Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek CBDjevci in luglovci

CBDjevci in luglovci

Če nimaš svoje, najemi njivo in jo zasej z industrijsko konopljo.
Je vsestransko uporabna, ne le za zdravje.
V Sloveniji bi jo morali zasejati do zadnje proste krpice. Dajmo!

Seveda obljubljaš. Hvališ se z odstotkom uspešnosti svojega načina zdravljenja, nekoč si napisal, da so še vsi, ki so šli skozi tvoje roke, ozdraveli.
In hvališ CBD kot čudežno sredstvo. Ne da se mi zdaj brskat po tvojih temah, res ne.
[/quote]
Se ne hvalim, govorim o dejstvih. Tisti, ki so z rakom prišli do mene, so od mene dobili točno informacijo svojega stanja. Povem jim tudi kakšna je verjetnost njihove ozdravitve. To pa lahko povem samo če imam vpogled v zdravniški izvid in s kom in čim so jih tam tretirali. Nisem bog, samo za tistega, ki mu ocenilm preživetveno dobo 3+ mesecev, po domače, da ima še toliko življenja pred seboj, takemu lahko povem, da ima 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+ šanse, da se telo s pomočjo konoplje ozdravi. To trditev lahko vedno dokažem. Z uradnimi izvidi in živimi ljudmi, ki nimajo več raka.

Zato, se prosim drži dejstev, ko pišeš svoje “pomisleke”. Tvoja pravica. Piši kar hočeš, samo ne meni. Pri meni so dejstva, ostalo dobiš v kavarni, tja pa ne hodim.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Se ne hvalim, govorim o dejstvih. Tisti, ki so z rakom prišli do mene, so od mene dobili točno informacijo svojega stanja. Povem jim tudi kakšna je verjetnost njihove ozdravitve. To pa lahko povem samo če imam vpogled v zdravniški izvid in s kom in čim so jih tam tretirali. Nisem bog, samo za tistega, ki mu ocenilm preživetveno dobo 3+ mesecev, po domače, da ima še toliko življenja pred seboj, takemu lahko povem, da ima 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+ šanse, da se telo s pomočjo konoplje ozdravi. To trditev lahko vedno dokažem. Z uradnimi izvidi in živimi ljudmi, ki nimajo več raka.

Zato, se prosim drži dejstev, ko pišeš svoje “pomisleke”. Tvoja pravica. Piši kar hočeš, samo ne meni. Pri meni so dejstva, ostalo dobiš v kavarni, tja pa ne hodim.
[/quote]

Torej ti MON služi kot zastonj reklama za prodajo tvojih izdelkov?
In potem vsem po vrsti svetuješ svoje izdelke.
Mon pa ti dovoli tako promocijo.
Super, da so nekateri navedli cene.
Zdaj je jasno zakaj toliko tu gor težiš.


Ti greš v trgovino, bencinsko pumpo, mojstru in imaš vse zastonj. Kje živiš, v domišliji.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Torej ti MON služi kot zastonj reklama za prodajo tvojih izdelkov?
In potem vsem po vrsti svetuješ svoje izdelke.
Mon pa ti dovoli tako promocijo.
Super, da so nekateri navedli cene.
Zdaj je jasno zakaj toliko tu gor težiš.
[/quote]

Ko bo tebi kaj jasno, bom postal predsednik Amerike.
Vedno sem dobre volje zaradi takih oseb, kot si ti. Mi polepšate dan. Hvala🤗

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ti greš v trgovino, bencinsko pumpo, mojstru in imaš vse zastonj. Kje živiš, v domišliji.
[/quote]

Veš v trgovini, na bencinski in tkao naprej, mi ne vsiljujejo izdelkov. Ko odprem temo tu gor, mi ne silijo, da moram ravno tisto kupiti.
Če pa odprem temo o recimo ščitnici pa ti tu gor težiš na polno in mi ponujaš svoje izdelke. Pa vsem ostalim tudi.
Sveda pa čisto popeniš, ko omenim, da si zaslužkar na račun bolnih. Ampak v tej temi so te dobro razkrinkali in na koncu si tudi sam priznal, da si zaslužkar.
čeprav drugače v temah lažeš, da od tega vsiljevanja nimaš ti nobenega zaslužka.
Nisem si pa mislila, da se igraš tudi s hudo bolnimi in da njim pobiraš take zneske. Nisem si mislila, da si tako hudo pokvarjen. Vedela sem, da si, ne pa, da so stvari tako resne.

