Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Gledamo že tu in tam. Verjetno veš,da je poljubljanje z drugimi na usta tudi varanje ,če si v zvezi.
Ne samo seks.

Seksa res ni v tej telenoveli,ampak prosim ne mi razlagati,da ko se poročena ženska tam poljublja z drugim, ni varanje??
Sonja je poročena z Bojanom in se je poljubljala z Janezom.
Katja je v času v zveze z Gašperjem se poljubljala z Rokom.
Irena,ki je poročena z Rokom, se pa je poljubljala z Markom.
O Mojci je tako škoda besed.
Če to ni varanje.

Telenovela , ki nikamor ne pelje. Samo vlačenje črev.
Produkcija si tako ne zna druga izmisliti kot da se zasedeni izmenjujejo poljube z drugimi,ki niso njihovi partnerji .
Reka ljubezni? Jaz vidim samo varanje in prepiranje.
Da, ni spolnosti. Glavna lika se obnašata kot dva stara zakonca,ki že nista se dol dala 50 let.
Poročena ste nekaj tednov po nekaj mesecih zveze. Irena očitno vedno tečna,ker ji Rok
posveča premalo pozornosti. Zna pa ona samo kuhati kavo .. Janez samo govori o Irenini kavi
celi dan,ko se ne več poljublja z Sonjo.
Zanimivo, četudi Marije ne maram,da Irena vpraša za pomoč v kuhinji,ko so že ostale ženske pri hiši vse opravile.

Jožetu in Tomažu se vsaj nasmejiš. Upam,da Miran in Katja bosta srečna skupaj,da ne bo Katjo spet kaj vtrgalo in bo začela letati za Rokom ,ali pa Gašperjem.
Samo ,če še bosta 2 sezoni ,se bojim,da se bodo popapirili po vasi vsepovprek,ker očitno scenaristke nimajo drugih idej.

Gledamo že tu in tam. Verjetno veš,da je poljubljanje z drugimi na usta tudi varanje ,če si v zvezi.
Ne samo seks.
[/quote]

Seveda je tudi poljubljanje varanje. A to je vse, kar se scenaristi spomnijo, nobenih pravih zapletov ni, nič napetega, da o grozno dolgočasnih in ponavljajočih se dialogih sploh ne govorimo. Vse skupaj je na stopnji nižje oš. – Mislim na scenarij, dialoge.

Vcasih so se znali kaj skupaj spacat na poptv, to je pa grozljivka. Irena gre mnogim ze po videzu na zivce in bi jo morali prikazati kot dobro. Ze ko uvodni spot vidim: skiljava nosonja (ko dobi tistega lesenega ptica), mi gre na zivce. Bolje, da ukinejo to bedarijo. Mark, Marija in Mojca so edini, ki znata igrati. Vsi ostali so podn. Rok, Blaz… Kar nekaj. Maja, Majer, Erik… Katastrofa. Hrvati imajo 100x boljse serije.

je problem – da edini zaplet, ki se ga ti ustvarjalci spomnijo, je varanje. Drugega ne premorejo na žalost. Pa še to se konstantno ponavljajo – že ko se Irena in Rok pobotata spet jovo na novo isti “dramatični zaplet” – Irena leti k Marku.
Dolgcajt res.
iz Irene in Roka tudi so naredili totalno dolgočasna in odbijajoča lika.


no z igralskimi sposobnostmi- to se pa ne strinjam s teboj…
zame so dobri in Angelca in Tereza, tudi Irena (igra dobro) tudi marija in sonja in Bojan pa janez, tudi gašper, mojca in tudi uni lekič – igrajo že dobro –
pa Vida tudi, pa tomaž sploh…
če primerjam z usodnim vinom večino teh igralcev, so se dobro prelevili v druge vloge. To kaže na dobre igralske sposobnosti… samo kaj čemo, če so glavni liki dolgočasni.


no z igralskimi sposobnostmi- to se pa ne strinjam s teboj…
zame so dobri in Angelca in Tereza, tudi Irena (igra dobro) tudi marija in sonja in Bojan pa janez, tudi gašper, mojca in tudi uni lekič – igrajo že dobro –
pa Vida tudi, pa tomaž sploh…
če primerjam z usodnim vinom večino teh igralcev, so se dobro prelevili v druge vloge. To kaže na dobre igralske sposobnosti… samo kaj čemo, če so glavni liki dolgočasni.
[/quote]
Igralci so dobri, večina zelo dobri, a kaj ko nimajo tega kje, na čem pokazati.


