Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Kaj Domen Valič vedno igra ljubimca nezadovljnih žensk in potem ugotavljajo trape, kdo je oče, partner ali ljubimec, hi, hi.
Ne verjamem, da bomo kdaj doživeli enkrat za spremembo pametni ženski lik, ki zna držati noge skupaj in enako velja za glavne moški lik.
Pri tej Rl je že vlak odpeljal. Še kakšnega druga osredna lika nima, ki bi bila simpatična.
Lahko bi bila lepa telenovela, če ne bi vsi ustvarjalci te limonade rekli si, gremo vse like narediti tako, da znajo samo lagati in si roge natikati.
Idej tako nimajo.
To z nosečnostjo je pa pod narekovaji višek ustvarjalnosti.

Hahaha, tudi onadva sta se prevarala.
Res ni tukaj nihče zvest. Zaenkrat samo Sara. Vprašanje časa kdaj bo tudi ona Blažu nataknila rogove 😉 No, je pa res, da velik ne more izbirati hehehe.

A je ona prišla v lokal zdaj k Janezu s tem namenom, da mu pove, da je Bojan kriv za požig njegove hiše???
Samo mu ne bo a, si bo premislila, ker je bil tako pijan?

da bi mu sonja rada povedala za požig pa še kaj.

danes je zadnjič? kaj bo ostalo odprto?

-požig Janezove hiše
-zažig strojev-Franc
-Lekičeva firma
-Majer je verjetno Valenti in oče
-priznanje nezvestobe obeh, Irene in Roka
-Terezin otrok
– Marijina preteklost
-Maja, oče
-Janez, Sonja, vsi bojo enkrat izvedeli da je varala Bojana
-Sonja bo verjetno izvedela za Janezovo neplodnost
-Franc mora še izvedeti za Mojčino nezvestobo (Majer)
– kaj bo z Erikom?

In še kaj….

Aja, pa Irenina nosečnost. Verjetno bo res z Rokom noseča in sklepam, da Katja ne bo z njim zanosila 😉

-požig Janezove hiše
-zažig strojev-Franc
-Lekičeva firma
-Majer je verjetno Valenti in oče
-priznanje nezvestobe obeh, Irene in Roka
-Terezin otrok
– Marijina preteklost
-Maja, oče
-Janez, Sonja, vsi bojo enkrat izvedeli da je varala Bojana
-Sonja bo verjetno izvedela za Janezovo neplodnost
-Franc mora še izvedeti za Mojčino nezvestobo (Majer)
– kaj bo z Erikom?

In še kaj….
[/quote]

Naj bo kaj novega, bolj razburljivega. Terezin otrok bi že bil ena taka stvar. Marijina preteklost? Tudi če ne.
Sonja že ve, da je Janez neploden, zato sta šla narazen. Maje baje ne bo več nazaj-nič hudega. Franc bo napodil Mojco, a bo kmalu dobil novo. Koga?
Bo Vida dala/posodila denar Mariji?

V tej seriji so mi vsi sami puhoglavci. Zgodba je bolj kisla od limone.
Nima ne repa in glave. Ta glavna lika sta tako tečna, da bi marsikdo vesel bil,če bi ju zamenjali.
Par ,ki se poroči po kratkem
Vsi samo lažejo drug drugemu in spletkarijo. Dolgočasna in stalna zgodba.
Ista

V tej seriji so mi vsi sami puhoglavci. Zgodba je bolj kisla od limone.
Nima ne repa in glave. Ta glavna lika sta tako tečna, da bi marsikdo vesel bil,če bi ju zamenjali.
Par ,ki se poroči po kratkem času zveze in po 1 tednu že imata zakonske težave.
Vsi samo lažejo drug drugemu in spletkarijo. Dolgočasna in stalna zgodba.

Pa to bi moral Mark Ireno pred drugimi poseksati. Ji zašepetati , te obdelam moja kurva in potem jo tako nabiti, da bi mizo zlomila.
Kako je bila Irena vesela , ko jo je Mark obdelal. Potem, ko ju je Tomaž dobil , ni bila več nasmejana. Antpatični lik in enako njen Rok.
V tej seriji so sami prevaranti,ki sploh ne vejo kaj je ljubezen.

Pa se je končala še ena sezona. Ta je bila nikakršna. Tudi konec malo solzav, nelogičen na momente. Sicer pa sta scenarista dala tukaj od sebe svoj višek ;). V naslednji sezoni (če bo) naj ju vendar že zamenjajo.

