Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bo treba začet prijavljat….

bo treba začet prijavljat….

Točno tako!
Po prebranem sem prav žalostna. Pri nas žal vlada klima, da je junak tisti, ki se znajde in uspešno zaobide zakone, goljufa, medtem ko je tisti, ki jih ne krši, bedak, neumnež, boječka, … Žalostno!!! Dokler bo v ljudeh vladalo tako razmišljanje, bomi šli samo dol. VSI!
Razumem, da se določeni znajdejo v situaciji, ko se drugače ne da preživeti. Mislim, da bi to moral tudi vsak razumeti in jim verjeti, da bi z veseljem delali legalno, tako da to je druga pesem.
Nikakor pe ne smemo čakati, da DRŽAVA to uredi. Zakaj bi čakali, če pa lahko mi naredimo veliko več, ampak le vsi skupaj. Ko se bo v ljudskih glavah uredilo, kaj je prav in kaj ne, ko se bodo nezakonitosti take ali drugačne splošno obsojane, šele takrat bodo postavljeni temelji za boljše življenje, boljšo družbo. Čakati državo pa je neumnost. Žal!

Kr dej, kdor drugemu jamo koplje-SAM VANJO PADE!! Neštetokrat dokazano!!

V normalni državi bi tudi jaz bila proti delu na črno. V taki, kjer danes živimo mi, kjer se življenje draži, plače pa ostajajo enake ali pa se nižajo, kjer je država lastnik firm in bank, kjer le-te upravljajo politično in ne opravilno usposobljeni ljudje, ne, taki državi pa se upravičeno postavi po robu. Ljudje nimajo za preživeti, politiki si pa pošiljajo pasje bombice in delajo v stilu, danes sem še, jutri me ne bo in bo že kdo drug čistil za mano… Grdo , grdo, grdo in ne, taka država si ne zasluži pobirati davkov za svojo svinjarijo. Dajmo tehnično vlado, zaupajmo upravljanje v roke sposobnim, njim pa omogočimo delo z davki, ki jih bomo lahko plačevali z lastnim in spodobnim zaslužkom.

Imam delo in visoko plačo, državi plačujem ko črna, pa ne vem, kaj bom jaz ali sodržavljani na koncu imeli od tega…. K sreči v dveh letih odhajam v tujino in ne vidi me več za lepa, a žal tako grda država.

Če te ni strah potem pa itak ok, ne:) Čisto preveč te je tole prizadelo, pazi na svoje živčke;)
Če boš še želela da te prijavim mi pa le sporoči, kaj delaš na črno, kdo si in od kod:)[/quote]

:)))
Prizadelo? Mislim da je tebe bolj, haha.
Moji živčki briljirajo, mislim pa, da imaš ti velike probleme z njimi.
Daj naredi kaj za sebe, pusti druge!

Ah, nimam več časa, možek me kliče:)
papa boječka:))[/quote]

Pa saj ti pravim, da si pravi cukrček, no…
Je včeraj tudi mene že klical iz spalnice moj možek:) Si danes kaj boljše volje? 🙂 Boš poslala podatke, da te prijavim, ali te moram sama poiskat?

Ene, zelo redke, ste pač dojele, večina samo šimfa in skače v luft:)
Profil mona pač:)

avtorica, glupa si ko toča. Idi nazad u planine.

Joj, ko to sem prebral, sem ostal brez besed; Očitno ti ”delo na črno”, si tipičen Slovenec. A če boš brez službe, od zavoda dobil-a 300€, stroškov bo doma 320€ primer, pa NE BO službe zate, boš raje cuzala od socialne, kot pa da bi kaj delala!!
Sram me bi bilo če bi koga takega poznal!!
Bog daj, da ne boš nikoli v takšni situaciji, k se ti bom res smejal. Ja, imam službo, pa poelg še dve sem včasih delal, da sem preživel. In ti, ki imaš očitno polno rit vsega, ali pa se ti ne da delat, boš pa prijavljala?? Da te ni sram!! Crkni!

No job-no money, no money-no women, no women-no problem!

Veš, jaz tudi poznam nekaj ljudi, ki dela na črno. Ampak jih ne mislim prijavit, ker vsak se znajde po svoje in razumem, da če nimaš službe, si somehow poiščeš zaslužek.

Res ni fer do zaposlenih, ki plačujejo davke in podobne dajatve, ampak glej, kriza je in ne smeš biti žleht do ljudi,ki nimajo šihta!

Avtorica, res misliš, da boš kaj rešla s tem, ko boš prijavila tistih 6 ljudi, ki jih poznaš?
Ne boš! Dela na črno bo vse več,ker ljudje so na cesti in živeti stane.

Naredi raje kaj dobrega – pejdi v zavetišče za živali sprehajat pse, ki so neučakani, da jih kdo mal pocarta, pejdi pomagat kaki stari gospe, ki sama ne more marsičesa narest, ITD.

“najemnina”
nekaj za tebe:pišem lahko kaj meni paše,upam da ti je jasno,za meni si lopov in lopov boš do konca…pa ne mi pravljic trosit,na pošteni način si danes ne moreš kupit 5 ali več stanovanj ki presegajo pol milijona…

banda lopovska,kradljivci…
in kaj boš zaj?boš lahko spala?

Zakaj neumna? A ona pa naj plačuje davke, pa plačo naj ji nižajo, pa posluša naj žalitve kako itak nič ne dela…Enim pa tega ni treba?

Kakšen velik ego? Priajvila bo kaznivo početje. To bi morali narediti vsi.

hvala bogu mi za 1x še ni treba delati na črno, če pa bi kdaj prišlo do tega, da bi moral, in da me kaka taka p…..a prijavi kot si ti, kar pomeni, da posledično moji otroci nebi imeli kaj jesti, v tem primeru garantiram, da bi prijavitelja poiskal in ga —————— + torej nikoli neveš s kom imaš opravka zatorej previdno, glava, ki jo ni več na vratu je brez pomena.[/quote]

Otroci ne bi imeli nič za jesti…Dej nehaj no; če imaš delo, imaš zaslužek. Torej, daj cesarju kar je njegovega. Ker ko boš delal na črno boš TI ogrožal MENE.

New Report

Close