Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cel kup Beta moških na tem forumu

Cel kup Beta moških na tem forumu


Jap, kaj se potem sekira.. edino če bi te zase imel? :)))).
[/quote]
On je pač v babjem klubu. Tric trač sikiramo se za vse samo zase ne. Saj poznaš to. 🙂


Razumem, ampak jaz ne verjamem v usodo, ampak vase. Zato…
[/quote]
Krasno! Sva že dva taka.
Pa še vedno te lahko trofne.. nepripravljenega, ko se potikaš naokoli in hodiš svojo pot.
Ou ja, čisto nepripravljenega na novo lekcijo :)))).


On je pač v babjem klubu. Tric trač sikiramo se za vse samo zase ne. Saj poznaš to. 🙂
[/quote]
Ufff, poznam. :)).


Bumbar. Kakšen kredit neki si ti zmešan. Če bi jaz kredite jemala kar tako ne bi imela kar imam. Tega midva ne poznava kreditov in sposojanje. Pokrijemo se kolikor dolg kovter imamo, če ni dovolj dolg pa počakamo z željami da bo dovolj dolg.
Jutri naju pobere otroc bojo pa kredite za nama plačevali (za najine želje)
Pozabi. Tega se pri nas ne gremo.
[/quote]
Pri vas se marsikaj ne greste;se sreca da imas dobre sosede da vskocijo ce ne tud otrok ne bi blo


Pri vas se marsikaj ne greste;se sreca da imas dobre sosede da vskocijo ce ne tud otrok ne bi blo
[/quote]
Kdo je tvoji ženi (če jo imaš) otroke (če jih imaš) naredil res ne vem. Vem pa kdo jih je meni. Najlepši moški na svetu. Se kaj julci ti kar vprasaj


Kdo je tvoji ženi (če jo imaš) otroke (če jih imaš) naredil res ne vem. Vem pa kdo jih je meni. Najlepši moški na svetu. Se kaj julci ti kar vprasaj
[/quote]
Saj ;sosedova travna bilka je vedno najlepsa; zato pa imas tako lepe otroke


Krasno! Sva že dva taka.
Pa še vedno te lahko trofne.. nepripravljenega, ko se potikaš naokoli in hodiš svojo pot.
Ou ja, čisto nepripravljenega na novo lekcijo :)))).
[/quote]
Ampak vsake lekcije se ni treba učit, če ti ni do nje:-))) Kakšno se tudi preskoči.


Saj ;sosedova travna bilka je vedno najlepsa; zato pa imas tako lepe otroke
[/quote]
Otroka sta pa res lepa. To se strinjam s tabo julci. To da sta sosedova pa ne bo držalo in zato ugovarjam.


Otroka sta pa res lepa. To se strinjam s tabo julci. To da sta sosedova pa ne bo držalo in zato ugovarjam.
[/quote]
Saj nista cela;na pol sosedova


Ampak vsake lekcije se ni treba učit, če ti ni do nje:-))) Kakšno se tudi preskoči.
[/quote]
Tudi res.
Ampak po navadi te, do katerih nam ni, nas niti ne naučijo kaj dosti. Tkole- z levo roko shendlaš.
Pri tistih ta pomembnih, pa raje vidim, da mi kamenček pade kot pa da se gora name zruši zaradi izogibanja pomembni lekciji. :)).


Tudi res.
Ampak po navadi te, do katerih nam ni, nas niti ne naučijo kaj dosti. Tkole- z levo roko shendlaš.
Pri tistih ta pomembnih, pa raje vidim, da mi kamenček pade kot pa da se gora name zruši zaradi izogibanja pomembni lekciji. :)).
[/quote]
Zato pa pravim- ena lekcija, potem pa oslov zmanjka:-)) Sam, kaj ko vedno pridejo novi:-))


Zato pa pravim- ena lekcija, potem pa oslov zmanjka:-)) Sam, kaj ko vedno pridejo novi:-))
[/quote]
Ja, ti jo osvojiš, pa ne rineš naprej :))). nekateri pa jo ponavljajo.. celo v nedogled. Ufff.. to morajo po eni strani imet moči, da jo jovo na novo ponavljaJo.. :)).


