Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Bravo… Točno tako

Nekatere pišete, koliko je dela s 4 letniki… pa saj niso dojenčki. Hrano mu pripraviš, poje sam. En krožnik in eno salcko vržeš več v pomivalca. Cunje… itak spakira mama že vse. Pol mu samo pokažeš, kam daje umazane. Tusirajo se sami ze. Samo paziš, da slučajno ne nori z vodo.

Karte na dopustu lahko igrate 3je ali pa 4je, uno zna vsak 4 letnik, pa se nasmejte se zraven. V vodi ga bo že foter pazil. Se s kremo jih ni treba mazati, ker so zdaj že uv majčke in silt kape.

Ni mi jasno res, kaj vam pade v betico, da namerno pustite enega otroka doma, vzamete pa drugega zraven, pa se njegovega prijatelja.

Sem imela 2 4 letnika. In ne vem, kaj pri malem bogu imate z toliko starimi toliko za delat. Doma že. Ko je treba prat, pa pečat, likat in ne vem kaj vse. Na dopustu pa tega ni. Sploh, če greste ven jest.

Resnično… kaj vam pade na pamet.

Kako ne razumeš. Ta tip bo lepo spal na plaži, ker 10 in 12 letnika ne rabiš imet več na očeh. Vsaj naša dva vidimo bolj ali manj samo, ko je lakota, ostalo sta z mulci naokoli. Zjutraj zginejo po zajtrku in imava z možem hiško na voljo za najine hopacupa akitvnosti. Al pa bo z njima supal, plezal po okoliških hribih, kolesaril na daljše ture kaj vem kaj. 4 letnika moraš imet pa še na očeh.

Mogoče zato, ker je njegov?!?

Ko sem lani brala ta prispevek, sem mislila,da bom bruhala ob nekaterih odgovorih.

Kaj ti je 4 letni otrok kriv?

Oče je pa še vseeno tega otroka.

 

Kaj eni niste nikoli potem svojih 4 letnih otrokov seboj na morje potem vzeli?

Ste počakali, da so dopolnili 14 let in ste potem šli skupaj na morje? He,he….

 

Odgovor na objavo uporabnika
ajaej, 16.08.2022 ob 12:40

Ko sem lani brala ta prispevek, sem mislila,da bom bruhala ob nekaterih odgovorih.

Kaj ti je 4 letni otrok kriv?

Oče je pa še vseeno tega otroka.

 

pa saj je lepo napisala, da je spokal k drugi, ker je bil doma s svojim (takrat 3 letnim) otrokom preveč obremenjen. Zato seveda svojega 4 letnega, pa tudi 5 letnega (to je letos) ne bo jemal s seboj, če bi imel pa cel dan delo z njim – toliko starih otrok pač ne moreš niti za minuto spustiti iz oči, to je menda jasno. Avtorica naj počaka še kakšnih 5 let, potem bo pa mogoče tudi njun otrok prišel na vrsto. Izbrala je napačen material za fotra, zato naj se čim manj obremenjuje s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Bimbam, 16.08.2022 ob 12:42

Kaj eni niste nikoli potem svojih 4 letnih otrokov seboj na morje potem vzeli?

Ste počakali, da so dopolnili 14 let in ste potem šli skupaj na morje? He,he….

 

Seveda so…ampak 90% časa se je z otrokom ukvarjala njegova mama.

Jaz sicer nisem ločena in upam, da ne bom, imam mljaše najstnike in nobenega 4 letnika, ravno iz razloga, ker se mi ne da še enkrat skozi ves ta kaos.

Pol pa si naj nakopljem na glavo ločenca z njegovim 4 letnikom.

Hvala lepa.

Rajši nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Nuska, 07.08.2021 ob 13:46

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 07.08.2021 ob 12:48

Odgovor na objavo uporabnika
Nuska, 05.08.2021 ob 10:14

No, moj ima tudi 4 letnika in ga ne vzameva na dopust, mojega pa. Pa se kako prijateljico od mojega otroka. Je pač tako, da jaz želim dopust, moj otrok je star 15 in z njim ni nobenega dela. Z 4 letnikom pač je. In ce moj partner želi, ga lahko pelje na dopust sam. Jaz pa ne mislim na dopustu igrat nadomestne mame. Sicer je pa otrok, ko je pri nam, meni vedno za nogami, in se raje igra z mano kot s svojim očetom. Ampak 14 dni tega mi je pa žal preveč. Grdo, ne grdo, ampak jaz sem svojega otroka že vzgojila, tujega pa ne bom. Pa ce gre za skupno zivljenje ali pa 14 dni dopusta.

