Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Če cepivo deluje, zakaj novi ukrepi?

Če cepivo deluje, zakaj novi ukrepi?

Otroška cepiva delujejo, ker je populacija precepljena. A ste mal pozabil kako delujejo cepiva? Cepijo se vsi zdravi, da se zaščiti še tiste, ki se zarad zdravstvenih problemov ne smejo. Če so zaščiteni še ti, je velika verjetnost, da bolezni v populaciji ne bo in smo zaščiteni vsi.

ampak eni bi radi na novo medicino odkrival, pa so “prepametni” za ta svet 😛

Debilno še vedno bluzi in ne loči cepiv od strupenih zvarkov.

Debilno še vedno bluzi in ne loči enega patogena ali bakterije od koronavirusov, ki mutirajo ves čas.

Debilno še vedno zaradi svoje debilnosti zagovarja genocid.

 

V vsem svojem zivljenju (55) nisem tudi enkrat imel gripe. Pa to ni laž.

Odgovor na objavo uporabnika
wtf, 29.11.2021 ob 08:40

Kolk cepivo deluje se pr nas vidi v DSOjih. Če tega ne vidte, pol vam ni pomoči. Zakaj spet ukrepi? Ker je bolje preventiva kot kurativa. Ampak vam to nikol ne bo jasno. Niste sposobni razumet osnovnih stvari.

Torej po tej logiki bomo z temi ukrepi preventivno živeli v nedogled?? ker cepivo ne bo odstranilo virusa, če mislite da bo 100% precepljenost to naredila. Bi več naredili če bi vsak preventivno vozil po predpisih in preventivno imel le enega spolnega partnerja na daljše obdobje ne pa to sranje ki se v svetu dogaja na teh področjih.

Hej, mogoče pa je tole cepivo bolj učinkovito:

https://www.ndr.de/nachrichten/schleswig-holstein/Nicht-zugelassener-Impfstoff-Behoerden-stoppen-Impfaktion-in-Luebeck,impfaktion178.html

Na nemškem letališču je cepil en dohtar, ki je baje sam razvil cepivo. Jasno, da nelegalno in v bistvu še ne vedo koliko ljudi je cepil in s čim točno.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 29.11.2021 ob 11:14

Torej po tej logiki bomo z temi ukrepi preventivno živeli v nedogled?? ker cepivo ne bo odstranilo virusa, če mislite da bo 100% precepljenost to naredila. Bi več naredili če bi vsak preventivno vozil po predpisih in preventivno imel le enega spolnega partnerja na daljše obdobje ne pa to sranje ki se v svetu dogaja na teh področjih.

Stara, pa jasno, da boš spet seks vpletla v to. Pa dobi si že enega, da ne boš stalno vlačila seks v vse. Ker pri tem virusu ti seks ne pomaga. Mogoče malenkost abstinenca, samo kaj, ko se večina ne more čisto izolirati od sveta.

Odgovor na objavo uporabnika
jajaja, 29.11.2021 ob 10:59

Odgovor na objavo uporabnika
bolj varno z necepljenimi, 29.11.2021 ob 10:40

Bolj varno je z necepljenimi. Držijo se pravil, prepovedi (velika večina), pogosto se testirajo. Za moje pojme veliko manj “nevarni” od cepljenih, kateri se požvižgajo na pravila, prepovedi (velika večeina), testirajo se tudi ne. Večina cepljenih ne razume, da je to cepivo le delno učinkovito.

Da me ne bi napadali. Cepljena sem z dvema odmerkoma, na nadaljnje ne grem.

To bo ja, zato pa imamo toliko ponarejenih potrdil – od potrdil o cepljenju do potrdil o opravljenih testih. In tako “strogo” samotestiranje, da v veliko firmah in klubih samo izpolnjujejo obrazce, testov pa ne opravljajo oz. kažejo 14 dni stare teste. Pa kako zgledni so vsi, se je pokazalo tudi pri testiranju otrok doma, ki ga praktično ni bilo. Pa vse bolane otroke so pošiljali v šole. Tako da ne nabijajte, ker je večina folka prelena, malomarna in se ne drži ničesar če jih ravno ne prisiliš. Sem spadajo tudi cepljeni – tisti oportunistični, ki so se cepili samo zato, da lahko sedaj prosto hodijo naokoli. Malo je res takih, ki se resno držijo priporočil. Je pa dejstvo, da je več takih med cepljenimi, ki so se cepili zaradi zdravja. Nekaj je tudi necepljenih, ki se držijo ukrepov, smao ti so res v manjšini.

