Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Žaljenje in obračunavanje vsevprek naj bo nova tema. Tukaj je govor o Reki ljubezni, njenih likih in igralcih.

Žaljenje in obračunavanje vsevprek naj bo nova tema. Tukaj je govor o Reki ljubezni, njenih likih in igralcih.
[/quote]

Žaljenje in primitivno kao komentiranje:((. Ni za brat.

Oprostite vsi skupaj, ampak se prav vidi po teh vaših zadnjih izpadih, kakšne vrste gledalce ima tale Reka.

Ta telenovela je nič od nič. Vsi se varajo.
Všeč je lahko samo tistim, ki vidijo podobnosti z liki,torej svoje partnerje varajo.
Tako ena iz Pop tv tu dela reklamo za to serijo ,ker napade vsakega, ki ni zadovoljen z serijo.

V zadnjem delu bomo izvedeli za Irenino nosečnost in potem bo enako kot v Usodnem vinu, ko glavna igralka spet ne bo vedela, s kom je noseča. Tako da spet zelo podoben scenarij.

čeprav glede na termin, v katerem je (končno) seksala s “svetovljanom” Markom, (torej 1 teden ali še manj nazaj), ne bi smelo biti dvomov, kdo je foter.

Kolikor sem tazumela, je seksala z njim 2-3 dni prej. Torej, fotr je definitivno Rok. Razen, če je scenarij tako zelo zanič (kar, pravzaprav, je), da so časovni okviri postavljeni kja v tri dni ?!

A ni škoda. Lahko bi bila taka lahkotna, gledljiva podeželska zgodbica, pa so scenaristi iz nje naredili negledljivo, dolgočasno bedarijo.

Kdo (katera) je noseča v Usodnem vinu in ne ve, kdo je fotr? Ines je “pogruntala”, da je Ivan. ERva ve, da je bivši mož. Kdo bo še noseč?
Občasno gledam ponovitev. Mi ni vse jasno Dora je lahko, ali pa Nina.?

Nin bo/je. Kolikor se spomnim (sem gledala konje bilo lani na sporedu). Po Martinčku je imela Erika (?) . Ta dva sta v igri 🙂 Babi od Martinčka bo to preračunala in ugotovila, da je oče Martin 😉

Aja…pa Dora bo tudi, ampak ona ve kdo je oče. Bo pa imela dvojčka…

Pa halo, dvakrat sem bila noseča, pa za to še vedela nisem par dni po sexu … A kar takoj ji bo slabo al kaj? Če že, je noseča z Rokom? Čeprav sta se zadnje čase več prepirala kot seksala …

Saj je z Igorjem. A je bila še s kom?

Saj je z Igorjem. A je bila še s kom?
[/quote]

Piše, da VE , kdo je oče;)…S katerim Erikom je bila Nina?

Piše, da VE , kdo je oče;)…S katerim Erikom je bila Nina?
[/quote]
ti gledaš ponovitve, in se še ni pojavil… bo pa prišel in ugani kdo ga igra? …Domen Valič :)))

tak da res prav ponavljajo se tudi z izbiro igralcev…

Grejo malo po stopinjah Usodnega vina. Tako ni čudno,da je tako,če je pa isti režiser kot je režiral Usodno vino.
Usodno vino je pa bil remake slovaške telenovele.
Nimajo idej.
Sedaj si bo pa sigurno Irena delala skrbi kdo je oče. Če ne bi noge v zrak držala tudi za drugega, ne bi bilo teh težav.

če bi kasneje Mark Ireni povedal, da je itak neploden. In dilema bo razrešena 🙂

če bi kasneje Mark Ireni povedal, da je itak neploden. In dilema bo razrešena 🙂
[/quote]

Ne more bit Mark. Par dni (dva natančno- 1x je spala pri Sonji, drugič v gasilskem domu) po seksu ne more bit noseča in ji je že slabo. No, pri nesposobnih scenaristih se ne smemo čuditi.


ti gledaš ponovitve, in se še ni pojavil… bo pa prišel in ugani kdo ga igra? …Domen Valič :)))

tak da res prav ponavljajo se tudi z izbiro igralcev…
[/quote]

Kaj pa ta lekarnar? Nekaj je zlo čudnega na njem….ima kakšno vezo s tistim, ki ga je Maja napadla?

Kaj pa ta lekarnar? Nekaj je zlo čudnega na njem….ima kakšno vezo s tistim, ki ga je Maja napadla?
[/quote]

Se je kar pojavil, malo čuden je.

Kaj pa ta lekarnar? Nekaj je zlo čudnega na njem….ima kakšno vezo s tistim, ki ga je Maja napadla?
[/quote]

Njega je napadla. Napeto bo.
Sem pa lani to gledala. In njegova mat ne bo marala Maje.

Kaj pa ta lekarnar? Nekaj je zlo čudnega na njem….ima kakšno vezo s tistim, ki ga je Maja napadla?
[/quote]

Prav prijazen je. Zelo rad bo imel Majo.

Njega je napadla. Napeto bo.
Sem pa lani to gledala. In njegova mat ne bo marala Maje.
[/quote]

Torej jo on pozna? Sem si mislila;). Ji bo povedal, se maščeval? Kdo je njegova mama?

Torej jo on pozna? Sem si mislila;). Ji bo povedal, se maščeval? Kdo je njegova mama?
[/quote]

Nič se ji ne bo maščeval. Ona bo ugotovila, da je ravno njega napadla.
Ne vem pa kako daleč je zdaj serija, ker zdaj ne gledam, sem lani.
Njegovo mamo igra Mirjam Korbar.
Se bo dooogaaajaalooo 😉

Nič se ji ne bo maščeval. Ona bo ugotovila, da je ravno njega napadla.
Ne vem pa kako daleč je zdaj serija, ker zdaj ne gledam, sem lani.
Njegovo mamo igra Mirjam Korbar.
Se bo dooogaaajaalooo 😉
[/quote]

Onadva se malo gledata, jo je povabil na kavo, ni hotela, potem je ona prišla v lekarno…. nič konkretnega se ni zgodilo…

Onadva se malo gledata, jo je povabil na kavo, ni hotela, potem je ona prišla v lekarno…. nič konkretnega se ni zgodilo…
[/quote]

bosta. In Maja se bo potem k njemu v stanovanje preselila. In njegova zoprna mat bo hotela zvezo razdret. Skos ji bo govorila da je ona ena navadna narkomanka.

No, na koncu bosta itak srečno skupaj 🙂

New Report

Close