Res si beda od zenske. Najprej si speljala dedca, potem naj bo on nadomestni oce tvojim froclom, on pa svojega ne sme vzet s sabo. Da bi te hudic vzel. Aja te je on, ki v ne zgornji ne spodnji glavi nina nic. Prazno slamo, na katero, si se ti obesila. Res se budale najdete skupaj.

No, bivsa od mojega si je nasla drugega,najboljsega prijatelja mojega partnerja, zato sta se razšla, ko je otrok imel malo vec kot leto dni. Ta njen novi ne more imet otrok, in je naslednji dve leti omejevala stike otroku in mojemu partnerju. Ta novega je moral otroka klicati ati, v bistvu je delala vse, da bi se v družbi kazala z novo družino, moj partner je pa za plačevanje računov in obcasne stike, ravno tolko, da ne more rečt, da mu jih omejuje. Je pa moj partner sčasoma delal, kot je ona želela, sel iskat otroka, ko je ona določila,da ima otrok čas ipd.  Ščasoma sta se pač odtujila, partner je pa mnenja, da bi vlačenje po sodiscih bilo za otroka se slabse. V njihov odnos se nisem in se ne bom vmeševala, dejstvo pa je, da je ta otrok meni tujec in dvomim, da bi otroku bilo super, ce gre 14 dni nekam, kjer se nikdar ni prezivel vec kot par ur. Vsaj jaz mojega otroke ne bi nikoli pustila zraven. In če sem zdaj zaradi tega, ker na stvari gledam realno slaba, pac sem. Še vedno trdim, da mora najprej odnos z otrokom graditi njegov oče in ne jaz.

 

Ti si prava zlobna mačeha iz pravljic,ki ti na živce gre mali otrok od svojega partnerja .

Za bruhati.

Otrok ni nič kriv, če ima mamo,ki rada naokoli skače. Po drugi strani si pa Nuska napisala,da sama imaš najstnika.

Torej ti je prjšni partner naredil otroka in lepo pobegnil . Ni čudno,če presojam ,kakšne tu ven sekaš.

Kaj pa ti? Imaš najstnika ,ki ti ga je nekdo naredil. Sebe pa ne pogledaš kaj!!

Odgovor na objavo uporabnika
Same budale komentirajo, 15.08.2022 ob 22:02

ce si vzela deda,  se vzami otroka..ded pride s paketom.. ne razumem takih bab, ki si upajo iti v zvezo z moskim, ki imajo iz prejsne zveze otroka. Se si vedla, da ima otroka.. in otrok je del njega.. ce pa ve tega ne razumete pa niste vredne, da sploh imate svoje otroke.. fuj take nagnusne babe pa dedi… 🤮🤮

Zakaj si potem vzela partnerja ,ki ima otroka? Pa sama si tudi mama ,pa take ven mečeš.

Verjetno ti je prejšnji partner zbežal. Ni čudno , ob takih zapisih.

Odgovor na objavo uporabnika
čarovnica ti, 16.08.2022 ob 12:50

Zakaj si potem vzela partnerja ,ki ima otroka? Pa sama si tudi mama ,pa take ven mečeš.

Verjetno ti je prejšnji partner zbežal. Ni čudno , ob takih zapisih.

Oprosti  same budale komentirajo, zgornji komentar ni namenjen tebi,ampak uporabnici Nuski…

Zakaj si potem vzela partnerja ,ki ima otroka? Pa sama si tudi mama ,pa take ven mečeš.

Verjetno ti je prejšnji partner zbežal. Ni čudno , ob takih zapisih.

Odgovor na objavo uporabnika
čarovnica ti, 16.08.2022 ob 12:53

Zakaj si potem vzela partnerja ,ki ima otroka? Pa sama si tudi mama ,pa take ven mečeš.

Verjetno ti je prejšnji partner zbežal. Ni čudno , ob takih zapisih.

Odgovor namenjen Nuski, ne avtorici.

Kot sta se dogovorila na sodišču. Vztrajaj pri svojem. Če mu pripada dopust z očetom naj ga vzame kakor ve in in zna.

Odgovor na objavo uporabnika
Brezvezna, 04.08.2021 ob 20:52

Nikjer ne piše, da mora oče na dopust s svojo novo družino vzeti še otroka iz prejšnje zveze. Bo pač vajin otrok šel kasnje k očetu na počitnice.

