Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cel kup Beta moških na tem forumu

Cel kup Beta moških na tem forumu


Pot do feminizacije druzbe ste omogocili prevsem ignoramusi z mozgani na off.
[/quote]

Kaj pa bi morali? ženske na silo tiščati dol?

ja, samo kerlci s tem begom med mačistične fizičarske poklice samo odpirate pot dodatni feminizaciji družbe, kar tebe moti.

ne razumeš? Ni č hudega.
[/quote]

Razumem, razumem.
Če ti misliš, da so strojnik, mehanik, rudar mačistični poklici si pač hecen. Večina žensk pač takega dela fizično ne zmore, oz. ga zmore na račun hujših poškodb…
Ja, feminizacija družbe me moti, ker je to pot v propad. …tako kot je zaradi feminizacije padla rodnost. Vic je, da se te reči na dolgi rok uravnajo same, a se ženske ne zavedajo, da se bodo uravnale predvsem na račun njihove svobode. Premisli, kaj se bo zgodilo z njimi, če se zaradi staranja naša družba podpre z migracijo iz islamskih držav, kjer je rodnost zelo visoka? Misliš, da se bodo prišleki, ko bodo v večini prilagodili manjšini?

Potem pa naženite sinove, naj bodo zdravniki, farmacevti, it-jevci, inženirji, sodniki, odvetniki…ne pa fizičarji, bemumast, če vas feminizacija modi?

Moški fizičarski poklici so za tiste, ki drugega ne morejo delati. ker so preglupi.

Aja, to je zdaj tvoj argument, da naj babe dajo kavsat tebi podobnim in vam pustijo še, da jim naredite otroke, drugače bo vse skupaj preplavila islamizacija???

LOL, tipični argument prestrašencev, ki ste izviseli pri babah. Ko drugi argumenti ne zaležejo in babe v vas ne vidijo višje vrednosti v svojem lajfu, vedno znova mahate s to nesrečno islamizacijo. Mah smešno.

Aja, to je zdaj tvoj argument, da naj babe dajo kavsat tebi podobnim in vam pustijo še, da jim naredite otroke, drugače bo vse skupaj preplavila islamizacija???

LOL, tipični argument prestrašencev, ki ste izviseli pri babah. Ko drugi argumenti ne zaležejo in babe v vas ne vidijo višje vrednosti v svojem lajfu, vedno znova mahate s to nesrečno islamizacijo. Mah smešno.
[/quote]

Nope. Mene to ne zadeva, ker se bom z lahkoto obrnil proti Meki, če bo to od mene zahtevala oblast, oz. za ceno preživetja.
Pri ženskah pa pač nisem izvisel tako kot si ti, ki su se zato prelevil v aseksualnega zadrteža.

Aja, to je zdaj tvoj argument, da naj babe dajo kavsat tebi podobnim in vam pustijo še, da jim naredite otroke, drugače bo vse skupaj preplavila islamizacija???

LOL, tipični argument prestrašencev, ki ste izviseli pri babah. Ko drugi argumenti ne zaležejo in babe v vas ne vidijo višje vrednosti v svojem lajfu, vedno znova mahate s to nesrečno islamizacijo. Mah smešno.
[/quote]
Jp, jaz ti vse verjamem, aseksualke ste sedanjost in prihodnost, to neizpodbitno drži. Obstoj je sicer še uganka, ampak koliko ste napredni, boste že nekaj potegnili iz riti in to dobesedno.😁😁😁

Nope. Mene to ne zadeva, ker se bom z lahkoto obrnil proti Meki, če bo to od mene zahtevala oblast, oz. za ceno preživetja.
Pri ženskah pa pač nisem izvisel tako kot si ti, ki su se zato prelevil v aseksualnega zadrteža.
[/quote]

Kaj da ne, kaj nisi ločen? KOt vidiš, nisem jaz tisti, ki jamra tu, kako je svet feminiziran. ne zdaj igrat nekega frajerja. Tebi pri babah nič ne gre, vsaj tako ne, kot bi ti rad.

Kaj da ne, kaj nisi ločen? KOt vidiš, nisem jaz tisti, ki jamra tu, kako je svet feminiziran. ne zdaj igrat nekega frajerja. Tebi pri babah nič ne gre, vsaj tako ne, kot bi ti rad.
[/quote]

Ločen sem pa z razlogom, a to ne pomeni, da mi ženske niso ljube.
Feminiziranost sistema ne vpliva na to, da imam še vedno partnerko.
Za razliko od tebe pa vidim povezavo med vzrokom in posledico. 😉

In dokler boš rabil babo ob sebi, bodo hodile po tebi, tako ali drugače. Tako pač je.

Nisi dovolj dec, da bi s ečustveno odlepil od bab, to je. Sej to ni greh, večina dedcev je takih. Zato pa so ženske boljše. Moški je pes, ženska pa mačka. pes s enavadi na človeka, mačka na ugodje. babe vas ob sebi gledajo, dokler jim nudite ugodje, tako ali drugače. Kako betam to še vedno ni jasno? Včasih se sprašujem, kaj sploh delam tu, že leta vam dopovedujem isto, pa še kr iste zjamrane poste pišete.

