Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Odgovor na objavo uporabnika
Jeba289, 05.08.2021 ob 11:05

Ja šla sta narazen. V čem je problem? Bo že otroka vzel ko pride z dopusta. Zdaj ga pa lahko ti pelješ in vama bo lepo. Ženskam vam ga ful špila v glavi ko greste narazen.

ne, ne bo ga.

je napisala, da nima več dopusta.

sicer se pa take stvari dorečejo v ločitvenem sporazumu. dobesedno za vsak fakin teden v letu, za vsak praznik se načeloma napiše, pri kom je otrok in koliko časa ima kak starš otroka med kakšnimi počitnicami in kako se to izmenjuje naslednja leta

 

Ti pa si… eno babje čudo.

 

Oče je, naj se briga za otroka. Gre se za čas ki ga naj bi on preživel z otrokom!

Kaj ma to veze s tem,da ima kao novo življenje, potem črtamo otroke al kako?

Ima ta mama tudi novo življenje pa otroka ni dala zdaj vstran ker ima novo življenje…mah..ene ste res prave cvetke

Odgovor na objavo uporabnika
TanjaK894, 04.08.2021 ob 11:10

Zakaj bi ga vzel? Ima novo zivljenje. Peljiga ti na morje! A si prerevna?

Ti pa si… eno babje čudo.

 

Oče je, naj se briga za otroka. Gre se za čas ki ga naj bi on preživel z otrokom!

Kaj ma to veze s tem,da ima kao novo življenje, potem črtamo otroke al kako?

Ima ta mama tudi novo življenje pa otroka ni dala zdaj vstran ker ima novo življenje…mah..ene ste res prave cvetke

Odgovor na objavo uporabnika
ner azumem kako lahko, 04.08.2021 ob 10:43

Bivši ima novo punco, ki ima 10 in 12 letnika.

Najin otrok je star 4. Narazen sva od lani jeseni – on je šel naravnost od mene k njej, ker se je pri meni počutil preobremenjenega.

Danes me je obvestil, da naslednja 2 tedna naj ne računam nanj, ker gre z novo na dopust – seveda gresta otroka zraven. Niti omenil ni, da bi vzel zraven tudi najinega. Ko sem ga vprašala kdaj bo vzel najinega na počitnice je rekel, da težko, ker ne bo imel več dopusta da saj je pa v vrtcu.

Jaz ne vem kaj tem moškim špila v glavi.

 

 

Ni ti jasno kako je desc lahko tak prasec da te ni prosjačil  za otroka preko dopusta, vse si imela pripravljeno vse stavke kako ga boš jebala kako mu boš onemogočala , ne ne bo ga vzel s sabo ker je to mimo dogovora, potem ga pa toliko tednov ne bo mogel imeti ker je svoje dni pokuril, desc pa je bil toliko prasec in se s stabo ni niti ubadal ampak je tvojega sončka preprosto pustil doma… To te boli , drugo sploh ni problem.

Ne morem verjet kaksni komentarji!

Se cisto strinjam z avtorico, ko ga je vprasals kdaj bo SVOJEGA otroka pelal na morje. Kar je cisto normalno vprasanje. Namesto da bi sel s ta novo za 1 teden na morje, drug teden bi pa vzel svojega otroka in ga peljal nekam na pocitnice  pa magari samo za 4 dni. Vazno je da je z ocetom. Nova baba gor al dol. Ni mi jasno kako je lahko z njim, ko ve, da ima otroka in ga ne bo nikamor peljal. Jaz osebno s taksnim moskim ne bi bila. To vse pove o cloveku.

Avtorica ne sekiraj se, vem da ti je tezko, spremenila ga ne bos. Edino kar lahko naredis je da ti sama nudis kar se da najvec otroku. Tako je bila moja mama, spomini so lepi, najlepsi. Na fotra pa bolj grenki, ker me tudi ni nikamor peljal.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmuy33456uMarelica, 06.08.2021 ob 18:48

Ne morem verjet kaksni komentarji!

Se cisto strinjam z avtorico, ko ga je vprasals kdaj bo SVOJEGA otroka pelal na morje. Kar je cisto normalno vprasanje. Namesto da bi sel s ta novo za 1 teden na morje, drug teden bi pa vzel svojega otroka in ga peljal nekam na pocitnice  pa magari samo za 4 dni. Vazno je da je z ocetom. Nova baba gor al dol. Ni mi jasno kako je lahko z njim, ko ve, da ima otroka in ga ne bo nikamor peljal. Jaz osebno s taksnim moskim ne bi bila. To vse pove o cloveku.

Avtorica ne sekiraj se, vem da ti je tezko, spremenila ga ne bos. Edino kar lahko naredis je da ti sama nudis kar se da najvec otroku. Tako je bila moja mama, spomini so lepi, najlepsi. Na fotra pa bolj grenki, ker me tudi ni nikamor peljal.

