Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cel kup Beta moških na tem forumu

Cel kup Beta moških na tem forumu

Kako hudo vam je, ker vas dedci samo kritizirajo in nobeden ne mara. Nihče ne ceni vaših visokih intelektualnih tem in strokovnih debat, ki jih sprožate tukaj. Boge. Upam, da imate vsaj robčke pri sebi.


Moj alfa je zelo zadovoljen z mano. Moj alfa pravi da je treba novodobne dedce tako dolgo tepst da bojo spet postali moški ker zdaj so navadni zjokancki . Čudi se da jih sploh katera vzame, pa magari za pet minut.
Hb da sem se porocila pred dolgimi leti. Zdaj v tem času bi lahko samo jokala ko bi si iskala moza. Pravzaprav tudi to bi mi vzeli ker bi oni huje jokali kot jaz ki sem baba.
Strašno prestrasno
[/quote]

Tvoj alfa moški je alfa ker si ti tako rekla. Res ste smešni s temi alfa beta gama… ker bo vsak zase itak rekel da je top. Torej baba lahko jamra pa cvili, tip se pa ne sme pritoževat? Res se vidi še ta zastarela miselnost dece tepst, babe so pa princeske

https://www.youtube.com/watch?v=sS9-CDcDNZ8

Ponazori monovca in monkljo, nekako tko zgledajo v reali.

Od jutra do večera nakladate eni in isti osebki. Pa kdaj za vraga se vi sploh ukvarjate s svojimi partnerji, službami ipd.? Z vsakega idi*ta/ko se najde en idi*t/ka, razlika je samo v tem, da vi vsi skupaj mislite da ste alfa&omega tega sveta, v bistvu ste pa največji izmečki človeštva.

Normalni ljudje se zavedajo problemov in jih rešujejo po svojih najboljših močeh, uspešno ali manj uspešno. Vi pa samo jamrate in vsiljujete ljudem eno in isto. Če samo malo preberemo teme lahko zelo hitro sklepamo, da ženske jokajo o tako banalnih stvareh kot otroci pri 15tem letu. Moški so bistveno bolj vzdržani. Mislim, da je čas, da ženske odrastete in pričnete sprejemati svoje odgovornosti. Niso moški zato na svetu, da bi se ukvarjali še z vašimi problemi in vas samo zato, ker so “moški” nosili po rokah. Določene ženske bi bilo potrebno dati na otok, kjer bi se morale znajti preživeti brez prisotnosti tehnologije in moških, še le potem bi določene morda dojele o čem je govora.

No pa lep dan punčaram potrebnim sanjarjenja o alpha samcih. Pff, kot da smo leta 1800…


Moj alfa je zelo zadovoljen z mano. Moj alfa pravi da je treba novodobne dedce tako dolgo tepst da bojo spet postali moški ker zdaj so navadni zjokancki . Čudi se da jih sploh katera vzame, pa magari za pet minut.
Hb da sem se porocila pred dolgimi leti. Zdaj v tem času bi lahko samo jokala ko bi si iskala moza. Pravzaprav tudi to bi mi vzeli ker bi oni huje jokali kot jaz ki sem baba.
Strašno prestrasno
[/quote]

Če nima prostora za novo protezo, se lahko zmenimo.


Moj alfa je zelo zadovoljen z mano. Moj alfa pravi da je treba novodobne dedce tako dolgo tepst da bojo spet postali moški ker zdaj so navadni zjokancki . Čudi se da jih sploh katera vzame, pa magari za pet minut.
Hb da sem se porocila pred dolgimi leti. Zdaj v tem času bi lahko samo jokala ko bi si iskala moza. Pravzaprav tudi to bi mi vzeli ker bi oni huje jokali kot jaz ki sem baba.
Strašno prestrasno
[/quote]

Počakaj, da se te tvoj naveliča in ga boš vlekla obrat na sodnijo. Pri njem potem sledi miselni preobrat. Zagotovo! Če ga ne bo pa ziher med klošarji pristal, ker betič skloni glavo in se potihem odmaje stran, da mu ne bi pobrali še unih par sto kojnov, ki jih je skril…
Skratka v boj ženske! Vile in kose v roke pa na ulice!

O prideš ti, prideš do vseh tem, samo tvoja prioriteta je zlesti nekomu v rit in na …
[/quote]

Bolj težko veš. Tako ali drugače. Kateri pomen boš izbrala, pa ni več v moji domeni.

