Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivša izsiljuje in grozi, ta nova pa nori

Bivša izsiljuje in grozi, ta nova pa nori

Zgleda kot limonada.

Boga ženska, pri 36. ostala brez otrok in kmalu ji teče voda rodnosti v grlo.

Pusti jo čimprej in ne trati njenega dragocenega časa, ona pa naj si čimprej najde novega in poskuša z njim kaj resnejšega ustvariti… lepo se pogovori z njo…

Upam da bo ti še dolgo težila in se izogibala drugim moškim, ki jo bojo dojemali ko da je nevem kaj sam človek ne. Ja ti si kriv da nebo mama. Samo ti in noben drug! Lepo da si ji lagal toliko časa, meni je bivši komaj za 38let povedal da sem stara grda grozna baba. On je bil od mene 9let maljši. 7let pa ga leta niso motila. Super ste tipi – naj se vam vse skupi vrne nazaj. Vse igračkarije z iskrenimi ženskami. Jaz bom sama ostala, nočem več nikogar. Bivš je kriv da nebom mela otrok.

Bivša nima z razlogom tega naziva.

Prekini s tisto s katero nisi. To je to. Njeno življenje je njena odgovornost in ne tvoja.

V lep šmoren si se zapletel. Če bi bil jaz ti, bi bivši lepo povedal, no saj navsezadnje je bila v vajini vezi tudi ona in sigurno ni videla čisto drugačene situacije kot si jo ti. Ko si bosta na jasnem, da vajina veza nima prihodnost ji direkt povej kaj boš naredil. Pojdi s tamlado in uživaj. Nima vsak take možnosti in sreče.

Odgovor na objavo uporabnika
Neodločen, 03.10.2021 ob 16:08

Rad in pogosto spremljam starševski čvek in res nikoli nisem mislil, da bom prišel do točke, ko se bom moral sam obračati v to skupnost po nasvet.

Z bivšo sva bila skupa 8 let. Šla sva čez pekel po njenem splavu, za kar je krivila mene. V njenem stanovanju, ki je bil najin skupen dom se nisem več počutil dobro. Živela sva kot brat in sestra. Odselil sem se nazaj v svoje stanovanje, nikoli pa nisva uradno dorekla, da je med nama konec. Imel sem malo krize in velikokrat smo s sodelavci po službi pri komu doma popili pivo, dva, tri. V tem času sem spoznal njo, 15 let mlajšo, polno življenje in optimizma. Vračala mi je pozornost in med nama je kar hitro postalo resno, družila sva se vsak dan, noči preživljala skupaj in se imela fino. A nad mano je vseskozi visela bivša, moja slaba vest. Pri 36ih sem jo pustil samo, z štempljem, da nikoli ne bo imela otrok. Bila je moja moralna obveza, zato sem jo kakšno nedelji vseeno peljal h mojim staršem na kosilo ali na kratek izlet. Tako sem si kupil njen mir. Potem pa je začela s klicanjem, v bistvu z nadlegovanjem. Klicala me je ob petkih in svetkih in eno nedeljo, ko sem še spal se je na telefon oglasila moja ta nova. Predstavljajte si da situacija ni bila ravno prijetna, za nikogar od nas. Nekako sem pomiril strasti, uporabil eno ali dve beli laži in smo lepo šli naprej. Povedal bi še, da z bivšo nisem v nikakršni telesni vezi 4 leta. Letos v sredini septembra me je lepo prosila, da bi jo spremljal na morje za en teden. Ona plača vse. Zasmilila se mi je, zato sem ji ugodil. Novi sem rekel, da peljem očeta h sorodnikom v Italijo. Nisem imel preveć slabe vesti, saj navsezadnje nisem počel nič nemoralnega, samo pomagal sem človeku v stiski, ki je pač moja bivša. Ta nova je našla letalski karti. Sploh nisem vedel, da jih nisem zavrgel. Moral sem ji priznati, nisem imel druge. Mi je odleglo! Zdaj pa mi je nova dala ultimat, da neham sedeti na dveh stolčkih. Insistira pri tem, da to uredim do konca naslednjega tedna, ker če ne bo odšla ona. Brez nove ne morem več živeti, v moje življenje je prinesla veselje, smeh in optimizem, bivša pa me čustveno izsiljuje in grozi z samomorom in še z vsem živim, če jo zapustim in si najdem novo. Rad bi bil pošten do obeh. Te razprtije me ubijajo, ne bi pa red imel na vesti življenja bivše. Kako naj izpeljem, da bo volk sit in koza cela?

 

Razumem te, te ne obsojam. Bivsi pojasni, da je zadeva koncana v vseh smislih, samomora ne bo naredila, ker te s tem samo izsiljuje v nasprotnem primeru bi ga ze. Sem zenska, vem kako pretkane znamo biti dokler se nam zares ne rece-dovolj! Najbrz ti je partnerica bolj pomembna in prav je, da zakljucis ta nesmisel. Bivsa bo se en cas tezila to sigurno, najbolje, da vse lepo ignoriras in ji das vedeti, da ne more vec manipulirati z necim, kar se je pac zgodilo, pobrala se bo, ce pa zeli se naprej biti boga in se smiliti sama sebi potem to ni tvoj problem… Zivljenja so tezka, nikomur ni lahko in ocitno tudi njej ni mar kako se ti pocutis ob vsem tem pritiskanju. Saj bo doumela in se pobrala, nasla nova zanimanja oz žrtev itd…. Obstajamo zenske, ki nam ni bilo dano imeti otrok pa rinemo naprej brez, da bi obsojale koga ali pa celo custveno izsiljevale. Srecno!

