Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Burke ne spadajo v 21. stoletje in pika

Burke ne spadajo v 21. stoletje in pika

Imam eno vprašanje.
Ali je kdo izmed vas že videl žensko v burki? Razen Yo seveda.


Ne seri. So bili tudi primeri ženskih teroristk. In ponekod se tudi ženske derejo sharia law. Lahko se sprenevedaš, ampak marsikdo vidi, da iz kdovekaterega razloga preferiraš islam.


Ja. Že večkrat. recimo čredico njih štirih v vrsti dva metra za moškim.


Se bojim, da smo mi njihov problem.


Trikrat. Enkrat v Bosni pri neki turistični točki, kjer je bila cela procesija teh burkacic. Kar srhljivo, ko so prišli. Drugič v LJ v bližini trgovskega centra, tretjič na meji s Hrvaško, ko je pri kraju stal VW touran z Lj registriranimi tablicami, notri pa Mumija, otrok in gradnja s prekratkimi hlačami. Policija jih je temeljito pregledovala.


Ne seri. So bili tudi primeri ženskih teroristk. In ponekod se tudi ženske derejo sharia law. Lahko se sprenevedaš, ampak marsikdo vidi, da iz kdovekaterega razloga preferiraš islam.[/quote]

V Sloveniji se sprehaja toliko žensk v burkah? Pa orkodijo, kje jaz živim. Jaz jih še v tujini nisem videla toliko kot vi pišete, pa sem prepotovala kar nekaj muslimanskega in arabskega sveta.
Kje jih pa ti videvaš?

To je burka, da ne bo nesporazuma.

[img]http://www.channel4.com/media/c4-news/images/22_niqabgraphic2.jpg[/img]

Mici, Soros te pozdravlja in ti sporoča, da za danes lahko nehaš. Si si zaslužila obrok pr’šestic.


Zgleda, da živiš v iluziji, da je multikulti družba, kjer se bo vsak brigal zase, možna? Trdo so prileteli na rit že pred približno desetimi leti Nizozemci, pa Danci, Nemci so se nehali slepiti, Belgijci, Svedi…
Multikulturnost je pogrnila na celi črti. Koeksistenca najmanj dveh popolnoma različnih kultur ni mogoča, če je ena izmed pod vplivom islama. Ker dokler bodo ob vsaki se tako banalni karikaturi muslimani (vsi po vrsti, tudi tisti integrirani) vpili in grozili s smrtjo, demokracija za njih pac ne obstaja. Zato draga zagovornica islama (s svojim pisanjem namreč ravno to počneš hote ali ne), snemi rožnata očala in poglej dejansko stanje. Potem boš mogoče tudi vedela, kaj lahko storiš.

Vidim, da sta si blizu. Lepo.


Se bojim, da smo mi njihov problem.[/quote]
Saj smo. Pa ne od vceraj. Pa vprasanje je pri tem, ali moramo imeti navadni ljudje slabo vest, ker ne vem, kako naj bi popravljali ali vsaj ne slabsali tistega, kar je ze in kar se bo zakuhal bog Denar. Tukaj si pa res pridem do moralne dileme.


Ne seri. So bili tudi primeri ženskih teroristk. In ponekod se tudi ženske derejo sharia law. Lahko se sprenevedaš, ampak marsikdo vidi, da iz kdovekaterega razloga preferiraš islam.[/quote]

V Sloveniji se sprehaja toliko žensk v burkah? Pa orkodijo, kje jaz živim. Jaz jih še v tujini nisem videla toliko kot vi pišete, pa sem prepotovala kar nekaj muslimanskega in arabskega sveta.
Kje jih pa ti videvaš?

To je burka, da ne bo nesporazuma.

[img]http://www.channel4.com/media/c4-news/images/22_niqabgraphic2.jpg[/img][/quote]
Za nas normalne, je vsako feceneklanje babnic, ki na daleč oglašuje njeno veroizpoved, vse ena in ista burka. Pravzaprav sploh ne veroizpoved ampak politično in družbeno prepričanje, kar islam v resnici je.
…pa ne Mica zdaj nune ven povlečt, proooosim….. niti haloške starke….proooosim lepo

… tudi @tarci in @Robi
Enakopravnost mislim v tem smislu, da te npr potencialni delodajalec ne odslovi samo zato, ker si zenska in nameravas imeti otroke. Ce bi moski enakovredno skrbeli za zàrod, bi bili enakovredni tudi na trgu dela. Zakonsko imamo to urejeno, praksa pa hudo skripa. Pa da potolazim tistega, ki misli, da pisem o sebi. Ne. Govorim o tem, kar vidim okoli sebe. In kar vidim, je zelo blizu vsebini posta nekje na prvi strani: Kekci bi z veseljem sprejeli ureditev, ki bi jim dovoljevala lastnistvo nad zensko, se raje vec zenskami. Zatakne se pa v delu, ko bi morali te zenske prezivljati. :)[/quote]

Dve vprašanji.