Tvoj alfa moški je alfa ker si ti tako rekla. Res ste smešni s temi alfa beta gama… ker bo vsak zase itak rekel da je top. Torej baba lahko jamra pa cvili, tip se pa ne sme pritoževat? Res se vidi še ta zastarela miselnost dece tepst, babe so pa princeske
[/quote]
Seveda je alfa. On ne cmera on samo tepe :))

No Evo spet vam ni všeč. Jaz sem staromodna in pravite da sem zagovedana (moški nima kaj cvilit in jamrat. Nima kaj on bit gospodinjec. Ima da nosi denar domov) . Feministke so moderne (moški lahko joče enako kot baba, lahko je gospodinjec in žena nosi denar k hiši) in vam spet ni prav. Kaj hočete moški dragi. Odločite se najprej sami.

Počakaj, da se te tvoj naveliča in ga boš vlekla obrat na sodnijo. Pri njem potem sledi miselni preobrat. Zagotovo! Če ga ne bo pa ziher med klošarji pristal, ker betič skloni glavo in se potihem odmaje stran, da mu ne bi pobrali še unih par sto kojnov, ki jih je skril…
Skratka v boj ženske! Vile in kose v roke pa na ulice!
[/quote]
Hm le zakaj vedno prevladuje mnenje pri moških da se mož nujno naveliča žene in ne obratno.? Pa ne da sem ga naveličana. Sploh ne, samo poraja se mi vprašanje zakaj naj bi bil vedno moški tisti ki naj bi se naveličal žene in jo zapustil če se pa v resnici ženske ločujejo. Vsaj tako trdite tu na monu moški češ da so babe vse poblesavile in se samo še ločujejo.


Moj alfa je zelo zadovoljen z mano. Moj alfa pravi da je treba novodobne dedce tako dolgo tepst da bojo spet postali moški ker zdaj so navadni zjokancki . Čudi se da jih sploh katera vzame, pa magari za pet minut.
Hb da sem se porocila pred dolgimi leti. Zdaj v tem času bi lahko samo jokala ko bi si iskala moza. Pravzaprav tudi to bi mi vzeli ker bi oni huje jokali kot jaz ki sem baba.
Strašno prestrasno
[/quote]
Lepo, da se zavedas, da danes taksnih kot je kobajagi tvoj vec ni prav dosti. Motis pa se v razlogih, zakaj je to. Feminizem je poskrbel za to, da se je ze vse vec moskih dovolj osvestilo, da vedo kam pes taco moli. Vecini se vec ne da trudit, da bi zadovoljili zenski domisljijski predstavi o tem kaj bi naj vse tip bil. Vse vec tistih, ki ostajamo zenskam zanimivi, pa se vec ne zelimo vezati. Smo imeli priliko tako ali drugace spoznati kaksna so sodobna pravila igre. In smo zgubili naivno nedolznost. Brez slepe ljubezni je pa hitro vsakega veselja konec. Nevredno tveganj. Nevredno kompromisov. Nevredno vsekega resnejsega truda. Premalo dobis, prevec izgubis in se vec tvegas. Tega pa nas z delujocimi sivimi celicami res ni treba. Tako da, le drzi se svojega. 😉


Hm le zakaj vedno prevladuje mnenje pri moških da se mož nujno naveliča žene in ne obratno.? Pa ne da sem ga naveličana. Sploh ne, samo poraja se mi vprašanje zakaj naj bi bil vedno moški tisti ki naj bi se naveličal žene in jo zapustil če se pa v resnici ženske ločujejo. Vsaj tako trdite tu na monu moški češ da so babe vse poblesavile in se samo še ločujejo.
[/quote]

Jaz berem ravno obratno, zato sem kot dober učenec napisal tako.
Pa še dejstvo, da si tako zadovoljna v zakonu me je nekako prepričalo, da bi se znal naveličati on in ne ti.


Lepo, da se zavedas, da danes taksnih kot je kobajagi tvoj vec ni prav dosti. Motis pa se v razlogih, zakaj je to. Feminizem je poskrbel za to, da se je ze vse vec moskih dovolj osvestilo, da vedo kam pes taco moli. Vecini se vec ne da trudit, da bi zadovoljili zenski domisljijski predstavi o tem kaj bi naj vse tip bil. Vse vec tistih, ki ostajamo zenskam zanimivi, pa se vec ne zelimo vezati. Smo imeli priliko tako ali drugace spoznati kaksna so sodobna pravila igre. In smo zgubili naivno nedolznost. Brez slepe ljubezni je pa hitro vsakega veselja konec. Nevredno tveganj. Nevredno kompromisov. Nevredno vsekega resnejsega truda. Premalo dobis, prevec izgubis in se vec tvegas. Tega pa nas z delujocimi sivimi celicami res ni treba. Tako da, le drzi se svojega. 😉
[/quote]