Odgovor na objavo uporabnika
samska45, 05.10.2021 ob 21:05

Upam da bo ti še dolgo težila in se izogibala drugim moškim, ki jo bojo dojemali ko da je nevem kaj sam človek ne. Ja ti si kriv da nebo mama. Samo ti in noben drug! Lepo da si ji lagal toliko časa, meni je bivši komaj za 38let povedal da sem stara grda grozna baba. On je bil od mene 9let maljši. 7let pa ga leta niso motila. Super ste tipi – naj se vam vse skupi vrne nazaj. Vse igračkarije z iskrenimi ženskami. Jaz bom sama ostala, nočem več nikogar. Bivš je kriv da nebom mela otrok.

Nehaj greniti drugim zivljenja, ce je tvoje zagrenjeno. Ljudje delamo vcasih nesmisle, imamo slabo vest a zal se ne da popraviti. Poisci si pomoc. Ne obsojaj, ne ves kako je komu. Za vse bedarije sta potrebna dva, vrjamem da bivsi ni za vse kriv, vsaj po tvojem pisanju je razvidno da imaš, kar nizek prag tolerance in oster jezik… Kakorkoli ne glej avtorjeve zgodbe skozi svoje oci.

Sama si kriva, da si podarila srce nekomu, ki se je z njim igral namest tistmu, ki si ga zasluži..

Torej imaš dve. Ta kao bivša ni bivša, če z njo okoli hodiš! Torej varaš obe!

Lahko ti kot ženska povem, da si pri novi mogoče zaj… za vedno.

Moj sedanji se je še dobival z eno ljubico, ki nikoli ni bila več kot to in sem na en čuden način izvedela, nikoli ni imel niti namena. In sem pač prebrala neka sporočila, ja ups, ko ženski pride pod roke in je utemeljen sum, bo prebrala. Bilo mi je jasno, da mu nekaj pomenim in da mu nikoli ni kakšna druga ženska toliko pomenila, ampak vseeno je bil nek stik s tisto žensko. Ko sem mu povedala, bi se zjokal zaradi te neumnosti, vidno.

Ampak negotovost in nezaupanje ostaja. In jaz bi ga kdaj kar pustila. Čeprav mi na vso moč izkazuje ljubezen ipd. mene to nezaupanje žre.

mislim resno sorejmi odlocitev in nehaj sedet na dveh stolih…

kaj ti je nova narecila, da jo tamo kaznujes… nic… v 5voje zivlhenje je prinesla pozitivo, kako pa ti to cenis, kako ji vracas… nehaj takoj

bivsa izsiljuje to je njen problem in izsiljuje zato, KER JI TI TO DOVOLIS IN VIDI DA JI USPEVA.  nehaj takoj…

ce ti je mar za življenje se odloci za zivlhenje to je z novo v katerem si ocitno srecen…

ce se ne bos odlocil bos novo, sreco torej izgubil IN OSTAL Z NESRECNISTJO IN BIVSO, KI TE BO VEDBO IZSILJEVALA, KER JI TO DOVOLIS.

Postavi mejo in se ceni JASNO POVEJ NE DOVOLIM IZSILJEVANJA KONEC…

Cetudi nove ne bi imel BI MORAL ZE ZDAVNAJ BIVSI POSTAVITI MEJO IN NAREDITI KONEC S TEM, ZARADO SEBE IN TVOJEGA ŽIVLJENJA, ZARAFI SPOSTOVANJA DO SEBE.

 

Srce človeško – sveta stvar,
ne šali z njim se nikdar.

Ta čudoviti verz je napisal pesnik Simon Gregorčič.

Tako delajo nekateri: punci strejo srce, potem pa jo pohodijo in si dobijo drugo. Ampak zavedajte se, da se vse nekoč povrne.

Ta nova ima prav.

Bivšo pošlji k psihiatru.

Pa bo volk sit in koza cela.

plačajo da stare teme vlečete vn???

SI ZABIT ALI TREENIRAŠ TI TO?

 

Kakorkoli pogledam na tvojo situacijo se mi zdi da se ne bo z nobeno od teh dveh zvez dobro končalo. S prejšnjo nisi uspešno zaključil in postavil mej. Ona pa bi rabila strokovno pomoč, da predela en kup stvari pri sebi. Svoji novi pa že veselo lažeš…slaba podlaga za uspešno zvezo.

Odgovor na objavo uporabnika
Hoklcpopoklc, 01.10.2022 ob 21:04

Lahko ti kot ženska povem, da si pri novi mogoče zaj… za vedno.

Moj sedanji se je še dobival z eno ljubico, ki nikoli ni bila več kot to in sem na en čuden način izvedela, nikoli ni imel niti namena. In sem pač prebrala neka sporočila, ja ups, ko ženski pride pod roke in je utemeljen sum, bo prebrala. Bilo mi je jasno, da mu nekaj pomenim in da mu nikoli ni kakšna druga ženska toliko pomenila, ampak vseeno je bil nek stik s tisto žensko. Ko sem mu povedala, bi se zjokal zaradi te neumnosti, vidno.

Ampak negotovost in nezaupanje ostaja. In jaz bi ga kdaj kar pustila. Čeprav mi na vso moč izkazuje ljubezen ipd. mene to nezaupanje žre.

jaz sem svojega pustila.

je bivši hodil jokcat še eno leto poleg mene, to so slabiči, ligavci, pičke in jokice.

kljub otrokecu sem ga poslala v franže…jebaj se zdaj sam. zdaj pa plazi, prej pa bil ligavc do obeh. mrš govna

vse se jim vrne, moj že pogleduje nonstop preko ramena. in sicer očeta mojga, vsi vedo, da je mutil z obema.

 

Ce imaš iskreno rad drugo pusti bivšo pri miru…ker na koncu boš sam ostal.

 

New Report

Close