Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čak mal a dejansko obstaja folk k ne seksa pred poroko??

Čak mal a dejansko obstaja folk k ne seksa pred poroko??

Poroka je zakrament in ne le papir. Samo civilna poroka ne pomeni NIČ!!
[/quote]

Govori zase!
Meni civilna poroka nekaj pomeni, cerkvena pa nič. Sem ateistka in si ne predstavljam, da bi me poročil nek dedec v kikli in zraven še mojemu možu in meni pametoval o nečem, kar sam nikoli ni in ne bo izkusil – ker ne sme!!!

Nekaterim seks pač ni življensko pomemben, oziroma je toliko pomemben, da pomnožijo genetski material in za njih je poslanstvo opravljeno.

Posplošuješ. A kar vsi LGBT so taki kot si ti videla na fotkah iz San Francisca??? A misliš, da med njimi ni resnih, pa tistih, ki so v dolgoletnih zvezah, tistih, ki imajo otroke in jih vzgajajo skupaj? Velika večina LGBT ljudi sploh se sploh ne udeležuje parad ponosa!
Tako, kot ni lepo, da ljudje pravijo vsem vernim ljudem opranoglavci in pobožne ovce brez svoje pameti in kaj jaz vem, kaj še vse, je prav tako grdo posploševati, da so vsi LGBT isti, izrojeni in zblojeni.

In če sama posplošuješ, se ne čudi, ko nekdo drug posplošuje tebe.
[/quote]
Ta LGBT nima z normalnimi geji in lezbikami nič skupnega. Če bi nagravžne parade res organizirali geji in lezbike, bi jih organi pregona takoj razhajkali. Ker pa to počne lobi, ki razpolaga z veliko denarja za podkupovanje politikov, jim parade dovolijo in jih celo propagirajo. Iz tega izhaja zblojenost enih in normalnost drugoh.

Nekaterim seks pač ni življensko pomemben, oziroma je toliko pomemben, da pomnožijo genetski material in za njih je poslanstvo opravljeno.
[/quote]

enima pa je tako pomembno ščemenje, da so pripravljeni vse uničit.
seksat, ko jim zraven otrok umira (ker ga je jebach premlatil), saj se spomnite drage mone.

Povsem logično je vzdržnost povezana z vernostjo. Naj mi en pokaže ateista, ki je vzdržen v razmerju – prostovoljno.

Meni je bilo pa zanimivo, ko je tisti igralec razlagal, da na spolnost lahko vpliva z razumom. Da spolna želja ni takšna nujnost kot npr. jesti, dihati… da lahko z razumom vpliva na spolnost.

Sem si mislila, ja, no, potem si eden od redkih, ker kar priznajte si: VEČINA MOŠKIH SVOJEGA KU.RCA NE ZNA IN NITI NE MORE KONTROLIRAT.

v 1990.tih je bil to cel antipod “preveliki” seksualnosti (Madona, Bil Clinton, https://www.youtube.com/watch?v=ydrtF45-y-g … )

recimo, da se dva spravljata k stvari in ravno, ko bi moški one vtaknil v žensko, plane skozi okno oborožen in zamaskiran moški in mu zagrozi s pištolo. Misliš, da obstaja moški, ki oneta v taki situaciji ne bi mogel obvladati?

Porajata se mi dve vprasanji:
[list]
[*]Čemu sploh poroka?
[*]Čemu sploh spolno občevati?
[/list]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

To je odnos, ki se obdrži.Temelji na spoštovanju in prijateljstvu.
Odnos , ki temelji na seksu, se zelo hitro podre.Zato pa je toliko ločitev!
Zdaj se pa smejte temu.
Temu se smeje samo tisi, ki v glavi nima NIČ.

ad 1*) človek je najvišje razvita žival in žal še kako pojmuje pojem monogamnosti. Poroka )pa sploh ne nujno cerkvena, je lahko samo civilna), je dodatni še podpisani in dokumentirani znak zaobljube v glavi, da boš nekoga spoštoval, z njim lepo ravnal v dobrem in slabem, …. 🙂

ad2*) med spolnim občevanjem se izločajo tudi hormoni, ki so odgovorni za čustveno stanje ( sreča, zadovoljstvo, zadovoljenost) – ni potrebno potem pomanjkanje teh hormonov, če seksanja ni, nadomeščat z napirmer čokolado, ostalo hrani, alkoholom, nikotinom, opiati, trigoniki, psihofarmaki sedativi, anitdepresivi,… 🙂 Je pa velika razlika “med ročnim delom” in pravim seksom , tudi v količini izločenih hormonov 😛

To je odnos, ki se obdrži.Temelji na spoštovanju in prijateljstvu.
Odnos , ki temelji na seksu, se zelo hitro podre.Zato pa je toliko ločitev!
Zdaj se pa smejte temu.
Temu se smeje samo tisi, ki v glavi nima NIČ.
[/quote]
Hočeš reči, ja je odnos, ki temelji na spoštovanju in prijateljstvu možen samo v odsotnosti seksa pred poroko?

