Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu cel čas te

cel čas te

božam.… brez da se ustavim. Slečem še svoje hlače, pri čemer mi pomagaš … ko nama uspe, spet z nogo poiščeš mojo moškost in se s stopalom sprehodiš po njemu … začnem se premikati navzgor in ves čas se moje ustnice dotikajo tvoje nežne kože … z boki sem med tvojimii nogami … primem te za roke in nežno poljubjam … dotaknem se tvojega mednožja s svojim … vmes so le moje in tvoje hlačke … ko začutiš moj dotik zastokaš … poljub postane bolj strasten in z boki se dvigneš proti meni. Iščeš možnost, da bi se kar se da močno drgnila ob mojo moškost. a tega ti ne dovolim … izmikam se … dokler me z nogama ne objameš in me tako pritisneš ob sebe. oba sva to želela … ritmično se zibava … vse hitreje in hitreje … ti si samo morala držati ritem in nato počakati da se umirim … rahlo sem zmeden … sledi spet poljub … hmm … in oba sva imela hlačke na sebi … ležeš na mojo desni bok … leva roka te boža po laseh, medtem ko z desno spet raziskujem … pogovarjava se in igrava … igraš se s mojimi dlakami … smehljam se in te opazujem … Živiva za ta poseben trenutek … a vendar si želiva več … vse več pozornosti spet posvečam tvojim stegnom, ki kar nekako sama od sebe spet lezejo narazen. Komaj občutno se dotikam tvojih hlačk … tu pa tam popravim rob … in spet te vodim v trans … obenem ti ne dovolim, da se me dotakneš pod robom hlačk … vem da si želiš … a če bi ti dovolil … se ne bi mogel več zadržati in enostavno bi moral iti do konca … in hočemi še zavlačevati …

Moji dotiki so vse bolj nesramni, komaj malo se dotikam tvoje mokrote … te dražim … sežem pod rob hlačk in se dotikam dlačic, ki so oblikovane v črtico nad muco … vse skupaj naju spravlja na rob zmogljivosti … počasi te vse konkretneje božam ob dlačicah in le pomotoma zaidem nižje na velike sramne ustnice … dotiki so tako nežni, da me prosiš, da se te konkretneje dotaknem … prosiš me … jaz pa le odvrnem da je še čas … potem grem spet z roko na stegna in jih božam … sprva nežno … potem pa spet vse močneje po notranji strani … vse bližje mednožju … ustavim se tik pred robom … z močjo te primem za stegno … ga gnetem … nihaš z boki in vsake toliko časa zariješ nohte v moj hrbet … čutiš toploto moje roke na muci in se z nihanjem bokov želiš približati bolj in bolj … sežeš v moje hlačke in ga potegneš ven … ne zdrživa več … hočeš me čutiti v sebi … hočeš mi pripadati … odmaknem hlačke in začutim vso tvojo mokroto … slečem jih … trenutek kasneje me že čutiš … globoko … polno … temni se ti pred očmi … lepo mi je … lepo nama je…

jutro

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Dobro,vroče jutro.Pulz mi je že narasel:-)

Samo pulz :)))) ?

Ko zagledam tebe pa še kaj pod popkom.

…..sem vedla!!! :))

Če sva si pa tako všeč,virtualno.Kar na daljavo se privlačiva:-)

A ne….. magnetne sile naju vlečejo skupaj…..

Seveda neka energija je tu med nama.

to bo…..:) kakšna energija bi bila šele v živo :))

…..lahk kar elektriko začneva proizvajat… :)))))

V živo bi bil kar tornado.No prav prijetno bi bilo s teboj…na klepetu.

Ja…verjamem da bi tudi meni bilo lepo s teboj na ……. klepetu…. :))

Seveda luškano bi bilo,po klepetu pa…?:-)

?????
ups…..

…Pa greva vsak na svoje,kajne:-))Kaj pa pomeni tisti:ups?.-))

Ah….nič..ušlo mi je…..

Si že bil na malici….meni tle najedajo da gremo….

Po klepetu pa..saj vem:-)Ja malico bom imel sedajle.po malici se tipkava srči.Velja?

Velja….. dober tek!

Ku…ku,Lejčka si že nazaj?

evo….

Končno srček sva skupaj:-)

Ja… si imel kar dooolgo malico…… si pa prvoščiš…:))))

Ne sem že delal vmes in tudi tebe čakal.

Aha….priden….je kaj sitnih strank danes?

Srči ne tu o tem,pliz.

…toda naenkrat se vznemiriš……..začutiš, da je še nekdo v sobi….in res je bil še nekdo v spalniciin naju verjetno ves čas opazoval…..hotela si se zakriti..toda prijel sem te za roke in se ti nasmehnil…. počasi si dvignila pogled k njemu in zagledala, kako si ga drka v roki.Ta prizor je bil dokaj nenavaden in ko si ga opazovala, te je začelo kuhati med nogami.Nagonsko si se obrnila proti njemu in ga prijela za kurca ,ki je bil nenavadno trd.Verjetno je že komaj čakal,da ga primeš v roke.Sklonila si se in mu ga začela sesati,istočasno pa si opazavala tudi mene.Že v nekaj sekundah je začel sopihati in se tresti.Potem je njegova vroča in gosta sperma špricnila iz kurca in te po ***** in stegnih v več brizgih.Ko si je jajca dodobra izpraznil,se je zazrl vame.Še vedno si obdelovala njegovoga kurca. Ko sem vajui opazoval,je tudi meni ponovno otrdel kot kamen.Nato se je nama približal in se začel počasi slačiti. vsi trije smo se goli vlegli na tla,.
Še nikoli se nisi ljubila z dvema moškima hkrati in že ob sami misli,da imaš sedaj dva ob sebi,je bila tvoja ***** čisto mokra.Jaz sem se takoj zaril v razprto mednožje in te začel lizati,medtem ko se je ON približal tvojim ustom.Nekajkrat si se tiča narahlo dotaknila z jezikom,potem pa kar celega strpala v usta.Pogoltnila si ga do korena in počasi polzela do glavice.Sesala si ga in ga narahlo drkala……..še vedno nisi mogla dojeti,, da to res počneš….in to z dvema……

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

New Report

Close