Daj mi povej zakaj je vse več starih ljudi pri nas? Zakaj se povprečna starost ob smrti vse bolj viša?
Ker, ko tebe berem, je kot teorija zarote. AMpak realnost pa kaže, da v povprečju ljudje umirajo vse starejši. Če bi pa tebi človek verjel, bi morali pa umirat mlajši. ALi pa mogoče tvoje teorije zarote vendarle ne delujejo?
[/quote]

Če so zate stari 50, 60 in 70 let stari, ki umirajo množično, od raka, srčnožilnih bolezni, diabetesa, potem se stri jam, da so stari. Ker res starih je le še za vzorec, jih niti videti ne moreš, če stalno samo za fonom čepiš in imaš plašnice na sebi.
Otroci, ki že leta umirajo na pediatriji, so tudi starčki?

Dovolj bo, dokler mi MON mojih postov ne začne pošteno plačevat, sam si pa svojo malho nabaše z vsemi sproduciranimi prozornimi temami, kot je tale današnja in še kakšna, ki jo ustvarijo v ta namen!

Če so zate stari 50, 60 in 70 let stari, ki umirajo množično, od raka, srčnožilnih bolezni, diabetesa, potem se stri jam, da so stari. Ker res starih je le še za vzorec, jih niti videti ne moreš, če stalno samo za fonom čepiš in imaš plašnice na sebi.
Otroci, ki že leta umirajo na pediatriji, so tudi starčki?

Dovolj bo, dokler mi MON mojih postov ne začne pošteno plačevat, sam si pa svojo malho nabaše z vsemi sproduciranimi prozornimi temami, kot je tale današnja in še kakšna, ki jo ustvarijo v ta namen!
[/quote]

Kaj tebi ni jasno?
100 let nazaj so ljudje umirali bistveno mlajši kot danes. Še nikoli nismo imeli toliko 90+ letnikov kot jih imamo sedaj. Torej?

Veš v trgovini, na bencinski in tkao naprej, mi ne vsiljujejo izdelkov. Ko odprem temo tu gor, mi ne silijo, da moram ravno tisto kupiti.
Če pa odprem temo o recimo ščitnici pa ti tu gor težiš na polno in mi ponujaš svoje izdelke. Pa vsem ostalim tudi.
Sveda pa čisto popeniš, ko omenim, da si zaslužkar na račun bolnih. Ampak v tej temi so te dobro razkrinkali in na koncu si tudi sam priznal, da si zaslužkar.
čeprav drugače v temah lažeš, da od tega vsiljevanja nimaš ti nobenega zaslužka.
Nisem si pa mislila, da se igraš tudi s hudo bolnimi in da njim pobiraš take zneske. Nisem si mislila, da si tako hudo pokvarjen. Vedela sem, da si, ne pa, da so stvari tako resne.
[/quote]

Pritoži se MONu, če si premalo plačana, naj ti dodajo kak sendvič.
Lahko pa greš lugolovo prodajat, samo brez znanja ne bo šlo. Potem pa klikaj dalje

Kaj tebi ni jasno?
100 let nazaj so ljudje umirali bistveno mlajši kot danes. Še nikoli nismo imeli toliko 90+ letnikov kot jih imamo sedaj. Torej?
[/quote]

No, vidiš, da CBD in lugolova res pomagata.

Slovenija niti zdaleč ni odpravila problem podhranjenosti ljudi z jodom.
Vse več ljudi ima težave s ščitnico, preveč, premalo, vnetje obščitnice; vse več depresivnih idr. psiho bolnih ljudi, kar sovpada tudi s problemom ščitnice, raka dojk, prostate, jajčnikov je vse več, kar je zopet pomanjkanje joda in nenazadnje, vse več je neplodnih parov, kar je ista posledica.

Ali si spretna manipulatorka ali pa se le ma!o bolje poduči.
Ter še, od kod ti podatek, da v Sloveniji ni golšavosti?
Kolik {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}ljudi, oba spola, sta na nadomestni hormonski ščitnični terapiji?
Ni Martin Krpan ravno zato tovoril morsko sol celo tja do Dunaja, ker je za naše kraje značilno, da v tleh joda ni?
Ga kmetje dodajajo v prst, jo solijo?
Ah ja, saj ne jemo domače hrane, uvožena ima pa joda dovolj. Sarcasm off.

