Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čak mal a dejansko obstaja folk k ne seksa pred poroko??

Čak mal a dejansko obstaja folk k ne seksa pred poroko??

Sprobat je treba prej, če aparature delujejo. Za zabavo itak, pa tudi za plodnost. Da se poročiš z enim, ki je neploden, ti pa hočeš otroke imet? Pred poroko je treba vsaj eno zanositev zazihrat, da je to kaj vredno. Razen če takim župniki potem na skrivaj “doštukajo” in potem “odvezo” dajo za kršitev zaobljub.

Če sta oba za…go for it;)

Jaz sem moral po poroki prvič z omelom še pajčevino zbrisat z njene češplje.
Tko sem vsaj vedel, da je devica.

Marsikatera zaradi župnika seksa še pred vstopom srednjo šolo, da ne rečem osnovno šolo. Marsikateri fantek s strani njih spozna spolnost v drugačni luči kot jo bo z žensko. Zase naj se brigajo

OMG …

Marsikatera zaradi župnika seksa še pred vstopom srednjo šolo, da ne rečem osnovno šolo. Marsikateri fantek s strani njih spozna spolnost v drugačni luči kot jo bo z žensko. Zase naj se brigajo

He, he, točno tako. Kup pohlepnih pedofilov in buzerantov, drugim pa pamet solijo. Hinavci na kvadrat. S svojimi pravljicami nategujejo folk že 2000 let.

Religija se je začela, ko je pravarant srečal naivneža…

Očitno jim poroka več pomeni kot človek, s katerim se poročijo.

Jaz bi želela vedeti, kdo je človek, s katerim se poročam, kako razmišlja, kakšne so njegove strasti, kakšen je. Ali sploh lahko ljubiš človeka v celoti, če ga nikoli nisi v celoti doživel?

In eni se imajo celo za več od drugih zaradi tega? Patetika.

Tako nekako ja. Ljudje marsikaj verjamete, sploh v te pravljice o množični pedofiliji, ki zelo prav pridejo vsem vztrajnim uničevalcem vere. Se ti ne zdi to malo načrtno? Taka antireklama proti cerkvi, hkrati pa vztrajno uvažanje islama? Pa ne gledam na to iz verskega vidika, preden skočiš v zrak, ampak čisto tako, nevtralno, zgolj gledam, kam se stvari odvijajo. Premisli.

En primer ne pomeni nič. Jaz poznam primere, ko so bili vzdržni, pa je vse zvodenelo, take ko so sexali pred in po in vmes in z večimi, pa traja in je kar OK, in poznam take, ki so bili pred poroko vzdržni, pa je po njej super (taka sva midva, ki sva poročena ravnokar 25 let in glede na branje mona imava sex več kot reden in pogost) in take, ki so sexali vsevprek in to počnejo še danes brez vsakih meril. In za nobenega ne mislim, da je nekaj zato—-, ker je
—-, kar pač je.
Včasih se mi zdite tako pristranski. Poznate enega, ki dokazuje nekaj kar se vam zdi, da je sprejemljivo, in ste prepričani, da je vse dokazano s tistim enim in edinim primerom, ki bi ga radi preslikali kar na vse ostale.
Obstajamo pa tudi drugi, ki poznamo drugačno življenje in trud v njem in vrednote (ki vam nič ne pomenijo) in se zanje trudimo in nas osrečujejo. In zato nismo nič manj vredni in nič manj pametni in nič bolj vredni primitivnih obsodb, ki v tej temi kar letijo. Pravzaprav mi je vseeno kako si to plat življenja predstavljate in jo živite drugi, ni pa treba stvari, ki jih nikoli niste živeli in jih zato ne morete razumeti, žaliti. Lahko poveste svoje mnenje, nimate pa nobene pravice biti nesramni. Nismo ne aspolni, ne butasti, ne primitivni, ne iz jame. na stvari gledamo drugače in imamo popolno pravico do tega. Nismo pa niti mi na svojo pobudo posneli oddaje, niti teme odprli. Torej se nič ne delamo večvredne, samo vi ste radovedni kaj je zadaj, česa ne dojamete. In zavohali ste priložnost, da se spet malo delate norca iz najbolj priljubljene teme – cerkve in vernikov.

temveč Cerkev tera svoje dogme, ki niso sprejemljive v tem času. Zaradi mene si lahko ti in tvoja madam ali tvoj mesje vernika česarkoli hočeta, vajino sprenevedanje in negiranje Človeka pa me moti. In imam pravico to tudi povedati. Ali mi jo Cerkev odvzema?
In, ja, prav v Cerkvi je tako zelo veliko pedofilov, incestoidov , pedrov….le zakaj?

