Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cbd olje mnenje

Cbd olje mnenje

Na žalost si ostal retardirani pezde, da si pa zguba, to vsak dan na novo potrjuješ na MONu.
Največja bedarija od tebe pa je, da misliš da si samo ti starš🤣. Zato šupak, lepo odpiki v svoj brlog.
[/quote]
Itak, viš kako si napreden, se bere iz tvojega pisanja😅 Ni čudno potem, da brez minimalne osnovne izobrazbe verjameš, da ena uboga in ista smola poštima vsa neravnovesja v tako kompleksnem organizmu, kot je človek….jaooooo Samo ne rabiš posiljevat druge s tem, če si neumen in zaostal v razvoju, razumeš vsaj to?

Bipolarni kot multinik, po tvoje multinično. Neverjetno, kako si prozorno.
[/quote]
Si vzelo preveč smole, ti je zalepila praznino pod pokrovko?😅😅😅

Vzemi mal cbd, ker se zdiš precej živčen.
[/quote]
Pezdetki pišejo po MONu neprijavljeni, o živčnosti veš ravno toliko kot pes o kvantni fiziki. Če nimaš nič pametnega za napisati, zakaj potem izkazuješ svojo omejenost?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Pezdetki pišejo po MONu neprijavljeni, o živčnosti veš ravno toliko kot pes o kvantni fiziki. Če nimaš nič pametnega za napisati, zakaj potem izkazuješ svojo omejenost?
[/quote]
Ti, ampak resnično vprašaj koga, če nam ne verjameš, da kažeš le to, da ti smola daje le pošteno negativne učinke, nobenega pozitivnega in je na kilometre vidno v tvojem pisanju.😅😅😅


Itak, viš kako si napreden, se bere iz tvojega pisanja😅 Ni čudno potem, da brez minimalne osnovne izobrazbe verjameš, da ena uboga in ista smola poštima vsa neravnovesja v tako kompleksnem organizmu, kot je človek….jaooooo Samo ne rabiš posiljevat druge s tem, če si neumen in zaostal v razvoju, razumeš vsaj to?
[/quote]
Haha, šupak, tvoj domet je enak, kot domet trabanta, ropota in smrdi okoli sebe. Izobrazbe imaš toliko, da si se mogoče naučil čevlje zavezati, kaj drugega je misija nemogoče pri tebi, razum je pa nekaj nedosegljivega za tvojo kašo v glavi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Al se mu kar utrga in znori do konca, če nekdo ne prikima in ne želi njegove smole. Ta bi res vse pozdravil. jaoooo😅😅😅😅😅

80. ☺

Ja, res je s svojimi izpadi nadležen.
Ampak tudi ti nisi prav nič drugačen.

Ja, res je s svojimi izpadi nadležen.
Ampak tudi ti nisi prav nič drugačen.
[/quote]Nihče te ne sili ne brat , ne pisat, če ti ni všeč, če nekdo pove tako kot je, pač ne boš brala, še manj pisala, ne? Al kaj bi spet rada srala, pametnega prispevk od tebe še ni bilo, ga verjetno ne bo, ker ga nisi sposobna in ne moreš potem noret zaradi tega, da te drugi motimo, ne?😅

Z vsakim postom potrdiš svojo retardiranost, prav zabavno mi je to pogledat 🤣.
Kot sem zapisal, razum je za tebe misija nemogoče. Veselo trolaj v svojem svetu.😁

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Si vzelo preveč smole, ti je zalepila praznino pod pokrovko?😅😅😅
[/quote]

Vidiš, da se te da. Vsaj drugih tem nimaš cajta zasrat.

Nihče te ne sili ne brat , ne pisat, če ti ni všeč, če nekdo pove tako kot je, pač ne boš brala, še manj pisala, ne? Al kaj bi spet rada srala, pametnega prispevk od tebe še ni bilo, ga verjetno ne bo, ker ga nisi sposobna in ne moreš potem noret zaradi tega, da te drugi motimo, ne?😅
[/quote]

Veš kako se bere tvoje pisanje?
Bla bla bla bla jaz sem pameten bla bla bla ti si neumen bla bla bla pa še neregistriran bla bla bla pa ne pričkaj se z mano bla bla bla pa jaz vse vem bla bla bla pa malo bom še žalil bla bla bla.
In srečko enako.

