Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čujte, ve pametni Štajerki LA LUNA in aviv!

Čujte, ve pametni Štajerki LA LUNA in aviv!

Daj še, lepo prosim! Ne slišiš kako vzdihijem in ti nastavljam še penis da mi ga pocuzaš, lomiš z rokama…

…srček, sem ti rekla nekoč, prav gotovo, …te bom vzela med svoja bedra in takrat, hmm,… ne bo vroče samo tebi, mam prav?…me draži tvoja moškost, lepotec…

Kako me vzburjaš s temi tvojimi bederci in mehko lulčko na sred… Kar zvrti se mi, ko si jo zamislim

Ja pa kje si zdej, Moj.. ops acjom? Sam po trgovinah letaš?

…kar naj se ti vrti, se tudi meni…so moje bradavičke stalno v pozoru…

Napiš še kakšno imaš, madona je že flek na spodnjicah

Sem že tu…..seveda sem tvoja….normalno!

Zakaj me nis vzela s sabo? Kupil bi ti najlepše spodnjice, sam pod pogojem, da bi jih probala v moji prisotnosti

Ja…haha…zdaj to rečeš!!! Zjutraj pa nisi nič tega omenil! Saj sem vedla, da so vsi dedi samo na jezik rasli…haha

Ja, pol bi mi ves keš pobrala

…ti bom VANISH poslala, boš flekce očistil…drgač pa, bi rekla, da je vredna greha (ta pravga)…

Kar pust vanish, raje bi ti luliko napolnu

Ne…..nisem taka….
pa pa! grem kosilo kuhat!

…lepotec, te kaj muči…ti bom v hlačke skočla, boš takoj bol priden…

Sem že – delam, hahaha

…sam neki, sladkobesednež, bi bila vesela, če bi me klical TAJŠA in ne TJAŠA(se tud pojavlja), nisem namreč prepričana, al si z mano al drugje…

Se opravičujem, sem smotan, kaj češ

…te bom prav gotovo še kdaj z veseljem pobožala in na vrat cmoknla…ostan še naprej tak kot si…

Bom, ljuba moja!

Kakšna čast, da se je KIR tudi name spomnil – hvala. Ampak si ga pa polomil, nisem Štajerka. Od kje ti to? Sem Gorenjka, ta prava. Včasih z rozinami, mal mehka, včasih z ingverjem, mal pekoča, včasih s smetano, mal za lizat. Kaj je pa tebi najbolj všeč? Si me v dilemo spravil, da ne vem kako naj nadaljujem. A mi boš svetoval? Sem zvesta mojemu fantu, ki je na tujem, in ne vem, če bi ga prevarala s tabo. Kaj se ti zdi? Ti moram pa nekaj priznat, da, ko tole berem velikokrat premišljujem kdo si, kako zgledaš. Vsaj po pisanju sodeč, se mi zdiš zelo hud je*ač. Včasih tvoje pisanje, še najbolj z backo, uporabim za … saj veš kaj. Tudi v moje fantazije si se že prikradel, lump. Ampak res me zanima kdo si. A bi se mal razkril, čist mal? Če se prav spomnim, to, da imaš nekaj izjemno velikega, že vem. Še kaj?

Zdravo, dušica moja! Ne vem zakaj sem sklepal, da si Štajerka, no saj Gorenjke (pa makar brez lešnikov) so mi vsaj zadnje čase izjemno všeč.

Kdo sem? Kaj pa vem, en navaden luzer, saj vidiš. Sicer si pa lahko kar nekaj prebrala, sam kaj ko je te solate toliko, ne?

A je tisto izjemno, misliš? In v čast mi je, ko se spomniš na tisto mojo malenkostno izjemnost, ko počneš tisto (ko si sama s sabo, a ne?) Mal napiš kako to izgleda, takšne stvari me rajcajo. Bi te kar gledal, ko to počneš

LP!
KIR

Dobro jutro. Ja, nekej res vem o tebi, sem prebrala veliko, pa vseen bi mi mal pomagal, če bi vsaj vedla, kako izgledaš.. Čist mal…

KIR, vidim, da si najbolj aktiven v dopoldanskem času…..Doma ti žena ne dovoli, a ne? :))

……packi…… :)))

se mi je kar zdelo, da ko bom odpru tolo temo, da bo vsak drugi post od na-dušo-pihalca KIR-a :)))

LP

Remedy

Backo vpraš, ti bo lepše napisala! Sicer pa tak kosmat, velik……smotan, ne?

New Report

Close