PS Še nedolgo tega so morale pekarne kruh jodirati. Čemu ga ne več?
Da raka, demenco in depro futramo. Pa dajmo. Da imajo določeni od tega koristi.
Kakšno imaš ti?
[/quote]

Kakšno vezo ima tihotapljenje morske soli? Halo.
Jod v sol dodajo iz prikladnosti.
Nisi odgovorila na preprosto vprašanje. Golšavost je bila nekoč zelo razširjena, tudi umska zaostalost zaradi pomanjkanja joda, okvare ploda itd. Tega je bilo ogromno, ker je Slovenija območje z malo joda v zemlji (iz zemlje prehaja v rastline). Kako to, da je golšavost izginila, prav tako ni več umske zaostalosti zaradi joda, hkrati ko so začeli jodirati sol, če pa ti trdiš, da joda v soli dokazano ni (in spet, zakaj bi potem Krpan tovoril sol na Dunaj, če v njej itak ni joda?).
Prav tako ne štekam tvojega sarkazma glede tuje hrane – to, da pri nas ni dovolj joda v naravi, ni antireklama za slovenske pridelke, ampak preprosto naravno dejstvo, ker živimo v takem podnebju.
Skratka, če joda v soli ni, kot praviš ti, kako to, da je golšavost izginila, ko so jo začeli dodajati v sol?
In posamezni primeri golšavosti še daleč niso isto kot razširjena golšavost (in poglej si na netu, kakšna je videti prava golša, tega danes ne vidiš več). In pusti prosim depresijo in druge svoje teorije zarote.

Mi je pa zanimivo, da tile prodajalci dnevno ždijo na monu in so vedno na preži.
Očitno so zaslužki prek mona vendarle odlični.
Na račun zdravja ljudi.

Če so zate stari 50, 60 in 70 let stari, ki umirajo množično, od raka, srčnožilnih bolezni, diabetesa, potem se stri jam, da so stari. Ker res starih je le še za vzorec, jih niti videti ne moreš, če stalno samo za fonom čepiš in imaš plašnice na sebi.
Otroci, ki že leta umirajo na pediatriji, so tudi starčki?

Dovolj bo, dokler mi MON mojih postov ne začne pošteno plačevat, sam si pa svojo malho nabaše z vsemi sproduciranimi prozornimi temami, kot je tale današnja in še kakšna, ki jo ustvarijo v ta namen!
[/quote]

Pred sto leti polovica otrok ni dočakala pubertete. Ti trdiš, da je še danes tako?
Nihče ne pravi, da otroci ne umirajo od bolezni. In mladi ljudje. In ljudje pri 70. Ampak če bi bilo teh smrti toliko, kot namiguješ ti, ne bi ostalo dovolj ljudi za pričakovano življenjsko dobo čez 80 let. Kr neki tumbaš no.

Kakšno vezo ima tihotapljenje morske soli? Halo.
Jod v sol dodajo iz prikladnosti.
Nisi odgovorila na preprosto vprašanje. Golšavost je bila nekoč zelo razširjena, tudi umska zaostalost zaradi pomanjkanja joda, okvare ploda itd. Tega je bilo ogromno, ker je Slovenija območje z malo joda v zemlji (iz zemlje prehaja v rastline). Kako to, da je golšavost izginila, prav tako ni več umske zaostalosti zaradi joda, hkrati ko so začeli jodirati sol, če pa ti trdiš, da joda v soli dokazano ni (in spet, zakaj bi potem Krpan tovoril sol na Dunaj, če v njej itak ni joda?).
Prav tako ne štekam tvojega sarkazma glede tuje hrane – to, da pri nas ni dovolj joda v naravi, ni antireklama za slovenske pridelke, ampak preprosto naravno dejstvo, ker živimo v takem podnebju.
Skratka, če joda v soli ni, kot praviš ti, kako to, da je golšavost izginila, ko so jo začeli dodajati v sol?
In posamezni primeri golšavosti še daleč niso isto kot razširjena golšavost (in poglej si na netu, kakšna je videti prava golša, tega danes ne vidiš več). In pusti prosim depresijo in druge svoje teorije zarote.
[/quote]

A ti se iz sebe norca delaš, ker imaš ravno čas?
Sploh veš, kakšne vrste so bolezni žleze ščitnice?
Pa o kameni soli si kaj preberi, no, drugače pa s tamalim v vrtec, ti bodo oni vse razložili in o Krpanu, ter Franu Levstiku.
Ps praviš, da ni umske zaostalosti, jasno, ko sama spadaš mednje…

A ti se iz sebe norca delaš, ker imaš ravno čas?
Sploh veš, kakšne vrste so bolezni žleze ščitnice?
Pa o kameni soli si kaj preberi, no, drugače pa s tamalim v vrtec, ti bodo oni vse razložili in o Krpanu, ter Franu Levstiku.
Ps praviš, da ni umske zaostalosti, jasno, ko sama spadaš mednje…
[/quote]

Kaj ima veze kamena sol? Pa Levstik? Sol nima tukaj nobene veze, razen te, da temu živilu dodajajo jod, ker je to prikladno, ker jo pač vsi uživamo!

