Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Mene boli 😆😂😅 🤣🙄😳🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Devistated, 07.08.2021 ob 13:03

Mene boli 😆😂😅 🤣🙄😳🤣

Zgolj Vaše razprtije proklete 🙄

Dvignes prezivnino za teden dni morja teden dni placas ti pa gasa.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dvignes, 07.08.2021 ob 13:07

Dvignes prezivnino za teden dni morja teden dni placas ti pa gasa.

 

Zgolj Vaše razprtije proklete 🙄

Ti si prokleta. Dejo svinja s takim odgovorom prokleta

Odgovor na objavo uporabnika
Ibiza sky, 05.08.2021 ob 06:57

Avtorica.

Dobivaš zelo bedne komentarje. Ne sekiraj se, saj pisarijo to razočarani dedci.

Jaz te zelo razumem in ti želim vse dobro.

Tvoj bivši dec je Houdre na kubik. Poznam take patrone.

Da gre takoj od tebe k drugi…. Seveda ta veza ne bo trajala, verjemi. Ko se bo naveličal nje, bo začel pacat drugo….. Upam, da ti vsaj preživnino plačuje.

 

Vse dobro ti želim in preboli ga. Ko pa boš dala to fazo čez boš pa lahko spoznavat začela normalne moške.

 

Kdo si Ti? Sama jajca imam zaradi vas razočaranih. Ajde spel se sedaj. Hudič.

Da rece da nima pol vec dopusta za svojga,pa da je itak v vrtcu.

Podn.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 07.08.2021 ob 12:48

Odgovor na objavo uporabnika
Nuska, 05.08.2021 ob 10:14

No, moj ima tudi 4 letnika in ga ne vzameva na dopust, mojega pa. Pa se kako prijateljico od mojega otroka. Je pač tako, da jaz želim dopust, moj otrok je star 15 in z njim ni nobenega dela. Z 4 letnikom pač je. In ce moj partner želi, ga lahko pelje na dopust sam. Jaz pa ne mislim na dopustu igrat nadomestne mame. Sicer je pa otrok, ko je pri nam, meni vedno za nogami, in se raje igra z mano kot s svojim očetom. Ampak 14 dni tega mi je pa žal preveč. Grdo, ne grdo, ampak jaz sem svojega otroka že vzgojila, tujega pa ne bom. Pa ce gre za skupno zivljenje ali pa 14 dni dopusta.

Res si beda od zenske. Najprej si speljala dedca, potem naj bo on nadomestni oce tvojim froclom, on pa svojega ne sme vzet s sabo. Da bi te hudic vzel. Aja te je on, ki v ne zgornji ne spodnji glavi nina nic. Prazno slamo, na katero, si se ti obesila. Res se budale najdete skupaj.

No, bivsa od mojega si je nasla drugega,najboljsega prijatelja mojega partnerja, zato sta se razšla, ko je otrok imel malo vec kot leto dni. Ta njen novi ne more imet otrok, in je naslednji dve leti omejevala stike otroku in mojemu partnerju. Ta novega je moral otroka klicati ati, v bistvu je delala vse, da bi se v družbi kazala z novo družino, moj partner je pa za plačevanje računov in obcasne stike, ravno tolko, da ne more rečt, da mu jih omejuje. Je pa moj partner sčasoma delal, kot je ona želela, sel iskat otroka, ko je ona določila,da ima otrok čas ipd.  Ščasoma sta se pač odtujila, partner je pa mnenja, da bi vlačenje po sodiscih bilo za otroka se slabse. V njihov odnos se nisem in se ne bom vmeševala, dejstvo pa je, da je ta otrok meni tujec in dvomim, da bi otroku bilo super, ce gre 14 dni nekam, kjer se nikdar ni prezivel vec kot par ur. Vsaj jaz mojega otroke ne bi nikoli pustila zraven. In če sem zdaj zaradi tega, ker na stvari gledam realno slaba, pac sem. Še vedno trdim, da mora najprej odnos z otrokom graditi njegov oče in ne jaz.