Kako pa kaj branje?

Lansko leto je bila zraven nas takšna “sestavljena”družina.Ubogo malo otroče je bilo prepuščeno samo sebi.Srce se mi je trgalo ko je mlada mamica prinesla samo dva korneta za svoja dva otroka.Šla v vodo samo z njima igrala karte samo…z njima.Očka se je lepo sončil in ga ni brigalo ne za svojega ne za njene froce.Kaj je 4 letnik kriv,da je na svetu? Na bruhanje mi je šlo ko sem gledala…

Omg kok si ti prizadeta…on naj uziva al kako mame pa naj prevzamemo vloga matere in oceta??? Da a res nimas nic mozganov???

Odgovor na objavo uporabnika
Podeželje, 16.08.2022 ob 20:36

Lansko leto je bila zraven nas takšna “sestavljena”družina.Ubogo malo otroče je bilo prepuščeno samo sebi.Srce se mi je trgalo ko je mlada mamica prinesla samo dva korneta za svoja dva otroka.Šla v vodo samo z njima igrala karte samo…z njima.Očka se je lepo sončil in ga ni brigalo ne za svojega ne za njene froce.Kaj je 4 letnik kriv,da je na svetu? Na bruhanje mi je šlo ko sem gledala…

Taki babi bi jaz bučo odbila. Pol pa šla po sladoled in ga dala otroku.

Odgovor na objavo uporabnika
Norica667, 17.08.2022 ob 09:26

Taki babi bi jaz bučo odbila. Pol pa šla po sladoled in ga dala otroku.

eh dej no dej, otrok ni dobil sladoleda, ker je taprava mati prepovedala otroku dajat sladkarije in oni jo upoštevajo. Saj menda od popolnih monkelj otroci pa ja ne jedo sladkarij? Pa da mi bo nekdo prodajal buče, da se otroci na morju niso igrali skupaj? Tega ni na tem svetu, ne glede na to, kaj tastari počnejo. Sicer je za značilno, da bi norica neki ženski trgala bučo, medtem ko se pa pravi oče lahko breskrbno sonči?

Odgovor na objavo uporabnika
Ibiza sky, 05.08.2021 ob 06:57

Avtorica.

Dobivaš zelo bedne komentarje. Ne sekiraj se, saj pisarijo to razočarani dedci.

Jaz te zelo razumem in ti želim vse dobro.

Tvoj bivši dec je Houdre na kubik. Poznam take patrone.

Da gre takoj od tebe k drugi…. Seveda ta veza ne bo trajala, verjemi. Ko se bo naveličal nje, bo začel pacat drugo….. Upam, da ti vsaj preživnino plačuje.

 

Vse dobro ti želim in preboli ga. Ko pa boš dala to fazo čez boš pa lahko spoznavat začela normalne moške.

 

Oprosti, ampak tudi tvoj odgovor ni dosti boljši od drugih. Sicer ni hudoben, je pa popoln strel mimo. Saj ni napisala, da se ji trga srce, ker ima tip drugo in ga še ni prebolela in oh in ah, ampak je opisala, kako je pustil na cedilu svojega lastnega otroka. Ti ji pa nabijaš, da naj ga pozabi in naj ga preboli. Halo? Kaj ma to veze z njegovim odnosom do otroka?

 

Avtorica, vem, da je težko in ni fer do otroka, ampak nikar in nikdar ne prosjači očeta, naj vsaj pogleda svojega otroka. Če noče, pa nič. Ne klicari ga, ne prosi ga, ne očitaj mu, ne soli mu pameti…. če sam ne ve, kaj je njegova dolžnost, ga s prepiri ne boš spametovala, ampak boš v njegovih očeh izpadla zgolj kot tečna in nevoščljiva bivša. Pusti ga. Ko otrok vpraša, kje je oči in zakaj ne pokliče, mu poveš po pravici – “ne vem, boš moral njega vprašati, ko ga kaj vidiš/slišiš, kje je in kdaj bosta kaj skupaj.” In konec. Naj otrok sam spozna, kakšen je oče. Verjemi, ko ga nekoč, ko ga bo oče potreboval, otrok ne bo hotel niti povohati, bo to zelo sladka zmaga zate in kar bo najlepše, čisto sam si bo kriv, brez kakršnih koli tvojih posegov. Pusti ga, ter pelji otroka kam pohajat in uživaj z njim sto na uro.