Ja, ti jo osvojiš, pa ne rineš naprej :))). nekateri pa jo ponavljajo.. celo v nedogled. Ufff.. to morajo po eni strani imet moči, da jo jovo na novo ponavljaJo.. :)).
[/quote]
:-))) Če je dobra lekcija:-))) Iskreno mislim, da se splača v izredno malo primerih. Življenje v dvoje recimo…
https://www.youtube.com/watch?v=PoolJ8L1re4


Seveda je tipov kot listja in trave. In to potrebnih kot sahara vode. In zicajo, moledujejo, se razdajajo, ponujajo, … vse za malo poscanega mesa. Se porocili bi se. 🙂

Hudic je samo v tem, da vecina njih ne dosega kriterijev sodobnih zensk za katere poskrbi drzava, ce same ne zmorejo. Se manj pa dosegajo kriterije raznih samozadostnih feministk. Zato ne le oni, tudi te gospodicne!, predvsem masturbirajo. V najboljsem primeru jih parkrat letno novi frajer 3x pofuka in… zbrise.
[/quote]

Žal se motiš… ženska vedno najde zadovoljitev in ni ji potrebno, da se veže… Vedno se najde kak priliznjenček, ki se ga da obrniti.

Tako je, taki kot sem jaz


:-))) Če je dobra lekcija:-))) Iskreno mislim, da se splača v izredno malo primerih. Življenje v dvoje recimo…
https://www.youtube.com/watch?v=PoolJ8L1re4
[/quote]
Hehe, če obvladaš tai či.. zakaj ne :))). Ko tako lepo usklajeno sodelujeta s svojimi metuljčki. Krasno. :))).

E, to bo pa zdaj lbezen, samo še feng shui se mora tarčika naučit in energije se morajo sto odstotno ujemat.😀

Hejterji niso bete. Bete so zadovoljni moški v resnih zvezah.


No no, ne krivi po nedolžnem poštenih monov.

Meni so te bete, cete, žjevtke, …., itak tuje, kaj pa aseksualci, kam se ti uvrščate, ko se že spozanš na vse to?

Niti nima veze ali so alfe, bete, game.. zete.. vatever- bistveno je samo to- ali so srečni na svoji poti v svojem lajfu. Nič drugega. Pika, hehe. Klicaj mogoče. !.


No no, ne krivi po nedolžnem poštenih monov.
[/quote]
Ja, kaj je pa bolj poštenega in iskrenega in lepega od frišno nastajajoče ljubezni? …….Sam pa priznam , da že malo kalkuliram, morda se vrinem za poročnega fotografa, bi dal celo malo popusta. Kaj češ, tudi taki smo.😁

Žal se motiš… ženska vedno najde zadovoljitev in ni ji potrebno, da se veže… Vedno se najde kak priliznjenček, ki se ga da obrniti.
[/quote]
Zenska, starejsa kot je, tecje dobi to kar jo zadovoljuje. Priliznjenckov res ne manjka. Ampak, kot receno, hudic je ker ji manjka priliznjencnkov zadovoljivega kalibra. Pa se tisti, ki se najdejo, se slej kot prej nauci, da niso zanesljivi ali trajni.


Ja, kaj je pa bolj poštenega in iskrenega in lepega od frišno nastajajoče ljubezni? …….Sam pa priznam , da že malo kalkuliram, morda se vrinem za poročnega fotografa, bi dal celo malo popusta. Kaj češ, tudi taki smo.😁
[/quote]
No.. v ljubezni sta prisotna dva, ki si to želita. Poudarek na želita.
Tako da ne delaj krivice moškemu, ki hodi svojo pot. Jaz to spoštujem.
Eh, poročila se pa jaz ne bom, malo prestara za to, ne rabim poročnega fotografa.
Drugače pa a veš- naredim tudi sama fejst lepe slikice le s starim telefonom poslikane? Kake bi šele bile skozi tvoj objektiv a? če je slikan objekt lep, ma ni vraga, da lepo ne pride ven. :))).


Zenska, starejsa kot je, tecje dobi to kar jo zadovoljuje. Priliznjenckov res ne manjka. Ampak, kot receno, hudic je ker ji manjka priliznjencnkov zadovoljivega kalibra. Pa se tisti, ki se najdejo, se slej kot prej nauci, da niso zanesljivi ali trajni.
[/quote]Si prevzel vlogo dežurnega forumskega norčka glede na poste v vsaki temi, je general omagala?😁😁😁

New Report

Close