Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bo treba začet prijavljat….

bo treba začet prijavljat….

Daj prijavi me, kje se dobiva?
Takoj bi se dobila s tabo, bi rada videla tvoj grdi friz!

Upaš!?
Povej lokacijo in kdaj!!! Resno mislim!
In potem greva skupaj na davčni urad in TI me boš prijavila!
Upaš a? Sera, zabita, neizobražena, nestrpna…!

SRAM NAJ TE BO! ŽELIM TI VSE NAJSLABŠE!!

…..ah neee, samo 3 ure že tukaj visi:)[/quote]

Točno tako:) Ve me pa spremljate, berete, komentirate…torej?

Moje mnenje je, da si ena zagrenjena, zgarana, zapuščena, osamljena babura, ki ji je zafrkavanje drugih edina uteha v življenju. Eh, saj nisi sama kriva, tudi takšni morate živeti.

Ta ki je pa ta post odprla pa res nima svojega lajfa!
To lahko objavi le omejena oseba, ki nima razčiščenih svojih stvari in nima svojega praga!
Nič dedca, nič dela, nič nima:)))
Ne ve niti kaj bi s sabo.

…..ah neee, samo 3 ure že tukaj visi:)[/quote]

Točno tako:) Ve me pa spremljate, berete, komentirate…torej?[/quote]

Ajjjaaa, ti potrebuješ pozornost, spremstvo……. Pa tako povej drugič, babura trapasta!
Daj mir no, ena navadna zafustrirana baba si, brez življenja:)

Pa še predebela je in mastna u glavo:)

:))) No lepo, sem dobila tudi prikaz osebnostnega profila:) Po tvoje, ki pa na tvojo žalost ne odraža dejanskega stanja:) Tema je nekaj drugega, ljubica:)

No, čakam na odgovor, da vidim koliko “jajc” imaš! Kje in kdaj?

:))) No lepo, sem dobila tudi prikaz osebnostnega profila:) Po tvoje, ki pa na tvojo žalost ne odraža dejanskega stanja:) Tema je nekaj drugega, ljubica:)[/quote]

Hahaha, že po pisanju se vidi, da nisi prav razgledana:)))))
Pri tebi ni nič naravnega, vse naučeno, narejeno, slabo to, slabo.

hvala bogu mi za 1x še ni treba delati na črno, če pa bi kdaj prišlo do tega, da bi moral, in da me kaka taka p…..a prijavi kot si ti, kar pomeni, da posledično moji otroci nebi imeli kaj jesti, v tem primeru garantiram, da bi prijavitelja poiskal in ga —————— + torej nikoli neveš s kom imaš opravka zatorej previdno, glava, ki jo ni več na vratu je brez pomena.[/quote]

Obstajajo tudi drugi načini, da bodo otroci siti:)
Odpri popoldanski sp. odvajaj 30 eur na mesec, pa bo vse legalno in prav:) Tudi denarčkov dovolj, verjemi, če se le malo potrudiš, ne preveč:)[/quote]

Na črno ne delajo samo tisti, ki so zaposleni pri drugih delodajalcih in popoldne še kaj naredijo na črno. Za delo na črno se smatra tudi vsako delo s.p.-ja ali popoldanskega s.p.-ja, ki ni izdal računa, čeprav je delo opravil in pokasiral.

Po mojem je največ dela na črno ravno pri tistih, ki imajo prijavljeno dejavnost, saj taki najlažje zakrijejo delo na črno in utajijo davke. Še najmanj dela na črno opravijo zaposleni, ki nimajo veliko prostega časa, ker so 8 ur tudi v službi in plačujejo običajno višje prispevke in davke kot s.p.-ji. Brezposelni pa nimajo prav dosti možnosti za najti kakšno delo, in tudi če ga, nikoli ne vedo, kdaj bo naslednja prilika.

🙂 Kaj točno želiš?

🙂 Kaj točno želiš?[/quote]

Si tudi nepismena? Aja, sorry.

HOČEM da me TI prijaviš na davčni urad! Osebno ti!

Obstajajo tudi drugi načini, da bodo otroci siti:)
Odpri popoldanski sp. odvajaj 30 eur na mesec, pa bo vse legalno in prav:) Tudi denarčkov dovolj, verjemi, če se le malo potrudiš, ne preveč:)[/quote]

Na črno ne delajo samo tisti, ki so zaposleni pri drugih delodajalcih in popoldne še kaj naredijo na črno. Za delo na črno se smatra tudi vsako delo s.p.-ja ali popoldanskega s.p.-ja, ki ni izdal računa, čeprav je delo opravil in pokasiral.

