Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojim se ga predstaviti doma

Bojim se ga predstaviti doma

Odgovor na objavo uporabnika
Treba je res razmisliti, 17.11.2023 ob 16:25

Ja sem pozabila še to: Tisti, ki trdite, da je to normalno:

Ženska, stara zdaj 20 let je bila dojenček, ko je bil moški, zdaj star 40 let, star 20 let. To pa je nemogoče ne, da bi 20 letnik bil z dojenčico. Kot zdrava kmečka pamet kaze, tu nekaj ne štima.

Kot receno, tako razmisljate indoktrinirane ovce.  In vse polno vas je.  In svojim prepricanjem primerno potem seveda tudi obsojate deviante, ki razmisljajo ali zivijo drugace.  Kar seveda zivljenje devianta ne naredi lazje.

Recimo, da ta zenska ali moski gresta k psihologu.  Ze bo na tapeti razlika v letih.  Kamorkoli gresta ze bodo pogledi, komentarji, pac, polena pod noge.  Cim bodo kaksni problemi v zvezi, ze se bo govorilo le se o razliki v letih.  Ce gresta narezen, ze bo vsaka ovca govorila le se o razliki v letih.  Itd, itd.  Skratka, to ste druzba v kateri zivimo.  In, jebes taksno druzbo.  Jaz se taksne druzbe vsekakor se najraje izognem.

Anonimno 1871, te pac žulja resnica in več kot očitno te nekaj v zapisanem jezi. Pa kako bi bilo videti da bi vsi odraščali ob starih ocetih in mladih mamah, res ne zveni normalno. Sprijazni se😊 jaz si ne predstavljam da bi moj oče bil 20 let starejši od mame.

Odgovor na objavo uporabnika
Valentinca558, 02.11.2022 ob 19:35

Rabim vašo pomoč in sicer.

Že kar nekaj časa nazaj sem spoznala res super tipa, ujameva se, razumeva se, zdi se mi kot, da je moja sorodna duša.

Ampak tu je problem.. Rada bi ga predstavila doma, saj tudi moje domače zanima kdo je moj novi fant. In res si ga želijo spoznati. Navdušila sem jih že s tem, ker ga vedno pohvalim, ker tako rada govorim o njemu. Seveda so me tudi že vprašali kolikor je star pa sem rekla, od kdaj je starost pomembna. Nisem o njegovi starosti nič rekla.

No problem pa nastane, ker jih šteje 46.

Starejši je od mojega očeta.

Nevem, ze pol leta odlašam, da ga spoznajo. Pa tudi šokiralo bi jih saj je moj prejšnji fant bil star 25 let. Ta pa je skoraj se enkrat starejši od njega.

Ampak mi je res všeč, ker je tako inteligenten, pameten, razgledan. No, nevem kaj naj. Nočem, da se vsi sorodniki zarotijo proti meni zaradi te starostne razlike.

Ker problem je že bil, ker si je brat našel punco, ki je bila od njega starejša par let. Sploh si ne predstavljam kaj bo šele pri meni.

No meni tudi ne bi bilo prav, ce bi si moja hčerka našla nekoga tako starega ampak kaj naj, ce mi je pa tako všeč.

 

😅

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1871, 17.11.2023 ob 17:59

Kot receno, tako razmisljate indoktrinirane ovce.  In vse polno vas je.  In svojim prepricanjem primerno potem seveda tudi obsojate deviante, ki razmisljajo ali zivijo drugace.  Kar seveda zivljenje devianta ne naredi lazje.

Recimo, da ta zenska ali moski gresta k psihologu.  Ze bo na tapeti razlika v letih.  Kamorkoli gresta ze bodo pogledi, komentarji, pac, polena pod noge.  Cim bodo kaksni problemi v zvezi, ze se bo govorilo le se o razliki v letih.  Ce gresta narezen, ze bo vsaka ovca govorila le se o razliki v letih.  Itd, itd.  Skratka, to ste druzba v kateri zivimo.  In, jebes taksno druzbo.  Jaz se taksne druzbe vsekakor se najraje izognem.

Kaj težiš tistim, ki menijo, da je razlika v letih prevelika?! To je pač njihovo mnenje in kot razberem tudi večinsko. Če si ti pristaš, da si z veliko mlajšo žensko, pač bodi. Čas bo že pokazal svoje, verjemi. Za večino to enostavno ni, saj ni treba niti razlagati, zakaj ne, ker je povsem logično.

Eno leto stara tema – naj se Valentina javi, da pove kako je bilo v praksi.

Da vzamemo kokice in beremo.

