Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Zanimivo, koliko je negativnih komentarjev čez Ireno. Čez Roka pa bistveno manj.
Ko se je on prvič lizal s Katjo, mu je bilo žal. A ne zato, ker je varal ženo, ampak zato, ker se je lizal s prijateljevo punco. Katja je takrat hodila z Gašperjem. Za Ireno ga ni brigalo.
Ko ga je biksala Irena, ji je bilo žal zaradi prevare moža – Roka.

Vidite razliko?

Ireno je v obup spravil Rok, s svojim ljubosumjem, ki sprva ni bilo upravičeno. Pa še vedno je za Majo in Marijo potegnil. Zato se je tudi zbližala z Markom. A vseeno to ni opravičilo.

Če že upravičeno kritizirate Ireno, sodite z istimi vatli tudi Roka.

Vse se strinjam. Jaz razumem ireno, da je bila od zacetka razocarana zarafi maje in tudi roka, ki je vso pozornost dajal in maji in mariji.
Ampak vse to ni opravicilo za njeno varanje. Povedati bi morala, da se tega ne gre in se odseliti , koncati zakon, potem bi pa lahko bila mirne vesti cetudi zholj za tolazbo z markom. Porocen in vezan skakati po posteljah to pa je no go tako zanjo kot posebej se za roka, ki je itak sam svohe probleme videl ves cajt sezone od odnosa z vido naprej in je na zakon cisto pozabil in vse sploh v začetku stresal na ireno.

Imaš prav, ampak tukaj v tej temi večinoma piše neka stara babura, ki je pred leti (predvidevam) zaradi moževega (partnerjevega) skoka čez plot doživela živčni zlom, od katerega se še ni pobrala, to je tista nepismena kokoš, ki je objavila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} postov v tej temi :-)))

Sicer pa je Rok res bolj problematičen, kar se tiče gonjenja. Pa tista Katja, ki ga naskakuje oz. se mu nastavlja že ves čas – tudi potem, ko se je škiso poročil….. Obenem se lajdra s prvim, ki se ji prikaže pred nos, ko je pijane (Gašper), nato se zapiči v drugega, ki jo malo lepo pogleda (miran), katerega spet zlorablja za svoje frustracije in naredi spletko okoli plačila za les…. Ta je hujša lajdra in spletkarka kot Irena.

Kaj je pa Mariji, da je Majo nagnala? Kar na enkrat “spregledala” ? Ali je sedaj, ko je dobila denar, “prijateljstva” in spletkarjenja dovolj? Kakšni zapleti! ;))

Baje bo z Vido reševala mizarstvo?! Svašta!

Imaš prav, ampak tukaj v tej temi večinoma piše neka stara babura, ki je pred leti (predvidevam) zaradi moževega (partnerjevega) skoka čez plot doživela živčni zlom, od katerega se še ni pobrala, to je tista nepismena kokoš, ki je objavila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} postov v tej temi :-)))

Sicer pa je Rok res bolj problematičen, kar se tiče gonjenja. Pa tista Katja, ki ga naskakuje oz. se mu nastavlja že ves čas – tudi potem, ko se je škiso poročil….. Obenem se lajdra s prvim, ki se ji prikaže pred nos, ko je pijane (Gašper), nato se zapiči v drugega, ki jo malo lepo pogleda (miran), katerega spet zlorablja za svoje frustracije in naredi spletko okoli plačila za les…. Ta je hujša lajdra in spletkarka kot Irena.
[/quote]

Ti si bolj nepismena kokoš in ne kradi mi vzdevke!!! Lajdra tako lajdro brani.

Ti si bolj nepismena kokoš in ne kradi mi vzdevke!!! Lajdra tako lajdro brani.
[/quote]

Ena, ki “razume” serijo le skozi seks, kdo bo s kom, kdo koga vara. Pa vse so zanjo lajdre.

Saj ne, da je serija kakšen presežek, daleč od tega, a tako ozko gledanje je pa spet zelo …. ozko..;)

Maja je ponoči sama šla, še prej pa vzela Mariji denar, ki ji ga je isti dan dala.

Maja je ponoči sama šla, še prej pa vzela Mariji denar, ki ji ga je isti dan dala.
[/quote]

Videla sem le del, ko ji Marija reče, naj spoka. Potem pa na koncu, kako vleče kufre. Kaj je bilo vmes ne vem.

Tisto, ko je vlekla kovčke, je pokazalo za današnjo epizodo. Vmes bo tudi vzela denar Mariji.

Včeraj je bilo prvič omenjeno, da je Franc požgal stroje, ne?

Ena, ki “razume” serijo le skozi seks, kdo bo s kom, kdo koga vara. Pa vse so zanjo lajdre.

