Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bojim se ga predstaviti doma

Bojim se ga predstaviti doma

Rabim vašo pomoč in sicer.

Že kar nekaj časa nazaj sem spoznala res super tipa, ujameva se, razumeva se, zdi se mi kot, da je moja sorodna duša.

Ampak tu je problem.. Rada bi ga predstavila doma, saj tudi moje domače zanima kdo je moj novi fant. In res si ga želijo spoznati. Navdušila sem jih že s tem, ker ga vedno pohvalim, ker tako rada govorim o njemu. Seveda so me tudi že vprašali kolikor je star pa sem rekla, od kdaj je starost pomembna. Nisem o njegovi starosti nič rekla.

No problem pa nastane, ker jih šteje 46.

Starejši je od mojega očeta.

Nevem, ze pol leta odlašam, da ga spoznajo. Pa tudi šokiralo bi jih saj je moj prejšnji fant bil star 25 let. Ta pa je skoraj se enkrat starejši od njega.

Ampak mi je res všeč, ker je tako inteligenten, pameten, razgledan. No, nevem kaj naj. Nočem, da se vsi sorodniki zarotijo proti meni zaradi te starostne razlike.

Ker problem je že bil, ker si je brat našel punco, ki je bila od njega starejša par let. Sploh si ne predstavljam kaj bo šele pri meni.

No meni tudi ne bi bilo prav, ce bi si moja hčerka našla nekoga tako starega ampak kaj naj, ce mi je pa tako všeč.

 

Ti ne rabiš naše pomoči, tebi ni pomoči.

Nimaš fanta, imaš priležnika, ki je starejši od tvojega očeta. Težko 46-letniku rečeš fant…

Če nimaš v glavi vse pošlihtano, da bi ti bilo jasno, da je to malo mimo in brez perspektive, potem ti tudi komentarji en bodo pomagali.

Ne predstavljal ga familiji. Škoda nepotrebne drame. Če te hoče zaročit, premisli, kje boš z njim čez 20 let, ko bo on že v penziji….

Sicer je to provokacija, ampak taka, luštna.

 

To, da si toliko mlajša od moškega, je za moškega prava poslastica. Upam, da mu rodiš čimveč otrok.

Je bogat, kajne? No, to bo omehčalo še tako zoprno mamo.

 

Da pa je brat vzel starejšo …hja, a je potreboval mamo?

 

 

Odpiši, da se bomo še malo smejali, kakšne si izmišljujejš!

 

Vesel oče

 

 

 

 

Koliko si ti stara?
In kako dolgo sta “skupaj”?

Ja najprej povej, da je razlika. Potem počakaj nekaj let, da pozabijo in nehajo dramatizirat. Vidva bosta pa tudi videla, če se bo obdržalo.

A je dejansko fant, al je bol shugar daddy? Če to drugo, boljš da ga ne predstaviš.

če ta teden še nimaš 25 let, ga še ne pripelji domov. Drug teden pa kar.., preprosto reči, pa kaj mi morete, polnoletn/a sem..

Hči moje prijateljice si je, domnevno zaradi manjka očetovske figure v njenem otroštvu in mladosti, vedno našla starejše fante, no, pravzaprav pri 46-tih moški ni fant, a ne?

Prvi je bil od nje starejši 12 let, naslednji 20, trenutni mislim da 25.

Vsi so bili zaposleni, dobro situirani, torej lahko tudi sugar daddyi…

Ja, je nenavadno videti 25-letnico s 50-letnim ljubimcem in včasih se vprašaš, kakšne so tiste nore kvalitete, ki luštno mlado dekle na začetku življenja vežejo na malo zmatranega podpovprečnega tipa srednjih let s trebuščkom (ki zgleda bolj zdelan kot njen lastni oče) – samo ti pomisleki itak niso važni. Ker opazovalci ne živimo z njima. In če njima tako ustreza, če vsak od njiju dobi, kar išče, je tako prav.

Pač povej staršem, kako in kaj ter stoj za svojo odločitvijo, če si vanjo res prepričana.

 

 

 

Se najmanjsi problem so starsi in sorodniki, ki ne bi sprejeli starega zeta.

Daj se vprasaj, kako se ti vidis z 20+ let starejsim moskim v prihodnosti!

Prvo, ti si zelo otrocja in nezrela, glede na to, da 46-letnika imenujes za fanta, ko je to ze star dedec!

Moj sorodnik si je omislil 20 let mlajso, v bistvu je ona rinila v njega, dokler ga ni dobila, vec kot eno leto ga je obletavala, da je koncno popustil. Moski mu ploskajo, ker ima toliko mlajso, zenske se pa zgrazamo, kaj bo ona z njim cez par let.

Odgovor na objavo uporabnika
se najmanj, 03.11.2022 ob 06:11

Se najmanjsi problem so starsi in sorodniki, ki ne bi sprejeli starega zeta.

Daj se vprasaj, kako se ti vidis z 20+ let starejsim moskim v prihodnosti!

Prvo, ti si zelo otrocja in nezrela, glede na to, da 46-letnika imenujes za fanta, ko je to ze star dedec!

