Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cena varstva dvojčkov na našem domu

Cena varstva dvojčkov na našem domu

Pozdravljeni,

sem mama dveh dvojčkov, starih leto in pol. Vrtca nismo dobili, zato so vskočili stari starši. Zdaj ap je vmes posegla bolezen, in primorani smo iskati varuško. želeli bi, da pride kar k nam na dom, vsak dan po osem, devet ur. Kakšno ceno naj postavim oziroma s kakšno ceno lahko računam? cena varstva za enega krat dva ali kako?

Bi se pa varuška ukvarjala samo s sinovoma, nič pospravljala.

Smo pa iz LJ.

Torej, 8,9 urno varstvo dvojčkov, na našem domu v LJ, brez kuhanja (samo pogrela bi že priprvaljeno).

AJA – ne rabim ponudbe, imam že eno kandidatko, a o ceni še nisva govorili. 🙂

LP

Pri nas na obali je cena enega privat varsta menda 300 eur na otroka. (je pa tu vključena hrana, njihov prostor) plenice nosijo starši sami.

Plačujem za enega otroka 120 Eur, pride na dom, skuha, vsak dan za 9 ur in vsako drugo soboto za 7 ur. Torej za dva ti več kot 200 Eur na mesec ne sme računati.

zakaj krat dve? Saj v vrtcu vzgojiteljica nima plače krat petnajst…
Pač daš ji znesek za katerega se dogovorita,pa plus kakšno malenkost,ker sta dva,recimo 20 evrov mesečno…in že to se mi zdi več kot dovolj…

Po temu zgoraj, hodi na šiht in vi ji plačujete 120€ na mesec ???? za dva predlagaš 200€ , to je za mene norčevanje iz ljudi !!

120E za cel mesec??? Pa ste vi resni? Pa saj to komaj prevoz pokrije!!! Manj kot euro na uro!!! Čisto izkoriščanje! Res me preseneča, da je nekdo pripravljen delat za tak denar…Za 2 otroka za cel mesec pod 500 eur ne bi šla…

A to je norčevanje iz ljudi, če ji dam 120 Eur na roko? Poleg tega pa ima penzijo večjo od moje plače? Ne me zajebavat!

Peesda pol se pa ene bunite kolk nizke plače majo prodajalke…evo tle mate eno sužnjelastnico, za poln delovni čas plačuje 120 mezde NA MESEC !!!!!!!

Po temu zgoraj, hodi na šiht in vi ji plačujete 120€ na mesec ???? za dva predlagaš 200€ , to je za mene norčevanje iz ljudi !![/quote]

Suzenjstvo! Fuj te bod!

Po temu zgoraj, hodi na šiht in vi ji plačujete 120€ na mesec ???? za dva predlagaš 200€ , to je za mene norčevanje iz ljudi !![/quote]

provokacija. e ni budale, ki bi za tak dnar hodila delat pa še vsako drugo soboto. Drugič se zmisli kaj bol verjetnega.
Smo pa mi naši plačevali za 2 večja otroka kot sta tvoja 7 Eur na uro + prevoz. Je šlo pa za krajši čas čuvanja tam recimo 5 ur/ dan.

pripravljena plačati 400-500€, tudi sama bi za tak denar šla čuvat dva otroka.

Lp,d.

Po temu zgoraj, hodi na šiht in vi ji plačujete 120€ na mesec ???? za dva predlagaš 200€ , to je za mene norčevanje iz ljudi !![/quote]

Suzenjstvo! Fuj te bod![/quote]

Glej, stroškov prevoza ni, ker je soseda iz bloka. Jaz imam plače 640 Eur, sem samohranilka. Koliko pa naj ji potem po tvoje plačam?

Iz prve roke, lahko vas je sram!!! Bi vi hodila cel mesec delat za 120eur??? Da ne govorim o tem, kako odgovorno delo je to…Golo izkoriščanje uboge penzionistke!

Kok ima ona penzije te ne briga , mene bi bilo sram dati 120€ za cel mesec , zgolj za tvojo info. zasebni vrtec v Škofji loki 800€ za 2 je 1600€ čudno kajne .