 

Na tem forumu pa se zbira sama smetana človeških izmečkov, po komentarjih sodeč.

Mati je kriva, da je oče njenega otroka nesposoben gnoj, ki raje natepava neke zdrajsane ločenke in skače po trepalnicah za tujim zarodom, kot skrbi za svojega otroka.

Vsi, ki zagovarjate tak način funkcioniranja po ločitvah, si zaslužite obvezno prisilno sterilizacijo, ker ni nobenega razloga, da se vaš ničvreden genetski material širi dalje.

Ti pa sigurno nisi mama????

Odgovor na objavo uporabnika
ner azumem kako lahko, 04.08.2021 ob 10:43

Bivši ima novo punco, ki ima 10 in 12 letnika.

Najin otrok je star 4. Narazen sva od lani jeseni – on je šel naravnost od mene k njej, ker se je pri meni počutil preobremenjenega.

Danes me je obvestil, da naslednja 2 tedna naj ne računam nanj, ker gre z novo na dopust – seveda gresta otroka zraven. Niti omenil ni, da bi vzel zraven tudi najinega. Ko sem ga vprašala kdaj bo vzel najinega na počitnice je rekel, da težko, ker ne bo imel več dopusta da saj je pa v vrtcu.

Jaz ne vem kaj tem moškim špila v glavi.

 

 

A ti resno pričakuješ da bo nekdo ki je preobremenjen s 3 leta starim otrokom le-tega vzel na dpost za 14 dni?

Določila sta stike, zdaj se jih pač držita. Ja fino bi bilo, da bi šel otrok z očetom na morje, ampak s tem očitno ne bo nič. Zato se v to ne vpletaj in ne zgubljaj energije za nekaj kar ne moreš spremeniti.

Zelo verjetno bo počitnice otrok preživel pri njegovih starših.  Kar je za otroka večji plus kot da je pri očetu, ki se zanj ne briga.

Grdo ali ne, zakaj bi mogel? Vam placuje prezivnino? Ima stike z otrokom, ko je treba? Lepo dela z otrokom ko je pri njem? Torej… vse kar je ostalo je samo bonus pri njem. Ce je takoj odsel k drugi, je pa menda bilo nekaj hudo narobe, da se o komunikaciji med vama sploh ne pogovarjamo.

Žalostno prebirat take zgodbe, jaz bi rekel taksnim ljudem(darovalci sperme, darovalke jajcec) ker roko na srce tudi take mame obstajajo. Naziv starš se pridobi z tem da poskrbiš za svoje otroke…niti na pamet mi ni padlo ob razvezi, da bi se odpovedal temu castnemu nazivu zdaj je 5 in imama se kar nekaj let za uzivanje. Otrok je moj in mislim, da nikoli nebi mogel imet ob sebi osebe, ki nebi tega sprejela.

Jst sem čist šokirana nad odgovori. Ko je mene sprejel novi partner sem prisla v kompletu z 2 otrokoma in on v kompletu s svojim. Vedno prezivimo pocitnice skupaj, izlete tudi, pa tudi cisto obicajne vikende tudi. Ko so otroci vsak drugi vikend z nama, smo vsi skupaj. Oba vzgajava vse otroke, moj tvoj sploh ni vazno. Pa se nic ne igrava nadomestnega starsa, ampak vsi otroci so enako vredni.

3/4 so debili

Ostala 1/3 so super🤣🤣🤣🤣

Matematika ti pa nw gre glih

Budala babja !!!!!!!!

Bodi vesela, da te bivši pusti pri miru in imaš svobodnejšo izbiro pri vajinem skupnem otroku. Sama bi raje, da je tako, da se ne vpleta več in preveč, in nagaja in provocira, ker gre mnogo preveč energije za dogovarjanja.

“Ko sem ga vprašala kdaj bo vzel najinega na počitnice je rekel, da težko, ker ne bo imel več dopusta da saj je pa v vrtcu.”

 

Torej, kdaj ga bo vzel na počitnice?