no z igralskimi sposobnostmi- to se pa ne strinjam s teboj…
zame so dobri in Angelca in Tereza, tudi Irena (igra dobro) tudi marija in sonja in Bojan pa janez, tudi gašper, mojca in tudi uni lekič – igrajo že dobro –
pa Vida tudi, pa tomaž sploh…
če primerjam z usodnim vinom večino teh igralcev, so se dobro prelevili v druge vloge. To kaže na dobre igralske sposobnosti… samo kaj čemo, če so glavni liki dolgočasni.
[/quote]

Tomaz zelo slabo igra, tisto forsirano narecje ga pokvari. Vida ni dobra igralka, ni pa slaba. Bojanu gre kar dobro, ampak scenaristi sploh niso dolocili v katero smer gre ta lik. Gaser je obupen, Kattja in Miran ravno tako. Tereza in Angelca pa sta v realnem zivljenju taksni, tako da ni dosti igranja. Mogoce si lahko kaksen intervju pogledas in ti bo vse jasno.

Tomaz zelo slabo igra, tisto forsirano narecje ga pokvari. Vida ni dobra igralka, ni pa slaba. Bojanu gre kar dobro, ampak scenaristi sploh niso dolocili v katero smer gre ta lik. Gaser je obupen, Kattja in Miran ravno tako. Tereza in Angelca pa sta v realnem zivljenju taksni, tako da ni dosti igranja. Mogoce si lahko kaksen intervju pogledas in ti bo vse jasno.
[/quote]

Kje se da videt kak intervju oz. kaj napisanega v vezi snemanja itd?

V bistvu jaz rada gledam avstralske in britanske literarne nadaljevanke. Tudi brazilske serije so mi večinoma zelo všeč. Že to se mi je zdelo zanimivo,da so zaradi ene brazilske telenovel po 1 mesecu odpustili vso produkcijo,ker je imela tista telenovela nizko gledanost.
Drugače sem pa gledala Eno žlahtno štorijo na Planet tv ju do 3.sezone,potem je tudi postala žalost tista serija.
Usodnega vina in Gorske sanje nisem gledala,ker mi je bila brezvezna.
Ta Reka ljubezni mi je bila všeč 1. sezono, sedaj vedno manj in manj.

Meni so naredili Ireno čisto antipatično. Če je kdo začel gledati šele to sezono se bi mu
zdelo,da je Irena negativni lik, ne pa Maja,kako arogantno se je ta obnašala do svoje polsestre kot rada sama poudari. Odnos z Majo bi lahko drugače izpeljali ,ne da so sedaj iz Maje naredili negativko,da bi razumeli Ireno.

Edino kaj še mi je všeč pri tej seriji je uvodna glasba Jana Plestenjaka.
Ko se spomnim videa za podlago te serije od Jana Plestenjaka ali spota, sem ta opazila neki mladi lušni par ,ki se je poročil in si sedaj mislim škoda, da tistih dveh ni v seriji.

Tomaz zelo slabo igra, tisto forsirano narecje ga pokvari. Vida ni dobra igralka, ni pa slaba. Bojanu gre kar dobro, ampak scenaristi sploh niso dolocili v katero smer gre ta lik. Gaser je obupen, Kattja in Miran ravno tako. Tereza in Angelca pa sta v realnem zivljenju taksni, tako da ni dosti igranja. Mogoce si lahko kaksen intervju pogledas in ti bo vse jasno.
[/quote]
tomaž je odličen igralec –
jaz ne vem po čem ti sodiš, jaz sodim po tem kako prepričljivo lahko nek igralec odigra neko vlogo… in če gledam njega v usodnem vinu igral zelooo prepričljivo hudega negativca… tukaj ima popolnoma nasprotno vlogo – in jo igra tako odlično, da gledalcu ne ostane pomislek ali kakršnakoli podoba prejšnje popolnoma drugačne vloge iz druge serije…
in to je zame odličen igralec – in to vlogo, ki jo ima v reki tudi igra zelooo prepričljivo.

