Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Če cepivo deluje, zakaj novi ukrepi?

Če cepivo deluje, zakaj novi ukrepi?

Odgovor na objavo uporabnika
Fiona780, 29.11.2021 ob 09:16

Z anticepilci je vsak debata odvec.  Butasti so do amena.

Res so antivaxerji take budale da človek težko verjame.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 29.11.2021 ob 08:57

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 29.11.2021 ob 08:51

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 29.11.2021 ob 08:48

Vraga deluje cepivo, v delovanje tega cepiva verjamejo samo se naivni oz tisti, ki morajo, da lazje prezivijo nateg. Ko potegnes crto okuzeni  cepljeni in necepljeni imajo enak potek bolezni, eni lazji, drugi srednje tezak in nesrecniki tezji.

Lazejo nam na veliko. To je postalo se bolj ocitno z novim sevom.

Če bi imeli enak potek bolezni bi pri slovencih pričakoval v bolnišnicah pri 54% cepljenih nekako pola pola. A je necepljenih precej več? Zakaj?

Koliko je katerih ne bos izvedel na tv. Resnice ni na tv. Zapomni si to.

Kje lahko preberemo koliko je katerih dnevno okuzenih. Ne samo tistih, ki pristanejo v bolnici, tudi tistih, ki prebolijo doma lazje ali malo manj lazje.?

Pa se nekaj kar se mi zdi milo receno smesno. Drzavo skrbi za nas, tako zelo jih skrbi, da ceprav s potrjeno okuzbo nadaljujejo otroci s poukom, v karanteno gre samo okuzeni. Se ti zdi to ukrep za varovanje zdravja ljudstva.?

Nikjer nisem pisal, da je na TV resnica, a še vedno je večja verjetnost, da na uradnih straneh vladnih služb najdeš zanesljive informacije, kot pa na nekih obskurdnih spletnih straneh.

Na sledilniku imaš precej razdelano statistiko kjer lahko dobiš precej neobdelanih oz. malo obdelanih informacij. Koliko je katerih okuženih podatka ni, prav tako ta podatek ne bi bil najbolj verodostojen. Problem je ker imamo na eni strani tiste, ki se testirajo vsakodnevno (ali par dni) tako se točno vidi kdaj so okuženi, na drugi strani pa tiste, ki so cepljeni in se gredo testirat, ko rabijo bolniško/čutijo bolezen itd. Če bi delali to statistiko verjamem, da bi bili med testiranimi necepljeni v ogromni večini.

Varovanje ljudstva?! Ne vem o čem blebetaš, ampak ugotovili smo, da se COVIDa ne bomo rešili. Zato delamo na tem, da družba nekako funkcionira in da ima slehrnik še vedno možnost priti do bolnišnične oskrbe, če jo potrebuje. Pač tako plavamo med ukrepi in gospodarsko oz. javno dejavnostjo.

Cepivo deluje približno toliko, kot CD obešen na vzratno ogledalo proti merilniku hitrosti. Vedno deluje, če upoštevaš ostale ukrepe. (omejitev hitrosti) Ostalo ima pa bolj zveze z trezorji, računi na banki, eksotičnimi lokacijami… 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=YPlZ-nJewRE

Kje pa je to, da razred ne gre v karanteno, če je en okužen? Mi smo spet doma, že 3.-ič letos, zaradi okužbe v šoli. Tokrat sploh ne v razredu ampak na interesni dejavnosti, ki traja 50min. Pa bomo zaradi tega 10dni doma.

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 29.11.2021 ob 09:30

Nikjer nisem pisal, da je na TV resnica, a še vedno je večja verjetnost, da na uradnih straneh vladnih služb najdeš zanesljive informacije, kot pa na nekih obskurdnih spletnih straneh.

Na sledilniku imaš precej razdelano statistiko kjer lahko dobiš precej neobdelanih oz. malo obdelanih informacij. Koliko je katerih okuženih podatka ni, prav tako ta podatek ne bi bil najbolj verodostojen. Problem je ker imamo na eni strani tiste, ki se testirajo vsakodnevno (ali par dni) tako se točno vidi kdaj so okuženi, na drugi strani pa tiste, ki so cepljeni in se gredo testirat, ko rabijo bolniško/čutijo bolezen itd. Če bi delali to statistiko verjamem, da bi bili med testiranimi necepljeni v ogromni večini.

