Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Človek z veliko karizmo in intelektom – Vlado Pečnik

Človek z veliko karizmo in intelektom – Vlado Pečnik


Kaj pa je delal? Povej konkretno! Si videla na svoje oči? Si slišala od koga? Pa smo spet tam, kjer ni muh.

Slišala,pa ne samo od enega!!!Grozno pa je to,da eden od mojih vrstniko že leta potrebuje psihiatrično zdravljenje .Zeeelooo dobro sem ga poznala in niso nobena podtikanja.Pozanimaj se zakaj je moral na hitro oditi iz parih župnij!Konkretno ti pa ne bom razlagala kaj je delal ozirama poskušal narediti mojemu dobremu prijatelju v tistem obdobju,ker se mi obrača želodec ko se spomnim teh birmanskih pripirav!

Veš, sam sem slišal drugače. In to od ljudi iz tistih župnij, iz katerih “je moral na hitro it”. In ta o zdravljenju zaradi njega je bosa. Zanima me, če si videla, ne rekla kazala.

In veš kaj je še žalostno? Da so take zgodbice prišle še pred njem v naslednjo njegovo faro in je bil ožigosan še preden je začel s pastoralo. Res ima človeška zloba dolg domet.

Hm, če so ga obsodili v sami RKC…do kam natančno že seže človeška zloba?!?
Me pa eno zanima – če upoštevamo, da je vse to samo plod podtikanja, ker je bil mnogim v RKC trn v peti – a vi, verniki, pa nimate toliko jajc, da bi se temu uprli znotraj RKC, ki ga je obsodila?!? Če ste lepo pridkani in še naprej pridno hodite v cerkev, se sicer potihoma ne strinjate, da je moral oditi, ampak če ga prestavijo, potem bo že tako prav – ja, kaj ste pa vi za eni gorečni borci za pravico?!? Aja, saj res, naj se raje bog s tem ukvarja, nam se ne da trudit za popravo krivic….Jao, jao….
Da pa mnogi ne verjamete, da ima človek lahko še drug , zloben obraz – heh, tudi pri številnih serijskih morilcih so imeli sosedje zelo zelo dobro mnenje o njih…. Da pa se žrtvi neke osebe, ki ima avtoriteto, ne verjame in se jo najprej avtomatsko ožigosa kot nekaj najslabšega, pa tudi ni novo.

V glavnem – vi, goreči častilci župnika – kaj ko bi to gorečnost naslednjič raje uporabili za konkretne zadeve, ki bi žrtvi oz. žrtvam (pa naj bo to župnik, ki je po krivem obtožen, ali pa žrtve spolnega nasilja s strani župnika) pomagali konkretno, ne pa da se sedaj šopirite, kdo bo napisal večjo hvalnico?

Še tale malenkost:
“In verjemite, da se prva, ki bi tako osebo (tudi duhovnika) prijavila, če pa bi bil ogrožen moj otrok, bi z njem še fizično obračunala.”
A tole je pa krščansko? :-)))

Dojemite vendar, da se pedofilija ne dogaja vsem pred očmi. Da ni vsak žrtev, ampak so žrtve previdno in pretkano izbrane!

To se vedno dogaja, da je pedofil pri večini zapisan v najlepši luči, na drugi strani pa svoje izbrane žrtve vleče v temo. To so izrazito dvolično osebnost in tisti, ki ga tako kujete v zvezde, ste posreden dokaz, da je to res bil.

In še v poduk tistim, ki mešajo homoseksualnost in pedofilijo. To ni eno in isto! Pedofili so lahko heteroseksualni. Posebno vzburjenost pa dosežejo ob prisotnosti nerazvitih otrok (bodisi dečkov ali deklic).
Homoseksulanost pa je spolnost med dvema odraslima enakega spola in ni kazniva deviacija.

Čudim se res, eni nimate niti osnovnih pojmov razčiščenih pa bi roko dali v ogenj zanj. Zatiskate ušesa pred tistimi, ki imajo osebno izkušnjo z njim in žrtve postavljate na laž.

