Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CEPLJENJE OTROK PROTI CORONI

CEPLJENJE OTROK PROTI CORONI

Odgovor na objavo uporabnika
ohjej, 26.11.2021 ob 02:51

Pokljukar je včeraj povedal,da po 20.12.21 dobijo cepiva za otroke stare od 5-11 let in potem se bo pričelo cepljenje.

Ali boste dovolili,da jih cepijo z nepreverjenim cepivom?

Sploh v to ne dvomm. Sej vidš kako so ubogljivi. Tud to, da se starši strinjajo, halooo, 3x tedensko tisto palčko v nos in to zato, da bi dokazal da so zdravi 😀

Namest da bi se uprl, se postavl za svoje otroke, sam glave sklonjo.

Upam,da vas ne bodo prestrašili in prisilili naši covid strokovnjaki,da boste cepilu svoje otroke z ne zadosti preverjenim cepivom. Da vam ne bo kdaj žal,ko se bodo začele kazati posledice…

Zdaj bodo vse naredili,da jih cepite. V naslednjih dneh bodo pisali samo o tem koliko otrok je hospitaliziranih,pa o večorganskem sindromu,pa unetju ……

Pa srčno upam,da ne boste svojih majhnih otrok cepili zaradi počitnic,potovanj…..

Odgovor na objavo uporabnika
Necepilka, 26.11.2021 ob 09:10

Upam,da vas ne bodo prestrašili in prisilili naši covid strokovnjaki,da boste cepilu svoje otroke z ne zadosti preverjenim cepivom. Da vam ne bo kdaj žal,ko se bodo začele kazati posledice…

Zdaj bodo vse naredili,da jih cepite. V naslednjih dneh bodo pisali samo o tem koliko otrok je hospitaliziranih,pa o večorganskem sindromu,pa unetju ……

Pa srčno upam,da ne boste svojih majhnih otrok cepili zaradi počitnic,potovanj…..

Če že, jih bodo zaradi vas. Da bodo otroci lahko normalno živeli. Ker zaradi vašega egoizma ne morejo.

Ne skrivajo, ne prikrivajo več.

Priznajo, da počnejo poizkuse tudi na evropskih otrocih….

POZOR:

( https://www.youtube.com/watch?v=iWBUVojpeyg )

ne vedo, da človek ve, da se za egoizem posameznika, njegovega pohlepa gre. Idiokrati ne dovolijo, da je človek zdrav. Zdrav človek, je neprofiten.

PA a ste zmešani. Ne pustim, da se mene cepi s tem zvarkom, kaj šele otroke.

Nikoli s tem nepreverjenim strupenim cepivom. Kovid in druga prehladna obolenja otroci prebolijo stoje.

Odgovor na objavo uporabnika
A ste nori, 26.11.2021 ob 09:22

PA a ste zmešani. Ne pustim, da se mene cepi s tem zvarkom, kaj šele otroke.

Nikoli s tem nepreverjenim strupenim cepivom. Kovid in druga prehladna obolenja otroci prebolijo stoje.

In potem vidimo odkod toliko miokarditisa…

Bognedaj da bi imeli glupi antivaxerji otroke, se nam slabo piše.

Ne, ne bomo cepili.

tudi pri nas v druzini smo deljeni: moz cepljen (3x), jaz necepljena.

velik stvari mi ne spila pri celi zgodbi. V dveh letih niso odkrili zakaj rni zboliko za tezjo obliko, drugi ne. Se tega ne vedo, koliko protitelesc je potrebnih, da bi bil clivek zasciten in se mnogo mnogo stvari niso naredili, ki bi jih po vsej kmecki logiki morali. Informacije spreminjajo iz dneva v dan, ostaja samo ena enaka – cepite se, ki pa spet ne pije vode, ker v brezupnem stanju znajo reci samo: se en odnerwk bo potreben – tretji, a bojim se, da ne bo zadnji. Nekatere ze uvajajo obvezno cepljenje – nemci imajo ze nove knjizice s kovid-19, pa hkrati, UPAJO, da bo cepivo zacelo delovati v smislu, da se ne bodo cepljeni niti okuzili.

ne vem – vse to mi je zelo cudno.

sem bila ze na tem, da se grem cepit, potem pa zagledam med predvajanjem otroskega programa reklamo: in potem so jih polozili v grde lesene krste…. Pa koga fopajo? Kadar gre za tovrstno bilezen, jih se nikoli niso polagal v lesene krste. Ampak ok. V glavnem – prepricano, da se grem cepit, so me mediji uspeli ponovno prepricat, da to ne bi bila pametna odlocitev.

v resnici sem se te dni ze odlocila, da v kolikor uvedejo obvezno cepljenje – selitev. Drugega mi zal ne preostane. Stanovanje sem ze pricela prazniti in podarjati stvari, ki jih nisem ze vec kot dve leti prijela v roke, vse s ciljem, da bom, ko bo trenutek, lahko enostavno pospravila bistvene stvari v kovcek in oddala stanovanje, mi pa bomo sli – novim dogodivscinam naproti.