Saj ne, da je serija kakšen presežek, daleč od tega, a tako ozko gledanje je pa spet zelo …. ozko..;)
[/quote]

Ne Sonja, Mojca, Katja in Irena so vse pridne ženske,ki so zelo širokosrčne in vsakemu rade dajo.

Kaj pa pričakuješ ? Da bodo vse kuzle v seriji postale vzorne žene??? Ha,ha…

Imaš prav, ampak tukaj v tej temi večinoma piše neka stara babura, ki je pred leti (predvidevam) zaradi moževega (partnerjevega) skoka čez plot doživela živčni zlom, od katerega se še ni pobrala, to je tista nepismena kokoš, ki je objavila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} postov v tej temi :-)))

Sicer pa je Rok res bolj problematičen, kar se tiče gonjenja. Pa tista Katja, ki ga naskakuje oz. se mu nastavlja že ves čas – tudi potem, ko se je škiso poročil….. Obenem se lajdra s prvim, ki se ji prikaže pred nos, ko je pijane (Gašper), nato se zapiči v drugega, ki jo malo lepo pogleda (miran), katerega spet zlorablja za svoje frustracije in naredi spletko okoli plačila za les…. Ta je hujša lajdra in spletkarka kot Irena.
[/quote]

Za tebe tako vemo, da rada pišeš nenehno ,da kakšne slovnične napake drugi delajo, svojega komentarja pa nisi nič prav pogledala,ko si ga oddala.
Vemo tako ,da si taka kot Irena, zato si pa takoj užaljena.

Jaz se pa rad seksam naokoli in zato mi je Irena všeč.
Ko jo vidim z Markom, si jo kar zdrkam.

Imaš prav, ampak tukaj v tej temi večinoma piše neka stara babura, ki je pred leti (predvidevam) zaradi moževega (partnerjevega) skoka čez plot doživela živčni zlom, od katerega se še ni pobrala, to je tista nepismena kokoš, ki je objavila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} postov v tej temi :-)))

Sicer pa je Rok res bolj problematičen, kar se tiče gonjenja. Pa tista Katja, ki ga naskakuje oz. se mu nastavlja že ves čas – tudi potem, ko se je škiso poročil….. Obenem se lajdra s prvim, ki se ji prikaže pred nos, ko je pijane (Gašper), nato se zapiči v drugega, ki jo malo lepo pogleda (miran), katerega spet zlorablja za svoje frustracije in naredi spletko okoli plačila za les…. Ta je hujša lajdra in spletkarka kot Irena.
[/quote]

strinjam se ,ti se umiri in nehaj bedarije pisati . Tako vedno tečnariš tu naokoli ,če ni kaj po tvojem. Jih žališ,da so nepismeni in da so stare babe.
Potem,da ne pozabim vlečeš stare zamere iz pop tv foruma.
Sikaš kot kača. Samo to ti napišem, daj že mir!!!!

Ah, priznam jaz se rada dol dam, zato do mi pa Irena, Mojca, Sonja in Katja všeč.

Ah, priznam jaz se rada dol dam, zato do mi pa Irena, Mojca, Sonja in Katja všeč.

Imaš prav, ampak tukaj v tej temi večinoma piše neka stara babura, ki je pred leti (predvidevam) zaradi moževega (partnerjevega) skoka čez plot doživela živčni zlom, od katerega se še ni pobrala, to je tista nepismena kokoš, ki je objavila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} postov v tej temi :-)))

Sicer pa je Rok res bolj problematičen, kar se tiče gonjenja. Pa tista Katja, ki ga naskakuje oz. se mu nastavlja že ves čas – tudi potem, ko se je škiso poročil….. Obenem se lajdra s prvim, ki se ji prikaže pred nos, ko je pijane (Gašper), nato se zapiči v drugega, ki jo malo lepo pogleda (miran), katerega spet zlorablja za svoje frustracije in naredi spletko okoli plačila za les…. Ta je hujša lajdra in spletkarka kot Irena.
[/quote]

se strinjam,da se ne strinjam.Žaliti pa tečnoba znaš. Od kdaj se ti tečnoba pišejo imena z malo?? Preden pametuješ drugim, sebe poglej!!
Ti si tista kokoš ko neke stare zamere iz 24 ur forumov naprej ljudem meče.
Odrasti!! Pa upam,da te enkrat kakšna stara babura dobi v roke in ti naredi par sliv.


[/quote]

Stara babura je tvoja mama. Upam,da ni taka kot Irena. Torej saj veš,da ko ji en pomežikne že leti in ga naskoči.

Babi se je spet snelo, hahaha

Lepo da priznaš strinjam se, da se ti je snelo.

Prosim tukaj komentiramo o Ireni in Reki ljubezni.
Osebne težave med seboj pa uredite kje drugje.

New Report

Close