Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez spolnega življenja

Brez spolnega življenja

Se vam zdi normalno, da sva 60,65 brez spolnega življenja, njemu se ne da, pravi, da je prestar.

Meni pa se ne da le čistiti, kuhati,pospravljati, sem kot suženj.

Sicer se je parner vrgel v penziji v določen hobi, za katerega je popolnoma izgubil glavo, non stop je v računalniku in  spremlja novice glede tega hobija.

Ne predstavljam si bodočnosti kot brat in sestra sva.

Kadar greva kam skupaj ,  opažam, da bi raje bil z ljudmi, s katerimi se druži pri hobijih.

Vem, da nisem več mlada, a…malo sem morala dati ven iz sebe….

Naj te potolazim, kot bi brala sebe, sm pa 53 let stara.

 

Odgovor na objavo uporabnika
sonia818, 19.11.2022 ob 20:01

Se vam zdi normalno, da sva 60,65 brez spolnega življenja, njemu se ne da, pravi, da je prestar.

Meni pa se ne da le čistiti, kuhati,pospravljati, sem kot suženj.

Sicer se je parner vrgel v penziji v določen hobi, za katerega je popolnoma izgubil glavo, non stop je v računalniku in  spremlja novice glede tega hobija.

Ne predstavljam si bodočnosti kot brat in sestra sva.

Kadar greva kam skupaj ,  opažam, da bi raje bil z ljudmi, s katerimi se druži pri hobijih.

Vem, da nisem več mlada, a…malo sem morala dati ven iz sebe….

Vztrajati z bratom v vezi? Je vsaj kaj crkljanja objemanja, nežnosti?

Vse slovenke se soočamo z enakim problemom 🙄

pri teh letih misliš na seks?resno?hahahahaha

60 letniki ne seksalo vec,tudi 50 letniki ne…65 je skoraj 70…

Nobenih nežnosti ni…pomaga mi vse, kar je potrebno…

Jaz še delam in časa za neke hobije nimam, skebim še za mamo, ki je 20 km stran.

Partner velikokrat cel dan odsoten v zvezi s svojim hobijem

Sprašujem se…ali naj si omislim prijatelja, nebi pa si rada nakopala sitnoati pei teh letih.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
sonia742, 19.11.2022 ob 20:17

Nobenih nežnosti ni…pomaga mi vse, kar je potrebno…

Jaz še delam in časa za neke hobije nimam, skebim še za mamo, ki je 20 km stran.

Partner velikokrat cel dan odsoten v zvezi s svojim hobijem

Sprašujem se…ali naj si omislim prijatelja, nebi pa si rada nakopala sitnoati pei teh letih.

 

 

preveč časi imaš in misliš na neumnosti

Tako, boš imela le še več problemov. Bodi iskrena, pogovori se z možem, kako čutiš. Raje poišči izhod iz tega, ko boš sama najdi najprej sebe, nato prijatelja. Lahko seveda ne poslušaš mene, anpak pomisli, kakšno življenje bo potem? Problem z bratom bo ostal isti, poleg bo še nervoza skrivanja z drugim, si res želiš takšnega življenja? Ne bi bila raje svobodna in uživala sama ali z drugim?

Pri njegovih 70 in mojih 65 sva prišla tja, da spolnosti ni več. Stisneva se, malo pobožava in velikokrat zaspiva čela na čelo. Leta, bolezen…, a v primerjavi z večino, kar dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Pa ti je vredno, 19.11.2022 ob 20:28

Tako, boš imela le še več problemov. Bodi iskrena, pogovori se z možem, kako čutiš. Raje poišči izhod iz tega, ko boš sama najdi najprej sebe, nato prijatelja. Lahko seveda ne poslušaš mene, anpak pomisli, kakšno življenje bo potem? Problem z bratom bo ostal isti, poleg bo še nervoza skrivanja z drugim, si res želiš takšnega življenja? Ne bi bila raje svobodna in uživala sama ali z drugim?

Citat na sonjin odgovor .Tvoja odločitev je ali se s problemom soočiš, ker prijatelj bo le pobeg. A najprej bo treba sprejeti resnico in ugotoviti lastno vrednost, mar si ne zaslužiš miru? Ali si odvisna od njega in nimaš druge izbire?

Odgovor na objavo uporabnika
Po operaciji, 19.11.2022 ob 20:34

Pri njegovih 70 in mojih 65 sva prišla tja, da spolnosti ni več. Stisneva se, malo pobožava in velikokrat zaspiva čela na čelo. Leta, bolezen…, a v primerjavi z večino, kar dobro.