Govori zase!
Meni civilna poroka nekaj pomeni, cerkvena pa nič. Sem ateistka in si ne predstavljam, da bi me poročil nek dedec v kikli in zraven še mojemu možu in meni pametoval o nečem, kar sam nikoli ni in ne bo izkusil – ker ne sme!!!
[/quote]

A potem si zahtevala poročenega matičarja? Saj veš, da ve, o čem ti govori. Pa zahtevaš zdravnika z isto diagnozo kot ti, da bo vedel, o čem ti bo pametoval? Če imaš otroke v vrtcu ali šoli zahtevaš vzgojiteljico ali učiteljico z otroki? Kaj pa moški ginekolog? Ta nikdar in nikoli ne more vedeti, kako je imeti vagino in maternico. In tako dalje. V življenju ti pametuje cel kup ljudi o marsičem, česar sami ne vejo in niso izkusili in jim ti to dovoliš, jih celo sama prosiš za mnenje in jih upoštevaš. Če si ateistka, pač reči, da ti to nič ne pomeni. Tale izgovor o pametovanju je pa mal mimo.

ad 1*) človek je najvišje razvita žival in žal še kako pojmuje pojem monogamnosti. Poroka )pa sploh ne nujno cerkvena, je lahko samo civilna), je dodatni še podpisani in dokumentirani znak zaobljube v glavi, da boš nekoga spoštoval, z njim lepo ravnal v dobrem in slabem, …. 🙂

ad2*) med spolnim občevanjem se izločajo tudi hormoni, ki so odgovorni za čustveno stanje ( sreča, zadovoljstvo, zadovoljenost) – ni potrebno potem pomanjkanje teh hormonov, če seksanja ni, nadomeščat z napirmer čokolado, ostalo hrani, alkoholom, nikotinom, opiati, trigoniki, psihofarmaki sedativi, anitdepresivi,… 🙂 Je pa velika razlika “med ročnim delom” in pravim seksom , tudi v količini izločenih hormonov 😛
[/quote]

Simpaticen odgovor. 🙂 Sprasujem pa se tudi, zakaj toliko (in to predvsem zenske pogosteje od moskih) sodelujocih poudarja, da je treba preizkusiti drugega pred dokoncno zavezo?

Ko vidim rdece, socno jabolko in ga pouzijem, sem sit… ko vidim kristalno cist izvir iz katerega se preliva voda v korito in jo zauzijem, sem odzejan… zakaj bi ne bil potesen, ko uzijem slasti meni privlacne zenske (in obratno za zenske, ko uzijejo slasti njim privlacnega mskega)?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Poroka je zakrament in ne le papir. Samo civilna poroka ne pomeni NIČ!!
[/quote]

Se strinjam, poroka je veliko veliko več kot papir. Če že delamo takšno primerjavo … Tudi denar je samo papir, pa vsako jutro vstanemo in gremo v službo, da dobimo plačo.

Poznati bi morala ozadje Svetega pisma, da bi lahko boljše razumela ljudi, ki se odločijo za ta korak.

To je isto, kot bi kupil avto, ne, da bi šel na poskušno vožnjo.

Poznati bi morala ozadje Svetega pisma, da bi lahko boljše razumela ljudi, ki se odločijo za ta korak.
[/quote]

Eva – Kača in jabolko, pa to, ane!!!!!

Meni je tudi to v “uč” padlo…..kar nekaj skratka.

Ne drzi. Prej bi bilo tako, kot bi rekel, da je to tako, kot da ne bi preizkusil zaleteti se z avtom v steno, da preizkusis, kako varen je… to pa redki pocnejo. Ponavadi verjamejo (upajo).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

enima pa je tako pomembno ščemenje, da so pripravljeni vse uničit.
seksat, ko jim zraven otrok umira (ker ga je jebach premlatil), saj se spomnite drage mone.
[/quote]

Misliš, da si sarkastično duhovit, ali kaj?

Ne drzi. Prej bi bilo tako, kot bi rekel, da je to tako, kot da ne bi preizkusil zaleteti se z avtom v steno, da preizkusis, kako varen je… to pa redki pocnejo. Ponavadi verjamejo (upajo).
[/quote]

Fail
Crash test je, ko jo pripelješ domov in ona začne komandirati. Ni več varnosti in miru v ljubem domeku. Sex je pa isto, al baba zna šofirati, al ne.

in kdo je kriv? cerkev? ali je kdo res tako munjen?

poznam par, prej drogeraša, kurvarija na kvadrat, sedaj ozdravljena v neki komuni, torej sedaj cerkvene miške, sama romanja jih skup držijo … pa mislim, da sama gluma 🙂

Saj globoka vera je zasvojenost.

S cim?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close