Tule se pa motiš in to močno! Tipov je kot listja in trave in vsi se tepejo za tisti (isti?) kos (po.scan.ega) mesa. Hudič je le, ker so alfa deci tako nestanovitni, da z nobeno ne ostanejo več kot par krogov. 😉


Lepo, da se zavedas, da danes taksnih kot je kobajagi tvoj vec ni prav dosti. Motis pa se v razlogih, zakaj je to. Feminizem je poskrbel za to, da se je ze vse vec moskih dovolj osvestilo, da vedo kam pes taco moli. Vecini se vec ne da trudit, da bi zadovoljili zenski domisljijski predstavi o tem kaj bi naj vse tip bil. Vse vec tistih, ki ostajamo zenskam zanimivi, pa se vec ne zelimo vezati. Smo imeli priliko tako ali drugace spoznati kaksna so sodobna pravila igre. In smo zgubili naivno nedolznost. Brez slepe ljubezni je pa hitro vsakega veselja konec. Nevredno tveganj. Nevredno kompromisov. Nevredno vsekega resnejsega truda. Premalo dobis, prevec izgubis in se vec tvegas. Tega pa nas z delujocimi sivimi celicami res ni treba. Tako da, le drzi se svojega. 😉
[/quote]
Saj se ga z obema rokama. No včasih bi ga najraje z metlo. Ampak tud to mora bit :))
. Vsak drug bi bil veliko slabši.

Jaz berem ravno obratno, zato sem kot dober učenec napisal tako.
Pa še dejstvo, da si tako zadovoljna v zakonu me je nekako prepričalo, da bi se znal naveličati on in ne ti.
[/quote]
Pa zakaj bi se.? Zakon ni samo muckanje. Zakon je ogromno stvari. Zdaj ko sva skoraj že skupaj ostarela, otroke skor že polnoletne,potem dogradila premoženje s katerim bova lahko na res stara leta odlično živela pa se otrokom veliko dala, nekoč vnuke če se bo tako hotelo. Čemu vse to uničiti. Saj nisva dva pubertetnika polna hormonov. Ljubezen, spoštovanje, sodelovanje, vzajemnost to šteje na dolgi rok.


Se strinjam. Mali preplaseni omega. Beta je kar visoko na lestvici takoj za alfo. Nemočni Omega laja in laja medtem ko se je alfa podal na lov, ko alfa pride nazaj s plenom omega zadnji je če sploh kaj dobi za pod zob (ostanki) nato pa omega repek med noge in v podrejeni položaj kjer nastavi vrat v znak podrejenosti iz čistega strahu pred strasnim alfo.
Veliko se lahko naučimo od živali.
[/quote]

Ena zeta zenska razlaga kaj se lahko nauci od zivali, saj lahko se naucis in si se naucila spodviti rep med noge ko pride tvoj domov;pa ne misli da je tvoj nek alfa samec;podrepnik tako kot ti ki te je naucil poslusnosti s silo;tako kot pri zivalih a ne;dobro sta se naucila:cestitam

Tule se pa motiš in to močno!Tipov je kot listja in trave in vsi se tepejo za tisti (isti?) kos (po.scan.ega) mesa. Hudič je le, ker so alfa deci tako nestanovitni, da z nobeno ne ostanejo več kot par krogov. 😉
[/quote]

Ja, do prve izkušnje. Potem se pa neha. Oslov, ki se sprehajajo po ledu je zmeraj manj. Razen tistih, ki so izjemno butasti.


Pa zakaj bi se.? Zakon ni samo muckanje. Zakon je ogromno stvari. Zdaj ko sva skoraj že skupaj ostarela, otroke skor že polnoletne,potem dogradila premoženje s katerim bova lahko na res stara leta odlično živela pa se otrokom veliko dala, nekoč vnuke če se bo tako hotelo. Čemu vse to uničiti. Saj nisva dva pubertetnika polna hormonov. Ljubezen, spoštovanje, sodelovanje, vzajemnost to šteje na dolgi rok.
[/quote]

Wow. Ti si neverjetna! Kapo dol! 😉

Ja, do prve izkušnje. Potem se pa neha. Oslov, ki se sprehajajo po ledu je zmeraj manj. Razen tistih, ki so izjemno butasti.
[/quote]

To je pa tema, ki je feministke še niso osvojile.

Ena zeta zenska razlaga kaj se lahko nauci od zivali, saj lahko se naucis in si se naucila spodviti rep med noge ko pride tvoj domov;pa ne misli da je tvoj nek alfa samec;podrepnik tako kot ti ki te je naucil poslusnosti s silo;tako kot pri zivalih a ne;dobro sta se naucila:cestitam
[/quote]
Moj ni nasilen do žensk. Samo do moških če je napaden drugače ne. On se z ženskami ne bojuje. To delajo samo luzerji. Seveda ko on pride domov vi tukaj na monu odpadete ko gumb od hlač. kaj si pa pričakoval?
Noben podrepnik ni, on se ne prepira po monu z babami kot se ti. To on označuje za babja posla – prepiranje z babami za oslovo senco. Nima cajta za te stose mora denar domov nosit. Ti si pa pač baba in si z nami babami v debatnem krožku.