Odgovor na objavo uporabnika
hbrn4, 17.11.2023 ob 18:10

Kaj težiš tistim, ki menijo, da je razlika v letih prevelika?! To je pač njihovo mnenje in kot razberem tudi večinsko. Če si ti pristaš, da si z veliko mlajšo žensko, pač bodi. Čas bo že pokazal svoje, verjemi. Za večino to enostavno ni, saj ni treba niti razlagati, zakaj ne, ker je povsem logično.

(Veliko) mlajša ženska deluje kot eliksir mladosti, po tvoje večinsko mnenje pa je pričakovano podano s strani starejših žensk. In to nas z (veliko) mlajšimi spravlja v smeh 😆

Punce zdaj iščejo take, starejše, ki jih znajo hvalit ipd. kar fantje ne znajo. Videl in slišal kar nekaj takih. Ne vem pa zakaj je to drugače kot včasih, ker mi kot fantje pred desetletjema nismo bili nič drugačni.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1871, 17.11.2023 ob 02:20

Ne zivimo v casih, ko gre sirso javnost sprasevati taksna vprasanja.  Namrec, ogromna vecina ljudi ze celo zivljenje zivi v prepricanju, da je edino normalno, da sta partnerja podobnih let.  Vse kar od tega odstopa povezujejo s perverznostjo, psihicno boleznijo, itd.

Kako naj indoktrinirana vecina zvezo med mlado zensko in 20 let starejsim moskih vidi kot nekaj normalnega, ce pa ste ljudje ze celo zivljenje prepricani, da je edino normalno, da zvezo tvorita dva “onakovredna” partnerja.  To, da bi naj bil moski “glava” kateri zenska sledi, in se podredi, danasnjemu “normalnemu” indoktrinirancu ne bi moglo biti bolj tuje.

To je danes najvecji problem taksnih zvez.  Ne takasna ali drugacna kompatibilnost.  Problem je vsezivljenska spremljevalna karavana zlobnih indoktriniranih jezikov.  Med domacimi, znanci, “prijatelji”, in neznancih oz. druzbi kot celoti.

Za anonimno 1871

Pa je najlepše glih, če je moški nekaj let, ne preveč starejši od ženske. Zakaj bi moral biti, da je “glava” glih 20 let? Recimo tam ene 5, 6, 7,ali pa nekje max. 10 let je čisto dovolj, da je moški glava, da se ženska ob njem počuti žensko in varno, da pa še vseeno imata dovolj skupnih stvari, nista čisto različna generacija, da imata lahko podobne poglede, ipd… Ker z dvajset let starejšimi ali mlajšimi ne bi mogla videti partnerstva. Komot se lahko družimo, lahko je fajn, zabavno, za domov odpeljat pa ni več fajn, doma vsak dan gledati nekoga, kjer je tak medgeneracijski prepad, pa ni fajn…

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 24.11.2023 ob 01:37

Za anonimno 1871

Pa je najlepše glih, če je moški nekaj let, ne preveč starejši od ženske. Zakaj bi moral biti, da je “glava” glih 20 let? Recimo tam ene 5, 6, 7,ali pa nekje max. 10 let je čisto dovolj, da je moški glava, da se ženska ob njem počuti žensko in varno, da pa še vseeno imata dovolj skupnih stvari, nista čisto različna generacija, da imata lahko podobne poglede, ipd… Ker z dvajset let starejšimi ali mlajšimi ne bi mogla videti partnerstva. Komot se lahko družimo, lahko je fajn, zabavno, za domov odpeljat pa ni več fajn, doma vsak dan gledati nekoga, kjer je tak medgeneracijski prepad, pa ni fajn…

Moški, ki lahko dobi 20 let mlajšo punco/partnerko, ni nek tipičen predstavnik svoje generacije.  Zato je nesmiselno govoriti, da večja razlika v letih nujno pomeni nek generacijski prepad.  Moji “pogledi” imajo komaj kaj skupnega z mojo “generacijo”.  Tako kot moje vsakodnevno življenje.  Kaj si naj z žensko moje starosti?  Lažje se ujamem z 20 let mlajšo, ki je še vedno polna optimizma, entuzijazma in življenske energije.  Zanima me ženska, ki se mi je pripravljena prilagoditi, podrediti in mi slediti, ne vsakodnevno pogajanje z “enakovredno”vrstnico, ki to seveda niti pod razno ni.

samo to ti rečem. užas.  če sem jaz tvoj foter, te fuknem iz bajte. čisttko po resnici pa idi k njemu.  zelo zelo enostavno. drugo ti nimam kaj povedat.

sicer sem lani v tej temi na prvi strani že odgovoril iz zajebancije.. ampak imel sem orng mlajšo od sebe….. Njen foter je bil starejši od mene 7 let, hotela me je predstavit doma.. heh..

Ni bilo teorije, iskreno, ne bi se upal fotru v oči pogledat…..

New Report

Close