Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Bivši dopustuje z otroci svoje nove, najinega pustil doma

Odgovor na objavo uporabnika
ner azumem kako lahko, 04.08.2021 ob 10:43

Bivši ima novo punco, ki ima 10 in 12 letnika.

Najin otrok je star 4. Narazen sva od lani jeseni – on je šel naravnost od mene k njej, ker se je pri meni počutil preobremenjenega.

Danes me je obvestil, da naslednja 2 tedna naj ne računam nanj, ker gre z novo na dopust – seveda gresta otroka zraven. Niti omenil ni, da bi vzel zraven tudi najinega. Ko sem ga vprašala kdaj bo vzel najinega na počitnice je rekel, da težko, ker ne bo imel več dopusta da saj je pa v vrtcu.

Jaz ne vem kaj tem moškim špila v glavi.

 

 

Kurac jim spila.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nuska, 05.08.2021 ob 10:14

No, moj ima tudi 4 letnika in ga ne vzameva na dopust, mojega pa. Pa se kako prijateljico od mojega otroka. Je pač tako, da jaz želim dopust, moj otrok je star 15 in z njim ni nobenega dela. Z 4 letnikom pač je. In ce moj partner želi, ga lahko pelje na dopust sam. Jaz pa ne mislim na dopustu igrat nadomestne mame. Sicer je pa otrok, ko je pri nam, meni vedno za nogami, in se raje igra z mano kot s svojim očetom. Ampak 14 dni tega mi je pa žal preveč. Grdo, ne grdo, ampak jaz sem svojega otroka že vzgojila, tujega pa ne bom. Pa ce gre za skupno zivljenje ali pa 14 dni dopusta.

Bolje bo, ce ta 4 letnik sploh svojega starega ne vidi. Si bo za vedno naredil uslugo.  Pa se zivet mu ga na stara leta ne bo treba. Ga bodo tvoji.  🤣🤣🤣🤣

Berem te vaše komentarje in me je res sram, da hodm po isti zmelji k takšni gnoji kot vas je 90% tukaj gor. Tip je pa tud gnoj nad gnoji. Jaz mojeg tamalega ni šans, da pustim doma in grem sam na morje z mojo partnerko. Kri je kri in če moji kaj nebi bilo všeč jih je za vsakim vogalom dost.

Odgovor na objavo uporabnika
Sami debili, 18.08.2022 ob 23:18

Berem te vaše komentarje in me je res sram, da hodm po isti zmelji k takšni gnoji kot vas je 90% tukaj gor. Tip je pa tud gnoj nad gnoji. Jaz mojeg tamalega ni šans, da pustim doma in grem sam na morje z mojo partnerko. Kri je kri in če moji kaj nebi bilo všeč jih je za vsakim vogalom dost.

Ti dam prav.

S temi čudnimi komentarji so se oglasili ,tako tisti očetje in ločenci, ki so svoje bivše partnerke oplodili, pozneje pa hop na drugo in otrok je potem mamina težava.

Pa ona čudna Nuska,  ki vidi samo svojega najstnika in ga ima za kaj boljšega kot 4 letnega otroka, ki ni nič kriv.

Mene bi bilo sram. Potem pa dediča pustite doma in pojdite samo z svojim otrokom na dopust. Če si vzela moškega, ki ima paket od prej ga boš pač morala sprejeti tudi na dopustu. Predstavlj so da bi bil tvoj otrok na mestu 4 letnika. Nebi bila tako glasna a ne…

otrok star 4 leta zahteva nego in skrb, je majhen. otroci stari 10 in 12 ne, so dokaj samostojni.

nova ženska očitno ne želi prevzeti skrb za majhnega otroka druge ženske, se ji pač ne da. to je že dala skozi in ne želi biti na svojem dopusti varuška.

Odgovor na objavo uporabnika
rory431, 19.08.2022 ob 09:17

otrok star 4 leta zahteva nego in skrb, je majhen. otroci stari 10 in 12 ne, so dokaj samostojni.

nova ženska očitno ne želi prevzeti skrb za majhnega otroka druge ženske, se ji pač ne da. to je že dala skozi in ne želi biti na svojem dopusti varuška.

pa zakaj v tej temi ves čas opletate s to žensko. Ženska je svoja otroka vzela na morje, edino vprašanje je, zakaj oče ni vzel svojega otroka na morje?

Morda za to, ker “ta ženska” tega ni hotela? Pač, hudobija nekaterih nima meja.

Bah, citiranje 😡 Torej, “ta nova” mu morda ni pustila vzeti malega s sabo oz. je imela kakšne pripombe, je najedala, itd. In ja, hudobija take vrste je definitivno prisotna v marsikateri zvezi bivših ločencev.

ah lepo te prosim, ene ste res odvisne od kurcev kot riba od vode. Bolj verjetno je, da se je tipo lepo zlagal ta novi, da bivša ne pusti, da bi vzel otroka s seboj na morje. Saj avtorica lepo piše, da je spokal k drugi, ker mu je bilo pretežko družinsko življenje z enim majhnim otrokom.

Kaj tebi dogaja v glavi ? Saj ga je on naredil, je njegov in je dolžan poskrbet zanj. Tvoj komentar je bolan. Bolj bolano je še da vozi tuje otroke na morje, svojega, ki ga je naredil pa pusti doma.

Odgovor na objavo uporabnika
TanjaK894, 04.08.2021 ob 11:10

Zakaj bi ga vzel? Ima novo zivljenje. Peljiga ti na morje! A si prerevna?

Kaj tebi dogaja v glavi ? Saj ga je on naredil, je njegov in je dolžan poskrbet zanj. Tvoj komentar je bolan. Bolj bolano je še da vozi tuje otroke na morje, svojega, ki ga je naredil pa pusti doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Ibiza sky, 05.08.2021 ob 06:57

Avtorica.

Dobivaš zelo bedne komentarje. Ne sekiraj se, saj pisarijo to razočarani dedci.

Jaz te zelo razumem in ti želim vse dobro.

Tvoj bivši dec je Houdre na kubik. Poznam take patrone.

Da gre takoj od tebe k drugi…. Seveda ta veza ne bo trajala, verjemi. Ko se bo naveličal nje, bo začel pacat drugo….. Upam, da ti vsaj preživnino plačuje.

 

Vse dobro ti želim in preboli ga. Ko pa boš dala to fazo čez boš pa lahko spoznavat začela normalne moške.

 

BRavo.berem komentarje in si mislim ce ne mores bit prijazen bodi potem tiho kska finavscina..in kako so ljudje pokvereni.iskreno je povedala ..zal niso vsi za otroke in druzino..zal bos moralsa sprejeti in se boriti sama naprej.in vrjemi se boljs ti bo kot z nrkom ki nima casa za svojega otroka

Mogoče pa je prav tako. V tem času odkar sta narazen še nikjer ne piše, da bosta tudi ostala skupaj. In zakaj bi mešal otrokovo (pri 4 letih) glavo, če to ni potrebno. Ni vedno krivda na ocetih znajo bit bivše prav pasje in ne vidijo drugega kot denar in sebe. Če pa bi svojega otroka seboj vzel bi pa spet bilo kaj kar ni vredu. Vsak zase morata začeti na novo, brez prepirov, obtoževanj in zamer, ker drugače trpijo otroc

Točno tako. Podpišem!

New Report

Close