Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čak mal a dejansko obstaja folk k ne seksa pred poroko??

Čak mal a dejansko obstaja folk k ne seksa pred poroko??

Vsi seksajo in vsi lažejo da tega ne počnejo.

Vsak ima svoje ime. Eni so pankrti, pa to ne želijo biti, eni bi bili radi pa družina, pa to niso. Zakaj se ne sprijaznite z realo? VS je sram?
[/quote]

Kako na finčkano znate eni bit hudobni. Pankrt je slabšalni in žaljiv izraz za nezakonskega otroka. Vedno bil in vedno bo. In ti to dobro veš, zato se ne sprenevedaj. Torej, ne gre za to, da bi se kdo sramoval, ker je nezakonski otrok, gre za to, da si opazke pankrt ne zasluži, ker nihče ni sam kriv za odločitve svojih staršev. Si sposobno to dojeti, ali si umsko par stoletij nazaj in dejansko kriviš otroka (in ga zato žališ)?

Kako na finčkano znate eni bit hudobni. Pankrt je slabšalni in žaljiv izraz za nezakonskega otroka. Vedno bil in vedno bo. In ti to dobro veš, zato se ne sprenevedaj. Torej, ne gre za to, da bi se kdo sramoval, ker je nezakonski otrok, gre za to, da si opazke pankrt ne zasluži, ker nihče ni sam kriv za odločitve svojih staršev. Si sposobno to dojeti, ali si umsko par stoletij nazaj in dejansko kriviš otroka (in ga zato žališ)?
[/quote]

Se drugače čisto strinjam, ampak a je preveč za lepo lepo lepo prosit, da se ne uporablja več tega groznega srednjega spola?

Vsak ima svoje ime. Eni so pankrti, pa to ne želijo biti, eni bi bili radi pa družina, pa to niso. Zakaj se ne sprijaznite z realo? VS je sram?
[/quote]

Vidiš, ti si živ dokaz za to, da takšna spolna vzdržnost hudo načenja psiho in možgane.

Se drugače čisto strinjam, ampak a je preveč za lepo lepo lepo prosit, da se ne uporablja več tega groznega srednjega spola?
[/quote]

Ker si ravno ti, naj ti bo. 🙂

Točno tako. Še najbol ti verni, ki vsako nedeljo v prvi vrsti stojijo. Poznam iz prve roke. Še mene, dušnega pastirja bi si nekatere privoščile, vendar mi Bog tega ne dovoljuje. Moram ostati močen, da ne podležem tem farskim pobožnim lisicam, ker so z vsemi žavbami namazane.

Točno tako. Še najbol ti verni, ki vsako nedeljo v prvi vrsti stojijo. Poznam iz prve roke. Še mene, dušnega pastirja bi si nekatere privoščile, vendar mi Bog tega ne dovoljuje. Moram ostati močen, da ne podležem tem farskim pobožnim lisicam, ker so z vsemi žavbami namazane.
[/quote]
A ti si pa un kul slavni župnik? 😉

Ker si ravno ti, naj ti bo. 🙂
[/quote]

Tenks 🙂

Vidiš, ti si živ dokaz za to, da takšna spolna vzdržnost hudo načenja psiho in možgane.
[/quote]

Kdo ti je rekel, da sem bil spolno vzdržen? Poročil sem svojo drugo punco, vzdržna pa nisva bila od kake pol leta poznanstva naprej. Vprašanje je kaj bremeni tebe.


A to. da se ne seksa po poroki ti je pa normalno?
[/quote]ti ne razumeš,eni te pred poroko porabijo vse in kaj jim potem ostane?!zgolj seks,ki zamre,ker je samo to.

ti ne razumeš,eni te pred poroko porabijo vse in kaj jim potem ostane?!zgolj seks,ki zamre,ker je samo to.
[/quote]
Ok:-)) vzeto na znanje.

Eni tudi PO poroki pratkično nič (več) ne seksajo.

Dokler bo zahodna družba prepojena z dogmami RKC – Rimsko Katoliške Cerkve, ki je pač zgolj ena izmed izpeljank židovske vere.. se bo seksualnost in ceo goloto dojemalo zategnjeno, kot se jo.
Da so Rimljani sami to dojemali poplnoma drugače, seveda kaže veliki skriti muzej Vatikana.. ki pa jim ni pomagal, ko so odkrili Pompeje in Heraklion.. ko je preveč mozaikov, kipov in vaz naenkrat prišlo na površje in se je laho ugotovilo, da smo zategnjeni zaradi na križ pripitega juda (jep, vsi pozabljajo, da je Kristus Jud.. in seveda bog tudi, za svetega duga se pa ne ve čisto).

[attachment=0]Screen Shot 2019-01-22 at 15.51.31.png[/attachment]

De omnibus disputandum..

Eni tudi PO poroki pratkično nič (več) ne seksajo.

Dokler bo zahodna družba prepojena z dogmami RKC – Rimsko Katoliške Cerkve, ki je pač zgolj ena izmed izpeljank židovske vere.. se bo seksualnost in ceo goloto dojemalo zategnjeno, kot se jo.
Da so Rimljani sami to dojemali poplnoma drugače, seveda kaže veliki skriti muzej Vatikana.. ki pa jim ni pomagal, ko so odkrili Pompeje in Heraklion.. ko je preveč mozaikov, kipov in vaz naenkrat prišlo na površje in se je laho ugotovilo, da smo zategnjeni zaradi na križ pripitega juda (jep, vsi pozabljajo, da je Kristus Jud.. in seveda bog tudi, za svetega duga se pa ne ve čisto).