Ti si pa najprej preberi, kako je bilo včasih zaradi golšavosti, kako razširjena je bila zaradi pomanjkanja joda (ne zaradi avtoimune bolezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), potem se pa vrni na forum.

Majstri napredne medicine, ne pozabit na zakisanost telesa, ta se s kisom odpravi, skisana betica, ki jo imate, pa tako ni pomembna, ker njej pa ni pomoči.😅

No, jezdec, koliko multinikov si danes ustvarilo in koliko fejk tem?
Si vsaj plačano ali kar prosto po Funtku?

Kako se človek počuti, kot brezspolnik? Jajca samo še podvožek?


Na čem si, na biološkem jodu? 😅 Ja, ta bi znal take blodnje dodajat k splošni usekanosti in zarukanosti. 😅


Pri meni cena ni določena, se drugače oblikuje. To pomeni, da si zopet nekaj izmišljuješ okoli cen in koliko pride kaj na trgu.
Kar se pa bolezni tiče, rak in da je tako razširjen v telesu, kot pri tvojem svojcu, pa prvo tu napiši, kako ga je uradna medicina, onkologija ubila. Malo o tem povej, kemo, obsevanje in druge larifari tretmaji od njih, kaj je dobil. Potem je pa konoplja kriva, jaz pravim temu nevednost, nerazgledanost, neizobraženost ljudi. Če bi kaj od tega imela, bi se videlo v tvojem pisanju. Pa ni, mogoče s časoma pride kaj v tvojo glavo, kdo bi to vedel?
[/quote]

Ni bilo kemoterapije, ni bilo obsevanj oz.obsevanja so bila samo protibolečinska, nekaj časa je prejemal biološka zdravila. Za vse ostalo, tudi za operacije, so onkologi povedali, da je prepozno in bolezen preveč razširjena.
To sem ti takrat jasno napisala.
Okvrino ceno smole in veliko verjetnost ozdravitve si napisal.
Debata ni bila leto ali dve nazaj, je manj kot pol leta nazaj.

Ta oseba, ki na forumu promovira Lugolovo raztopino piše take bedarije, da ne vem, kako je to sploh možno. Kdo nasede tem “razlagam”? Najbrž taki, ki kličejo na šlogarske telefonske številke?
Bi bilo smešno, če ne bi bilo taaaaaaaako neumno.

Nas je kar več, uporabnikov, na tvojo žalost. Če ne ločiš po slogih pisanja, ti ne morem pomagati. Bralno nepismenost popraviš z branjem knjig.

Ni bilo kemoterapije, ni bilo obsevanj oz.obsevanja so bila samo protibolečinska, nekaj časa je prejemal biološka zdravila. Za vse ostalo, tudi za operacije, so onkologi povedali, da je prepozno in bolezen preveč razširjena.
To sem ti takrat jasno napisala.
Okvrino ceno smole in veliko verjetnost ozdravitve si napisal.
Debata ni bila leto ali dve nazaj, je manj kot pol leta nazaj.
[/quote]
Zakaj ga kazensko ne ovadiš? Tako podgano je treba zapret, pa ključ stran vržt.


Na čem si, na biološkem jodu? 😅 Ja, ta bi znal take blodnje dodajat k splošni usekanosti in zarukanosti. 😅
[/quote]

Saj bo polna luna in retrogradni merkur kmalu minil, bo zate olsjšanje.
Drugič si kako temo o pizdovju odpri, na takih, kot je ta, boš večno le drrrrrrrk…

Ni bilo kemoterapije, ni bilo obsevanj oz.obsevanja so bila samo protibolečinska, nekaj časa je prejemal biološka zdravila. Za vse ostalo, tudi za operacije, so onkologi povedali, da je prepozno in bolezen preveč razširjena.
To sem ti takrat jasno napisala.
Okvrino ceno smole in veliko verjetnost ozdravitve si napisal.
Debata ni bila leto ali dve nazaj, je manj kot pol leta nazaj.
[/quote]

Torej 200 EUR na teden? In, ste kupili?

Saj bo polna luna in retrogradni merkur kmalu minil, bo zate olsjšanje.
Drugič si kako temo o pizdovju odpri, na takih, kot je ta, boš večno le drrrrrrrk…
[/quote]
Jaz bi ti vse kosti polomu prase lopovsko, če bi te videl, da si izkoristil bolnega človeka, ker to je pa nekaj najnižjega, kar je sploh možno.

New Report

Close