Pri pedofilih so žrtve otroci! OTROCI!!! In kako naj ima ta otrok vero v boga in v odrasle, če ga vsi postavijo na laž in mora sam preživljati vso fizično in psihično bolečino. Bog bo sodil tudi takim, ki obosjajo žrtev namesto storilca.

Glejte, jaz nočem prepičevati nobenega. Vsak od nas sam pri sebi ve, ali je tisto, kar je napisal res, ali ne. (… “s” …)
Osebno trdno verjamem, da bomo vsi nekega dne soočeni s svojimi mislimi, besedami in dejanji. Takrat bo prišla na dan vsa resnica. Marsikateri “nedolžen” bo takrat nosil vso težo svojih dejanj in marsikateri “kriv” bo zasijal v vsej svoji nedolžnosti.

11 Blagor vam, kadar vas bodo zaradi mene zasramovali, preganjali in vse húdo o vas lažnivo govorili. 12 Veselite in radujte se, kajti vaše plačilo v nebesih je veliko. Tako so namreč preganjali že preroke, ki so bili pred vami.« (Lk 6, 11, 12)
Blagor vam, če vas zaradi Kristusovega imena sramotijo, saj nad vami počiva Duh slave, Božji Duh. (1 Pt 4,14 )

Mislim, da tukaj res ni mesto za panflete sekte Univerzalno življenje, katere evidenten namen je uničiti vse, kar je Krščanskega. No, k sreči njih in njihove “vidkinje”, ki trdi, da se dnevno pogovarja z Jesusom – ki ji daje navodila – noben ne jemlje resno…

Je vzrok smrti komu znan?

Bil je dober in velik človek! Družil sem se z njim od svoje mladosti do sedaj (20 let), pa me ni napadel. Potencialnih prilik za zlorabo je bilo ogromno. Naj ga sodi le On!


Znan. Podhladitev. Hudo je padel, polomil rebra, se fajn potolkel po glavi (lahko je tudi izgubil zavest). Ko se je skušal privleči do koče, mu je zmanjkalo moči in je obležal.

Veš, sam sem slišal drugače. In to od ljudi iz tistih župnij, iz katerih “je moral na hitro it”. In ta o zdravljenju zaradi njega je bosa. Zanima me, če si videla, ne rekla kazala.

Nič rekla kazala! Vem iz prve roke. In vsi, ki ga zagovarjate ste prav tako krivi, ker ne verjamete žrtvi
in s tem poglabljate rane vsem žrtvam in njihovim družinam. Ne želim, da bi kateri od otrok zagovornikov doživel tako moro.

Mi je pa jasno zakaj žrtve niso prijavljale njegove svinjarije.Ker te družba izloči in na koncu ti izpadeš lažnivec.Pa pišete o njemu,da je bil globok.Res je bil globok kot greznica.Seveda pa je res,da je žrtve premišljeno izbiral.Žal mi je samo,da ni plačal svojih grehov in bi tudi žrtve in njihovi starši dobili zadoščenje.Pa da se razumemo,da jaz verujem v Boga ,kar za njega ne moram reči.

b

]Ne morem verjeti,da takega človeka zagovarjate.Tisti,ki ste slišali samo o sumu na njegova dejanja pa ste kljub temu svoje OTROKE pošiljali k njemu k verouku se vprašajte kaj je z vami narobe.Nikoli pa ne obsojam če nisem prepričana.Vendar v primeru ” gospoda Pečnika”sem prepričana in me to mori že 25 let.

Spoštovani,Vladota sem poznal več kot dvajset let in veliko mi je v življenju pomagal,Vlado HVALA TI ZA VSE NIKOLI TI NE BOM MOGEL POVRNITI TEGA!!!

Bil je enkraten,karizmetičen duhovnik,ki je znal Boga približati ljudem!

Kot duhovnik je imel zmeraj lepo obarvana in pristna bogoslužja!