Kako bi ti to uredila, da bi bolje držalo, kot če je zakonsko urejeno?

Kako misliš, da bi to uredili tvoji ljubi muslimani, ki jih tako vneto zagovarjaš?[/quote]

Gospa @pismorosno še ni dojela, da muslimani ne kupijo žensk, pač pa jo dobijo v dar z visoko doto. Tudi Nalkanci, s Kosova in verjetno že kar tudi v Bosni. Torej tudi pri nas.
Poznam osebno.
Tudi taka ženska nima drugih pravic, kot, da rojeva, streže, tudi drugim, starejšim in po rangu višjim ženskam v klanu, ne le moškemu.
Če bi že želela pobegniti, ne more, ker ženske pazijo nanjo kot kragulj na zajca.

Sicer pa, kako bo ženska pobegnila, ko že ima otroke?
Živi v začaranem svetu, skupaj z njo pa njene hčere in tako je krog sklenjen.

Enako, kot za Cigane naše pravo NE velja, ne velja tudi za njih!
Na NAŠIH tleh!

Velja le, da se jim mora VEČINA podrejati, ter jih tudi preživljati.

Resnica je ta, da slovenski človek nima dovolj otrok, ker poleg svojih, preživlja najmanj dva od teh.
In to, DVA Slovenca, mož in žena, ne le eden.
Blebetanje, koliko naj slovenski moški prispeva tako in drugače v družinsko dobrobit, nima tu prave osnove.
Poglavitno JE, da MORATA prispevati oba.
Pa ne le zase.
Če bi temu ne bi bilo tako, bi bil lahlo eden od njiji doma.
Pa ne more biti.
Zato imamo najvišje davke na svetu na enega zaposlenega.
Plus, da futramo še koritne zajedavce.

Enako je v vsej z Evropi.

Po katerem merilu se ti s cudnim nickom deklariras za normalnega? Nerazgledan in brez poznavanja obicajev, bi jaz rekla. In se s sindromom noja – glavo v pesek pred pravimi problemi, pa hajd se ukvarjat s par metri tekstila.

@ roza Ocala
Poznas kakega integriranega muslimana? Pa je prisel k tebi na kavo in preklinjal zaradi karikatur in grozil z razstrelitvijo?

Saj vem, da ne, da je tvoja zgodba samo povzetek tega, kar preberes v rumenem tisku, obogatena s strahom pred neznanim. No, strah je normalen pojav, histerija pa ne.

[/quote]
Tole mi pa ni jasno…..
a sem kaj zamudil? je zdravstvo tako napredovalo, da lahko moški rodijo?
ker v Evropo prihajajo večinoma mladi zdravi moški.

sem zaostal kmetavzar in sem prepričan, da za povečanje števila rojstev rabiš mlade zdrave ženske
Ni mi jasno, razsvetlite me, prosim.


Se bojim, da smo mi njihov problem.[/quote]
Saj smo. Pa ne od vceraj. Pa vprasanje je pri tem, ali moramo imeti navadni ljudje slabo vest, ker ne vem, kako naj bi popravljali ali vsaj ne slabsali tistega, kar je ze in kar se bo zakuhal bog Denar. Tukaj si pa res pridem do moralne dileme.[/quote]
Ti jo lahko rešim. NIsmo njihov problem. NJihov problem je množičnost, neizobraženost, naivnost in Njihova politika. Samo delajo večje probleme, kot jih evropa. Pa še nekaj- komu pomaga evropa na kolenih, poglej na globus, kje se porajajo velesile. Kar se pa tiče generacij v evropi, so njihovi problemi domala identični. Lahko se zaradi slabe vesti razdaš problema s tem ne boš rešila. Treba jim je omogočit odhod domov in tam rešit zadeve. Kot se rešujejo sedaj, ne bo nič drugega, kot to, da bo bomo imeli poleg bližnjega vzhoda, še bližnji zahod. S tem pa samo podvojiš problem.