Varovanje ljudstva?! Ne vem o čem blebetaš, ampak ugotovili smo, da se COVIDa ne bomo rešili. Zato delamo na tem, da družba nekako funkcionira in da ima slehrnik še vedno možnost priti do bolnišnične oskrbe, če jo potrebuje. Pač tako plavamo med ukrepi in gospodarsko oz. javno dejavnostjo.

Pa kaj je z vami narobe, da sploh gledate TV, kaj šele karkoli verjamete ?

Prav tako so že nevemkolikokrat priznali, da lažejo in manipulirajo z uradnimi podatki.

Mediji so plačani za širjenje laži in cepilne propagadne.

Covida se ne bomo znebili, dokler bomo imeli ukrepe proti covidu, se testirali, nosili nagobčnike…

Covid lahko premaga le zdrava pamet.

Odgovor na objavo uporabnika
Tinch, 29.11.2021 ob 07:38

Cepivo deluje pri cepljenih.     Zal imamo prevec glupih anticepilcev.

Pri cepljenih deluje, malo. Od 4 cepljenih poznam dva, ki sta kljub cepljenju zbolela, eden precej hudo. Bilo je 3 mesece po drugi dozi, da ne bi kdo rekel, da je že mimo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 29.11.2021 ob 09:48

Pa kaj je z vami narobe, da sploh gledate TV, kaj šele karkoli verjamete ?

Prav tako so že nevemkolikokrat priznali, da lažejo in manipulirajo z uradnimi podatki.

Mediji so plačani za širjenje laži in cepilne propagadne.

Covida se ne bomo znebili, dokler bomo imeli ukrepe proti covidu, se testirali, nosili nagobčnike…

Covid lahko premaga le zdrava pamet.

pa jasno. prave informacije so na FB in YT in podobnih platformah. tam je ena in edina resnica, se ve!

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 29.11.2021 ob 09:08

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 29.11.2021 ob 07:15

Zato ker ne deluje pa morajo nekako zapakirat nove ukrepe zaradi necepljenih, ces so krivi…

Točno to.

Halooo, v 1 letu dobit 3 doze? In to naj bi blo cepivo? Pa vsi vi, ki ste sprejel to, ste zgubil ves zdrav razum.

Ja za gripo se cepi vsako leto z dvemi cepivi – kaj ti ni jasno??? To se prakticira že več let, pa je zato kdo protestiral??? Vsekakor je covid iz te skupine bolezni, kar pomeni da bo v prihodnje nekaj podobnega.

Resnica je zunaj, pred našimi očmi.

In le zaradi debilov, je svet v vojni in na pragu resnične nasilne vojne.

https://www.facebook.com/100003512679506/videos/892572241428530

Kot sem že napisal, zvarki delujejo in genocid je v polnem teku.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=6409906512417101&set=a.4690235041050932

če ti zdravega človeka cepiš z cepivom, je mislim da samo ena možnost. In sicer, da pacient po cepljenju zboli. Če je zdrav ga cepivo itak ne bo pozdravilo. Sicer pa koliko sem jaz spoznam na te stvari (ampak sem lajek na tem področju) so vedno govorili, da zdravila ne zdravijo. Da lajšajo bolečine, zaustavijo napredovanje bolezni … Sicer pa, človek ne ve več komu bi danes sploh še verjel. Nekdo si lahko pozdravi raka brez zdravil in terapij. Nekoga tudi z zdravili ne morejo ozdravit. Okoli teh zdravil je cela zmešnjava. Meni še do danes ni nihče odpisal, ko sem ga vprašal, kako ve da je pacient zbolel za virusom Kovid-19. Da ni mogoče zbolel za čem drugim. V 21. st. je res vse mogoče.

Odgovor na objavo uporabnika
wtf, 29.11.2021 ob 09:07

Odgovor na objavo uporabnika
Aplavz z eno roko, 29.11.2021 ob 08:55

NIJZ navaja pod stranske učinke cepiva, da zbolite za covid.

