Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Če je že o moškem, pa še o ženskem spolnem organu:

Če je že o moškem, pa še o ženskem spolnem organu:

Velikokrat se med moškimi sliši: saj so vse enake, luknja je luknja, naj bo lepa ali grda….. bla bla bla….

Ste imeli kdaj srečo probat tako, ki vam ne gre iz glave in da se vam dviguje le ob misli nanjo??
Jaz sem! Tako lepo oblikovano, otroško skoraj, nežno ……., pa še da ji tako hitro pride??? Srečnež jaz, pa če še kdaj dobim ali ne. Sam kaj ko so skomine in želje kar naprej…Še bi ja, kar naprej

Napisal si:

Ste imeli kdaj srečo probat tako, ki vam ne gre iz glave in da se vam dviguje le ob misli nanjo??

Dragi priznaj, da to ni bilo le zaradi njene luknjice, kajti luknja je luknja kot si omenil, da nekoga ne moreš pozabiti, da ti je bilo z nekom tako lepo, da te to še vedno preganja,da ti ne gre iz glave… pa je po mojem zaradi celote, vsega… in neka luknjica pri tem ne igra prav velike vloge…je le en mozaik, del tega;))…šteje vse skupaj in zaradi tega, ker je bilo vse skupaj nepozabno, ni čudno, da to ostane v tebi za vedno…mmmmmmmm.

Ne, v glavnem zaradi tega! To je resnica in čista resnica!
Na FKK hodim že od malega, a take nisem še videl, prisežem!!!! Priznam da tudi ostalo igra svojo vlogo, lulika pa najbolj! Ne verjamem da obstaja še kakšna, ki ima tako!

čist en mal pazi na besednjak – “otroško skoraj”…lahk se najde kdo, ki razmišlja zelo ozko…in jaz bi te pogrešala…

lulic se sicer ne spominjam, hehe, lulčki ja, ti pa so vredni spominov…to pa samo zato, ker so jih ponosni lastniki znali zelo dobr uporabljat…res je, žakelj brez vsebine ne stoji…

hehe, da me ne obtožijo pedofilije???
Brez strahu, lastnica je ravno pravih let, pa kljub temu ima tako….

Jasno, lulice tebe ne zanimajo, kot mene lulčki ne, no razen mojega

To je spet vprašanje za moške…kot predhodnje….ne vem ne gledam tujih lukenj

Lahko o vtisih o tiču poveš..

Kar vem za tiče je bolj, če ga maš v roki kot na srehi

:))))))))

Nisem o ptičih, pač pa o tičih…

Moji splošni vtisi so pozitivni z negativnini vmestki, ki niso pustili sledi

Podrobnosti itak ne bomo zvedeli nikoli…

O dragi besede so samo tolažba

:))) Vsaj nekaj!

Sem misla, da bodo bolj zgovorni…..dedci…..-;)))

p.s. Ja, narobe sem misla, a ne….hehe

JAZ MAM TAKO!

Kaj pa, če je razlog za njihovo nezgovornost silno preprost – da pa le niso toliko luknjic preskusili, kot se hvalijo!
Se mi zdi, da je to to.

Bejžva zdaj, pazi, se bo ploha usula na naju….
No, predvsem name, pa nate tud, ker si moja frendica in ker z mano držiš….

Ma, ja saj predvsem TO je TO….-;))))

Itak je blo že od nekdaj….bolj mal ugrizov od tistih, ki so velik lajali…-;)))

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Lunči, jaz bi te, res!!!

Mogoče pa imata res prav! hahaha, niti plohe ni blo….

Sam jaz nisem lajal….. khm

Cmoka, hihi….

Aja, a pol grizeš?
Čaki zaj, grem točno celo telo pregledat, če se mi kje pozna…

Not yet….

Itak, če boljšega ni je tudi to dobro…kok eni malo rabijo, da so srečni, ane?

New Report

Close