Screen Shot 2019-01-22 at 15.51.31.png
[/quote]
Več ko berem in gledam o rimljanih, bolj so mi manj všeč:-))
https://www.youtube.com/channel/UCv_vLHiWVBh_FR9vbeuiY-A/playlists?disable_polymer=1
Če niso imeli razloga za pobijat, so ga pa naredili. Eni prvih izvajalcev genocida.


Več ko berem in gledam o rimljanih, bolj so mi manj všeč:-))
https://www.youtube.com/channel/UCv_vLHiWVBh_FR9vbeuiY-A/playlists?disable_polymer=1
Če niso imeli razloga za pobijat, so ga pa naredili. Eni prvih izvajalcev genocida.
[/quote]

Sumerci, Babilonci, Perzijci, Egipčani.. na desetine civilizacij je bilo pred njimi.. drugače pa po Bibliji je izvajalec Genocida en sam: Bog.
Sodoma in Gomora, Potop.. za vse nadaljne pa tudi, saj se nič ne zgodi brez volje božje (vse je božji plan).

De omnibus disputandum..

Brez cerkvene poroke se moški in ženska ne smeta združiti, tako je Bog zapovedal. Oba morata v odnosu dati prednost Jezusu pred vsem ostalim, samo to je prava ljubezen in samo pred Jezusom dana zaobljuba je prava in zagotovi, da bo njuno telesno združevanje res ostalo samo med njima, ne pa tudi med tretjimi osebami.


Trojček potem odpade,kaj pa sosed in poštarji še zmeraj v igri.


Občutek imam, da tudi po poroki ne prav veliko.
Ravno to sem hotel napisati.
Koliko je takih parov ,ki po prvem otroku sexajo samo 2-3 x na mesec.
Ko so stari okrog pedeset let pa že več ne sexajo.
Tako je bilo pri nama.
Stara sva pedeset pa nisva že sexala nekaj let.
Žalostno res ampak pri nama je to zaradi ženske žlehtnobe do mene.
Takle mamo.
P ačim več sexsajte ,ker nikoli ne veste kdaj je zadnjič.


Trojček potem odpade,kaj pa sosed in poštarji še zmeraj v igri.
[/quote]

Trojček ni moralen, sveta trojica pa mora biti zmeraj prisotna.

Pa dajte že dokončno une tapametne že enkrat utišat ,ki pred poroko ne sexajo.
Čez leta pa vidiš kako se z drugimi gonijo na skrivaj,samo da na zunaj lepo izgleda.
Kurc pa taki ,meni so ti totalno zblojeni pokvarjeni do amena.

To je odnos, ki se obdrži.Temelji na spoštovanju in prijateljstvu.
Odnos , ki temelji na seksu, se zelo hitro podre.Zato pa je toliko ločitev!
Zdaj se pa smejte temu.
Temu se smeje samo tisi, ki v glavi nima NIČ.
[/quote]

To je odnos, ki se obdrži.Temelji na spoštovanju in prijateljstvu.
Odnos , ki temelji na seksu, se zelo hitro podre.Zato pa je toliko ločitev!
Zdaj se pa smejte temu.
Temu se smeje samo tisi, ki v glavi nima NIČ.

Ravno to kar si napisal na starost ni nobenega ne sexa in spoštovanja več vasakemu se jebe
za vse poznam veliko takih pa tudi moj zakon je takšen.
Še to si pozabil napisati da delaš vse tako kot gospa reče in hoče.
Temu se pravi si en podomače ritoliznik svoje babnice (poženščen nič vreden moški)

Blaaaablaaaablaaaa… spolnost sveta… blaaaablaaaaablaaaaaaa….
MA KRESN SE K TI PAŠE, TLE NI NOBENE FILOZOFIJE!!!!!


To je isto, kot bi kupil avto, ne, da bi šel na poskušno vožnjo.

Bravo ta odgovor sem pričakoval.
čestitam

Meni je cisto vseeno, ce so vzdrzni pred poroko, zaradi mene so lahko tudi po poroki, samo ne se imet zaradi tega za boljse od ostalih.

Poznam podoben primer. Skupaj iz o.š., poročena več kot 20 let, vzorni kristjani, 3 otroci, krasna družina, na slikah vsi srečni, nasmejani, kot iz pravljice. Me je skoraj kap ko me je dec začel osvajati v službi in to kar drzno, je trajalo kar lep čas. Prej me je kar dobro spoznal, da je videl da nisem neka klepetulja, da ga ne bi izdala, verjetno. Nisem vedela kaj naj, povem šefu, ženi? Mu uničim krasno družinico? Nisem mogla. Je bil kar vztrajen a ker ni bilo odziva je po nekem času odnehal. Čeprav še vedno ob priliki kaj namigne.

Je pa manj nesreč in več načrtovanega.

Vsaj otroci so jim lahko hvaležni.

New Report

Close