Tocno tako, ce moski ne bo poskrbel za lastno kri, tj lastnega otroka, kako bo sele poskrbel za koga ali kaj drugega. Sicer pa isti ptiči skup letijo, so te tanove se ocitno slabse od takih moskih, saj drugace ne bi mogle to gledat.

Clovek bi mislil, da se pogovarjajo 18-letni smrkavci, teoretiki. Pa gre za vse vsaj 30+. Egoiste, da jih lahko isces z lucjo. Ljudi, ki jim za “lastne” otroke ni mar. Partnerjev otrok je pac hoces noces vajin otrok. Da moski pozabi na svojega otroka, ko ima novo … samo za brcnit cez prag. Ce nova njegovih otrok ne sprejme kot svojih … stran od nje. Ne morem povedat, kako se mi gabijo ljudje, ki svojih otrok ne postavijo na prvo mesto, ko se locijo. Pa ne govorim tukaj o podkupovanju, darilih, da bi naredil vse kar se otroci zmislijo. Dalec od tega. Samo, da gres na morje za 14 dni z otroci od ta nove, na svoje pa niti ne pomislis, da bi jih peljal na morje? A obstaja vsaj priblizno spodobna beseda za taksnega cloveka?

Iskreno aw vprašaj – bi ti bilo res ok, če bi vajinega otroka s seboj, novo in njunima otrokoma vzel na morje? Ker ženskam pogosto ni prav niti tako niti tako. Zadnjič je ena pisala, da ji ni prav, ker je njen bivši moški vzel njunega otroka na morje, kjer je spoznal novo žensko in njuna otroka.

Hočem reči, sedaj nimaš kaj. Izkoristi pa čas, ko si sama z otrokom, to je dragoceni čas.

Zato, ker je njegov foter al zakaj? Si munjena al kaj? Nardit otroka je fajn, marsikateri smrkavi ded pa ne zna poskrbet za njega. Zgleda, da si ti ista. Taki se sploh razmnozevat ne bi smeli. Primitivka

Meni je pa prav zalostno kaksne komentarje berem tukaj. Sprejmete partnerja njegovih otrok pa ne. Se kdaj vprasate kako bi se pocutil vas otrok, ce bi ga maceha tako zavracala, lastnemu ocetu bi se pa to zdelo prav.
ce si se odlocil z novim partnerjem graditi druzino potem so njegovi otroci druzina. Pika. Drugace je vse skupaj brezveze in ostanite samski.

Bogi otrok.

Upam, da si ti v redu.

Otrokom,  ki so nezaželeni v novi družini in prikrajšani za ljubezen in pripadnost ostanejo rane. In včasih prepričanje še v odrasli dobi, da tudi pri drugih ljudeh niso zaželeni. Pri marsikomu traja postopek celjenja takih ran in odpravljanja prepričanj več let.

    Vse dobro ti želim.

Pa vidim, da cel kup teh, ki pišejo komentarje,  ne zna pogledat s strani otrok. Upam,  da imajo otroci v življenju na drugi strani koga, ki jim pokaže,  da so ljubljeni in zaželeni.

Upam, da si ti v redu.

Otrokom,  ki so nezaželeni v novi družini in prikrajšani za ljubezen in pripadnost ostanejo rane. In včasih prepričanje še v odrasli dobi, da tudi pri drugih ljudeh niso zaželeni. Pri marsikomu traja postopek celjenja takih ran in odpravljanja prepričanj več let.

    Vse dobro ti želim.

Pa vidim, da cel kup teh, ki pišejo komentarje,  ne zna pogledat s strani otrok. Upam,  da imajo otroci v življenju na drugi strani koga, ki jim pokaže,  da so ljubljeni in zaželeni.

Groza, kakšni komentarji. Ko si v vezi z nekom, ki ima otroka od prej, ta pride v paketu in če nisi pripravljen tega sprejeti se pač ne zapletaj z tako osebo, ker se pač moraš zavedati, da boš tudi za “tujega” otroka moral kdaj poskrbeti in to se meni zdi čisto normalno. To pa, da oce s seboj ne vzame svojega otroka, njenega pa je grdo ampak je njegova odločitev in se ti ni treba obremenjevati, saj on izgublja pomembne trenutke z njim ne ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ooommgg, 06.08.2021 ob 15:12

Ti pa si… eno babje čudo.

 

Oče je, naj se briga za otroka. Gre se za čas ki ga naj bi on preživel z otrokom!

Kaj ma to veze s tem,da ima kao novo življenje, potem črtamo otroke al kako?