Vama bi se v današnjem času reklo relationship goals ( cilj ali sanjska veza, ki si jo nekdo želi za življenje). Meni je to na cesti tako prisrčno videti, starejši par, ki se stisne in se poljubi. Le kdo si tega ne bi želel zase?

Nihče te ne bo hotel več, ne sanjari.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 19.11.2022 ob 20:14

pri teh letih misliš na seks?resno?hahahahaha

60 letniki ne seksalo vec,tudi 50 letniki ne…65 je skoraj 70…

Hahaha? Koliko si staro, srčece? 20? Oglasi se, kot boš čez 50.

Saj je vseeno, očitno vama tako ustreza.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno594, 19.11.2022 ob 23:24

Saj je vseeno, očitno vama tako ustreza.

Očitno njej ne ustreza.

 

Lahko da se je dal kastrirati 🤪

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 19.11.2022 ob 23:29

Očitno njej ne ustreza.

 

Potem bi že kaj naredila glede tega, ne da še ona sedaj buli v računalnik. Očitno ji ustreza, naj imata vsak svoje, mimo drug drugega če tako želita. Njuno življenje je.

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 19.11.2022 ob 21:37

Hahaha? Koliko si staro, srčece? 20? Oglasi se, kot boš čez 50.

moja 2o so ze zdavnaj mimo ne skrbi.nad 55 seksalo le ločenci.

kdor je v najstiških letih začel zvezo,se pri 20 poročil in imel otroke ti garantiram da ne.

ne poznam nobenega 60,70 ki bi pri teh letih seksal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 20.11.2022 ob 08:24

moja 2o so ze zdavnaj mimo ne skrbi.nad 55 seksalo le ločenci.

kdor je v najstiških letih začel zvezo,se pri 20 poročil in imel otroke ti garantiram da ne.

ne poznam nobenega 60,70 ki bi pri teh letih seksal.

Bo kar držalo. Jaz sem nehal že pred abrahamom. Ne da se mi več s tem ukvarjat.

Tako blizu sva si bila…sedaj pa ta oddaljenost, pozna se da še delam, sam pa športa okrog cele deve. Malo tudi sumim, da ima drugo, a ne znam se razumno o tem pogovoriti. Nastala je tišina v hiši.Seveda pogrešam bližino, to potrebujemo vedno kot bitja.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
sonia715, 20.11.2022 ob 08:42

Tako blizu sva si bila…sedaj pa ta oddaljenost, pozna se da še delam, sam pa športa okrog cele deve. Malo tudi sumim, da ima drugo, a ne znam se razumno o tem pogovoriti. Nastala je tišina v hiši.Seveda pogrešam bližino, to potrebujemo vedno kot bitja.

 

 

 

 

Ja, seveda, kar drugo ima. Babe nimate pojma o moških, poznate samo stereotipe o njih, in po vaše bi jim moralo biti kar naprej do tega.

pa kaj pametujete, ženska je nesrečna v tej vezi,  si želi… pa ne dobi in od tega partnerja tudi ne bo dobila… ve pa kaj si želi.. Njej bi kar pasalo, da jo kakšen drug možakar prime v roke in s tem ni nič narobe, če ji je njen tip konkretno rekel, da se mu ne da…

Če se izmika -se zato, ker ne more več. Spostuj ga. V zdravju in bolezni. Leta niso kriva, saj so tudi 80letniki aktivni.

Prijateljev ne išči, si pa najdi hobi, vpiši se v društvo, pa kasen organiziran izlet, predlagam adventni zagreb in toplice 🙂

Je več od le spolnosti

Ma ne, tudi pr 50+ in 60+ smo moški ki še vedno radi osrečimo žensko! In naše to dobro vejo in tudi pridno iskoriščajo ter uživajo.

 

Pa še nam dovolijo kakšno postransko dejavnost tako kot si jo tudi one omislijo!

 

Zakaj pa ne! Če si partner vzame čas za hobi je to kot nekako varanje ali zapostavljanje žene, partnerke. In kaj lahko narediš če si želiš?

Ja omisliš si prijatelja za…

Zakaj pa ne!

Sebe osrečiš, partnerja posledično tudi ker mu več ne težiš in dan je takoj lepši.

 

Sem za kakšen čvek o tej temi tudi drugače, če ktero zanima bom naslednjič dodal email.

Jah, ne vem no, pač ne poznaš. Sicer jaz folka ne sprašujem o tem, mislim pa si, da najbrž kdo pa še. Zakaj ne bi?

New Report

Close