Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cel kup Beta moških na tem forumu

Cel kup Beta moških na tem forumu


Ajde bejzi ne seri, greva proti petdesetim oba jaz in on (no se nekaj let do tja) ko da je nama edino seks v glavi(ja ko sva bila mlada je pa res bil) Dej se ti zresni. Midva mozgava kako si bova apartma ali hišico v gorah kupila v dveh letih (krediti naju ne zanimajo) . Nimava časa za kurbart se okoli. To kosta. Zato pa imate kot imate ves denar za tiče in muce zmečete.
Dej bodi no resen.
[/quote]

Sem se zmotil vidva sta baje bosanca pol mu denar skrijes v knjigo pa je reseno;tja tud nikoli ne pogleda se ti bolj poredko


Sedaj pa uporabi isto logiko v situacijo ko zenska z locitvijo financno profitira, pa ti bo ze bolj jasno o cemu eni govorimo. Si vedela, da je vec locitev v dobrih casih, ko se je kje omastiti, ne v slabih casih, ko ni kaj deliti? Hormoni in financna korist!
[/quote]
Ja novodobni moški ste res ful bogati. Bogatih ni veliko. Spodobno premožnih je kar nekaj,vecina je pa povprečje. Danes kesbejba niti nima neke prav velike izbire da bi se poročila in potem obala tipa. Raje vzame že starega poročenega ki je bogat in mu ljubico špila.
Če se ti zdi 200 e preživnine na otroka ki jo dajejo moški bivšim zenam (to je bolj realnost kot tvoje zatrjevanje kako ženske obirajo moške) neko bogastvo pa tud v redu.


Nič neverjetnega ni. To je naravno. Jaz drugače ne poznam mož pa tud ne. Pri nas se nihče v familji (ne ožji ne širši) se ni nikoli ločil. Ne poznamo mi vikend otrok, preživnin, delitve premoženja in vsega kar paše zraven. Ne trdim pa da se nikoli nihče ne bo. Bog pomagaj tudi to je človeško. Če ne gre pač ne gre. Ne moreš ti to razumet. Moja vzgoja je bila čisto drugačna od vaše.
[/quote]
Hja.. pa veš, da je kup zakonov, ki ostajajo skupaj, četudi ne gre in dejansko nista za skupaj.
Ampak če pri vas štima, ste pa res srečni skupaj. Res lepo to prebrat.

Sem se zmotil vidva sta baje bosanca pol mu denar skrijes v knjigo pa je reseno;tja tud nikoli ne pogleda se ti bolj poredko
[/quote]
Moj mož je Slovenc. Visoko izobražen in nosi dober denar domov. Tako da tvoje trditve ne držijo. Neumen tip tega ne bi bil zmožen ane.

Se strinjam z avtorico! En kup pokakancev, vemo pa, kdo prednjači.


Ja novodobni moški ste res ful bogati. Bogatih ni veliko. Spodobno premožnih je kar nekaj,vecina je pa povprečje. Danes kesbejba niti nima neke prav velike izbire da bi se poročila in potem obala tipa. Raje vzame že starega poročenega ki je bogat in mu ljubico špila.
Če se ti zdi 200 e preživnine na otroka ki jo dajejo moški bivšim zenam (to je bolj realnost kot tvoje zatrjevanje kako ženske obirajo moške) neko bogastvo pa tud v redu.
[/quote]
Zato pa se Slovenke se niste vajene toliko locevati. Premalo profitirate. V malenkost bolj premoznih drzavah, kjer se je feminizem posledicno tudi bolj razmahnil, je malo drugacna pesem.


Hja.. pa veš, da je kup zakonov, ki ostajajo skupaj, četudi ne gre in dejansko nista za skupaj.
Ampak če pri vas štima, ste pa res srečni skupaj. Res lepo to prebrat.
[/quote]
Smo kolikor toliko ok . Nismo popolni. Se tudi midva skregava. Vcasih jaz stalo delam. Včasih on. Ampak gre. Ni hujših zamer in nestrinjanj med nama.


Moj mož je Slovenc. Visoko izobražen in nosi dober denar domov. Tako da tvoje trditve ne držijo. Neumen tip tega ne bi bil zmožen ane.
[/quote]
Torej bi z razvezo predvsem sama najvec izgubila. Razumljivo, da ti locitev ne pade na pamet. Zato pa marsikateri katere mozek domov (vec) ne nosi “dober denar”, ce le ima kam iti na svoje. 🙂


Moj mož je Slovenc. Visoko izobražen in nosi dober denar domov. Tako da tvoje trditve ne držijo. Neumen tip tega ne bi bil zmožen ane.
[/quote]

Glede na to da si od ust trgata;da si bodta morda pri 50 kupila nepremicnino nekih bajnih vsot ni pri bajti oa se tebe mora financno podpirat;kot visoko izobrazen bi tudi lahko izracubal da je ugodneje najwti posojili kot pa trenutno sparato za nepremicnino ob tem da je inflacija in da cene nepremicninam rastejo ampak tko pac je ce sta dva ta pametna pr bajti


Smo kolikor toliko ok . Nismo popolni. Se tudi midva skregava. Vcasih jaz stalo delam. Včasih on. Ampak gre. Ni hujših zamer in nestrinjanj med nama.
[/quote]
Ah, saj nič narobe če se tu in tam skregata. Stvari je treba sproti razčiščevat, si povedat, zaupat.. včasih pač tako da se skregaš.. ampak potem sledi spravni sex ;))). Ihaaaa.. ;))).


