Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čujte, ve pametni Štajerki LA LUNA in aviv!

Čujte, ve pametni Štajerki LA LUNA in aviv!

Boljš da ne bi, sicer bi lahko še teta postal…

He he he

KIR je res na-dušo-pihalec, zato je toliko prehlajenih zunaj ta čas. Kaj češ, veter ni vedno dober za zdravje. Ane KIR? Torej se boš oglasil šele v ponedeljek. Pa nič, si bom morala drizga najdet. Joj, ko bi me ti vidu danes, sem mela prav kratko črno kiklco, oprijet bel puli, mrežaste samostoječe nogavice s čipko na vrh, pa črne škornje z visoko peto. Ker delam prek študenta na enem projektu na enem od Ministrstev, so mel moški kar dost za opravit z mano. Le KIRA ni blo… A veš, da sem te sanjala danes, ma ti raje ne povem kaj. Nisem pa ti mogla odgovorit, ker je bla gneča na poslu, pa šefica, pa itd. Pa nič, lep vikend.

ooooooooooo zdej pa že mene rajcaš:)))
ti si pa prava porednica:).
dej meni povej kaj si sanjala:)))a si bila kaj mokra?

Sej sanje niso ble bog ve kaj, prej porazno za KIRa, ne v sexualnem smislu, ampak – za crknit. Ma ni za v javnost. A če sem kej poredna? Pa ja de, saj to je življenje. A si kej bral Nimfomanko ali Pred spanjem si 100krat počešem lase? Nekako v tem stilu sanjam in fantaziram. Joj, zdej se pa že z drugim menim, KIR kaj nej nardim?

nisem bral nimfomanke niti druge knjige raje filme gledam.
uf kaj je bilo za crknit??
ma ej meni se res zdi da si ti hude stvari že preživela!?

Hude stvari – v kakšnem smislu? A ti kar tle gor visiš? A sem jaz kaj boljša? 🙂

ma ja danes sploh ker mi je dolgčas pa še tak dan je ful me hrbwet boli ker se mi je včeraj nekaj zgodilo.nekaj sem dvignil pa je kar počilo v križu.
ne vem kaj si doživela zdi s emi da ti ni bilo z rožicami postlano

Tudi jaz sem hrbteničar, dej pazi se, dobr vem kaj pomen imet bolečine tam. Kolk si pa star? Se boš že naučil dvigovat bremena s počepa!!!

ma ne problem je v tem ker se mi je nekaj spolzilo iz rok pol sem pa na hitro naredil en zelo blesov gib in med tem gibom je počilo!drgač znam jaz to.

Nč ti ne pomaga, ko boli, boli. A nisva midva čist zašla s teme? Jaz čakam KIR-a k se žene boji, pa ne upa pisat čez vikend. Revček. A sej bo, v ponedeljek bo pribrzel.

he ha a si se zaljubiloa vanjga?:)al hočeš da te poseksa:)

Dej bod pameten. Pa sej ga poznaš. Mal mu na dušo piham. Sicer pa imam fanta in sem resna kar se tega tiče. Ker sem pa zelo svobodna, kar se sexa tiče, bi se pa morda res zmenila z njim. Seveda to ne pome ‘da’, odvisno je od tega kako zgleda, pa karakter, pa še kaj. Tolk nimfomanka pa nisem. No?

No, dons mi lahko poveš kaj si sanjala. Madonca, pa tako mi je všeč, ko se ženska na tak način zrihta! Kaj je blo pa pod kiklco?

Za en sex z mano se zmen!

New Report

Close