 

Sem necepljena in se striktno držim pravil. Ne vem, zakaj se jih ne bi? Saj je to vendar dobro zame (če bi mi bilo  že za druge vseeno). Večina znancev je necepljenih, vsi se pazimo ( da ne bi zboleli!!) , testiramo. Za enkrat smo še vsi zdravi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
frustracije, 29.11.2021 ob 11:23

Stara, pa jasno, da boš spet seks vpletla v to. Pa dobi si že enega, da ne boš stalno vlačila seks v vse. Ker pri tem virusu ti seks ne pomaga. Mogoče malenkost abstinenca, samo kaj, ko se večina ne more čisto izolirati od sveta.

A varno vožnjo pa spregledaš?? Ja, dala sem dva primera kjer je veliko NEODGOVORNEGA človeškega obnašanja! Tu spreminjajte svet, ne pa paniko zaganjat na koroni! Ni to edina skrb za zdravje dvoličneži.

In dokler se neodgovorno obnašaš na drugih področjih, vas resno ne jemljem niti pri tej paniki s korono. Jaz sem zdrava, še vedno, ob vseh teh različnih sevih.. ti pa kokrat že našutiran z injekcijo in še vedno paničariš?

Ja matr sej si varen!

pa kolk morš bit res butast, da po vsem prebranem samo v tej temi, napišeš nekaj tako neumnega kot je 100% zaščita, ali odstranitev virusa?

pa mene res zanima kaj ste to zaeni modeli tuki, s tako bebavimi komentarji? A imate 3 razrede OŠ narejene al dejansko niste sposobni miselnega razumevanja, al ste pa res samo troli, ki nimate pod milim nebom v lajfu kaj počet?

brezposelni, kauč dohtarji, cele dneve zaprti v sobice, po možnosti kje na psihijatriji?

kdo bi vedel res 🙂

zadnji komentar za zartroze seveda

Odgovor na objavo uporabnika
bom še jaz dodala, 29.11.2021 ob 11:28

 

Sem necepljena in se striktno držim pravil. Ne vem, zakaj se jih ne bi? Saj je to vendar dobro zame (če bi mi bilo  že za druge vseeno). Večina znancev je necepljenih, vsi se pazimo ( da ne bi zboleli!!) , testiramo. Za enkrat smo še vsi zdravi.

 

Jaz pa sem cepljena, pa se tudi držim vseh priporočil. Kot tudi vsi v moji družini. V službi nas je velika večina cepljenih, samo ene par jih ni. Od teh se samo en res drži strogo, ostali se ne. Pa še nekaj takih je med cepljenimi (v glavnem so to tudi prebolevniki). Samo jih je malenkost streznilo sedaj, ko imamo dva prebolevnika ponovno okužena. Na splošno pa imam občutek, da se večina drži bolj tako tako…

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 29.11.2021 ob 11:29

A varno vožnjo pa spregledaš?? Ja, dala sem dva primera kjer je veliko NEODGOVORNEGA človeškega obnašanja! Tu spreminjajte svet, ne pa paniko zaganjat na koroni! Ni to edina skrb za zdravje dvoličneži.

In dokler se neodgovorno obnašaš na drugih področjih, vas resno ne jemljem niti pri tej paniki s korono. Jaz sem zdrava, še vedno, ob vseh teh različnih sevih.. ti pa kokrat že našutiran z injekcijo in še vedno paničariš?

Ja matr sej si varen!

Vedno boš našla nek izgovor, a ne? Sori, si kot cepetav otrok, ki trmari in rine z glavo skozi zid. Namesto da bi reševala po en problem in potem naprej, bi ti rada absolutnost? Kje že živiš, da si tako naivno bitje? A je to samo beden izgovor zakaj nekaj ni, ne bi, ne deluje, se ne da…? Taki ne rešujete problemov, taki ji samo povečujete.