Suzenjstvo! Fuj te bod![/quote]

Glej, stroškov prevoza ni, ker je soseda iz bloka. Jaz imam plače 640 Eur, sem samohranilka. Koliko pa naj ji potem po tvoje plačam?[/quote]

Pa kaj mene briga kok maš ti plače ????? res si čudna , cena je taka kot je in ti vzemi ali pusti .
120€ je sramota

jaz sem čuvala dva otroka stara leto in pol ter dve leti in pol in sem zraven še skuhala. Dobila pa sem 400 eur…to je bilo 2 leti nazaj

pred tremi leti sem za deset dnevno čuvanje otroka plačala 250 evrov…

Draga moja, kot zgleda…ti je bolje da ostaneš lepo doma in živiš od sociale in preživnine…kaj naj ti rečem drugega ….
koliko maš stare otroke?
a fotr ne bi bil pripravljen nič prispevat za varstvo…?

Če bi meni kdo ponudil 120 evrov “na roko”, bi se mu samo smejala, niti ne bi resno jemala. Kdo ima koliko penzije, pa sploh ni pomembno. Plačuješ varstvo za otroka ali nekoga izkoriščaš? Resno dvomim, da je tole sploh res.

Za avtorico: Ne vem, kaj bi predlagala. Jaz sem za enega otroka bližnji sorodnici plačevala toliko, kot sem potem plačevala vrtca – nekaj čez 200 evrov – za varstvo 2 do 3-krat na teden. V vrtec pa seveda hodi vsak dan.

Halo, varstvo na domu otroka je dražje! Kje ste pa vi našli revo, ki za 120 eur kuha pri vas? To je popolnoma nefer od vas – saj je sužnja pri vas.

20 dni x 9 ur = 180 ur + 14 ur = 194 ur = 61 centov na uro!!!!! Torej dobi 5 eur na dan … GRDO. Grdo!

Bi vi delali za 61 centov na uro?

Katastrofa.

LP

Je*iga, si najdla pravo mesto za iskanje nasvetov 🙁
150€
Zadnji odgovor.

kaj ste planile nanjo? Ta gospa ima dobro penzijo, tega ne dela za denar. Je ena izmed vaših tašč, ki ne more do svojih vnukov, zato za bakšiš skrbi za enega drugega otroka. Še dobro, da so take ženske na svetu.

A kruh tudi dobite cenej, če povete koliko imate plače?

Drgač pa mi za našega plačujemo privat varstvo 300. Letos dobi še tamlajšega in bo cena za oba 500. Čuvajo pa se pri njej doma – ima pa 4 – je pa dipl. vzgojiteljica in z otroci res dosti dela.

kaj ste planile nanjo? Ta gospa ima dobro penzijo, tega ne dela za denar. Je ena izmed vaših tašč, ki ne more do svojih vnukov, zato za bakšiš skrbi za enega drugega otroka. Še dobro, da so take ženske na svetu.[/quote]

Kako veš ??? spet ena ki sama sebi odgovarja , a veš kaj pomeni bakšiš, občasno pomerkaš otroka , ko mora mamica nujno nekam, plačila nočeš ker ti je to v veselje ni pa obveznost, no in potem ti mamica nekaj podari oz. kupi nekaj kar imaš rada pa si nočeš ne moreš kupiti.
tole kar ona opisuje je pa služba s 194 ur na mesec za 120€ , to je suženjski odnos .

kaj ste planile nanjo? Ta gospa ima dobro penzijo, tega ne dela za denar. Je ena izmed vaših tašč, ki ne more do svojih vnukov, zato za bakšiš skrbi za enega drugega otroka. Še dobro, da so take ženske na svetu.[/quote]

Kako veš ??? spet ena ki sama sebi odgovarja , a veš kaj pomeni bakšiš, občasno pomerkaš otroka , ko mora mamica nujno nekam, plačila nočeš ker ti je to v veselje ni pa obveznost, no in potem ti mamica nekaj podari oz. kupi nekaj kar imaš rada pa si nočeš ne moreš kupiti.
tole kar ona opisuje je pa služba s 194 ur na mesec za 120€ , to je suženjski odnos .[/quote]

ne vem, ampak postavljam realno hipotezo. Če še nisi opazil je v sloveniji in tudi tukaj na monu en kup ženščin in dedcev, ki jim starši čisto zastonj čuvajo otroke po cel dan, odstopijo pol bajte, potem so pa čisto v luftu, ker je tašča prinesla nenajavljeno pecivo gor v štuk:)) Pa noben ne govori o suženjskem razmerju. Sama sem že večkrat predlagala jokajočim taščam, ki kao premalo vidijo svoje vnuke, naj čuvajo druge otroke zastonj in bo njihovi potrebi po druženju z otroki zadoščeno.

New Report

Close