Kar se pa tiče očitkov?? Ko nekdo umre ponavadi govorimo zmeraj lepo tako daaaa,,,,,
Kot je Jezus nekoč dejal,kdor je brez greha naj prvi vrže kamen!

Nekoč bomo Vsi odgovarjali Njemu najvišjemu za svoja dejanja!
Vendarle dobra dela in usmiljenje zmagajo! Bil je usmiljen do človeka v stiski,zato sem prepričan,da bo le to tudi dosegel!

VLADO HVALA ŠE ENKRAT!!!!

Spoštovani, ki drugače mislite!
Čedale bol sem prepričan, da je Vlado, drugi Kramberger! Zbali so se vpliva, ki ga je imel – in odšel je!
Je slovenska Cerkev še sol in Luč? Zdi se mi, da le še pesek na morski obali, sicer bi obiskovalci cerkva ne volili teh, ki so nam pobrali vso pamet!
Prekleti zlobni jeziki, ste prebrali knigo, ki jo je napisal tako očrneni duhovnik, ki si je upal misliti s svojo glavo? Ja, Rak rana slovenske Cerkve postavla ogledalo vsem!
Vlado, ti se smehlaš z neba, na nas pa je, da se streznimo, če se sploh še lahko! Bolševiki in CMD se nam smejijo, k majo vso našo pamet – mi pa po vrtičkih, ko prašički rijemo, hehe, slovenske saje!

Vlado Pečnik je bil zame velik človek!
Če pogledamo svet okoli sebe, opazimo, da se kot grozljiva atomska bomba širi zlo po svetu! Samo če se zazremo v aktualne hibe: neporočenost; splavi (ki dosegajo miljonske številke); samomori, izprijena spolna nagnenja (homoseksualnost, pedofilija, ipd…); vidimo, da je človeštvo globoko ranjeno!

Glede na to, da obstajajo zgoraj zapisi, ki bi dali roko v ogenj, najprej glede uravnoteženosti žrtve, (ki naj bi jo domnevno zlorabil gospod Vlado Pečnik); kot zaupanja žrtvi, da resnično govori resnico in ne morda zgolj (iz mračnega ozadja plačano antipropagando) ne gre brezglavo trditi, da to nikakor ni možno! Vendar pa je potrebno vedeti:
Če je to nizkotno dejanje res resnica; lahko žrtvam, ki so bile s tem prizadete, edino Bog zaceli globoke rane v duši in srcu (ker je edini vsemogočen); vendar le preko odpuščanja (zdaj že pokojnemu duhovniku) sicer postane telo imuno na zdravljenje, saj ga notranje sovraštvo preveč razjeda! Treba je vedeti, da On; Gospod Bog, je gospodar zemlje (ki kot roža hitro mine) kot tudi nesmrtnih nebes! (“Nobeno oko ni videlo, nobeno uho slišalo in v nobeno srce ni prišlo, kar je Bog pripravil tistim, ki ga ljubijo”) /Zato ni bati, da Gospod (ki je ustvaril vesolje) nebi imel kje vzeti 🙂

Če pa slučajno ta trditev (o zlorabi otroka; otrok?; s strani gospoda Pečnika) ni resnična in temelji zgolj na nekih nepreverjenih tračih in izmišljotini, bi pa tem samo eno stvar želel povedati:
Ta, ki je to storil, je z zlobnim jezikom strl srce in s tem ubil Pečnikova starša, kot tudi njega (tako dobro ime, kot življenje)!
Prav tako bi želel posvariti vse druge ljudi, ki tako brezskrbno širijo (za njih same) nedokazane negativne govorice! Svetem Pismu jasno piše: NE SODITE, DA VAM NE BO SOJENO!!!

Marsikdo, ki podleže skušnjavi in slepo obsoja; si bo lahko s tem pred Jezusom (ko bo le ta naš sodnik), zapečatil lastno življenje in zveličanje; Saj mu bo vsevedni Gospod pokazal na vso goro škode, ki jo je za časa življenja njegov jezik naredil “nedolžnemu?”, s širjenjem polresničnih ali celo neresničnih govoric! In ta velikanska povzročena škoda (ker so morda našim govoricam nasedli in jih širili tudi drugi) bo v večnosti videna v pravi razsežnosti in bo kot mlinski kamen grehov bremenila nas same in našo dušo!

