Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojim se ga predstaviti doma

Bojim se ga predstaviti doma

*61

Dekle še jokala boš, da si starca vzela. Družina bo itak znorela in prav je tako. Redko se obnesejo veze s tako razliko. Lahko tvegaš, a se mi zdi da je škoda najlepših let.

Poslušaj svoje starše. Ti si trenutno zaljubljena (beri nerazsodna), oni gledajo razumno. Imajo prav. Zelo prav imajo.

Če jih ne boš upoštevala, ti bo zelo hudo.

Če ne zmoreš drugače, potem hodita še nekaj časa, da te mine zaljubljenost in boš lahko pogledala situacijo taka, kot je. Takrat bo konec govora o duši dvojčici in boš videla, da so imeli starši prav.

Si naivna ženska, ki je padla na čare izkušenega moškega. Ne vem ali je tako lep, bogat ali oboje, ampak stvar ni tako enostavna kot si misliš. Prvo, starost je starost. Vsako desetletje se pozna na aktivnosti, zmožnostih, doživljanjih …  Ne vem kako lahko pričakuješ, da ti bo lahko v življenju kvaliteten partner, če je toliko starejši … Boš šla čez par let z njim na pregled, pa bodo rekli, če si dedija pripeljala ..

Raje s psihoterapijo razčisti zakaj te privlačijo toliko starejši moški.

Življenje je sicer tvoje, ti se boš že odločila kakor hočeš … in tudi sama nosila posledice odločitve.

Glavno, da sestaviš neko brezvezno zgodbico.

Jaz bom napisala moja opažanja…

1. starejši moški zelo postarajo žensko, po 30-em začnejo zgledat in se obnašat kot, da so vsaj 10 let starejše.

2. Pri 40-ih pride v poštev 60 letnik, pri 20+nikakor 20 let starejši, že zaradi svoje seksualnosti, ne dajaj mladosti staremu prdcu, ker se boš pri 40-ih hotela zgonit, ko bo on za pokoj.

3. Nič nimaš skupnega s tako starejšim. Taki se pred prijatelji posmehujejo nepoznavanju stvari, ki so njegovi generaciji blizu.

4. Prišparaj staršem sekirancijo, da je zet starejši od njih, življenje bo za vse lažje, nima on tega denarja, ki bi taščo tako kupil, razen, če ji Donald Trump.

 

Ah, jaz sem mojega spoznala pri 22, on jih je imel 42. Pa nama še vedno čisto fino gre. Skupaj sva že 21 let.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Luna123192, 16.11.2023 ob 13:51

Ah, jaz sem mojega spoznala pri 22, on jih je imel 42. Pa nama še vedno čisto fino gre. Skupaj sva že 21 let.

 

Kako izgleda sedaj veza pri vama, ti 40, on 60. Imata kaj otrok? Jih ima on od prej? Sex štima?

Uživaj in imejta se lepo dokler se lahko imata. Glede na tvojo starost to najverjetneje ni ne prvi ne zadnji partner… 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Pot za mavrico, 13.11.2022 ob 00:23

Kolegica si je našla 20 let starejšega moškega, ko je bila na faksu, stara 25. Danes je ona 40, on pa 60. Pred kratkim sta dobila dojenčka.

Ona je več ali manj sama za vse, ker on ne zmore več. Sta pa oba zelo fit in oba dobro situirana.

 

On ne zmore več, sta pa obadva fit? Pa, folk, dajte malo za sabo prebrat.

Odgovor na objavo uporabnika
Zanima me več, 16.11.2023 ob 14:19

Kako izgleda sedaj veza pri vama, ti 40, on 60. Imata kaj otrok? Jih ima on od prej? Sex štima?

Ja, imava 2 otroka, najstnika. Seks štima, njemu je v bistvu več do njega kot njemu.

Odgovor na objavo uporabnika
Luna123192, 16.11.2023 ob 23:00

Ja, imava 2 otroka, najstnika. Seks štima, njemu je v bistvu več do njega kot njemu.

Njemu je v bistvu več kot njemu?

?????

Aja, zdaj vidim, da sem napačno napisala. Ja, on ima rajši seks kot jaz.

Ne zivimo v casih, ko gre sirso javnost sprasevati taksna vprasanja.  Namrec, ogromna vecina ljudi ze celo zivljenje zivi v prepricanju, da je edino normalno, da sta partnerja podobnih let.  Vse kar od tega odstopa povezujejo s perverznostjo, psihicno boleznijo, itd.

Kako naj indoktrinirana vecina zvezo med mlado zensko in 20 let starejsim moskih vidi kot nekaj normalnega, ce pa ste ljudje ze celo zivljenje prepricani, da je edino normalno, da zvezo tvorita dva “onakovredna” partnerja.  To, da bi naj bil moski “glava” kateri zenska sledi, in se podredi, danasnjemu “normalnemu” indoktrinirancu ne bi moglo biti bolj tuje.

To je danes najvecji problem taksnih zvez.  Ne takasna ali drugacna kompatibilnost.  Problem je vsezivljenska spremljevalna karavana zlobnih indoktriniranih jezikov.  Med domacimi, znanci, “prijatelji”, in neznancih oz. druzbi kot celoti.

Odgovor na objavo uporabnika
Luna123192, 16.11.2023 ob 23:25

Aja, zdaj vidim, da sem napačno napisala. Ja, on ima rajši seks kot jaz.