Odgovor na objavo uporabnika
itak ja, 29.11.2021 ob 11:37

Vedno boš našla nek izgovor, a ne? Sori, si kot cepetav otrok, ki trmari in rine z glavo skozi zid. Namesto da bi reševala po en problem in potem naprej, bi ti rada absolutnost? Kje že živiš, da si tako naivno bitje? A je to samo beden izgovor zakaj nekaj ni, ne bi, ne deluje, se ne da…? Taki ne rešujete problemov, taki ji samo povečujete.

Pa si res en cepetav otrok. S takim se res ne da pogovarjat.

Odgovor na objavo uporabnika
wtf, 29.11.2021 ob 11:32

pa kolk morš bit res butast, da po vsem prebranem samo v tej temi, napišeš nekaj tako neumnega kot je 100% zaščita, ali odstranitev virusa?

pa mene res zanima kaj ste to zaeni modeli tuki, s tako bebavimi komentarji? A imate 3 razrede OŠ narejene al dejansko niste sposobni miselnega razumevanja, al ste pa res samo troli, ki nimate pod milim nebom v lajfu kaj počet?

brezposelni, kauč dohtarji, cele dneve zaprti v sobice, po možnosti kje na psihijatriji?

kdo bi vedel res 🙂

cepljeni verjamete v cepiva kot verniki v boga. zato je zapisano kar na mestu 😁

Pri nas je cepljena prenesla okužbo od zbolelega moža, dve cepljeni sta še padli, dve necepljeni pa ne. Toliko o zaščiti cepiva.

Aja, prenesla jo je pa zato, ker ji je “brihtna” zdravnica rekla, da ker je cepljena ne rabi it v karanteno niti se ne rabi testirati. No in potem smo necepljene več delale, ker so se cepljene izležavale doma zaradi bolezni proti kateri so bile cepljene. Narobe svet ane! 😁🙃

Jaz se samo cudim enim in drugim. Eni vse verjamejo kar uradni mediji, znanstveniki, stroka porocajo, drugi verjamejo raznim rejnerjem in podobnim. A ne vidite, da tud oni nakladajo. Po moji oceni so prav tako placani za nakladancijo od istega vira kot uradni mediji. Opazujte okolico, svojo druzino, prijatelje, znance pa se bo hitro pokazalo, da so vsi mediji polni dreka. Pri nas (ozja, sirsa druzina in prijatelji, znanci) smo hb dali to kotono cez, no razen mene, zboleli so tako cepljeni kot necepljeni, eni bolj drugi manj. Dejstvo ena- zboli lahko vsak.

Dejstvo dva- cepivo ni dovolj dobro, razen ce spadate v kategorijo sem hitro zadovoljen. Jaz nisem.

Odgovor na objavo uporabnika
agr4, 29.11.2021 ob 08:39

Brezvezna provokativna tema spet. Vemo, da precepljenosti nimamo, vemo tudi, da cepivo ne ščiti 100%. Kako butast moraš biti, da postaviš vprašanje v naslovu?

agr4  – RES!

Take teme so tako brezvezne, da razen kakšne pripombe, niti komentirati nima smisla.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 29.11.2021 ob 11:49

Aja, prenesla jo je pa zato, ker ji je “brihtna” zdravnica rekla, da ker je cepljena ne rabi it v karanteno niti se ne rabi testirati. No in potem smo necepljene več delale, ker so se cepljene izležavale doma zaradi bolezni proti kateri so bile cepljene. Narobe svet ane! 😁🙃

Ne pišem brezveze že eno leto, da se cepijo samo debili. To so primeri absurdnosti teh debilov. Debili so se kao cepili, ker so odgovorni, ker hočejo končati covid in ker hočejo biti zdravi in svobodni.

V resnici pa dokazujejo, da so neodgovorni, da so oni tisti, ki zbolevajo in so oni tisti, ki širijo bolezni in so oni tisti zaradi katerih nikoli ne bomo svobodni.

Covid je epidemija debilnosti.

