Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Če je že o moškem, pa še o ženskem spolnem organu:

Če je že o moškem, pa še o ženskem spolnem organu:

Predlagaj ti. Veš da pridem takoj! Želja po tebi je prevelika, da bi me lahko karkoli odvrnilo od tega.

Prešernov spomenik? Razpoznavni znak: ti rdeč šal, jaz rdečo vrtnico!:-))))

Da ne bo potem tam stala cela vojska žensk z rdečim šalom?! Mogoče kakšen bolj diskreten plac? Kdaj pa?

In da še tvoj ljubimec morda :-)))

Kaj da še moj ljubimec? Kdo je rekel da sploh še obstaja? Upala sem, da ti postaneš moj ljubimec.

Jaz bom, sam tvojega sedanjega se moraš losat :-)))

Lupči, tisti ljubimec je bil plod moje domišljije. Namenjen je bil zgolj provokaciji žensk v tistem postu. Upam pa, da bodo najine besede kmalu meso postale in ne boš več samo del moje domišljije.

Kokrat si že šel dons “na wc”?

:)))))))

Huh, nisem vedel, da tu še kakšna da…? 😉

Bi dala, pa se KIR upira. Ne vem česa se boji. Zmaje in čarovnice sva že v enem drugem postu predelala in je tudi že ugotovil kakšna sem. Tako da….???

A tako ljubica?!? Nisi nateg***a samo žensk, še mene si zraven!
Bo, kmalu bo vse postalo resničnost

Ta trenutek grem tretjič :-)))))))9

Bi res dala ljubči?

Ah srce, če pa tega do zdaj še nisi ugotovil, potem pa res škoda. 🙁
Pa sem mislila, da sva na isti valovni dolžini.

Upam da sva… Oba za sex:-)))

Včasih je pa treba ljudi malo zbuditi s kakšno provokativno, a ne? Itak sem pa vedela, da bom tebe s tem zvabila na tisti post.:) Zdaj bi te rada zvabila nekam drugam, ampak očitno bo desnica še nekaj časa tvoja prijateljica. Se kar ne daš in ne daš.:))) Lepo, to mi je všeč. Bo vsaj potem bolj sekalo, ker bova že vsa nakurjena.

:-))))

Ti bom kar tukaj naprej odgovarjala. Ja, po moje sva oba za sex. Samo kdaj in če, bo pa do tega prišlo, je pa drugo vprašanje.

Sem opazil ja… In med vrsticami te še sprašuje, če bi “res” dala… Ali ima prazna jajca ali pa se je začel preveč ukvarjati s politiko 🙂

Mislim KIR, da je napočil čas, da ali se umakneš iz politike ali pa tudi zares kaj narediš! Ti govorim kot bodoči predsedniški kandidat 😉 Mogoče si imel pa prav, ko si me predlagal za predsednika… jaz vedno speljem stvari do konca 🙂 hehe

G. minister, še KIR-a sem uspešno nat***a v enem postu, tako da se ne zanašaj na to, da je vse kar prebereš tudi res. Če bi oz. bom res dala, bo videl in čutil samo KIR.
Sicer je pa že sam napisal, da se v tem trenutku bolj zanima za denar kot za sex, tako da je nekako razumljivo, da si ne upa. Ampak za finance bo pa dobro poskrbljeno. Upam, da vsaj za to!

Hehe, a je tu tudi v resnici kaj res? 😉

Za ostale ne vem in me niti ne zanima, važno, da je zabavno. Za sebe lahko rečem, da marsikaj je res, nekaj tudi ni, veliko ostane skritega, važno pa mi je, da lahko o sexu svobodno razpravljamo, brez navala histeričnih in zakompleksanih (na žalost!) babnic.

ha, ha ha, sem prletu:

Seveda bo Majči, čim prej mora :-)))

Saj sem vedel kdo mora bit premier! haha

Ne vem. g.minister se nekaj vpleta, čim se politika vmeša, je že sranje.
kaj ti misliš? Je kaj od tega res ali ne?

New Report

Close