Po mojem je največ dela na črno ravno pri tistih, ki imajo prijavljeno dejavnost, saj taki najlažje zakrijejo delo na črno in utajijo davke. Še najmanj dela na črno opravijo zaposleni, ki nimajo veliko prostega časa, ker so 8 ur tudi v službi in plačujejo običajno višje prispevke in davke kot s.p.-ji. Brezposelni pa nimajo prav dosti možnosti za najti kakšno delo, in tudi če ga, nikoli ne vedo, kdaj bo naslednja prilika.[/quote]

Zanimiv zapis…končno en pametnejši odgovor, na nivoju.
Očitno je problem res tudi pri prijavljenih sp in doo.

🙂 Kaj točno želiš?[/quote]

Si tudi nepismena? Aja, sorry.

HOČEM da me TI prijaviš na davčni urad! Osebno ti![/quote]

Tvoj nick bolj odraža željo po ubijanju, ne vem če bi se ravno s takim soočala:) Se imam čisto preveč rada in bi rada še dolgo dobro živela:)
Kaj pa delaš in od kod si, pa te bom prijavila, anonimno seveda:)

Boš prijavila tudi mene, ki sem že 3 leta brez službe, zaradi slabega zdravja me ne zaposli nihče, otroku komaj kupim kaj za pod zob, skoraj sva že na cesti…ker na črno na mesec zaslužim 150€!?
Jaz in moj otrok živiva z 150€ na mesec, govorim ti resnico, ti in država nama ne dasta nič!!!
Zakaj naj potem jaz dam državi? Jaz državi nisem nič mar!

Pa bi rada delala in odvajala davek veš, rada bi delala pa ne morem, ker me nihče ne zaposli!
Boš prijavila tudi mene?

Če ne moreš delat zaradi bolezni, pojdi do osebnega zdravnika, ki te bo napotil na ZPIZ. Dobila boš kategorijo in te bo plačeval SPIZ.
Vse legalno. Nadomestilo za brezposelnost + otroški dodatek + preživnina je več kot 150 eur, če dobiš še kategorijo invalidnosti, ti ne bo treba več delat v škodo zdravja.

Si tudi nepismena? Aja, sorry.

HOČEM da me TI prijaviš na davčni urad! Osebno ti![/quote]

Tvoj nick bolj odraža željo po ubijanju, ne vem če bi se ravno s takim soočala:) Se imam čisto preveč rada in bi rada še dolgo dobro živela:)
Kaj pa delaš in od kod si, pa te bom prijavila, anonimno seveda:)[/quote]

Piše kje kaj o ubijanju?
Ne, ti ne boš dolgo živela, vsaj srečno ne boš živela, v to sem popolnoma prepričana, s takim pristopom do ljudi, nimaš šans:) Pa saj po mojem mnenju te življenje že močno tepe.
Ti se imej še kar naprej rada, ker drugi te itak ne marajo!

Ne upaš se soočiti z mano, jaz pa naj ti dam svoje podatke?

Lahko me prijaviš, osebno, tako kot sem rekla. Mene ni strah!:)

Če ne moreš delat zaradi bolezni, pojdi do osebnega zdravnika, ki te bo napotil na ZPIZ. Dobila boš kategorijo in te bo plačeval SPIZ.
Vse legalno. Nadomestilo za brezposelnost + otroški dodatek + preživnina je več kot 150 eur, če dobiš še kategorijo invalidnosti, ti ne bo treba več delat v škodo zdravja.[/quote]

Aja? Le upaj da ti tega kdaj ne bo treba! Pojma nimaš kako je s tem!
Zabita si kot noč!

Ne tudi, ampak predvsem tam. Poglej samo frizerke, ki imajo svoje salone. Ne poznam niti ene, ki ne zida ali ni sezidala hiše…, a če pogledaš njihove bilance in poslovne izide, prikazujejo po 10, 20, 30 eur prometa na dan. Ko jaz obiščem frizerski salon, dobi samo od mene 25 eur za polurno striženje in fen frizuro, pred mano in za mano pa ima še vsaj 3 – 4 stranke. Kako potem tako malo prikazanega prometa?

Tvoj nick bolj odraža željo po ubijanju, ne vem če bi se ravno s takim soočala:) Se imam čisto preveč rada in bi rada še dolgo dobro živela:)
Kaj pa delaš in od kod si, pa te bom prijavila, anonimno seveda:)[/quote]

Piše kje kaj o ubijanju?
Ne, ti ne boš dolgo živela, vsaj srečno ne boš živela, v to sem popolnoma prepričana, s takim pristopom do ljudi, nimaš šans:) Pa saj po mojem mnenju te življenje že močno tepe.
Ti se imej še kar naprej rada, ker drugi te itak ne marajo!

