Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Če je že o moškem, pa še o ženskem spolnem organu:

Če je že o moškem, pa še o ženskem spolnem organu:

Kdor z malim ni zadovoljen, mu velik ne zraste!

Pa bi te! Na ritko! Pol bi se pa doma zgovarjala da si se opraskala ob drevo ko si šla lulat!

Bomo vidli ko se zbudijo..

Jaz tud teb enga tacga cmokastega, z jezičkom!!!

Ja vsake veselje kratko traje…skoz pa tud ne more bit velik…

Če bi bla ti zraven – gola, bi bil skoz :-))

malo me je zmedlo.
Zdi se mi, da sem ena od tistih, ki nima najlepše. Nasprotno, zaradi tega mi je malce nerodno. Zaradi tega se delam tudi probleme, že od mladih let. Ne morem si izbiti iz glave, da je vseeno, kakšna je. Torej je res, ni vseeno kakšna je.
Vaše mnenje, morda bom naprej bolj pogumna, in si ta kompleks zbrisala iz glave.

malo me je zmedlo.
Zdi se mi, da sem ena od tistih, ki nima najlepše. Nasprotno, zaradi tega mi je malce nerodno. Zaradi tega se delam tudi probleme, že od mladih let. Ne morem si izbiti iz glave, da je vseeno, kakšna je. Torej je res, ni vseeno kakšna je.
Vaše mnenje, morda bom naprej bolj pogumna, in si ta kompleks zbrisala iz glave.

Ponovno, zaradi napačne prilepljene replike – prej

Ej, urania…..čaki tole me je zdaj presenetlo – kompleksi??
Pa to ne spada v ta polna življenja zrela leta…a ni tako!?

Energija je tista, ki nas dela lepe……energija!!…..ko jih omreži ta, jim je vseeno KAKŠNO IMA….-;)))

Potem moraš najprej pogledat kakšna je lepa in malo manj lepa. Saj veš da je lepa vsaka, sploh če je zaželjena :-)))
Pa naj bo obrita ali neobrita, naj se vidi ščegetavček ven ali ne, ali pa če je en del sramnih ustnic večja od druge… Zato je tvoje razmišljanje popolnoma odveč! Ja, lepo imaš!

Moje mnenje imaš zgoraj!

O, a govoriš o najinem nočnem srečanju? Moram priznati, da je bilo zelo prijetno. :))

Seveda draga moja!
Že vstančkala?

Oh, že zdavnaj. Mi ne daš spati!! Lepo si me presenetil ponoči. 🙂

Ja?? Poveš morda?

Saj si bil zraven! Me nisi čutil?

Rad bi slišal še tvoj šepet

Oh srči, šepetanja je bilo že veliko. Čakam, da me pripraviš do kričanja! Čeprav, včeraj si bil blizu. Milimeter po milimeter si me spoznaval, ampak ne vem česa si se ustrašil, da nisva šla do konca.

Nič se nisem ustrašil, ljubči. Saj veš da sanjam le o tem, da občutim tvoje telo, tvoj vonj, tvoje roke na meni..

Srči, potem bo pa nekaj potrebno narediti na tem. Včeraj si se mi tako lepo prikradel za hrbet, me objel in zakopal svoj obraz v moje lase, z rokami si gnetel moje prsi in stegna, mi dvignil krilo in medtem ko sem se že vsa tresla od želje po tebi, si počasi prodrl vame. Počasi, počasi si vstopal vame in kmalu sva se zibala v skupnem ritmu, ki je postajal vedno bolj divji. Medtem sva bila z ustnicami prisesana drug na drugega, najina jezika sta se prepletala, poljubi so bili tako strastni da sem od vzburjenja trzala. Obrnila sem se, da bi tvojega korenjaka okusila še drugače, iz tebe izpila zadnjo kapljico. In takrat si se ustrašil in rekel:” Joj ljubči, res ne smeva.”
????

Oh kako lepo pišeš! Že ob branju mi je zastajal dih, zdaj pa bi vse to res počel; tako rad bi vstopil vate, čutil tvojo nežno, vlažno in toplo notranjost, tako da bi oba pristala na oblaku naslade! In to brez strahu, brez slabe vesti, saj je nama vse podarjeno in dovoljeno

Se nocoj spet srečava?

Seveda draga moja, sam o tem sanjam!

Če sanjaš čez dan in veš da sanjam tudi jaz. Se dobiva kar zdaj?

Najboljš! Kje se dobiva?

New Report

Close