Enako kot so spomladi pisali, da sta AZ in Jansen učinkovita in varna. Potem je bilo, da sta varna nad xx let, potem, da sta varna pod xx let, potem so jih umaknili. Enako kot so pisali, da je Jansen dovolj en odmerek, zdaj pa se je treba docepit že čez dva meseca. Enako, kot so pisali, da dajejo cepiva doživljenjsko imunost, potem imunost vsaj par let, potem imunosti ne več, ampak preprečevanje okužbe, potem preprečevanje bolezni, potem preprečevanje IT in smrti…

Pfizer si je vzel 55 let časa, da bo poročal o cepivu. Ravno dovolj, da bo par generacij že mimo.

Jaz cepiva, ki se nalaga v reprodukcijskih organih, ali zaradi katerega imajo ženske zmešano menstruacijo, pod nobenim pogojem ne bi dal otroku.

Odgovor na objavo uporabnika
zahavala, 26.11.2021 ob 08:59

Odgovor na objavo uporabnika
b nas, 26.11.2021 ob 08:56

niti pod razno, tu pa se tudi večina cepljenih odraslih mislim da strinja z nami, da naši otroci ne bodo poskusni zajčki. Ko pa slišim, koliko je starih necepljenih, potem pa težijo otrokom, bi jih pa najraje..rajši ne povem kaj.

Torej se zahvali starim prdcem, ki so tudi tukaj, ker so tako egoistični, da se nočejo cepiti. Ker pričakujejo, da bodo za njihovo zdravje poskrbeli vsi drugi. Oni se brigajo samo za svojo rit, za ostale jim dol visi.

Res je. Zaradi tega se sedaj spravljajo na otroke, vse za tiste famozne odstotke precepljenosti. Če midva (oba cepljena) dava cepit najine tri otroke, to tistim 50+, 60+, 70+, 80+ letnikom, necepljenim, ki preobremenjujejo intenzivne oddelke, ne bo čisto nič, ampak res čisto nič pomagalo. Alora? Kot je bilo že večkrat povedano, tu se tudi cepljeni starši ne bomo pustili. Če elastiko predolgo razteguješ, ta poči. Tu se romantika konča. Jeb*** se!

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj598, 26.11.2021 ob 09:28

Ne, ne bomo cepili.

tudi pri nas v druzini smo deljeni: moz cepljen (3x), jaz necepljena.

velik stvari mi ne spila pri celi zgodbi. V dveh letih niso odkrili zakaj rni zboliko za tezjo obliko, drugi ne. Se tega ne vedo, koliko protitelesc je potrebnih, da bi bil clivek zasciten in se mnogo mnogo stvari niso naredili, ki bi jih po vsej kmecki logiki morali. Informacije spreminjajo iz dneva v dan, ostaja samo ena enaka – cepite se, ki pa spet ne pije vode, ker v brezupnem stanju znajo reci samo: se en odnerwk bo potreben – tretji, a bojim se, da ne bo zadnji. Nekatere ze uvajajo obvezno cepljenje – nemci imajo ze nove knjizice s kovid-19, pa hkrati, UPAJO, da bo cepivo zacelo delovati v smislu, da se ne bodo cepljeni niti okuzili.

ne vem – vse to mi je zelo cudno.

sem bila ze na tem, da se grem cepit, potem pa zagledam med predvajanjem otroskega programa reklamo: in potem so jih polozili v grde lesene krste…. Pa koga fopajo? Kadar gre za tovrstno bilezen, jih se nikoli niso polagal v lesene krste. Ampak ok. V glavnem – prepricano, da se grem cepit, so me mediji uspeli ponovno prepricat, da to ne bi bila pametna odlocitev.

v resnici sem se te dni ze odlocila, da v kolikor uvedejo obvezno cepljenje – selitev. Drugega mi zal ne preostane. Stanovanje sem ze pricela prazniti in podarjati stvari, ki jih nisem ze vec kot dve leti prijela v roke, vse s ciljem, da bom, ko bo trenutek, lahko enostavno pospravila bistvene stvari v kovcek in oddala stanovanje, mi pa bomo sli – novim dogodivscinam naproti.

No ja, če si res tako zelo labilna, da te spreobrne že ena reklama, potem ti lahko rečem samo: “Srečno pot!”

Glede na to , da so otroci cepljeni najmanj proti petim boleznim, je normalno da se cepijo tudi proti koroni.        Se prej pa seveda tudi odrasli.

Odgovor na objavo uporabnika
jonza, 26.11.2021 ob 04:42

Sedaj se vidi,da se sploh ne gre več za zaščito temveč,da  jih čimveč ljudi precepijo ali da rečem zastrupijo.

