Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Če cepivo deluje, zakaj novi ukrepi?

Če cepivo deluje, zakaj novi ukrepi?

Če bi cepivo delovalo, države z največ cepljenimi prebivalci nebi uvajale novih strogih ukrepov.

Zato ker ne deluje pa morajo nekako zapakirat nove ukrepe zaradi necepljenih, ces so krivi…

Cepivo deluje pri cepljenih.     Zal imamo prevec glupih anticepilcev.

Ker cepivo ni 100% in ker nismo 100% vsi cepljeni. Eto zato.

Na temu forumu se najbolj opazi kako cepivo deluje. Pa nisem anticepilec. Cepi se naj kdor se hoce.

Odgovor na objavo uporabnika
Tinch, 29.11.2021 ob 07:38

Cepivo deluje pri cepljenih.     Zal imamo prevec glupih anticepilcev.

Kako pa deluje pri cepljenih? Tako, da zbolite za lažji potek.

Kako pa veste, da zbolite za lažji potek? Ni važno a ne.

    Jaz zdrava nisem zbolela, niti cepljena in verjamem, da mi bo cepivo povzročilo izbruh. Torej verjamem v svojo resnico, kot ti v svojo trhlo resnico. Torej ne vtikuj se v mojo resnico, ki je dokazana. Tvoja pa ni, ker si kljub cepivu bolna.

 

 

 

 

Cepivo do neke mere deluje, ampak popolnoma nič če ga samo gledaš ali samo govoriš o njem.

Nevem, če ravno pomaga ali deluje….poznam enih par primerkov, ko so cepljeni in že 2 krat fasali korono…tudi od hčerke sošolc med njimi..

Vsak zase najbolj ve..ali se bo cepil ali ne….

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj ne deluje, 29.11.2021 ob 07:10

Če bi cepivo delovalo, države z največ cepljenimi prebivalci nebi uvajale novih strogih ukrepov.

Zato ker cepivo ni 100% učinkovito, poleg tega nobena država ni polno precepljena.

Brezvezna provokativna tema spet. Vemo, da precepljenosti nimamo, vemo tudi, da cepivo ne ščiti 100%. Kako butast moraš biti, da postaviš vprašanje v naslovu?

Kolk cepivo deluje se pr nas vidi v DSOjih. Če tega ne vidte, pol vam ni pomoči. Zakaj spet ukrepi? Ker je bolje preventiva kot kurativa. Ampak vam to nikol ne bo jasno. Niste sposobni razumet osnovnih stvari.

na forumu prosim ukinite že te anticepilske pogovore, ker smao provocirajo!!!! Ne rabimo pametovanje od dg. fecebooka, če se nočejo cepiti ptav, samo ne to obešati skozi na veliki zvon in vsem pametovati, kako ste prosvetljeini, ker skozi visite na fb-ju.

Vraga deluje cepivo, v delovanje tega cepiva verjamejo samo se naivni oz tisti, ki morajo, da lazje prezivijo nateg. Ko potegnes crto okuzeni  cepljeni in necepljeni imajo enak potek bolezni, eni lazji, drugi srednje tezak in nesrecniki tezji.

Lazejo nam na veliko. To je postalo se bolj ocitno z novim sevom.

Zato ker cepivo ne deluje. Cisto enostavno.

Fauchi, ameriski vremenar za COVID je javno povedal, da je videti cedalje vec dvakrat cepljenih v bolnisnicah in da je nujen buster. Pozivilo, pravijo slovenski vremenarji.

Evo.. sneg do nizin, torej je cajt za … borovnicke.

 

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 29.11.2021 ob 08:48

Vraga deluje cepivo, v delovanje tega cepiva verjamejo samo se naivni oz tisti, ki morajo, da lazje prezivijo nateg. Ko potegnes crto okuzeni  cepljeni in necepljeni imajo enak potek bolezni, eni lazji, drugi srednje tezak in nesrecniki tezji.

Lazejo nam na veliko. To je postalo se bolj ocitno z novim sevom.

