Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Burke ne spadajo v 21. stoletje in pika

Burke ne spadajo v 21. stoletje in pika


Nesmisle pišeš intenzivno ti – od islama kot nosilca napredka dalje. Zakaj to počneš, veš pa samo ti. Jaz samo ugibam, da iz čistega altruizma :-)[/quote]

Res je, enak nesmisel je islam/religijo predstavljat kot zatiralca napredka/žensk….karkoli kot tudi kot nosilca napredka.

Me veseli, da si dojelo poanto mojega pisanja? 🙂
Saj si, a ne?:P[/quote]
Dojelo? Oh, pa ne, da se ti je dvignil pritisk? :-p Malo višje pa imaš dober povzetek. Pa lahko noč. Jutri pa naprej. 🙂

🙂

Ti svoje trditve argumentiraš, se pogovarjaš argumentirano?[/quote]

Ej vidva, a sta opazila, da je en govoril o otrocih, tadrugi je nujo po materi omejil samo na dojenčke. Kolikor so moje izkušnje z dojenčki, ti jejo na 3 ure (če so dojeni, je za to res potrebna izključno mama) preostali čas jih pa lahko tudi ata previje, crklja, pelje na sprehod… Tudi ponoči lahko ata vstane, poboža štručko in reče šššš. Večina jih ponoči ne malica.
Glede debate o muslimanih je pa tistile link prej fantastična razlaga, zakaj se obnašajo kot razvajeni otroci na zahodu. Je res vredno prebrati, ker so tudi ključi, kako ravnati z njimi po njihovo. Veliko agresije in projiciranja moči, vse tisto, kar pri nas delajo slabiči. Kakšna kulturna obogatitev! Slabiči zahoda, so si končno našli somišljenike. 🙂 To razloži, kakšne sorte osebnosti jih občudujejo na tem forumu.[/quote]
Če je mama pri novorojenčku potrebna zgolj 3 ure in otrok res nima drugih potreb kot to da posesa mleko iz nje….
Zakaj ne bi jedli kar vsi iz istega korita, itak je važno zgolj to da se najemo, drugih potreb človek, po tvoje, očitno nima, še manj dojenček….
Ok pol pa naj gredo mlade mamice, delat tisti čas, ko se otrok ne doji. Samo ne vem zakaj že? Delamo zato, da živimo ali živimo zato, da delamo?
A je bolje delat nekje na normo kot skrbet za novorojenčka?

Saj ne vem, če je vredno 🙁

Ej vidva, a sta opazila, da je en govoril o otrocih, tadrugi je nujo po materi omejil samo na dojenčke. Kolikor so moje izkušnje z dojenčki, ti jejo na 3 ure (če so dojeni, je za to res potrebna izključno mama) preostali čas jih pa lahko tudi ata previje, crklja, pelje na sprehod… Tudi ponoči lahko ata vstane, poboža štručko in reče šššš. Večina jih ponoči ne malica.
Glede debate o muslimanih je pa tistile link prej fantastična razlaga, zakaj se obnašajo kot razvajeni otroci na zahodu. Je res vredno prebrati, ker so tudi ključi, kako ravnati z njimi po njihovo. Veliko agresije in projiciranja moči, vse tisto, kar pri nas delajo slabiči. Kakšna kulturna obogatitev! Slabiči zahoda, so si končno našli somišljenike. 🙂 To razloži, kakšne sorte osebnosti jih občudujejo na tem forumu.[/quote]
Če je mama pri novorojenčku potrebna zgolj 3 ure in otrok res nima drugih potreb kot to da posesa mleko iz nje….
Zakaj ne bi jedli kar vsi iz istega korita, itak je važno zgolj to da se najemo, drugih potreb človek, po tvoje, očitno nima, še manj dojenček….
Ok pol pa naj gredo mlade mamice, delat tisti čas, ko se otrok ne doji. Samo ne vem zakaj že? Delamo zato, da živimo ali živimo zato, da delamo?
A je bolje delat nekje na normo kot skrbet za novorojenčka?

Saj ne vem, če je vredno :([/quote]
Ne razumeš angleško? A rabiš prevod zgornjega članka? Jaz sicer nimam časa, ampak samo reci, se bo že kdo našel.

Ne razumem, kako lahko kdo v 21. stoletju verjame, da je nekakšen bog nekakšnemu preroku narekoval nekakšno knjigo. Pa pravijo, da moramo spoštovat vero in vernike. Nekoga, ki verjame v male zelene možice pa zaprejo v ludnico. Pa razumi, če moreš?


WORD!


WORD![/quote]
Slabiči pač, kot je lepo razloženo v zgornjem članku.

Samo potem naše babice tudi ne smejo imeti rut na glavi. ne na polje, ne v trgovino, ne v cerkev, nikamor.

Samo potem naše babice tudi ne smejo imeti rut na glavi. ne na polje, ne v trgovino, ne v cerkev, nikamor.[/quote]

če poznaš odgovor na to vprašanje potem tudi veš kaj bi z rutami:-)

Samo potem naše babice tudi ne smejo imeti rut na glavi. ne na polje, ne v trgovino, ne v cerkev, nikamor.[/quote]

če poznaš odgovor na to vprašanje potem tudi veš kaj bi z rutami:-)[/quote]

Ne vem kaj si žežela povedati. Moja babica pravi, da ima ruto, ker ji drugač preveč piha. Tega sicer nikoli ne razumem, ker jo ima v vsakem vremenu, pa dobro.

če poznaš odgovor na to vprašanje potem tudi veš kaj bi z rutami:-)[/quote]

Ne vem kaj si žežela povedati. Moja babica pravi, da ima ruto, ker ji drugač preveč piha. Tega sicer nikoli ne razumem, ker jo ima v vsakem vremenu, pa dobro.[/quote]

spregledala si moj nik…vprašala sem če so bile rute znak suženjstva žensk tako kot je to pri muslimankah?

Ne vem kaj si žežela povedati. Moja babica pravi, da ima ruto, ker ji drugač preveč piha. Tega sicer nikoli ne razumem, ker jo ima v vsakem vremenu, pa dobro.[/quote]

spregledala si moj nik…vprašala sem če so bile rute znak suženjstva žensk tako kot je to pri muslimankah?[/quote]
Rute niso bile znak suzenjstva. Podnebje in kraj bivanja. Tudi moski so se ovijali da so se samo oci vidle.

Se popolnoma strinjam z objavo

Oboje.

čestitke za napisano. To je to, samo eni znate napisati :), hvala.[/quote]
Ja, in feministke si podzavestno želijo biti nadzorovane, morda celo zatirane, ali kako bi razložili njihovo orgazmiranje na ‘begunce’?[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=gZKAewadF9U

New Report

Close