Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bo treba začet prijavljat….

bo treba začet prijavljat….

Se podpišem, država je kriva da so ljudje lačni in prisiljeni, da se tako preživljajo, ljudje smo si različni in razmišlja vsak drugače samo ne razumem, tistega ki ne razume, da mora človek nekako preživet, lušno je enim, vidim…

Ja, popolnoma se strinjam! Pa sama ne delam na črno.

Take ste najboljš:)
A drugi delajo zate? S čim pa jih plačuješ? Na črno? Hahahaha…ali živiš v kolibi brez elektrike in vode?
Ne morem verjeti, da ste tu same socialke, ki delajo na črno..to je nujno za iztrebit.
Upam, da bo država res pošlihtala v prihodnje bolje te zadeve:)
Jaz ji bom brezpogojno pomagala:)[/quote]

Ti najprej sebi pomagaj, da boš potešena in kot takšna srečna v življenju in se posledično ne boš brigala za druge :))))
Drugače pa menim, da si nepismena, kako to, da imaš službo? A ti ne razumeš, če napišem, da mi ni treba delat?? In ne, nihče ne dela zame in nikomur mi ni treba plačevati! Drugi plačujejo meni in to lepe denarce!! In ne, nisem prostitutka, da ti ne bi kaj takega padlo na pamet. Vsak leži tako kot si postelje. Jaz sem si več kot dobro. Pa se požri!

Take ste najboljš:)
A drugi delajo zate? S čim pa jih plačuješ? Na črno? Hahahaha…ali živiš v kolibi brez elektrike in vode?
Ne morem verjeti, da ste tu same socialke, ki delajo na črno..to je nujno za iztrebit.
Upam, da bo država res pošlihtala v prihodnje bolje te zadeve:)
Jaz ji bom brezpogojno pomagala:)[/quote]

Ti najprej sebi pomagaj, da boš potešena in kot takšna srečna v življenju in se posledično ne boš brigala za druge :))))
Drugače pa menim, da si nepismena, kako to, da imaš službo? A ti ne razumeš, če napišem, da mi ni treba delat?? In ne, nihče ne dela zame in nikomur mi ni treba plačevati! Drugi plačujejo meni in to lepe denarce!! In ne, nisem prostitutka, da ti ne bi kaj takega padlo na pamet. Vsak leži tako kot si postelje. Jaz sem si več kot dobro. Pa se požri![/quote]

Mamila? Kaj drugega pa res že ne more biti za tako ugodno brezdelje in kupe denarčkov:)
Drugače pa čestitke za tako mehko postelco. Sploh zadnji stavek je napisan tako evforično in zadovoljno, da res ni dvoma o tvoji sreči:)

Ti najprej sebi pomagaj, da boš potešena in kot takšna srečna v življenju in se posledično ne boš brigala za druge :))))
Drugače pa menim, da si nepismena, kako to, da imaš službo? A ti ne razumeš, če napišem, da mi ni treba delat?? In ne, nihče ne dela zame in nikomur mi ni treba plačevati! Drugi plačujejo meni in to lepe denarce!! In ne, nisem prostitutka, da ti ne bi kaj takega padlo na pamet. Vsak leži tako kot si postelje. Jaz sem si več kot dobro. Pa se požri![/quote]

Mamila? Kaj drugega pa res že ne more biti za tako ugodno brezdelje in kupe denarčkov:)
Drugače pa čestitke za tako mehko postelco. Sploh zadnji stavek je napisan tako evforično in zadovoljno, da res ni dvoma o tvoji sreči:)[/quote]

Verjela ali ne, niti ne pijem, niti ne kadim, kaj šele kaj drugega 🙂
Ja, sem srečna, imam vse, manjka mi nič, no zdaj bo najbrž kdo zapel, da zdravja si pa ne morem kupiti, to si ga ne more nihče, tako da…sem popolnoma zadovoljna v življenju. Če ti verjameš ali ne, je pa čisto tvoja stvar. Meni je vseeno 🙂

O ja, so tudi drugi načini, da lepo živiš in to brez dela. Jaz oddajam večje število stanovanj in še nekaj sob in od najemnin lepo živim. Da ne bo pomote, tudi davke plačujem, pa mi kljub temu ostane dovolj za lagodno življenje.

DELO NA ČRNO.TI SI PA ENA NAVADNA KUZLA.ČE PA MISLIŠ,DA LAHKO POL PA REŠI TO NAŠO LJUBO SLOVENIJO.DRV NE RABIŠ,KER SE Z FOVŠIJO GREJEŠ.BABA PRFUKNJENA………………

V 90-ih je Srbija gledala skozi prste, skozi vseh dvajset prstov, ko so ljudje praktično vse delali na črno. Zakaj? Ker edina druga možnost bi bila, da bi ljudi pustili pocrkati od lakote. Če država ni sposobna zagotovit dobre gospodarske klime, če ni sposobna zagotoviti mininalne socialne varnosti, ji drugega kot to ne ostane.

ja ker si lopov ali pa so bili tvoji starši,pošteni si ne morejo privoščit toliko nepremičnin

Vem, da imaš probleme, ampak ravno vi, ki delate na črno in ne plačujete državi, najbolj vpijete, da je treba znižati plače javnim uslužbencem, da denarja ni. Ni ga tudi zato, ker vi goljufate državo, oni ne prikrijejo niti centa!

