejo, ne pricakujem srecanja ali zivega spoznavanja niti seksa, rad pa bi da je najino dopisovanje samo za naju in ne od vseh tu gor.
Zato si naredi email pa se bova tam pogovarjala.
Ne grizem in znam biti prijazen.
Bodi prijazna tudi ti in me upostevaj.
L.p.

Naj ti sedaj odgovorim še na tvoje vprašanje.
Kot prvo površno sme prebral tale tvoj sestavek , opažam da si napisala da imaš SVOJEGA. Ja vidim sedaj, toda nima veze , sav razcistila.
Na golto gledam zelo normalno in clovesko, nekonzervativno.
Doma hodim vedno gol po tusiranju in zjutraj ko vstanem pa pol se zaklepam da kdo tacas ne priode v bajto ha ha .
Na nudisticni pa je meni izjemno lepo vidt pobrite pa urejene vsaj na crtico ali kaj podobnega.Tiste grmicevje gledat pa dolge nemarne dlake-se mi skoraj obrne in se obrnem stran pa lahko se mi se kaj zagravza. Ali pa kake stare debele zavaljene ki majo tok speha da trebuh gleda cez pizdico.
Za pokozlat ti recem. Ti se pa nic ne obremenjuj s tem, ker vedi samo to da biti obrita je za vecino ljudi tako zenskih kot moski lepo, moderno, privlacno. Seveda pa so vedno nekateri tako ali drugace proti cemurkoli.Saj ves sto ljudi sto okusov. Z afnte ne skrbi se bolj te bodo bullili da bo tvoj znorel :).
Kam pa to hodis a v kaksen nudisticni kam ali kaj?Ali na divje plaze?.
l.p.

kaj pa na nudisticni?

Prosim napiši svoj e-mail.

[email protected]
Ko dobim posto ti pisem iz prav svojega siolovega. Saj je tudi ta moj toda ga ne uporabljam veliko. Previdnost (zaradi drugih) nikoli ni odvec.
Hvala.
L.p.

New Report

Close