Bivši bo vzel otroka na počitnice, uturil ga bo babici, on pa normalno hodil na šiht od 8-16:00 + 2 ur piva po šihtu + tanova + šport.

Kar ne morem verjeti, kakšni komentarji. Koliko zlobe in nesramnosti so ljudje pripravljeni stresti na druge. Očitno sami zagrenjeni moški in ženske, ki niso mame in si niti ne zaslužijo biti. Moje mnenje je, da tista, ki ima rada moškega, sprejme tudi njegovega otroka.(in obratno) Da o očetu niti ne izgubljam besed. Meni je povsem nepojemljivo, da lastnega otroka ne vzame na dopust. Glede na to, kar si  napisala, je morda celo bolje za otroka, da ni šel zraven.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ti317, 07.08.2021 ob 09:20

Groza, kakšni komentarji. Ko si v vezi z nekom, ki ima otroka od prej, ta pride v paketu in če nisi pripravljen tega sprejeti se pač ne zapletaj z tako osebo, ker se pač moraš zavedati, da boš tudi za “tujega” otroka moral kdaj poskrbeti in to se meni zdi čisto normalno. To pa, da oce s seboj ne vzame svojega otroka, njenega pa je grdo ampak je njegova odločitev in se ti ni treba obremenjevati, saj on izgublja pomembne trenutke z njim ne ti.

V paketu pride samo, če ga oče pripelje v paketu.

Odgovor na objavo uporabnika
Mushroom, 07.08.2021 ob 10:16

Zakaj očetje skrbijo potem za otroke nove partnerice, za svojega pa ne. Vem zakaj, samo se mi zdi grdo.

Brez zamere, ampak velikokrat so tudi mame krive – ker so ljubosumne na nove partnerice, otežujejo stike in same poskrbijo, da se oče od otroka odtuji. In ko se enkrat odtuji, je konec. Medtem ko z otroki iz nove družine živijo in se nanje navežejo. Ne iz hudobije, ampak smo tako naravnani. Tudi babica bo imela zmeraj raje vnuke, s katerimi živi, ne tiste, ki jih vidi enkrat na 14 dni.

Odgovor na objavo uporabnika
tanova733, 04.08.2021 ob 11:42

Od tanove otroka sta samostojna.

Menda ne pričakuješ, da bo imela na puklu tvojega 4 letnika?

Očetu pa je očitno bil že prej prenaporen ne da bo ga še sedaj na dopust vlačil s sabo.

A veš čemu vse se morata 10 in 12 letnik odpovedat, če vlečeš zraven še 4 letnika?

Kje imaš pamet. Kako njenega, otrok je tudi njegov

Ti pa butasta

Aja,oceta bi imela, otroka pa vrzi stran. Budala sebicna! Aja, s 15 letniki pa ni dela hahahaha, ta je pa soncek, ki je popoln tudi v puberteti. Govedo babje! Vcasih me je sram,da sem zenska  ko vidim kako sebicne ste nekatere

Kakšni komentarji… In vi ste starši? Sram vas bodi.

Pozabljate na najbolj pomembno dejstvo: ta otrok ni samo od avtorice, ta otrok je tudi NJEGOV. Lastnega otroka ne pelje na dopust, ker ima novo družino. Staro pa je zavrgel, kot kup smeti.

Seveda ni nujno, da svojega otroka pelje zraven na dopust z novo družino. (Avtorica seveda je normalno in prav, da gredo njeni /zdaj njuni, saj so postali družina/ otroci z njima.) Vendar, dober starš oskrbi, da je njegov lastni otrok del njegove nove družine. Če vseeno ne bi želel na dopust z novo družino peljati svojega otroka, bi si vzel del dopusta samo zanj. Namreč, dober oče si vzame čas za lastnega otroka.

Za komentatorko… Ko sprejmeš partnerja z otrokom, tudi ta otrok postane del tvoje družine. Če ne želiš tujih otrok, poišči partnerja brez otrok.

New Report

Close