Če bi imeli enak potek bolezni bi pri slovencih pričakoval v bolnišnicah pri 54% cepljenih nekako pola pola. A je necepljenih precej več? Zakaj?

NIJZ navaja pod stranske učinke cepiva, da zbolite za covid.

Zdaj pa ne vem. Ali sem nora jaz ali pa je nekdo skregan z zdravo kmečko pametjo.

Saj strupen zvarek deluje. Cepljeni umirajo dvakrat hitreje od necepljenih.

Ker depopulacija še ni končana, je potrebno neumno čredo prisiliti v dodatne šuse.

Ker strupeni zvarki niso cepiva in ker ni nobene epidemije, se uporabljajo ukrepi za izsiljevanje. Za uspešen genocid, je vsaka vlada tudi finančno nagrajena. Prav tako mediji dobivajo finančne vzpodbude za širjenje laži in cepilne genocidne propagande.

 

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 29.11.2021 ob 08:51

Če bi imeli enak potek bolezni bi pri slovencih pričakoval v bolnišnicah pri 54% cepljenih nekako pola pola. A je necepljenih precej več? Zakaj?

Koliko je katerih ne bos izvedel na tv. Resnice ni na tv. Zapomni si to.

Kje lahko preberemo koliko je katerih dnevno okuzenih. Ne samo tistih, ki pristanejo v bolnici, tudi tistih, ki prebolijo doma lazje ali malo manj lazje.?

Pa se nekaj kar se mi zdi milo receno smesno. Drzavo skrbi za nas, tako zelo jih skrbi, da ceprav s potrjeno okuzbo nadaljujejo otroci s poukom, v karanteno gre samo okuzeni. Se ti zdi to ukrep za varovanje zdravja ljudstva.?

Deluje nekaj mesecev, načeloma. Pri nas jih je večina cepljenih od julija naprej. Saj vidiš, da število cepljenih v bolnicah dejansko počasi raste.

Tako da ne more biti še pol-pol v bolnicah.

Tretji odmerek bomo pa videli, koliko časa bo deloval, spremljam dogajanje v Izraelu, ki je bil prvi precepljen in ni delovalo, zdaj je prvi s tretjo dozo.

Odgovor na objavo uporabnika
Aplavz z eno roko, 29.11.2021 ob 08:55

NIJZ navaja pod stranske učinke cepiva, da zbolite za covid.

Zdaj pa ne vem. Ali sem nora jaz ali pa je nekdo skregan z zdravo kmečko pametjo.

A ti še nikdar nisi preverjal kako cepiva delujejo, da si tako presenečen nad tem podatkom? Ste eni od včeraj na tem svetu al kako?

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 29.11.2021 ob 07:15

Zato ker ne deluje pa morajo nekako zapakirat nove ukrepe zaradi necepljenih, ces so krivi…

Točno to.

Halooo, v 1 letu dobit 3 doze? In to naj bi blo cepivo? Pa vsi vi, ki ste sprejel to, ste zgubil ves zdrav razum.

Preberi kdaj tisti listek z navodili, ki je zraven zdravil. Potem se ne boš več tako čudilo. Jao, folk, a ste res tako neumni, da sploh ne preberete nič, pa gre za vaše zdravje? A mora biti na fejsbuku, drugače za vas ne obstaja?!?

Ma res, zdaj se res vidi kako je folk brezbrižen in lahko vodljiv…

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 29.11.2021 ob 09:08

Točno to.

Halooo, v 1 letu dobit 3 doze? In to naj bi blo cepivo? Pa vsi vi, ki ste sprejel to, ste zgubil ves zdrav razum.

Ste zgubil zdrav razum 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Zakaj se nisi ti cepila torej? Razuma že zdaj nimaš. Si že večkrat dokazala.

Z anticepilci je vsak debata odvec.  Butasti so do amena.

V izraelu 3.doza deluje. Včeraj 300 novo okuženih. Še 2 meseca nazaj jih je bilo 3000.

New Report

Close