Obstajajo tut taki ki ne seksajo po poroki. Pa ne seksajo vec let npr.
Ce pa kazes s prstom na rkc se pa hitro najdejo vrle faraonke ki blebecejo, da so tudi gospod zupnik krvavi pod kozo. Wtf

En primer ne pomeni nič. Jaz poznam primere, ko so bili vzdržni, pa je vse zvodenelo, take ko so sexali pred in po in vmes in z večimi, pa traja in je kar OK, in poznam take, ki so bili pred poroko vzdržni, pa je po njej super (taka sva midva, ki sva poročena ravnokar 25 let in glede na branje mona imava sex več kot reden in pogost) in take, ki so sexali vsevprek in to počnejo še danes brez vsakih meril. In za nobenega ne mislim, da je nekaj zato—-, ker je
—-, kar pač je.
Včasih se mi zdite tako pristranski. Poznate enega, ki dokazuje nekaj kar se vam zdi, da je sprejemljivo, in ste prepričani, da je vse dokazano s tistim enim in edinim primerom, ki bi ga radi preslikali kar na vse ostale.
Obstajamo pa tudi drugi, ki poznamo drugačno življenje in trud v njem in vrednote (ki vam nič ne pomenijo) in se zanje trudimo in nas osrečujejo. In zato nismo nič manj vredni in nič manj pametni in nič bolj vredni primitivnih obsodb, ki v tej temi kar letijo. Pravzaprav mi je vseeno kako si to plat življenja predstavljate in jo živite drugi, ni pa treba stvari, ki jih nikoli niste živeli in jih zato ne morete razumeti, žaliti. Lahko poveste svoje mnenje, nimate pa nobene pravice biti nesramni. Nismo ne aspolni, ne butasti, ne primitivni, ne iz jame. na stvari gledamo drugače in imamo popolno pravico do tega. Nismo pa niti mi na svojo pobudo posneli oddaje, niti teme odprli. Torej se nič ne delamo večvredne, samo vi ste radovedni kaj je zadaj, česa ne dojamete. In zavohali ste priložnost, da se spet malo delate norca iz najbolj priljubljene teme – cerkve in vernikov.
[/quote]
3 otroci?


3 otroci?
[/quote]

5

A sem prav prebrala da sta bila dva par iz srednje šole, poročila sta se pa po 8-ih letih? Zakaj ne, recimo, poroka po treh, štirih? Res mi ni jasno, a to se poročijo ko se jim zdi da se dovolj poznajo ali kako?

Mal za hec, čeprav je tudi nekaj resnice v tem: ko zberejo dovolj denarja.

Drugače pa ne vem, zakaj po štirih. Po tvoji logiki se bi lahko takoj, če misliš, da se ti ni treba dobro poznat s partnerjem za ta korak.

Mal za hec, čeprav je tudi nekaj resnice v tem: ko zberejo dovolj denarja.

Drugače pa ne vem, zakaj po štirih. Po tvoji logiki se bi lahko takoj, če misliš, da se ti ni treba dobro poznat s partnerjem za ta korak.
[/quote]
To je bil samo primer (štiri leta). Po logiki mojega bi se po 1 mesecu (še prej verjetno) če bi mu postavljala takšne pogoje.

Pustite ljudi pri miru. Vsak živi svoje življenje. Ljudje se odločijo za vzdržnost in počakajo s SO do poroke. V tem času se dobro spoznajo, se pogovarjajo, se naučijo tudi potrpežljivosti in odpovedi. Mnogi pa menjavajo partnerje po tekočem traku, s SO začnejo mnogo prezgodaj, pogostokrat se s partnerjem premalo spoznajo, spolnosti pa se naveličajo in potem živijo kot tujci. Danes je mnogo ljudi nesrečnih prav zato, ker menjavajo partnerje, zraven staknejo še razne bolezni in okužbe, nezaželeno nosečnost in so na koncu razočarani.

Vecina je v resnici nekje med obema navedenima ekstremoma. A tisti, ki imajo (tudi) spolne odnose, se pa nic ne pogovarjajo, nic ne spoznavajo, ali kako mislis? To dvoje se vendar ne izkljucuje.


Ampak teli zgleda kar dobro ocenijo, če so skupaj že iz srednjih šol. Hočem reči a so primeri ko se spoznavajo in pogovarjajo 5 let, pa potem ugotovijo da to ni to, pa spet jovo na novo 5 let, itd.? Verjetno je tista ki se je poročila pri 30-ih en takšen primer, moških pa verjetno ni prav veliko po 30-em?

Tu imate dokaz, kaj se zgodi, ko se zadržite seksa do poroke…
https://www.youtube.com/watch?v=7xHZTG6aSFE

Če nimaš otrok si navaden egoist-ka!

Za druge ne bom sodila, mojemu vernemu živ. sopotnik sem takoj na začetku povedala dvoje: ne bom vzela zakramentov samo zato, da bi se cerkveno poročila (to je hinavsko, neokusno in v posmeh veri) in ne bom se poročila ne da bi sprobala robo. Nama uspeva že 20 leto.

vsak normalen ne seksa pred poroko


Torej, ti potem nisi nikoli.😅 Kaj pa je bilo s tisto opevano ljubeznijo, samo sunla te je v rit, ne da bi te enkrat samkrat naskočila?😅 ….ja, saj, vprašanje kaj ji je bilo v betici, da je sploh pomislila, da bi imela kaj od tako drekastega svaljka…😁

pred poroko nisem dost sexala, po poroki pa še manj, zdaj sem ločena(ne zaradi sexa), zdaj imam sexa ohoho, z enim partnerjem, da ne bo nesporazuma…

New Report

Close