Večina igralcev v Reki ljubezni je znanih, igrajo že boljše kot v Usodnem vinu ,ampak scenarij je pa slabi to sezono.
Rešili bi edino vso serijo, ali kar se da,če bi zamenjala glavna lika in tudi scenaristki, režiserja in producente.

Meni je bila Irena prvo sezono v redu,sedaj kot tako na veliko se joče in tečnari ne več.
Zdi se mi že,da nas posiljujejo z njo,da jo imamo radi ,ker je pač glavni ženski lik.
V bistvu so iz obeh Roka in Irene naredili skrajno odbijajoča lika.
Samo verjetno sta dobro plačena Pišek in Komar,da se nič ne pritožujeta,ali kaj predlagata.

Sprašujem se že zakaj igralci ne predlagajo kaj ustvarjalni ekipi?? Ali so tako prepričani v svojo igro,da mislijo res,da je ta telenovela dobra?
Jim je očitno fajn,da njihovi liki delujejo mlačno in kot osebe ,ki so jim podivjali hormoni.

V tujih nadaljevankah vidiš včasih spremembe in preobrate na boljše.


tomaž je odličen igralec –
jaz ne vem po čem ti sodiš, jaz sodim po tem kako prepričljivo lahko nek igralec odigra neko vlogo… in če gledam njega v usodnem vinu igral zelooo prepričljivo hudega negativca… tukaj ima popolnoma nasprotno vlogo – in jo igra tako odlično, da gledalcu ne ostane pomislek ali kakršnakoli podoba prejšnje popolnoma drugačne vloge iz druge serije…
in to je zame odličen igralec – in to vlogo, ki jo ima v reki tudi igra zelooo prepričljivo.
[/quote]
Tomaž in Tibor – oba sta odlična. Zelo dobra je tudi Marija, a je te njene žlehtnobe 3/4 preveč-ni za gledat (krivi nesposobni scenaristi), dobra se mi zdi tudi Sonja, Vida kolikor toliko… Irena dobro igra, tudi Jože in Janez….ostali so pa bolj približni.

Ko sedaj gledam (več ali manj) drugo sezono, malo primerjam. Torej s Štorijo se ne da primerjat, Štorija je bila za par stopnic više (celo zadnje sezone,ko je bila že slaba). Vino gledam sedaj, takrat mi ni šlo. Sedaj, če primerjam z Reko, se mi zdi malo boljše. Tudi Gorske sanje niso bile tako slabe. Tukaj pa čisto nič ne naredijo, da bi stvar naredili vsaj približno gledljivo. Občutek imam, da je iz dneva v dan slabše.

Kdo je Tibor?

S prijateljico sma gledali 1. sezono. Ona je nehala gledati po 2. sezoni,ker pravi ,da je škoda časa za to bedarijo, ki je nastala.
Tudi jaz sedaj pri drugi sezoni že včasih zaspim poleg.

Prmejduš, a te blesavi, nesposobni ustvarjalci ne berejo MON-a, da bi izvedeli, kakšen beden poden so? A ni škoda denarja in prime tima na TV za tako bedarijo brez repa in glave?

S prijateljico sma gledali 1. sezono. Ona je nehala gledati po 2. sezoni,ker pravi ,da je škoda časa za to bedarijo, ki je nastala.
Tudi jaz sedaj pri drugi sezoni že včasih zaspim poleg.
[/quote]

Če bi ti res poleg nadaljevanke spala, ne bi nonstop utrujala v tej temi. Kot je videti, si z vsem na tekočem.
Sprijazni se že, da je folku nadaljevanja všeč, gledanost to potrjuje.

Če bi ti res poleg nadaljevanke spala, ne bi nonstop utrujala v tej temi. Kot je videti, si z vsem na tekočem.
Sprijazni se že, da je folku nadaljevanja všeč, gledanost to potrjuje.
[/quote]
Tudi jaz včasih zaspim, sem in tja kakšno nadaljevanje preskočim, se jezim, da je brez veze , a kar gledam. Ne vem, zakaj. Res je brez veze in vse slabše. Najbrž bom s časom vse večkrat preskočila.

New Report

Close