Veš kako se bere tvoje pisanje?
Bla bla bla bla jaz sem pameten bla bla bla ti si neumen bla bla bla pa še neregistriran bla bla bla pa ne pričkaj se z mano bla bla bla pa jaz vse vem bla bla bla pa malo bom še žalil bla bla bla.
In srečko enako.
[/quote]

Če ne zaš pisat, tudi brat ne znaš, to je logično, tako da…in tvoji prispevki so res s posebno dodno vrednostjo na temo.😅😅😅

Če ne zaš pisat, tudi brat ne znaš, to je logično, tako da…in tvoji prispevki so res s posebno dodno vrednostjo na temo.😅😅😅
[/quote]

A tvoji prispevki pa imajo kako vrednost razen žalitev drugače mislečih? Sorry, nimajo!

Veš kako se bere tvoje pisanje?
Bla bla bla bla jaz sem pameten bla bla bla ti si neumen bla bla bla pa še neregistriran bla bla bla pa ne pričkaj se z mano bla bla bla pa jaz vse vem bla bla bla pa malo bom še žalil bla bla bla.
In srečko enako.
[/quote]

Hahaha, dobra.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Hahaha, dobra.
[/quote]

Bla bla bla bla jaz sem pameten bla bla bla ti si neumen bla bla bla pa še neregistriran bla bla bla pa ne pričkaj se z mano bla bla bla pa jaz vse vem bla bla bla pa malo bom še žalil bla bla bla.
In srečko enako.


Pezdetki pišejo po MONu neprijavljeni, o živčnosti veš ravno toliko kot pes o kvantni fiziki. Če nimaš nič pametnega za napisati, zakaj potem izkazuješ svojo omejenost?
[/quote]

Jp, se mi je kar zdelo, da ima tale cbd stranske učinke, ki se kažejo kot upad inteligence do te mere, da se človek niti ne zaveda, kako serje v lastno skledo.

Jp, se mi je kar zdelo, da ima tale cbd stranske učinke, ki se kažejo kot upad inteligence do te mere, da se človek niti ne zaveda, kako serje v lastno skledo.
[/quote]
Vsakič se človek kaj nauči, samo svojo neumnost ne more. Če nimaš nič konstruktivnega za napisat, zakaj potem tvoje trolanje v tej temi? Ko si tako samovšečna oseba.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Na, po unemu na smoli, se je pa zdaj še stari samski nedojebaki do konca odpeljalo.😅😅😅


Vsakič se človek kaj nauči, samo svojo neumnost ne more. Če nimaš nič konstruktivnega za napisat, zakaj potem tvoje trolanje v tej temi? Ko si tako samovšečna oseba.
[/quote]
*česa
*svoje neumnosti
*se

Za oba res nehajta in dajajta reje dobre nasvete, vsak iz tistega področja, ki ga poznata. Več koristi to, da se nekoga napoti na literaturo, kot kreganje. Za kaj pa se bo kdo odločil, je pa itak njegova stvar.
Še enkrat bom dobronamerno napisala, kanabinoidi so koristni za naš endokanabinoidni sistem, imamo ga vsi (ker ga ojačajo “zdravijo” veliko bolezni, in to vendar ni tako težko razumeti. Telo se samozdravi, ker se s pomočjo kanabinoidov lahko). Ker nam primanjkuje kanabinoidov, jih lahko nadomeščamo iz teh iz konoplje. Vendar je potrebno biti prepričan, da je izdelek dober in preverjen. Tak izdelek lahko jemlje tudi nosečnica, ker ji ne more škodovati. Z dojenjem bo pa svoj CBD in THC dajala tudi dojenčku.

Hahahahaa ne me jebaaat
😂😂😂


Res je, ampak preden sploh pišeš, bi bilo nujno, da obiščeš psihiatra, to da osnovne šole nisi bil zmožna dokončat, tudi izhaja iz tega, česar pa smola ni mogla pozdravit.😅


Res je, ampak preden sploh pišeš, bi bilo nujno, da obiščeš psihiatra, to da osnovne šole nisi bil zmožna dokončat, tudi izhaja iz tega, česar pa smola ni mogla pozdravit.😅
[/quote]
Prav luštno je gledati retardiranega trola, ki se z glavo zaletava v zid, potem pa misli, da je oh in ah😇

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Oba delujta kot zmešana obupana člana MLM, ki sta vložila vse v bedarijo, zdaj pa jo morata hvalit, da se je rešita.

New Report

Close