Moj sorodnik si je omislil 20 let mlajso, v bistvu je ona rinila v njega, dokler ga ni dobila, vec kot eno leto ga je obletavala, da je koncno popustil. Moski mu ploskajo, ker ima toliko mlajso, zenske se pa zgrazamo, kaj bo ona z njim cez par let.

Ja, seveda! Ona ga je obletavala, zasledovala in silila vanj, phahaha

Si ZELO OKOMOT predtstavljam, kako vam ta “starejši” sorodnik vehementno razlaga, kar si ravnkar napisala. Daj no, saj veš, da je razlika kontra…

Pomota:

razlika = resnica

Prav je da se bojiš! Fotra že imaš! Najdi fanta svojim letom primerno!

Da meni hči, ki še študira prpele 46 letnika domov, bi ji enako reku: najdi ti tipa svojim letom primernega, ne pa napol kislega dedija. Ne pa da bo ona 40, on pa v domu za onemogle.

Če se imata rada, potem to ne bi smel biti problem. Z njim si ti in ne tvoji starši. Ker se ga ne upaš predstaviti doma pa to po mojem mnenju pomeni, da ga nimaš tako rada, da se ga sramuješ, da instinktivno čutiš da to ni to, da tudi sama veš, da je prestar.

Ne me narobe razumeti – super da sta se našla. Vendar ni ok tako kakor se počutiš.

 

 

 

kaj vidiš na njem?dej no…a te starši niso naučili da ne pasti na par lepih besed?z razlogom te je strah.

jaz nebi bila nikoli z 10 + pa je lahko še tako lep,bogat in sladek

Ja verjamem da ima rad mlade fuflje. Nekje za vogalom pa zena in trije otroci, pa se pes

Ne se sekirat, bo ga oče pač vikal

Odgovor na objavo uporabnika
Če vejameš, 03.11.2022 ob 08:00

Ja, seveda! Ona ga je obletavala, zasledovala in silila vanj, phahaha

Si ZELO OKOMOT predtstavljam, kako vam ta “starejši” sorodnik vehementno razlaga, kar si ravnkar napisala. Daj no, saj veš, da je razlika kontra…

Ne bi verjela, ce ne bi bila zraven, ko je 20 let mlajsa obletavala prijatelja in to ne enkrat, ampak vsakic, ko ga je videla, hodila k njemu domov, malo po malo in je podlegel. Zdaj pa ta otrok objavlja na fb take pocukrane slike in izjave, da samo sladkorno fases pri 50ih!

Ampak, evo, sta skupaj zdaj ene 3-4 leta, ceprav prijatelj pravi, da bo ona prej ali slej ugotovila, da je on res prestar za njo, a dokler traja, naj traja.

Skenslaj, ne predstavljaj in ne matraj staršev. Počasi zaključi to vezo ker ne pelje nikamor. Uničila si boš življenje, ne danes , ne jutri ampak enkrat bo ta razlika udarila ven.

Kolegica si je našla 20 let starejšega moškega, ko je bila na faksu, stara 25. Danes je ona 40, on pa 60. Pred kratkim sta dobila dojenčka.

Ona je več ali manj sama za vse, ker on ne zmore več. Sta pa oba zelo fit in oba dobro situirana.

 

Že, že, ampak če je 46-letnik starejši od fotra, mora biti foter torej max. 45 let.

Če je bejba stara 25 let, jo je moral foter zaploditi pri svojih 20 letih.

Načeloma bi bilo možno.

Ampak koliko 20-letnikov ima v teh časih že otroke? Kakšen že, ni pa to prav verjetno.

Odgovor na objavo uporabnika
Računica je glih za glih, 13.11.2022 ob 00:43

Že, že, ampak če je 46-letnik starejši od fotra, mora biti foter torej max. 45 let.

Če je bejba stara 25 let, jo je moral foter zaploditi pri svojih 20 letih.

Načeloma bi bilo možno.

Ampak koliko 20-letnikov ima v teh časih že otroke? Kakšen že, ni pa to prav verjetno.

Najprej malo omen Tanjo Žagar, pa tako naprej, da bo lažje za sprejet.  Edina nisi…:))

Odgovor na objavo uporabnika
Pot za mavrico, 13.11.2022 ob 00:23

Kolegica si je našla 20 let starejšega moškega, ko je bila na faksu, stara 25. Danes je ona 40, on pa 60. Pred kratkim sta dobila dojenčka.

Ona je več ali manj sama za vse, ker on ne zmore več. Sta pa oba zelo fit in oba dobro situirana.

 

Trofeja tole. Čez deset let bo hodila na obisk  v dom upokojencev z otrokom.

Arne Hodalič si je omislil 30 let mlajšo študentko medtem ko je gospod profesiral o svojih kamerah. Gnus od gnusa.

Ne vem, ce ti bo tako zelo vsec ta sorodna dusa, ko bos ti 40 in on 71. Zastopim, da je verjetno bolj umirjen, razumevajoc, psihicno in financno stabilen, v primerjavi s tvojimi vrstniki, vendar vseeno… poglej nekoliko v naprej. Zamikal te bo nekdo iz tvoje generacije in bos kmalu mati samohranilka, on bo pa se v pokoju 10 let placeval alimentacijo, s predpostavko, da se bo otrok solal do 26 leta. Na dolgi rok ni variante, za zabavo, zakaj pa ne.

New Report

Close