Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu cel čas te

cel čas te

Sori…..ne bom več….obljubim

Vau……. šeeee…..

Je že vlažna?Kako bi se je lotil z jezikom in spretnimi prsti ter kasneja ko je že mokra pa bi nastopil korenjak:-)

Na mailu pa ni blema.In kam odhajaš jutri dopoldan?Po nakupih?

Ne…. čak….dobiš na meil…..

Zlata si…veš.

Še dober da imam tvojo cifro….tko da…..da ne bo panike…če te pokličem….

…Začutila si njegovo gosto in toplo tekočino,ki je brizgnola v tvoje žrelo.Izvlekla si ga iz ust in z užitkom gledala,kako mu zadnje kaplje sperme tečejo iz tiča.jaz me je še vedno lizal.Z vso silo sem ti potegnil ***** narazen,da sem imel še boljši dostop do rožnatega mesa.Nato sem tti nežno porinil sredinec v razširjeno luknjo,poznavalsko povrtal in ti ga nato potisnil v usta,tako da si morala lizati svoj lasten sok.Uživala si bolj in bolj….hotela si ustaviti čas in se predati..
Pokleknila si pred nama in prijela oba tiča. Nekaj sekund si ju nežno držala v roki in uživala v pogledu na močni, čvrsti batini, ki sta se šopirili pred tvojimiočmi. Hotela si oba zadovoljiti naenkrat oralno , z obema rokama si objela mojega korenjaka. Poljubljala si del, ki je izpostavljen in globoko, močno dihala vanj, tvoje roke so ujele toplo dihanje, tako da se je moj tič počutil supervroče. Preplavila te je izdajalska toplota in razburjenje ti je naježilo kožo. Iz zadnjega dela grla si nato spustila vibrajoč zvok, z drugo roko pa masirala in drkala drugega tičaiča. Nato si isto storila z njegovim in drkala mojega.

Izmenično si ju sesala in drkala… sedaj enega, sedaj drugega. Počutila sva se kot v nebesih…annekrat si prenehala…hotela si, da te sedaj midva zadovoljiva…. Razkrečila si nogi in nastavila svojo gladko obrito muco. Raztegnil sem ti sramne ustnice in to začel napadati z jezikom, prijatelj pa se je lotil tvojih prsi in začel cuzati nabrekle bradavičke. Od užitka te je kar treslo, pri tem pa si kot pokvarjena plošča govorila: “O moj bog, o moj bog, o moj bog…” Ko si bila več kot dovolj vzburjena, sem se z junakom, trdim kot kamen, zarinil v tvojo toplo muckino luknjo, ki je bila vsa mokra in gladka, tako da je kar zdrsel vanjo. …

Bil sem globoko v tebi, istočasno pa sem ti lizal ušesa. Kar cel bi se zarinil vate, če bi se lahko. Prijatelj ti je medtem tiča spet potisnil v usta. Polizala si ga po korenu, z usti objela glavico in se pomikala gor in dol. Ko si se z usti pomikala proti glavici njegovega junaka, si obračala glavo enkrat na eno in potem še na drugo stran in naredila z jezikom in ustnicami zavit vzorec na njegovi koži. Ko si prišla do dela, ki je tik pod glavico, ga nisi pozabila polizati in poljubljati nekaj sekund, preden si nadaljevala do vrha. Potem si ponovila, ko si se spet spuščala navzdol. Všeč mu je bilo, da se ni premikala le gor in dol, ampak jo je bilo še naokoli vse polno…..
zraven pa si premišljevala, kako boš vase sprejela oba trda kurca…..

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

No lepo.Ti kar pokliči.

Hm….ob treh? Lahko?

Žal ne bom doma takrat.Kaj pa jutri dopoldan,ko boš odhajala domov iz…saj veš?

Lahko…povej okvirno v katerem času….jutri….

Od desetih do enajstih.Lahko?Se že veselim tvojega žametnega glasu.

NORO!!!!

Sem se zamislil…srce mi kar močno razbija….

OK….upam da takrat še ne bom doma…če pa bom….dobiš pa vsaj kak sms…OK?

Velja ljubezen.

hm…. a zaradi nadaljevanja?

Tudi,ampak zgodba tako rajca,da sem že kar…ti tudi kaj vlažna?

;))) aha…

bi morala sedajle biti moja sodelavka in bi šla v arhivske prostore za pol urice:-)

Mmmmm…..sam…..sem alergična na prah…

Je vse čisto tam,veš.Pa čisto sama bi bila…mmm.

aha…..

Kot v naravi…na Š.Gori globoko v gozdu:-))

New Report

Close