Kakšni egoistični odgovori!!!! Ne glede na razlog zakaj sta sla narazen, je ta 4 letni deček se vedno in bo za vedno njegov otrok! S tem sporoča otroku, da on zanj ni pomemben! To da gre z novo in z njenimi otroki in svojega ne vzame s sabo, je zame ničvreden moški. Egoističen in vase zagledan moškoi!! Tudi ce gre z materjo na morje, ni isto, saj ima ta otrok ss vedno očeta in če bo ta oče vsakokrat ravnal isto, bo temu otroku naredil škodo za celo življenje. počutil se bo zavrnjenega, odrinjenjega in neljubljenjega. V casu zgodnjega otrosstva imamo starsi najvecji vpliv na otroke. Ce ne bomo v tem casu vzgajali svoje otroke, prezivlhali cas z njimi, bo z vsakim obdobhem težje in tezje….

Zato ne obsojajte matere, ker ne poznate ozadja! Nihce ni popoln, nihce nima poplnega odnosa, nihce nima popolnega življenja! Ne obsojajte! Danes ste lahko tam, na tem mestu.

lp

Moj bivsi me leto dni ni vprašal sploh za otroka. Spomni se le na roj. Dan.

Bolano.

Odgovor na objavo uporabnika
Aja začudena si, 05.08.2021 ob 10:22

Odgovor na objavo uporabnika
Začudena, 05.08.2021 ob 07:16

Kaj gre pa tebi po glavi, da si izbrala takšnega partnerja in še celo imela z njim otroka?

Jaz pa prav nič.Takih tesel je vse polno na svetu.

In preden imaš otroke z njim, ne veš, kako se bo obnesel kot oče.

Večina je nesposobnih.Tričetrt.

Ostala tretjina so super očki in možje.

 

 

 

 

A opazovati ne znate? Videti drobne detajle, ki, dajo odlicno sliko o njem? Samo povezati jih je treba.  En del vas je tudi takih, ki jih med porodnisko odrinete od otroka in verjetno se tega niti ne zavedate. Postanete posesivne do otroka, partner ne zna nic, samo ve, kraljice, vse obvladate in potem se cudite, zakaj se je umaknil. No, nekaterim lenim ocetom to pride kot naroceno, ne pa vsem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8210, 17.08.2022 ob 15:27

Kakšni egoistični odgovori!!!! Ne glede na razlog zakaj sta sla narazen, je ta 4 letni deček se vedno in bo za vedno njegov otrok! S tem sporoča otroku, da on zanj ni pomemben! To da gre z novo in z njenimi otroki in svojega ne vzame s sabo, je zame ničvreden moški. Egoističen in vase zagledan moškoi!! Tudi ce gre z materjo na morje, ni isto, saj ima ta otrok ss vedno očeta in če bo ta oče vsakokrat ravnal isto, bo temu otroku naredil škodo za celo življenje. počutil se bo zavrnjenega, odrinjenjega in neljubljenjega. V casu zgodnjega otrosstva imamo starsi najvecji vpliv na otroke. Ce ne bomo v tem casu vzgajali svoje otroke, prezivlhali cas z njimi, bo z vsakim obdobhem težje in tezje….

Zato ne obsojajte matere, ker ne poznate ozadja! Nihce ni popoln, nihce nima poplnega odnosa, nihce nima popolnega življenja! Ne obsojajte! Danes ste lahko tam, na tem mestu.

lp

Nekatere matere same otroku vbijajo v glavo, da je za oceta nicvreden. Se bojim, da si ti med njimi.

Pogovoriti se s tem mosk o pricakovanjih in o pomembnosti imeti otroka v svojem zivljenju… ce tega ne raume pa omogoci cim lepse zivljenje in dopustovanje otroku. Pustiti in vkljucevati v otrokovo zivljenje, vendar kaj vec ne pricakovati. Pomembno je, da se z otrokom ne pogovarjate o teh receh oz. ne izpostavljate “dramam odnosa”. To bi jaz rekla glede na tovrstne izkusnje otrok locenih..

Sicer sem tudi sama otrok locenih, ampak izjemno hvalezna za to, da sta bila sposobna sama razcistiti, da se je njuno razmerje koncalo, starsevstvo pa ne. Ocitno to se marsikdo tu ne razume. Moj oce me je zelel v svojem zivljenju, mi bil na voljo, z njegovo in njenim otrokom smo hodili dopustovat…

 

Vse dobro zelim. Otrok bo z vasim trudom in podporo imel vse to kar potrebuje, samo mocni bodite zanj.

New Report

Close