Če bi ti imela vrstnika, ali par let mlajšega, bi tudi rajši seksala.

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša, 17.11.2023 ob 05:07

Če bi ti imela vrstnika, ali par let mlajšega, bi tudi rajši seksala.

Ženske seks oz ljubljenje (če štekaš razliko) dojemajo drugače kot moški. Sicer pa smešni odgovori, sploh tisti s “kaj bo, k bo v penziji ti pa…” v današnjem instant svetu, ko ima ostriga daljši rok trajanja kot pa zveze.

Ja, seveda…sklepaš po sebi?

Da ne bo pomote, povsem rada seksam in uživam v tem, ne čutim pa potrebe, da bi seksala vsak dan. 2x do 4x na teden je čisto dovolj.

Kar hočem povedat, je to, da je tudi moški pri 60ih letih lahko še normalno zmožen seksa.

Ne bodi nor, no! Kaj boš s tako starim moškim, ki bi ti bil lahko oče?!  Predvidevam, da ima tudi že otroke. Zakaj si delaš probleme tam, kjer jih ne rabi biti?!  Malo zahec, malo zares: če ti je tako všeč delo s starejšimi, pojdi delat v Dom upokojencev.

Je kar prav, da te skrbi, da bi ga predstavila.

Ti bom razložil, kako bi jaz kot moški v taki situaciji reagiral. Kot prvo, odločitev je samo moja in jo morajo drugi spoštovati. Ker verjamem v svojo partnerico in verjamem v njo bom vse naredil, da jo bodo drugi sprejeli kar najbolje in se bo ona počutila sprejeto in prijetno.

Joj koliko enega klobasanja kaj bo cez ne vem koliko let.Pri teh letih mlad clovek nabira izkusnje in ni cisto nic vazno koliko let kdo ima.Ce nabiras izkusnje s starejsimi imas veliko moznosti da te nauci nekaj kar se mlademu sanja ne. Saj pogoj za srecno skupnost ni neka kao razlika v letih ,ker  ljudje podobnih starosti se tudi razidejo,pa ne zaradi let.Je pa tako ,da leta ki so sla jih vec ninam ,tistih ki pridejo pa tudi ne tako da je starost nekaj nar je enako 0-nic.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1871, 17.11.2023 ob 02:20

Ne zivimo v casih, ko gre sirso javnost sprasevati taksna vprasanja.  Namrec, ogromna vecina ljudi ze celo zivljenje zivi v prepricanju, da je edino normalno, da sta partnerja podobnih let.  Vse kar od tega odstopa povezujejo s perverznostjo, psihicno boleznijo, itd.

Kako naj indoktrinirana vecina zvezo med mlado zensko in 20 let starejsim moskih vidi kot nekaj normalnega, ce pa ste ljudje ze celo zivljenje prepricani, da je edino normalno, da zvezo tvorita dva “onakovredna” partnerja.  To, da bi naj bil moski “glava” kateri zenska sledi, in se podredi, danasnjemu “normalnemu” indoktrinirancu ne bi moglo biti bolj tuje.

To je danes najvecji problem taksnih zvez.  Ne takasna ali drugacna kompatibilnost.  Problem je vsezivljenska spremljevalna karavana zlobnih indoktriniranih jezikov.  Med domacimi, znanci, “prijatelji”, in neznancih oz. druzbi kot celoti.

Možno da je tako zaradi videnih primerov.

Avtorica, dobro razmisli. Moški, ki izbere toliko mlajšo, najbrž v resnici ni čustveno zrel. To se odraža že v komentarjih moških v tej temi. Veliko takih zvez razpade, tako da ima vajina mogoče 10%, da obstane. Predno ga predstaviš doma, resno razmisli o prihodnosti z njim. Ljubezen je slepa. Pri vama bo čas pokazal svoje.

Ja sem pozabila še to: Tisti, ki trdite, da je to normalno:

Ženska, stara zdaj 20 let je bila dojenček, ko je bil moški, zdaj star 40 let, star 20 let. To pa je nemogoče ne, da bi 20 letnik bil z dojenčico. Kot zdrava kmečka pamet kaze, tu nekaj ne štima.

Oče moje hčere je bil 45 let starejši od mene. Danes je že pokojni. Imam lepe spomine.

Odgovor na objavo uporabnika
Treba je res razmisliti, 17.11.2023 ob 16:21

Avtorica, dobro razmisli. Moški, ki izbere toliko mlajšo, najbrž v resnici ni čustveno zrel. To se odraža že v komentarjih moških v tej temi. Veliko takih zvez razpade, tako da ima vajina mogoče 10%, da obstane. Predno ga predstaviš doma, resno razmisli o prihodnosti z njim. Ljubezen je slepa. Pri vama bo čas pokazal svoje.

Evo.  Taksno je tipicno razmisljanje sodobne indoktrinirane ovce v feministicne blodnje, zvezo enakovrednih, ce ne kar enakih, itd.  Z moskim, ce ima mlajso zensko, je precej narobe.  Z njo pa seveda tudi.

Zaradi taksnega razmisljanja, in to na vseh podrocjih, se s sirso populacijo danes nima smislja o nicemer pogovarjati, ce nisi ista ovca.

New Report

Close