Ne upaš se soočiti z mano, jaz pa naj ti dam svoje podatke?

Lahko me prijaviš, osebno, tako kot sem rekla. Mene ni strah!:)[/quote]

Če te ni strah potem pa itak ok, ne:) Čisto preveč te je tole prizadelo, pazi na svoje živčke;)
Če boš še želela da te prijavim mi pa le sporoči, kaj delaš na črno, kdo si in od kod:)

Piše kje kaj o ubijanju?
Ne, ti ne boš dolgo živela, vsaj srečno ne boš živela, v to sem popolnoma prepričana, s takim pristopom do ljudi, nimaš šans:) Pa saj po mojem mnenju te življenje že močno tepe.
Ti se imej še kar naprej rada, ker drugi te itak ne marajo!

Ne upaš se soočiti z mano, jaz pa naj ti dam svoje podatke?

Lahko me prijaviš, osebno, tako kot sem rekla. Mene ni strah!:)[/quote]

Če te ni strah potem pa itak ok, ne:) Čisto preveč te je tole prizadelo, pazi na svoje živčke;)
Če boš še želela da te prijavim mi pa le sporoči, kaj delaš na črno, kdo si in od kod:)[/quote]

:)))
Prizadelo? Mislim da je tebe bolj, haha.
Moji živčki briljirajo, mislim pa, da imaš ti velike probleme z njimi.
Daj naredi kaj za sebe, pusti druge!

Ah, nimam več časa, možek me kliče:)
papa boječka:))

hvala bogu mi za 1x še ni treba delati na črno, če pa bi kdaj prišlo do tega, da bi moral, in da me kaka taka p…..a prijavi kot si ti, kar pomeni, da posledično moji otroci nebi imeli kaj jesti, v tem primeru garantiram, da bi prijavitelja poiskal in ga —————— + torej nikoli neveš s kom imaš opravka zatorej previdno, glava, ki jo ni več na vratu je brez pomena.[/quote]

Obstajajo tudi drugi načini, da bodo otroci siti:)
Odpri popoldanski sp. odvajaj 30 eur na mesec, pa bo vse legalno in prav:) Tudi denarčkov dovolj, verjemi, če se le malo potrudiš, ne preveč:)[/quote]

potrudil se bom in to zelo, takrat ko pride čas dolgih nožev

Več pobranega davka bo omogočilo tudi kakšno miljardo EUR za NLB vsako leto, za “prijatelje” in banksters, ki so zaščiteni s strani politke.

Da vas ne slisim vec kako pokvarjena je nasa elita. Pokvarjena je enako kot narod, ki mu vlada. Ni cudno, da smo kjer smo. In da vas ne slisim vec kako nam gre slabo. Drugace ne more it, ce je na plecih tistih obdavcenih 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prikazanih prihodkov cela drzava.

In ne, ni posteno, da morajo javni usluzbenci, ki ne zmorejo skriti nicesar, placevat toliko vec npr. vrtca…kot npr. moja frizerka, ki da racun vsaki peti stranki.

Dela na crno je vec kot prevec. Ne poznam niti enega obrtnika, ki ne bi delal (tudi) brez racuna. Najboljse, da cimprej vsi skupaj priznamo poraz, da kot cistokrvni balkanci nismo sposobni za uspesno drzavo in prepustimo sposobnejsim, da nas vodijo.

Dokler vam ne bo jasno, da je odgovornost na nas, da zahtevamo cisto vsakic racun, zato ker bomo potem cisto vsi na boljsem, potem nima smisla sploh vec debatirati. Zal smo svetlobna leta stran od postenega naroda in zal v povprecju dalec preneumni in premalo izobrazeni, da bi sploh razumeli sistem in videli, da je delo na crno vedno in povsod za obsojat. Ker na tem podrocju pa imam skarje in platno mi, drzavljani.

gghjkkl, mislim, da nimamo škarij in platna v rokah mi, državljani. Med nami je veliko zaposlenih in brezposelnih, ki ravnotako delajo na črno (čeprav z veliko manj škode kot s.p.-ji), zato ne moreš pričakovati, da bi vsak prijavljal delo na črno. Smo preveč različni in različnih stališč, da bi lahko takole stopili skupaj in začeli prijavljati.
Dolžnost države je, da vzpostavi tak sistem, da ne bo več utajevanja davkov. Zaenkrat ne naredi nič, saj se niti inšpekcijske službe ne zganejo, če ni prijave. Že to bi bilo veliko, če bi pri ljudeh, ki si privoščijo veliko zapravljanja, raziskali izvor njihovega denarja.

New Report

Close