Tule se pa motiš in to močno! Tipov je kot listja in trave in vsi se tepejo za tisti (isti?) kos (po.scan.ega) mesa. Hudič je le, ker so alfa deci tako nestanovitni, da z nobeno ne ostanejo več kot par krogov. 😉
[/quote]
Seveda je tipov kot listja in trave. In to potrebnih kot sahara vode. In zicajo, moledujejo, se razdajajo, ponujajo, … vse za malo poscanega mesa. Se porocili bi se. 🙂

Hudic je samo v tem, da vecina njih ne dosega kriterijev sodobnih zensk za katere poskrbi drzava, ce same ne zmorejo. Se manj pa dosegajo kriterije raznih samozadostnih feministk. Zato ne le oni, tudi te gospodicne!, predvsem masturbirajo. V najboljsem primeru jih parkrat letno novi frajer 3x pofuka in… zbrise.


Moj ni nasilen do žensk. Samo do moških če je napaden drugače ne. On se z ženskami ne bojuje. To delajo samo luzerji. Seveda ko on pride domov vi tukaj na monu odpadete ko gumb od hlač. kaj si pa pričakoval?
Noben podrepnik ni, on se ne prepira po monu z babami kot se ti. To on označuje za babja posla – prepiranje z babami za oslovo senco. Nima cajta za te stose mora denar domov nosit. Ti si pa pač baba in si z nami babami v debatnem krožku.
[/quote]
In kot pravemu slovencu mu skrijes denar v svoje spodnje gate ker tja itak on nikoli ne pogleda;ti pa zrave stradas in seksualne frustaracije sproscas z neznanci;

Wow. Ti si neverjetna! Kapo dol! 😉
[/quote]
Nič neverjetnega ni. To je naravno. Jaz drugače ne poznam mož pa tud ne. Pri nas se nihče v familji (ne ožji ne širši) se ni nikoli ločil. Ne poznamo mi vikend otrok, preživnin, delitve premoženja in vsega kar paše zraven. Ne trdim pa da se nikoli nihče ne bo. Bog pomagaj tudi to je človeško. Če ne gre pač ne gre. Ne moreš ti to razumet. Moja vzgoja je bila čisto drugačna od vaše.


Pa zakaj bi se.? Zakon ni samo muckanje. Zakon je ogromno stvari. Zdaj ko sva skoraj že skupaj ostarela, otroke skor že polnoletne,potem dogradila premoženje s katerim bova lahko na res stara leta odlično živela pa se otrokom veliko dala, nekoč vnuke če se bo tako hotelo. Čemu vse to uničiti. Saj nisva dva pubertetnika polna hormonov. Ljubezen, spoštovanje, sodelovanje, vzajemnost to šteje na dolgi rok.
[/quote]
Sedaj pa uporabi isto logiko v situacijo ko zenska z locitvijo financno profitira, pa ti bo ze bolj jasno o cemu eni govorimo. Si vedela, da je vec locitev v dobrih casih, ko se je kje omastiti, ne v slabih casih, ko ni kaj deliti? Hormoni in financna korist!


In kot pravemu slovencu mu skrijes denar v svoje spodnje gate ker tja itak on nikoli ne pogleda;ti pa zrave stradas in seksualne frustaracije sproscas z neznanci;
[/quote]
Ajde bejzi ne seri, greva proti petdesetim oba jaz in on (no se nekaj let do tja) ko da je nama edino seks v glavi(ja ko sva bila mlada je pa res bil) Dej se ti zresni. Midva mozgava kako si bova apartma ali hišico v gorah kupila v dveh letih (krediti naju ne zanimajo) . Nimava časa za kurbart se okoli. To kosta. Zato pa imate kot imate ves denar za tiče in muce zmečete.
Dej bodi no resen.


Hm le zakaj vedno prevladuje mnenje pri moških da se mož nujno naveliča žene in ne obratno.? Pa ne da sem ga naveličana. Sploh ne, samo poraja se mi vprašanje zakaj naj bi bil vedno moški tisti ki naj bi se naveličal žene in jo zapustil če se pa v resnici ženske ločujejo. Vsaj tako trdite tu na monu moški češ da so babe vse poblesavile in se samo še ločujejo.
[/quote]
Jap včasih sami sebi fejst nasprotujejo. :)))).

New Report

Close