Drži v tem je keč. Ne rabim je, mi je pa prijetno, ko je zraven in dokler je obema ok, sva pač skupaj. Ko mi ne bo več ok, ali morda njej pa greva vsak svojo pot.
Živalske finte pa raje pusti za šankom, ko debatiraš z ostalimi über alfami. 😉

Generalisimus fura Kefalov stil in na vse oretega razlaga kako je srecen ker je pobegnil mesenemu gospodarju;ne zato ker bi bil v letih ne;zgolj zato ker noce vec iz inata;mazohisticno sladostrastje ga ob tem obhaja ;ne kot v pesmi mi bi jo pa ona noce;ne ona bi pa on noce;ker ona misli da je prasc ampk on ji bo dokazal da on je prasc ker noce ona pa prasica ker hoce; igrice v stilu master & servent…..ze zato ne ker ni fizikalc;za seks mors bit fizikalc on ; je intelektualc in se z fizikalnim seksom ne bo ukvarjal;on bi da se baba spotakne nardi salto in mu prileti na tica;do orgazma pa mu citira ep o gilgamesu

:))))))))))))))))))))))

Precenjuješ ga… žal.

Precenjuješ ga… žal.
[/quote]
Pri Jupitru da zal res….

Stari, ti s etolk z mano ukvarjaš, da ni čudno, da si še kr devičnik.

Drži v tem je keč. Ne rabim je, mi je pa prijetno, ko je zraven in dokler je obema ok, sva pač skupaj. Ko mi ne bo več ok, ali morda njej pa greva vsak svojo pot.
Živalske finte pa raje pusti za šankom, ko debatiraš z ostalimi über alfami. 😉
[/quote]

Ne rabim jaz samooklicanih alf, to rabiš tim, ti rad mahaš okoli z izrazi kot so white knight mangina in podobno. Meni dol visi za te vaše živalske oznake.

Precenjuješ ga… žal.
[/quote]

Pa kaj se vidva ubermensha tolk z mano kripljem ukvarjata. To je pa res zanimivo. Tolk sem baje butast in beden, pa prav iščeta, kje mi bosta kaj replicirala.

Jaz mislim, da sta obični drkđaije. In zdaj sta si našla enega samca, ki sta mu fauš, ker ni ločenec, niti fizikalc in ga driblata gore dole. Če pa trdiš, da to ni res, pa si pri mili volji najdi babo.

Še enkrat, stotič, nisem p.eder in bi bil zadovoljen, d ame vi slinarji en bi več zalezovali po forumu. Odgovorim na eno temo, potem pa vidim replike slinastih kvazi jebachev na moje poste. Niste normalni, no.

Pa kaj se vidva ubermensha tolk z mano kripljem ukvarjata. To je pa res zanimivo. Tolk sem baje butast in beden, pa prav iščeta, kje mi bosta kaj replicirala.

Jaz mislim, da sta obični drkđaije. In zdaj sta si našla enega samca, ki sta mu fauš, ker ni ločenec, niti fizikalc in ga driblata gore dole. Če pa trdiš, da to ni res, pa si pri mili volji najdi babo.

Še enkrat, stotič, nisem p.eder in bi bil zadovoljen, d ame vi slinarji en bi več zalezovali po forumu. Odgovorim na eno temo, potem pa vidim replike slinastih kvazi jebachev na moje poste. Niste normalni, no.
[/quote]

Fouš ti nisem, ker si sebe ne predstavljam v tvoji koži. Drezam te pa zato, ker je odziv tak, da mi je smešen. Nihče ni govoril o.pedrih, dokler nisi ti na dan privlekel tega.
Imaš pač meni hecen način pisanja, čeprav imaš večkrat prav, pa še nasmejiš me.
Na zdravje!

Ne rabim jaz samooklicanih alf, to rabiš tim, ti rad mahaš okoli z izrazi kot so white knight mangina in podobno. Meni dol visi za te vaše živalske oznake.
[/quote]

Okaral sem te z white knight mangina zato, ker si pač tako ravnal. Tvoje ravnanje je povod za to. 😉
Živalske oznake si pa na dan prinesel sam (mačke, psi kot analogija za ženske in moške).

Okaral sem te z white knight mangina zato, ker si pač tako ravnal. Tvoje ravnanje je povod za to. 😉
Živalske oznake si pa na dan prinesel sam (mačke, psi kot analogija za ženske in moške).
[/quote]

Okaraj ti samega sebe, ker si nesposoben samostojnega življenja.

Ma lej, kolikokrat naj ti še povem, nisi kredibilen, d abi kogarkoli karal, da je preveč white karkoli, ker si običn copatar brez hrbtenice.

Tudi jaz si ne predstavljam, kako je biti copatar, ki se pritožuje, da je svet fmeiniziran. Majkemi, da ne.

Tudi jaz si ne predstavljam, kako je biti copatar, ki se pritožuje, da je svet fmeiniziran. Majkemi, da ne.
[/quote]

Jep, copatar. Vsak dan si jih obujem, ker nočem imeti uničenega parketa. 😉

Okaraj ti samega sebe, ker si nesposoben samostojnega življenja.

Ma lej, kolikokrat naj ti še povem, nisi kredibilen, d abi kogarkoli karal, da je preveč white karkoli, ker si običn copatar brez hrbtenice.
[/quote]

Aha… razumem, po tvoje je kredibilen človek s hrbtenico mizantrop, ki sicer na skrivaj občuduje feministke.
Jbg… tudi jaz občudujem pokončne ženske, samo ne tistih, ki bi rade hodile po meni.

Jaz jemljem kot kredibilne samo nasvete moških, ki so samostojni večletnega samskega lajfa in to prostovoljno.

Aha… razumem, po tvoje je kredibilen človek s hrbtenico mizantrop, ki sicer na skrivaj občuduje feministke.
Jbg… tudi jaz občudujem pokončne ženske, samo ne tistih, ki bi rade hodile po meni.
[/quote]

Opa, da sem mizantrop mi boš pa težko obesil. Ne obešaj svojih frustracij meni.

New Report

Close