Ni pričakovati kaj boljšega v naslednji sezoni.
Mogoče bomo prijetno presenečeni? Pa ja )))

Če sem poštena pri teh naših nadaljevankah , torej telenovelah ne občutim nič. V nasprotju s tujimi,kjer sem potočila kakšno solzo, pri naših ne čutim nič.
Ne pri Usodnem vinu, niti Reki ljubezni.
Ko gledam to Reko ljubezni se mi zdijo vsi liki tako pusti.
Edini, ki so mi všeč v tej seriji so Tereza, Tomaž in Miran.
Ona vsekana Irena,ko je po seksu z Markom, metala stvari v njega ,češ da je on vsega kriv.
Potem je svoji polsestri rekla, da ona ni taka prasica kot je ona.
Potem se je še Irena razburila ,ko je slišala od Sare,da je bil pri Katji in potem se spet kremžila kot kisla kumarca.

Meni so dobri (vsaj precej boljši od ostalih) Jože, Tomaž, Miran, Tereza, Sara na momente….

So izredno šibki glavna lika Irena in Rok. Boljše bi bilo,če bi se ločila.
V bistvu je smešno,kaj sta scenaristki naredile iz Irene in Katje.
Iz koliko toliko simpatičnih likov so ju spremenili v vaški lajdri.
Enako velja za Sonjo.

Ni pričakovati kaj boljšega v naslednji sezoni.
Mogoče bomo prijetno presenečeni? Pa ja )))
[/quote]

Tudi jaz ne pričakujem nič kaj boljšega v 3. sezoni, ker so v 2. sezoni vse zasrali kaj se da.
Nič ne pomaga ,da sta se glavna lika pobotala,če sta takoj v začetku zakona se takoj varala.
Amnezijo gledalci ne bodo dobili.

Zate so vse kar lajdre;). Ti že ves čas eno in isto pišeš. Lajdra je >Mojca. Irena, Katja sta zelo šibka lika, v bistvu popolnoma nezanimiva. Dolgočasno bo, če bo to jamranje treba gledst v naslednji sezoni. Katja je odšla, Irena pa ostaja.

Zate so vse kar lajdre;). Ti že ves čas eno in isto pišeš. Lajdra je >Mojca. Irena, Katja sta zelo šibka lika, v bistvu popolnoma nezanimiva. Dolgočasno bo, če bo to jamranje treba gledst v naslednji sezoni. Katja je odšla, Irena pa ostaja.
[/quote]

Ja Irena , Katja in Sonja so >>nedolžne ženske

Zate so vse kar lajdre;). Ti že ves čas eno in isto pišeš. Lajdra je >Mojca. Irena, Katja sta zelo šibka lika, v bistvu popolnoma nezanimiva. Dolgočasno bo, če bo to jamranje treba gledst v naslednji sezoni. Katja je odšla, Irena pa ostaja.
[/quote]

Nehaj lajdrati uuuuuuuu? To je neki novi izraz ali kaj nehaj lajdrati??? Sploh ti veš,kaj pomeni lajdra,ali pametuješ,nehaj lajdrati??
Kako si užaljena ko slišiš besedo lajdra ? Kaj te je že kdo to rekel,da si zacvilila ??

Ja Irena , Katja in Sonja so >>nedolžne ženske

Kaj so potem Iren, Katja in Sonja ?

So lajdre ,cipe,vlačuge ,frfe, kurbe, lahkoživke,ali so samo butaste ženske,ki ne vejo kaj bi same seboj????????

Ajde, psihopatka nepismena, pojdi ajčkat….

Nadaljevanke je konec, do jeseni maš da si tiho in ne nabijaš s svojimi posti…. Nasmetila si več, kot preveč.

Jaz vem kaj so: Irena je vesoljska cipa enako kot Mojca,
Katja je kmečka lahkoživka,
Sonja potrebna mama.

Ha,ha,ha ………………………………………………………

Daj psihopatka vsekana ti pa bodi tiho. !!!!
Kaj si adminka,ali šefa foruma,da mi narekuješ kaj lahko pišem,ali kaj ne!!!! Odpeketaj!!!

Se prav spomnim,kako si izvajali mobing nad menoj nad drugimi forumi!!!
In tega ne bo m nikoli pozabila!!!! Razumeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj psihopatka vsekana ti pa bodi tiho. !!!!
Kaj si adminka,ali šefa foruma,da mi narekuješ kaj lahko pišem,ali kaj ne!!!! Odpeketaj!!!

Se prav spomnim,kako si izvajali mobing nad menoj nad drugimi forumi!!!
In tega ne bo m nikoli pozabila!!!! Razumeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Stara, k dohtarju bo treba!

New Report

Close