Zdaj pa ne vem. Ali sem nora jaz ali pa je nekdo skregan z zdravo kmečko pametjo.

A ti še nikdar nisi preverjal kako cepiva delujejo, da si tako presenečen nad tem podatkom? Ste eni od včeraj na tem svetu al kako?

Mislim, da si ti tisti, ki ti ni jasno.

Klasična cepiva vsebujejo neaktiviran oz. oslabljen virus. Mnra cepiva NE vsebujejo virusa, temveč samo navodila za imunski odziv. Zato zaradi tega cepiva naj NE bi bilo mogoče zboleti za virusom.

Odgovor na objavo uporabnika
Ajaaa234, 29.11.2021 ob 09:40

Kje pa je to, da razred ne gre v karanteno, če je en okužen? Mi smo spet doma, že 3.-ič letos, zaradi okužbe v šoli. Tokrat sploh ne v razredu ampak na interesni dejavnosti, ki traja 50min. Pa bomo zaradi tega 10dni doma.

 

Kolikor vem so v karenteni le otroci (sošolci) in bratje in sestre nekoga v karanteni. Starši ne.

 

 

Nimas ti otrocka? Ga nisi dala cepit?

Ce pogledas njegovo cepilno knjizico, je bil nekajkrat cepljen proti istim boleznim, vakcinacija in potem revakcinacija. Razumes?

 

In ne, nisem cepljena in se zaenkrat ne bom, so mi pa ti pojmi jasni.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
kolikor vem, 29.11.2021 ob 10:14

 

Kolikor vem so v karenteni le otroci (sošolci) in bratje in sestre nekoga v karanteni. Starši ne.

 

Seveda, ampak 6-letnik ne more biti sam doma. 3-letnico pa tudi ne bom v vrtec vozila, če je brat v karanteni. Sem toliko solidarna. Zato SMO doma

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 29.11.2021 ob 09:23

V izraelu 3.doza deluje. Včeraj 300 novo okuženih. Še 2 meseca nazaj jih je bilo 3000.

 

Koliko casa drzi tretja doza?

Tega se ne vemo.

 

Ce je kot pri otroskih boleznih, da se 3x cepis in si resen za ves lajf, super.

V nasprotnem pa, ne vem, ce je pametno vsakih 6 mesecev nastavit ramo.

 

začelo se je: Začelo se je sojenje proti mafiji farmacevzski NURENBERG II.

(http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1246-u-ponedjeljak-21-11-2021-zapoceo-proces-nurnberg-ii-potpuna-blokada-glavnih-medija?fbclid=IwAR0irpqDXfYgd7_9CZkm8qgIQPlVPqGSUaMC9Vmsk6TC_-XEbSAaEcQsubc)

Odgovor na objavo uporabnika
en lolek, 29.11.2021 ob 10:05

Mislim, da si ti tisti, ki ti ni jasno.

Klasična cepiva vsebujejo neaktiviran oz. oslabljen virus. Mnra cepiva NE vsebujejo virusa, temveč samo navodila za imunski odziv. Zato zaradi tega cepiva naj NE bi bilo mogoče zboleti za virusom.

in imunski odziv je pa kakšen? ma ste pametni eni da vem res škodi no.

Odgovor na objavo uporabnika
revakcinacije, 29.11.2021 ob 10:21

 

Koliko casa drzi tretja doza?

Tega se ne vemo.

 

Ce je kot pri otroskih boleznih, da se 3x cepis in si resen za ves lajf, super.

V nasprotnem pa, ne vem, ce je pametno vsakih 6 mesecev nastavit ramo.

 

Ne, pa nisi. Zakaj pa misliš, da cepijo vojake, ki gredo v Mali proti vsem mogočim otroškim boleznim ponovno? Francozi že vedno zakaj to zahtevajo. Verjamem, da bi, če bi imeli izbruh bolezni, ponovno uvedli revakcinacijo za vse tudi pri nas. Nič ni večno, daleč od tega, samo tega se zavedajo šele sedaj, prej so res verjeli, da je zaščita do konca življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT368, 29.11.2021 ob 10:24

začelo se je: Začelo se je sojenje proti mafiji farmacevzski NURENBERG II.