Osebno imam z g. Pečnikom le dobro izkušnjo! Zame je bil dobričina, izredno močna duhovna osebnost; moder in preudaren mož, ki je bil za to duhovno puščavo našega časa (v kateri živimo) resnično prava oaza! Močna duhovna skala; duhovni kompas; zdravnik za dušo, kjer čeprav je kdaj zaradi naših notranjih ran tudi zabolelo, (ker se ni dalo drugače zdraviti, kot skozi Resnico); je na koncu prinašalo poslušnim duhovno olajšanje zdravje in mir!

Osebno NE VERJAMEM v incident, ki se mu prepisuje; dopuščam pa možnost, da se je lahko tudi on ujel v eno od teh satanskih zank, ki nam jih dnevno satan na vse načine nastavlja! Kar naj vsak razišče pri sebi in bo hitro kakšno našel! To sicer ne opravičuje njegovega domnevnega padca; ki je (če je resničen) še globji, ker gre za duhovnika, ki bi še bolj kot kdor koli drug, moral biti odsev ljubezni in ne zla!

Če gre pa zgolj za navadno laž, pa ubogi tisti, ki so skrojili in sprožil to izprijeno zgodbo; delno pa tudi vsi tisti, ki jo kljub temu, da ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} potrjena; velikodušno širijo naprej)…
Človek, ki s prevaro in lažjo uniči dober glas duhovnika, postane v Božjih očeh enak izdajalcu Juda Iškariotu, saj podobno kot je Juda s poljubom izdal Jezusa; ti s poljubom izdajo “nedolžnega” duhovnika!
Kjer se pod pretvezo poljuba skriva navidezna skrb za uboge male žrtve (ki pa jih v resnici sploh ni in so zato zgolj navidezne hudičeve pasti, za nove obrekovalce); prava rušilna moč tovrstnega “krivega” poljuba pa je : umor dobrega imena duhovnika; in v domnevnem Pečnikovem primeru
bi to pomenilo tudi umor njegovih staršev ter vseh duš, ki jih je imel Bog, po njem še namen osvobajati zleh zank pogubljenja!
BOLJE DRŽATI JEZIK ZA ZOBMI, KOT ŠIRITI UMAZANE ZGODBE, za katere pa marsikdo od teh, ki jih širi; nebi upal zanje zastaviti svoje duše (a prav to nevede dela; saj če se bo v večnosti izkazala Pečnikova nedolžnost, bo vsaka razširjena laž imela peklensko težo za našo dušo)
In tudi če se ne bo izkazala, nas bo Bog lahko upravičeno vprašal: “Od kje ti dokaz za njegovo krivdo!” Kot tudi v zvezi s pristnostjo molitve, ki smo mu jo velikokrat kot kristjani zmolili (Oče naša namreč), ko smo slepo ponavljali, brez, da bi se zavedali kaj govorimo…
“….ODPUSTI NAM NAŠE DOLGE, KAKOR TUDI MI ODPUŠČAMO SVOJIM DOLŽNIKOM…”

In še besedica v zvezi z potezami RKC ja, nad katerimi se mnogi spotikate!
RKC se je po uradni dolžnosti prisiljena podrediti obtožbi domnevne afere; kar je zgolj uradna dolžnost in smernica RKC ja, nikakor pa to ni dokaz za kakšno krivdo! Nič koliko krivih obtožb že pozna zemlja in celo usmrtitev; (celo Jezus, je ena od njih), zato; dokler krivda ni z gotovostjo dokazana, velja obsojeni za nedolžnega; ki je lahko, (če so v ozadju mračne spletke), celo sam zgolj žrtev prevarantov!?
Bog ve kaj je res in Hvala Bogu, da je On Sodnik, ki bo vsakemu (ob svojem času) dal tisto, kar mu gre!

Zdravo MK.