Ima ta mama tudi novo življenje pa otroka ni dala zdaj vstran ker ima novo življenje…mah..ene ste res prave cvetke

Takšno vedenje očeta ni ok, a je zelo pogosto. Sploh v primerih, ko moški po ločitvi zapusti skupen dom in nima svojega stanovanja in se takoj ali sčasoma ugnezdi pri kakšni ločeni ljubici. Tam potem špila nadomestnega fotra, predvsem v smislu “taksista”, da vozi otroke na razne dejavnosti, pozneje morda celo vnuke. Za svoje lastne otroke nima časa in ne zmore se tako organizirati, da bi ga imel. Posledično lahko čez leta postane še super dedek tujim otrokom, svojih vnukov pa praktično ne pozna.

Je bilo že veliko takih zgodb.  Žal tudi v moji družini.

Odgovor na objavo uporabnika
ni prav a tako je, 07.08.2021 ob 09:25

Takšno vedenje očeta ni ok, a je zelo pogosto. Sploh v primerih, ko moški po ločitvi zapusti skupen dom in nima svojega stanovanja in se takoj ali sčasoma ugnezdi pri kakšni ločeni ljubici. Tam potem špila nadomestnega fotra, predvsem v smislu “taksista”, da vozi otroke na razne dejavnosti, pozneje morda celo vnuke. Za svoje lastne otroke nima časa in ne zmore se tako organizirati, da bi ga imel. Posledično lahko čez leta postane še super dedek tujim otrokom, svojih vnukov pa praktično ne pozna.

Je bilo že veliko takih zgodb.  Žal tudi v moji družini.

To je res in je ostanek biologije. Živalski samci “skrbijo” za tiste mladiče, katerih samico fookajo. Moški so preprosti, ostale svoje potomce hitro pozabijo razen ko jih družba prisili, da jih ne. Izjeme so, ampak redke, pa še ti se najraje odkupijo z denarjem in mislijo, da so opravili. Ženske po drugi strani skrbijo za zarod, ki je prišel iz nje. Ker jih družba sili, da “poskrbijo” tudi za otroke novega partnerja, to velikokrat počnejo, vendar s figo v žepu. Redke so tiste, ki iz resnične ljubezni poskrbijo za tujega otroka, če že imajo svoje. Tako pač je, lahko se pa slepite.

Zakaj očetje skrbijo potem za otroke nove partnerice, za svojega pa ne. Vem zakaj, samo se mi zdi grdo.

Zato, ker je njegov otrok tudi, mogoče? Moj bivši pelje najine otroke na morje za 10dni vsako leto, jaz za 14. Ker imam pac tak termin. Poleti imava otroke vsak en mesec

Moj ima otroka od prej sicer ze malo starejsega (9let) slupnih se nimava. Dokler nimava skupnih greva vedno 2 krat na morje oz dopust. Enkrat z otrokom enkrat pa sama.

Zmenila bi se ko si se ločevala.

Če si hotla met otrok ga imej in ne sili ljudi v nekaj kamor jih ne moreš silit.
Ti plačuje preživnivno? Ja? Super… Pelji otroka na dopust. Preživnina je namenjena tudi za otrokove izlete.
Res ne razumem kako lahko ženske tako serjejo po tebi, ko se odločiš za drugo življenje brez nje. Prioriteta ima pač njegova nova družina. Tebi pa plača da mu daš mir.

Odgovor na objavo uporabnika
Nuska, 05.08.2021 ob 10:14

No, moj ima tudi 4 letnika in ga ne vzameva na dopust, mojega pa. Pa se kako prijateljico od mojega otroka. Je pač tako, da jaz želim dopust, moj otrok je star 15 in z njim ni nobenega dela. Z 4 letnikom pač je. In ce moj partner želi, ga lahko pelje na dopust sam. Jaz pa ne mislim na dopustu igrat nadomestne mame. Sicer je pa otrok, ko je pri nam, meni vedno za nogami, in se raje igra z mano kot s svojim očetom. Ampak 14 dni tega mi je pa žal preveč. Grdo, ne grdo, ampak jaz sem svojega otroka že vzgojila, tujega pa ne bom. Pa ce gre za skupno zivljenje ali pa 14 dni dopusta.

Res si beda od zenske. Najprej si speljala dedca, potem naj bo on nadomestni oce tvojim froclom, on pa svojega ne sme vzet s sabo. Da bi te hudic vzel. Aja te je on, ki v ne zgornji ne spodnji glavi nina nic. Prazno slamo, na katero, si se ti obesila. Res se budale najdete skupaj.

Ce si pametna, dedcu lepo povej, da bos otroka sama peljala, placa naj pa on. Pa da vidimo, kolk ga je v gatah.

    Kurac A ne samo teženje  maxda stè þežke

Odgovor na objavo uporabnika
Devistated, 07.08.2021 ob 12:56

    Kurac A ne samo teženje  maxda stè þežke

Ma Nehajte težiti!

M ste f ene 🤣⭐

New Report

Close