Zato pa se Slovenke se niste vajene toliko locevati. Premalo profitirate. V malenkost bolj premoznih drzavah, kjer se je feminizem posledicno tudi bolj razmahnil, je malo drugacna pesem.
[/quote]
In kaj če ti povem da imam jaz več premoženja od mojega moža. A to pomeni da je pa on kesbejba.?
Nimam razloga da bi se ločila. To je najbolj pošten odgovor. Kot tudi marsikatera druga slovenka.
Tista ki ga ima ali moški ki ima razlog se pa pač loči.
Mi teh zgodb ne poznamo v nulo da bi lahko presojali ali se loci zaradi tega ali drugega razloga.

Ja, do prve izkušnje. Potem se pa neha. Oslov, ki se sprehajajo po ledu je zmeraj manj. Razen tistih, ki so izjemno butasti.
[/quote]
Ah, vsak se mora svoje lekcije naučit. Včasih pač večkrat past na ledu .. da obvladaš drsanje.
Ali pa it svojo pot naprej in nikoli več stopit na led. Samo klinc ko te lahko v vodi dobi..

Glede na to da si od ust trgata;da si bodta morda pri 50 kupila nepremicnino nekih bajnih vsot ni pri bajti oa se tebe mora financno podpirat;kot visoko izobrazen bi tudi lahko izracubal da je ugodneje najwti posojili kot pa trenutno sparato za nepremicnino ob tem da je inflacija in da cene nepremicninam rastejo ampak tko pac je ce sta dva ta pametna pr bajti
[/quote]
Hahaha nimaš pojma. Povedala ti pa tudi ne bom podrobnosti.


Ah, saj nič narobe če se tu in tam skregata. Stvari je treba sproti razčiščevat, si povedat, zaupat.. včasih pač tako da se skregaš.. ampak potem sledi spravni sex ;))). Ihaaaa.. ;))).
[/quote]
Zato pa se skregam z njim 🙂
Joj zdej bo Cezar spet rekel da sem nepotesena haha


Ah, vsak se mora svoje lekcije naučit. Včasih pač večkrat past na ledu .. da obvladaš drsanje.
Ali pa it svojo pot naprej in nikoli več stopit na led. Samo klinc ko te lahko v vodi dobi..
[/quote]
Precej manj šans imaš da boš padel na ledu, če ne hodiš po njem.


Zato pa se skregam z njim 🙂
Joj zdej bo Cezar spet rekel da sem nepotesena haha
[/quote]
Opa!
Hahaha… važno, da se vidva potešita, Cezar gor ali dol(brez zamere C).

Glede na to da si od ust trgata;da si bodta morda pri 50 kupila nepremicnino nekih bajnih vsot ni pri bajti oa se tebe mora financno podpirat;kot visoko izobrazen bi tudi lahko izracubal da je ugodneje najwti posojili kot pa trenutno sparato za nepremicnino ob tem da je inflacija in da cene nepremicninam rastejo ampak tko pac je ce sta dva ta pametna pr bajti
[/quote]
Ti boš ž… učil kako biti bogat. Oni znajo in imajo.


Opa!
Hahaha… važno, da se vidva potešita, Cezar gor ali dol(brez zamere C).
[/quote]
Haha pa se res je. Saj ne živi on z nama.

ahahahha. koliko odvratnih tipov tukaj!!
[/quote]

Penzička, faflo umit in spat.


In kaj če ti povem da imam jaz več premoženja od mojega moža. A to pomeni da je pa on kesbejba.?
Nimam razloga da bi se ločila. To je najbolj pošten odgovor. Kot tudi marsikatera druga slovenka.
Tista ki ga ima ali moški ki ima razlog se pa pač loči.
Mi teh zgodb ne poznamo v nulo da bi lahko presojali ali se loci zaradi tega ali drugega razloga.
[/quote]
Fer odgovor, da nimas razloga, da bi se locila.

Jaz pac zivim v bolj feminiziranem svetu, kjer zenska z resno vezavo v parih letih dobi vec kot prevec razlogov za locitev. Pa pravijo bolje prijeciti nego lijeciti. 🙂


Hahaha nimaš pojma. Povedala ti pa tudi ne bom podrobnosti.
[/quote]

Saj si ze vse povedala,pametnemu zadosti


Precej manj šans imaš da boš padel na ledu, če ne hodiš po njem.
[/quote]
ja saj pravim tako ;).
Ampak včasih moraš veš- da se naučiš.. če ne te pa med plavanjem lahko ulovi.. ali hribolazenjem.. ali bicikliranjem.. ali.. če ti je namenjeno te bo nekje trofnilo, izogibat se lajfu je presneto težko.


Haha pa se res je. Saj ne živi on z nama.
[/quote]
Jap, kaj se potem sekira.. edino če bi te zase imel? :)))).

Saj si ze vse povedala,pametnemu zadosti
[/quote]
Bumbar. Kakšen kredit neki si ti zmešan. Če bi jaz kredite jemala kar tako ne bi imela kar imam. Tega midva ne poznava kreditov in sposojanje. Pokrijemo se kolikor dolg kovter imamo, če ni dovolj dolg pa počakamo z željami da bo dovolj dolg.
Jutri naju pobere otroc bojo pa kredite za nama plačevali (za najine želje)
Pozabi. Tega se pri nas ne gremo.


ja saj pravim tako ;).
Ampak včasih moraš veš- da se naučiš.. če ne te pa med plavanjem lahko ulovi.. ali hribolazenjem.. ali bicikliranjem.. ali.. če ti je namenjeno te bo nekje trofnilo, izogibat se lajfu je presneto težko.
[/quote]
Razumem, ampak jaz ne verjamem v usodo, ampak vase. Zato…

New Report

Close