Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez modrca v javnosti

Brez modrca v javnosti

Jst hodim naokoli in doma brez modrca.

Odgovor na objavo uporabnika
Merin, 09.08.2021 ob 07:43

Jst hodim naokoli in doma brez modrca.

Pa brez nagobčnika tudi žal.

Bi ti pa najbrž prav prišlo tole:

https://www.amazon.com/MALE-PACKAGE-ENHANCER/s?k=THE+MALE+PACKAGE+ENHANCER

 

 

Al tole al pa prosi pad

https://www.google.com/search?q=nakurnjak&oq=nakurnjak&aqs=chrome.0.69i59j0i512j0i30l3.3276j0j4&client=ms-android-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Modrc nosim vedno: doma in ko grem ven. Edino ponoči ga vzamem stran ali pa popoldan, če grem počivati.

Kako je z drugimi ženskami ne vem in me niti ne zanima. Nikoli ne gledam drugih žensk v oprsje. Zase vem, da bi se brez modrca zelo slabo počutila.

jaz mam A pa si ne predstavlam brez okol hodit pa sj ni normalno da ti nipli se vidijo cez majico

Odgovor na objavo uporabnika
dolgolasalepotica, 09.08.2021 ob 16:32

jaz mam A pa si ne predstavlam brez okol hodit pa sj ni normalno da ti nipli se vidijo cez majico

Koga pa to moti, če se nipli malo skozi majico vidijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 10.08.2021 ob 04:56

Koga pa to moti, če se nipli malo skozi majico vidijo?

Čisto vsak bo pogledal. Torej so distrakcija. Če je tebi všeč takšna pozornost, prav. Samo ne se razburjat in žalit vse, ki bodo ob pogledu nanje imeli kakšne pregrešne misli. Ker je to pač čisto normalna reakcija.

Hm, mogoče je pa to hoteno/želeno – vsaj taki pridejo tiste praktično ploh do pozornosti zaradi jošk, pardon, zaradi niplov. 🙂

Ucasih prav naletis na kaksno “gospodzo” in “damo” tukaj. Zadnjic isto. Veckrat. Sigurno moj judi to pise. 😉

 

Dvije vrste stanovnika Džehennema neću vidjeti: ljude koji u svojim rukama nose štapove poput kravljih repova i tuku njima ljude, i žene koje su obučene a gole, uvijaju se i druge navode na to. Glave su im kao grbe horosanskih mršavih deva. Neće ući u Džennet niti će osjetiti njegov miris koji se osjeti na tolikoj i tolikoj daljini.” 

Nekje je tak prevod nekje drugacen…

 

😬

Namiguše… Slabo vam se piše. Ne smem više tepat judiju.

Človek bi vam še verjel, a včeraj na družinski plaži vsaj 20 žensk brez modrca in še tisti kos spodnjega dela je, ma kot da ga ni. In to pretežno starejše ženske. Nihče ni zganjal cirkusa, ne buljil v njih ali karkoli. Kos mesa kot kot mesa, isto ali je stopalo ali uho ali oprsje. Samo nekateri hribovci očitno imate težave s tem, ker se niste navadili na to, nimate pogosto priložnosti videti neoblečenih teles. Pojdite malo na plažo, pa ko se nagledate, boste dojeli da je vse isto. Telo pač, nič več nič manj.

“Pred kraj mog ummeta ljudi će jahati u sedlima (na svojim jahalicama), sličnim devinim sedlima, s kojim će dolaziti do pred džamijskih vrata. Njihove žene će biti obučene a gole, njihove kose će biti poput grba vitkih, odvažnih horosanskih deva. Takve su proklete pa ih slobodno proklinjite (proklinjaće se vrsta-grupa žena, ne poimenice! op.prev.).

 

“Dvije vrste džehenemlija neću nikako vidjeti: Narod koji će imati bićeve kao kravlje repove, kojima će udarati svijet, i žene obučene a gole, koje zanose u svom hodu, zavodeći na taj način ljude. Njihove glave su poput grba kod deva (zbog načina vezivanja kose na glavi). Takve osobe neće ući u džennet, a niti će osjetiti njegov miris, koji se inače širi na veliku udaljenost.”