Mamila? Kaj drugega pa res že ne more biti za tako ugodno brezdelje in kupe denarčkov:)
Drugače pa čestitke za tako mehko postelco. Sploh zadnji stavek je napisan tako evforično in zadovoljno, da res ni dvoma o tvoji sreči:)[/quote]

Verjela ali ne, niti ne pijem, niti ne kadim, kaj šele kaj drugega 🙂
Ja, sem srečna, imam vse, manjka mi nič, no zdaj bo najbrž kdo zapel, da zdravja si pa ne morem kupiti, to si ga ne more nihče, tako da…sem popolnoma zadovoljna v življenju. Če ti verjameš ali ne, je pa čisto tvoja stvar. Meni je vseeno :)[/quote]

🙂 no pa si bolj prijazna..lepo.
Ampak vseeno, zakaj se sploh oglašaš, če te ni nič speklo? Pa prav nič zadovolna v prejšnih postih:) In super, da imaš vse, sem vesela zate, zelo:) Ti brezpogojno verjamem, le zakaj ti nebi…?

[/b]

Točno tako, to delajo ljudje, ki delajo na črno. Kasirajo enako kot tisti, ki pošteno odvajamo:)
In imajo več na ta račun:) Tu se ne gre za boj za preživetje, tu se gre za imeti še več:)[/quote]

Ne vem sicer, kakšne ljudi ti poznaš. Jaz poznam veliko takih, ki delajo na črno, da preživijo. Razne Hilde, Črnigoji in podobni pa so si čisto legalno, ker to naš državni aparat dopušča, nagrabili k sebi več kot potrebujejo oni sami in še njihovi potomci, in to na račun delavcev, ki so pošteno delali. Od dela svojih rok ne bo nikoli nihče obogatel, pa če dela na črno ali na belo. Za večje materialne cilje se moraš posla lotiti drugje, ne pri delu. Kje in kako, pa vprašaj naše tajkune in politike.

Kdor dela na črno (ilegalno), vsaj dela in živi od svojega dela. Večji problem so tisti, ki se okoriščajo brez svojega dela, in to celo na belo (legalno). Dopušča jim pa to država, ta ista, ki ne dopušča, da človek živi od svojega dela. A ni to pljuvanje v lasten krožnik?

“zaradi vas nastradajo drugi”
se vidi,da res živiš na luni…

Če misliš mene, pazi kaj pišeš! Nikomur ne dovolim, da me žali, še manj pa moje starše.
In ne sodi po sebi, če si sam nesposoben, da bi kaj ustvaril, to ne pomeni, da so nesposobni tudi drugi. Sram te bodi!

Verjela ali ne, niti ne pijem, niti ne kadim, kaj šele kaj drugega 🙂
Ja, sem srečna, imam vse, manjka mi nič, no zdaj bo najbrž kdo zapel, da zdravja si pa ne morem kupiti, to si ga ne more nihče, tako da…sem popolnoma zadovoljna v življenju. Če ti verjameš ali ne, je pa čisto tvoja stvar. Meni je vseeno :)[/quote]

🙂 no pa si bolj prijazna..lepo.
Ampak vseeno, zakaj se sploh oglašaš, če te ni nič speklo? Pa prav nič zadovolna v prejšnih postih:) In super, da imaš vse, sem vesela zate, zelo:) Ti brezpogojno verjamem, le zakaj ti nebi…?[/quote]

Kot sem rekla, verjemi ali ne, meni to ne igra nobene vloge. Prijazna sem pa vedno do tisth, ki so prijazni do mene. Kljub temu, da meni nič ne manjka, ne prenesem krivice. Vidiš, zato sem se oglasila. Ni res, da me ni nič speklo. Me je, zelo. Speklo me je to, da se toliko vpikujete v delo na črno. Verjemi, da bi vsi raje imelo stalno zagarantirano službo, sedeli lepo v topli pisarni in vlekli denarce. Kdo pa misliš, da uživa v delu na črno in se trese pred takimi zlobneži, ki grozijo, kako ga bodo prijavili? Če misliš, da je to tako fino, zakaj ne poskusiš? Samo država je kriva, da je tako kot je. Če bi bilo delo za vse, dela na črno ne bi bilo. In dokler bo država tako gnila in tatinska kot je, nikoli ne bom prijavila nikogar, ki dela na črno.

hvala bogu mi za 1x še ni treba delati na črno, če pa bi kdaj prišlo do tega, da bi moral, in da me kaka taka p…..a prijavi kot si ti, kar pomeni, da posledično moji otroci nebi imeli kaj jesti, v tem primeru garantiram, da bi prijavitelja poiskal in ga —————— + torej nikoli neveš s kom imaš opravka zatorej previdno, glava, ki jo ni več na vratu je brez pomena.