Svojih otrok ne dam,ker niso vaša last ampak samo moji.

Pa si sploh predstavljaš kako dolgcajt jim bo če bodo edini preživeli. Saj se niti za igrat ne bodo imeli s kom.

no gou

Mislim podobno kot ena zgoraj: marsikaj v tej zgodbi ne štima. Pa sem sama cepljena.

A ni čudno da se za otroke od 5 do 12 let priporoča majnša doza cepiva? Čak mal…..a gre to na kilažo? Ker med 5 letnikom in 12 letnikom je lahko bistveno večja razlika, kot med nekim 12 letnikom pa 80 letno drobno babico, če gledamo telesno maso.

Če gre na starost spet ni logike: 11 letnik dobi manjšo dozo, 12 letniki dobivajo polno?

In ja…ta manjša otroška doza je pa kar 100% učinkovita. Eh ja…..

Smrdi, smrdi…joj kako smrdi.

oreng smrdi

Odgovor na objavo uporabnika
ohjej, 26.11.2021 ob 09:53

Mislim podobno kot ena zgoraj: marsikaj v tej zgodbi ne štima. Pa sem sama cepljena.

A ni čudno da se za otroke od 5 do 12 let priporoča majnša doza cepiva? Čak mal…..a gre to na kilažo? Ker med 5 letnikom in 12 letnikom je lahko bistveno večja razlika, kot med nekim 12 letnikom pa 80 letno drobno babico, če gledamo telesno maso.

Če gre na starost spet ni logike: 11 letnik dobi manjšo dozo, 12 letniki dobivajo polno?

In ja…ta manjša otroška doza je pa kar 100% učinkovita. Eh ja…..

Smrdi, smrdi…joj kako smrdi.

Pa daj ne smeši se no. Tudi ti še nikoli nisi prebrala kakšnega listka, ki je zraven zdravil? Očitno ne, ker sicer ne bi pisala take debilnosti. Vedno je nekje meja, vedno! Samo če še nikoli nisi prebral priloženega listka, pa magari samo od zdravila, ki so ga predpisali tvojemu otroku, potem si pač neodgovoren starš – bebček! Cepivo je pri tem še najmanjši problem.

In, BTW, moj 12-letnik ima 170 cm in 63 kil. Daleč od petletnika.

Ja res smrdi ta gnila pamet nekaterih, zelo smrdi!

Koliko vas je tu psihopatov, ki podpirate genocid nad otroki ?

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10221081509129792&set=gm.870990830251208

Naročili so 60.000 odmerkov.

Kot že zadnjič ob testiranju, se tudi tu kaže debilnost nekaterih staršev. Tako, kot večina teh glasnih nasprotnikov ni nikoli prej ne sebe ne otrok testirala (pa tako sveto so trdili, da ja, da so odgovorni in da sami doma vzorno testirajo), tako se tudi tu vidi, da še v življenju niso prebrali tistega lista, ki je priložen čisto vsakemu zdravilu. Sramota za takšne neodgovorne starše! Zgleda, da bi morali objaviti vse na facebook, potem bi mogoče kdo poslušal. Če že prebrati ne zmorejo. Pa je, glej ga čudo, vse to tudi na internetu. Kaj lahko potem pričakujemo od njihovega potomstva? Prekleto malo. 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 26.11.2021 ob 09:08

Sploh v to ne dvomm. Sej vidš kako so ubogljivi. Tud to, da se starši strinjajo, halooo, 3x tedensko tisto palčko v nos in to zato, da bi dokazal da so zdravi 😀

Namest da bi se uprl, se postavl za svoje otroke, sam glave sklonjo.

Glede na to, da je za otroke veliko bolj nevaren fuzbal, boš prepovedala svojim otrokom igranje? Ker je bilo že pred pojavom korone veliko mrtvih mladih nogometašev, ki so prej bili zdravi, potem pa so se na treningu ali tekmi zrušili. Razlog pa je bil vedno neodkrita srčna bolezen. Si kaj razmislila o tem in kako bi to preprečila? Ker nobeni zvezi ne klubom očitno to ni pomembno (denar je le denar), bi pa zagotovo moralo biti staršem, se ti ne zdi?

Glede miokarditisa pravijo, da je tveganje zanj več kot 30× večje pri otrocih, obolelih za covidom:

The Myocarditis Foundation (here) said here , that during the “time period (March 2020-January 2021), 132 out of nearly 4 million children without COVID-19 developed myocarditis.” Overall, “the risk of myocarditis is more than 30 times higher among COVID-19 patients.”

https://www.reuters.com/article/factcheck-myocarditis-covid19-vaccine-idUSL1N2S924L

 

V bistvu se nas je pripeljalo tako daleč, da se bomo morali odločiti. Bomo to bitko izbojevali mi za otroke… ali bomo sklonili glave in počakali, da jo morda otroci izbojujejo za nas. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

 

Ne.

New Report

Close