Ti kot dobri prijatelj zupnika vladota. Namerno z malo ker za mene je gnus, ki ga ni za pogledat. Pravi prevarant in hudič. Kolikor grdega je naredil on otrokom jim ne more nihce povrniti . Službo bozjega PASTIRJA JE IZRABLJAL ZA GNUSNA DEJanja in se potem skrival za jezusovim naukom. Ko bi se vsaj res za Jezusovim, se je pa za naukom Mojzesa.
Če poznas sveto pismo bos locil. Naj ti samo povem, da je posilil mojega takratnega prijatelja na duhovnih vajah v skofji loki. Izbiral je fante, za katere je vedel, da so nemočni in njihove druzine verne in boga bojece. To gnusno dejanje smo mu predočili osebno in se ga je takrat tako sramoval, da je pobegnil pred nami. To se je dogajalo leto 1993-1995.

Samo toliko, da ne bodo neka natolcevanja, kdo je bil po krivem obsojen. Njegova močna vera je bila pa dalec od Jezusovega nauka. Navzven “dobrotnik”, znotraj hudič.
lp

G. Vlada Pečnika sem spoznala le za 2 dni, na romanju nas je zapustil tretji dan ker mu je umrl oče in je moral domov. V dveh dneh sem spoznala, da je bil človek brez dlake na jeziku, direkten. Sicer sem dobila o njem pozitivno mnenje, je pa res da nihče ne ve o nekom vsega in vsak najde kaj pri sebi kar bi lahko spremenil ali popravil, predvsem pa je vsak grešnik. 🙂

Verjamem, da nas Jezus uči odprtosti in ljubezni, predvsem pa verniki moramo biti verniki zaradi ljubezni do Boga, ne zaradi vaškega duhovnika. Verni smo zaradi tega kar čutimo v sebi v odnosu z Bogom. Kdor zapusti vero zaradi tega ker se ne strinja z duhovnikom, potem ni zapustil vere ker je nikoli ni imel. Kar vem ni nikjer zapisano da so duhovniki popolni, je pa res da so nekatere stvari nedopustne in mora Cerkev ko je sum dokazan ukrepati. Dokler krivda ni dokazana pa so vsi nedolžni, sicer je res, da nekaterih resnic ne bomo nikoli izvedeli, tako kot ni naša naloga druge sodit.

Upam, da je g. Vlado našel svoj mir, je pa res da ljudje ki jim ni vseeno za druge, nikoli nimajo miru. Tako verjamem, da še sedaj on moli za svoje bivše farane in pri tem ne dela razlik. 🙂

Poznmo pokojnega. Ce bi prezivel nesreco bi ga cakal sodisce. Unicil je veliko druzin. Preko alkohola je prihajal do mladih. V zadnjem casu se je upiral skofu. Nevednezi ga boste branili, ker slepo branite vse kar je cerkveno. A ne Kocmur? Skratka… Posast je umrla!!! Amen

Nobenemu duhovniku, ki se zaveda svojega svetega poslanstva, ni prav, da bi ljudje določali, kako bodo verovali. Vera je razodeta milost, katero nasledniki apostolov skrbno čuvajo, da se ne spridi.
Dandanes bi bili ljudje radi verni, pa še moralno svobodni v smislu: nikogar ne briga, kako živim.
Tako to ne gre in g. Vlado je to vsakomur v obraz povedal. Zaradi tega so se nekateri spreobrnili, nekateri pa odpadli. Eni ga hvalijo, drugi pljuvajo. Oboji pa pričujejo, da je bil dober človek. Za ljudi mu je bilo mar, greha pa ni maral.

Pecnik je bil pokvarjen. Vec mladih fantov je unicil!
Po navadi jih je napil in potem..kar si lahko mislite.
Fujmod cloveka, pravo sprenevedanje.
Naj pociva v miru.

Vse obtozbe drzijo, zal!!

Jaz sem mu pri spovedi govoril, da si ga večkrat dnevno božam in potem je prijelo še njega….

New Report

Close