 

Ljudje ne znajo pristopati k problemom postopoma. Očitno je bilo to kritično stanje še kako potrebno, ljudje so popolnoma razpuščeni in nevedni o življenju. Kot je nekdo napisal, cepijo se zdravi ljudje v celoti in takrat se zmanjša možnost širjenja virusa, kar je nekaj vmes je samo agonija. Poskusni zajci so bili pa tisti, ki so se cepili lani ali spomladi, tako da.. Resnično ljudem manjka osnovno znanje iz osnovne šole. Samo utrujat znate z neumnimi ponavljajočimi vprašanji, ki jih slišite od drugih in potem mislite da razmišljate “s svojo glavo” (kar je že postal sinonim za bedake).

Če ste necepljeni bili v stiku z okuženim, ste bili takoj v karanteni. In nekateri to tudi veselo izkoriščajo. Tako da  velja prej obratno – namesto necepljenih, ki so kar naprej v karanteni, delajo cepljeni. Pa, mimogrede, tudi cepljene pošiljajo na testiranje, če se že sami ne. Malo nakladaš.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 29.11.2021 ob 11:49

Jaz se samo cudim enim in drugim. Eni vse verjamejo kar uradni mediji, znanstveniki, stroka porocajo, drugi verjamejo raznim rejnerjem in podobnim. A ne vidite, da tud oni nakladajo. Po moji oceni so prav tako placani za nakladancijo od istega vira kot uradni mediji. Opazujte okolico, svojo druzino, prijatelje, znance pa se bo hitro pokazalo, da so vsi mediji polni dreka. Pri nas (ozja, sirsa druzina in prijatelji, znanci) smo hb dali to kotono cez, no razen mene, zboleli so tako cepljeni kot necepljeni, eni bolj drugi manj. Dejstvo ena- zboli lahko vsak.

Dejstvo dva- cepivo ni dovolj dobro, razen ce spadate v kategorijo sem hitro zadovoljen. Jaz nisem.

Ti nisi z ničemer zadovoljna. Si pa izredno presrana in bi rada vse zaprla. Pa ti še lastnih otrok ne rata, zato pa tako navijaš za zapiranje šol. Sin ti je že zbežal, še malo, pa ti bo hčera tudi. Malo se umiri. Nočeš se cepiti, prav, pa se ne. Pa ostani doma in daj mir. Ostale pa pusti na miru. Tudi svojim otrokom pusti dihati.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 29.11.2021 ob 09:23

V izraelu 3.doza deluje. Včeraj 300 novo okuženih. Še 2 meseca nazaj jih je bilo 3000.

podpis

Cepiva že delujejo!

Odgovor na objavo uporabnika
itkop, 29.11.2021 ob 12:24

Ti nisi z ničemer zadovoljna. Si pa izredno presrana in bi rada vse zaprla. Pa ti še lastnih otrok ne rata, zato pa tako navijaš za zapiranje šol. Sin ti je že zbežal, še malo, pa ti bo hčera tudi. Malo se umiri. Nočeš se cepiti, prav, pa se ne. Pa ostani doma in daj mir. Ostale pa pusti na miru. Tudi svojim otrokom pusti dihati.

A bejz, bejz…nihce ni nikamor pobegnil, kaj mislis da mladi zivijo pod smreko in od lufta.? Imata svoje stanovanje, pravzaprav moje, dost je star, se ne rabi mame za kiklo drzat. Ima svojo vezo in zensko, sta pridna studenta in samo to me zanima ,da studirata in sta zdrava ter ok. Se ne vmesavam. Hci bo pa tudi dobila stanovanje, ko bo dovolj stara za samostojno zivljenje. Kaj mislus, da bosta celo zivljenje v moji hisi na moji kuhinji.? Kar se pa korone in cepiv tice, se pa nic ne zanasajte na to, da koga na vladi ali na splosno briga ce ste vi zdravi ali ne. Cepivo se forsira ker nekdo mastno sluzi in ne zato ker koga boli k…zate, zame itd. Ste naivni kot dojencki.

samo, mary, ti si še vedno presrana in ne upaš nič in nikamor…

New Report

Close