Ne seri. So bili tudi primeri ženskih teroristk. In ponekod se tudi ženske derejo sharia law. Lahko se sprenevedaš, ampak marsikdo vidi, da iz kdovekaterega razloga preferiraš islam.[/quote]

V Sloveniji se sprehaja toliko žensk v burkah? Pa orkodijo, kje jaz živim. Jaz jih še v tujini nisem videla toliko kot vi pišete, pa sem prepotovala kar nekaj muslimanskega in arabskega sveta.
Kje jih pa ti videvaš?

To je burka, da ne bo nesporazuma.

[img]http://www.channel4.com/media/c4-news/images/22_niqabgraphic2.jpg[/img][/quote]

Mici, mogoče pa tebe videvamo? Ko si tak fen teh oblačil, se kdaj našemiš? Razen za pusta mislim.


Samo nekam fejst se jim mudi zapolnjevati prazen prostor, če pobijajo Evropejce in nevernike.


Ja, ampak a je del sveta res reven in neizobrazen po svoji volji ali zato, ker ga je prej nekdo tlacil dol? Ali oboje? Je nekdo klosar zato, ker mu je fajn ali zato, ker se mu je sfrkljalo zaradi nekih vzrokov izven njega?


Ja, ampak a je del sveta res reven in neizobrazen po svoji volji ali zato, ker ga je prej nekdo tlacil dol? Ali oboje? Je nekdo klosar zato, ker mu je fajn ali zato, ker se mu je sfrkljalo zaradi nekih vzrokov izven njega?[/quote]
Dol jih tlači islam.


Ja, ampak a je del sveta res reven in neizobrazen po svoji volji ali zato, ker ga je prej nekdo tlacil dol? Ali oboje? Je nekdo klosar zato, ker mu je fajn ali zato, ker se mu je sfrkljalo zaradi nekih vzrokov izven njega?[/quote]
Mnoge dežele se napredovale, dokler so bile kolonije, Nato pa… Pa še nekaj je, zahod jim je dal tehnologijo, ni pa jim dal pameti, kako jo uporabljat. Tudi zgodbe o grdih izkoriščevalcih, so po moje samo zgodbe. Recimo tista o grdih naftarjih iz zahoda. Ja, ampak po drgu svetvoni vojni, so jih počasi nabrcali ven, družbe pa nacionalizirali. V sedemdesetih je OPEC držal za jajca ZDA. In ja seveda delajo ZDA in ostali sranje po svetu, ampak brez domačinov in korupcije, jim ne bi nikjer uspelo. Tudi v evropi ni drugače, poglej italijo v petdesetih, yugo v devetdesetih. In tako naprej.


No, s tem si pač povedala, da raje gledaš skozi roza očalca, namesto, da bi se soočila z realnostjo. Lažje je nasprotovati vsemu, kot pa kaj storiti, a ne? Saj v bistvu niti ne veš dobro, kaj bi rada, ti si samo proti. Proti cerkvi (RKC), ki ti gre tako na jetra, da zagovarjaš (verjetno nevede) se nekajkrat hujše (islam). Da je ne boš okarakterizirala za katolič(b)ana – nisem, sem ateist. Sem proti vsakršnemu vmešavanju katerekoli vere v državo. Ampak za razliko od tebe vidim, kaj je trenutno hujše zlo. Videvam tudi posledice tega – pri nas se ne tako hudo, v tujini pa vedno bolj. Zato tega ne želim doživljati še pri nas. Ti pa se slepi dalje, da s tebe ne tiče. Ker ti si pa tako odprta, da se brigas samo zase in nikogar drugega. Bi se šlo, če bi se tudi drugi tega držali. Pa še ne bodo. Ampak hej, naravna selekcija al kako že – če si naiven, boš pač plačal svojo ceno…Samo, da nisi paranoik. 🙂


Ja, ampak a je del sveta res reven in neizobrazen po svoji volji ali zato, ker ga je prej nekdo tlacil dol? Ali oboje? Je nekdo klosar zato, ker mu je fajn ali zato, ker se mu je sfrkljalo zaradi nekih vzrokov izven njega?[/quote]
Dol jih tlači islam.[/quote]
Točno to, zato se že nehajte sprenevedat, da so vsi ostali krivi.

čestitke za napisano. To je to, samo eni znate napisati :), hvala.

Priporočam!

http://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A__The_Psychological_Differences/

New Report

Close