Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu cel čas te

cel čas te

kurca…
Z eno roko si mu ga sedaj drkala in lizala glavico, z drugo si se igrala z jajci. Ko je bil več kot dovolj moker, ti ga je od spodaj zarinil v ritno luknjo, tako da se je ulegel pod tebe. Vate je prodrl počasi, do konca. Zastokala si od sladke boleče opojnosti in toplote, ki te je napolnila. Zdaj sva bila v tebi oba. Čutila sva v tebi svoja nabrekla tiča, čeprav nista bila v isti luknji. Izraz na obrazu je jasno pričal o ekstazi, v katero si se potopila…postajalo ti je vseeno……sploh nisi mogla več trezno premišljevati…hotela si samo, da se tole nikoli ne konča…hotela si umreti nasajena na oba trda kurca….

Prebadala sva te čedalje hitreje in močneje. Jaz v mehko muco, prijatelj pa v ozko ritno luknjico, tako da si bila vsa napolnjena z debelima trdima tičema, ki sta lepo drsela ven in noter. On je potiskal malo težje kot jaz, a čez nekaj časa, ko si je tiča podmazal z muckinimi sokovi, mu je lepo zdrsel v tvojo ritko Jaz pa sem te še naprej nabijal v toplo muco, ki pa je bila tako mokra, da sem imel občutek, kot da ga imam v kozarcu meda, ne pa v tvoji vroči mednožni luknjici. ……..v sobi se je slišalo samo tvoje kričanje: šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee…še me dajta………globje…….hočemmmmmmmm….

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Hm…..tam je vse preveč obljudeno…..

Nekaj bi že našla.Pa vse je zeleno…narava doda še svoj +

in travca je ravno prav visoka da se skriješ vanjo….

Točno tako pa trenirko pod ritko in se predava užitkom.

Le glej da ti že zdajle ne pade kaj takega na misel….

Saj mi je…sem iskren.

;(((( smrk smrk…….
blagor….NJEJ….!!!

Bi kar k tebi prišel sedajle…čao

:))))) ČAO

New Report

Close