 

“Od predznaka Sudnjeg dana je pojava cicijaštva i nemorala, prevarant će se smatrati pouzdanim, pouzdani će se smatrati varalicom, i pojaviće se takva odjeća koju će nositi žene, biće obučene a gole; tada će prezreni i loši ljudi nadvisiti poštene i dobre ljude!“

 

„O ljudi, kako će te se ponašati kada vam se uzjogune žene, a omladina pokvari!? Rekoše: O Allahov Poslaniče, zar će se to desiti?! Reče: Da, i gore od toga! Kako će te se ponašati kada napustite naređivanje dobra i odvraćanje od zla!? Rekoše: O Allahov Poslaniče, zar će se to desiti?! Reče: Da, i gore od toga! Kako će te se ponašati kada za zlo budete govorili da je dobro, a za dobro zlo!?“

 

„Žene israilćana su stradavale zbog svojih nogu, dok će žene iz ovog ummeta stradavati zbog svojih glava!“

 

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 10.08.2021 ob 08:49

Človek bi vam še verjel, a včeraj na družinski plaži vsaj 20 žensk brez modrca in še tisti kos spodnjega dela je, ma kot da ga ni. In to pretežno starejše ženske. Nihče ni zganjal cirkusa, ne buljil v njih ali karkoli. Kos mesa kot kot mesa, isto ali je stopalo ali uho ali oprsje. Samo nekateri hribovci očitno imate težave s tem, ker se niste navadili na to, nimate pogosto priložnosti videti neoblečenih teles. Pojdite malo na plažo, pa ko se nagledate, boste dojeli da je vse isto. Telo pač, nič več nič manj.

Katera plaža in kje pa je to? Ker to pa je res res redkost danes. Ok, divje plaže – tam vidiš nagce, ampak na javni plaži pa res že dolgo nisem videla ženske zgoraj brez.

Sem opazila v Strunjanu, tudi v Piranu… pa so imele lepe prsi, sem z veseljem pogledala. 😀 Pa dobro, ni me treba  napadati. Pogledam taktno, diskretno, ne spravljam v zadrego. Pa mi ni najbolj jasno zakaj se vsako namenjanje pozornosti smatra kot negativno. Pogledaš, greš naprej, v glavi pa lepši dan. 🙂 V mestu sem pa običajno preveč obremenjena s svojimi mislimi in niti ne pogledam levo, desno. Me ne bi motilo, če bi se ljudje sprehajali goli, priznam. Človeška telesa so lepa. Kaj je narobe s tem?

Mene razkajfa tole bluzenje o “razkazovanju”. Ker me je enkrat ena kura napadla, da “zakaj sem se tako oblekla, da se mi skozi bluzo vidi modrc”. Da zakaj se RAZKAZUJEM.

Ker sem kulturna in civilizirana, ji nisem pripeljala ene gorke okol ušes, sem pa pomislila na to.

Ja, pod obleko smo vsi goli. In človeško telo je samo človeško telo, vse ostalo si napletete v svojih bolanih glavah in res ne vem, zakaj bi se vam moral cel svet podrejati.

 

 

tebe kad čitam…

tačno bi si od krinđa i muke zabio nokte u facu i povuko na dole

Hej, zastonj delim avtograme – moj prispevek je v članku 🙂

Odvrzite ga tudi vi!

 

Samo nekaj – kako lahko objavljate neko amatersko raziskavo, ko se je en Francoz, ki je slučajno mahnjen na joške, izživljal celih 15 let in potem objavil totalno neumnost? Pa še vedno gre pri njem za “preliminarne” izsledke. Pa seveda 18-35 starost, več bohnedej, to ni več za gledat. Bi bilo zanimivo meriti še IQ teh udeleženk. 🙂

V glavnem pa – tiste, ki ne nosijo modrca, itak navadno niti jošk nimajo. Kakor koli že, zgleda pa navadno grdo. Ali samo nipli štrlijo, včasih še kakšna žalost –  viseče in prosto štrleče.

Objava čaka odobritev

Ne obstaja študija, obstaja samo nekaj, kar vsi ponavljajo:

https://medium.com/athena-talks/bras-arent-bad-for-your-boobs-3dba3143e591

 

Hot Sexy Cropped T Shirt Women NO BRA CLUB Funny Letter Print T shirt Girl  Fashion Casual Tee Shirt Femme Crop Top Woman Clothes|T-Shirts| - AliExpress

Spoštujem ,pogledam in imam lepe misli ,v glavem podpiram brez modrčka! Ooojjjaaaaa

Odgovor na objavo uporabnika
pravnukinjina prababica, 11.08.2021 ob 13:47

Hot Sexy Cropped T Shirt Women NO BRA CLUB Funny Letter Print T shirt Girl  Fashion Casual Tee Shirt Femme Crop Top Woman Clothes|T-Shirts| - AliExpress

Tale pa ni brez modrca :-)))

Ha ha ha, spoštuješ? Podpiraš pa verjamem da. Samo pazi na dehidracijo, saj se izredno poveča izločanje sline ob pogledu, pardon, podpiranju žensk brez modrcev. 🙂

New Report

Close