🙂 no pa si bolj prijazna..lepo.
Ampak vseeno, zakaj se sploh oglašaš, če te ni nič speklo? Pa prav nič zadovolna v prejšnih postih:) In super, da imaš vse, sem vesela zate, zelo:) Ti brezpogojno verjamem, le zakaj ti nebi…?[/quote]

Kot sem rekla, verjemi ali ne, meni to ne igra nobene vloge. Prijazna sem pa vedno do tisth, ki so prijazni do mene. Kljub temu, da meni nič ne manjka, ne prenesem krivice. Vidiš, zato sem se oglasila. Ni res, da me ni nič speklo. Me je, zelo. Speklo me je to, da se toliko vpikujete v delo na črno. Verjemi, da bi vsi raje imelo stalno zagarantirano službo, sedeli lepo v topli pisarni in vlekli denarce. Kdo pa misliš, da uživa v delu na črno in se trese pred takimi zlobneži, ki grozijo, kako ga bodo prijavili? Če misliš, da je to tako fino, zakaj ne poskusiš? Samo država je kriva, da je tako kot je. Če bi bilo delo za vse, dela na črno ne bi bilo. In dokler bo država tako gnila in tatinska kot je, nikoli ne bom prijavila nikogar, ki dela na črno.[/quote]

Ja, torej si gospa, ki ne dela, uživa in je srečna.Dobro te tudi zalagajo z denarjem:) Obenem pa si zelo tenkočutna do tistih, ki delajo na črno in te to peče in boli. Le zakaj? Malo se preberi, polno nasprotij…ampak ti že veš kako in kaj:)
In ja, večina uživajo ob delu na črno in se veselo smejijo, ker jim ostane več kot nam, ki odvajamo:)
Konec bo tega, verjemi, bomo poskrbeli za to:)

Sem ženska, imaš prav. In ja, sem takšna, kot jih ne delajo več, poštena. Ti pa misli kar hočeš. Osebno mi je vseeno, če boste poskrbeli, da dela na črno ne bo več, povedala sem svoje mnenje in pri njem ostajam. Ga podpiram, čeprav ga ne potrebujem. Paa ne jezi se in mi ne zavidaj, lahko dobiš gube 🙂

Verjela ali ne, niti ne pijem, niti ne kadim, kaj šele kaj drugega 🙂
Ja, sem srečna, imam vse, manjka mi nič, no zdaj bo najbrž kdo zapel, da zdravja si pa ne morem kupiti, to si ga ne more nihče, tako da…sem popolnoma zadovoljna v življenju. Če ti verjameš ali ne, je pa čisto tvoja stvar. Meni je vseeno :)[/quote]

🙂 no pa si bolj prijazna..lepo.
Ampak vseeno, zakaj se sploh oglašaš, če te ni nič speklo? Pa prav nič zadovolna v prejšnih postih:) In super, da imaš vse, sem vesela zate, zelo:) Ti brezpogojno verjamem, le zakaj ti nebi…?[/quote]

Ne bi se piše narazen!

Pojdi raje še malo v šolo, namesto da tukaj najedaš in izgubljaš svoj nestrpen čas:)

hvala bogu mi za 1x še ni treba delati na črno, če pa bi kdaj prišlo do tega, da bi moral, in da me kaka taka p…..a prijavi kot si ti, kar pomeni, da posledično moji otroci nebi imeli kaj jesti, v tem primeru garantiram, da bi prijavitelja poiskal in ga —————— + torej nikoli neveš s kom imaš opravka zatorej previdno, glava, ki jo ni več na vratu je brez pomena.[/quote]

Obstajajo tudi drugi načini, da bodo otroci siti:)
Odpri popoldanski sp. odvajaj 30 eur na mesec, pa bo vse legalno in prav:) Tudi denarčkov dovolj, verjemi, če se le malo potrudiš, ne preveč:)

Nimaš nič svojega življenja? Ni tipa? Ni seksa kaj? Že dolgo ne, kajne? Uboga si, uboga na duši, srca itak nimaš, pa saj te razumem:)))

:))) Ne jezim se, prav dobre volje sem…in resnično ti čisto vse verjamem:)
Malo takih dobrih in pozitivnih kot ti, res:) Ko bi le več takih ljudi bilo na svetu:)

Nimaš nič svojega življenja? Ni tipa? Ni seksa kaj? Že dolgo ne, kajne? Uboga si, uboga na duši, srca itak nimaš, pa saj te razumem:)))[/quote]

Take so vse na davčni, ahahahaha.

Avtorica, očitno v tvojem lajfu nekaj ne štima, da se toliko ukvarjaš z drugimi ljudmi…

…..ah neee, samo 3 ure že tukaj visi:)

New Report

Close