(http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1246-u-ponedjeljak-21-11-2021-zapoceo-proces-nurnberg-ii-potpuna-blokada-glavnih-medija?fbclid=IwAR0irpqDXfYgd7_9CZkm8qgIQPlVPqGSUaMC9Vmsk6TC_-XEbSAaEcQsubc)

Tale Reiner je pogorel vsepovsod, celo nategnil je folk, da so mu donirali po 800 eur, zdaj pa še vedno čakajo na te skupinske tožbe.

https://www.fuldaerzeitung.de/panorama/corona-reiner-fuellmich-sammelklage-kritik-politik-massnahmen-berlin-anwalt-91083027.html

Querdenker Fuellmich verliert gegen Drosten vor Gericht – Er wollte keine Maske tragen

 

Ce se cepis je isto kot da zavarujes avto zoper toco. Riskiras ali profitiras. Kako bos pa vedel, da bo to leto padala toca.

Bolj varno je z necepljenimi. Držijo se pravil, prepovedi (velika večina), pogosto se testirajo. Za moje pojme veliko manj “nevarni” od cepljenih, kateri se požvižgajo na pravila, prepovedi (velika večeina), testirajo se tudi ne. Večina cepljenih ne razume, da je to cepivo le delno učinkovito.

Da me ne bi napadali. Cepljena sem z dvema odmerkoma, na nadaljnje ne grem.

Odgovor na objavo uporabnika
pa nisi, 29.11.2021 ob 10:26

Ne, pa nisi. Zakaj pa misliš, da cepijo vojake, ki gredo v Mali proti vsem mogočim otroškim boleznim ponovno? Francozi že vedno zakaj to zahtevajo. Verjamem, da bi, če bi imeli izbruh bolezni, ponovno uvedli revakcinacijo za vse tudi pri nas. Nič ni večno, daleč od tega, samo tega se zavedajo šele sedaj, prej so res verjeli, da je zaščita do konca življenja.

 

Ze res, da ‘otroska’ cepiva niso vecna, drzijo pa kar nekaj casa, kar za trenutna cepiva proti covidu zal se ne vemo.

Odgovor na objavo uporabnika
revakcinacije, 29.11.2021 ob 10:43

 

Ze res, da ‘otroska’ cepiva niso vecna, drzijo pa kar nekaj casa, kar za trenutna cepiva proti covidu zal se ne vemo.

To se samo predpostavlja, zagotovo pa se ne ve. Dejansko učinkovitost bi izvedeli samo v primeru epidemije. Pa upam, da nikoli ne bomo. Ker je dejstvo, da na nobeno epidemijo v resnici nismo pripravljeni.

Odgovor na objavo uporabnika
bolj varno z necepljenimi, 29.11.2021 ob 10:40

Bolj varno je z necepljenimi. Držijo se pravil, prepovedi (velika večina), pogosto se testirajo. Za moje pojme veliko manj “nevarni” od cepljenih, kateri se požvižgajo na pravila, prepovedi (velika večeina), testirajo se tudi ne. Večina cepljenih ne razume, da je to cepivo le delno učinkovito.

Da me ne bi napadali. Cepljena sem z dvema odmerkoma, na nadaljnje ne grem.

To bo ja, zato pa imamo toliko ponarejenih potrdil – od potrdil o cepljenju do potrdil o opravljenih testih. In tako “strogo” samotestiranje, da v veliko firmah in klubih samo izpolnjujejo obrazce, testov pa ne opravljajo oz. kažejo 14 dni stare teste. Pa kako zgledni so vsi, se je pokazalo tudi pri testiranju otrok doma, ki ga praktično ni bilo. Pa vse bolane otroke so pošiljali v šole. Tako da ne nabijajte, ker je večina folka prelena, malomarna in se ne drži ničesar če jih ravno ne prisiliš. Sem spadajo tudi cepljeni – tisti oportunistični, ki so se cepili samo zato, da lahko sedaj prosto hodijo naokoli. Malo je res takih, ki se resno držijo priporočil. Je pa dejstvo, da je več takih med cepljenimi, ki so se cepili zaradi zdravja. Nekaj je tudi necepljenih, ki se držijo ukrepov, smao ti so res v manjšini.

New Report

Close